Resultater Vestfold Vårcup, løp 2 - 2014



Resultater Orientering Vestfold Vårcup, løp 2
Hedrum, Vestfold - 8. april 2014

N-åpen

1 800 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
0 Annika van Raaij Hedrum OL 23:34 +7:53 13:05
0 Helmine Grønneberg Hedrum OL 25:31 +9:50 14:10
0 Ingrid Mobråthen Botne SK 18:53 +3:12 10:29
0 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 15:41   8:42
0 Henrik Ringheim OL Trollo 29:22 +13:41 16:18
0 Hennika Larsen Botne SK 18:51 +3:10 10:28

D 11-12

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 20:49   9:27
2 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 36:16 +15:27 16:29

D 11-12N

1 800 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Kristine Gjone Hedrum OL 17:22   9:38
2 Caroline Wike Hedrum OL 21:50 +4:28 12:07
3 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 22:45 +5:23 12:38
4 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 49:49 +32:27 27:40

D 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Hanna Johansson Hedrum OL 24:52   10:21
2 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 27:37 +2:45 11:30
3 Mona Engel Sjøvaag Kierulf Larvik OK 34:39 +9:47 14:26

D 13-16C

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Camilla Larsen Hedrum OL 26:44   12:09
2 Helle Brathagen Larvik OK 28:43 +1:59 13:03
3 Susanne Strøm Hedrum OL 32:33 +5:49 14:47

D 13-16N

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Pernille Molteberg Hedrum OL 21:48   12:06
  Gunhild Moen Hedrum OL diskvalifisert    

D 15-16

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Maria Prestbøen Sandefjord OK 22:30   8:39
2 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 26:12 +3:42 10:04
3 Sandra Bjørnemo Robertsen OL Tønsberg og omegn 27:48 +5:18 10:41
  Martine Gustavsen Sandefjord OK diskvalifisert    

D 17-

3 100 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elin Bjerva Larvik OK 23:34   7:36
2 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 25:32 +1:58 8:14
3 Karianne Hjortland Larvik OK 31:31 +7:57 10:10
4 Elin Gravningen Stokke IL 33:18 +9:44 10:44
  Torill Hynne Fjære Hedrum OL diskvalifisert    
  Viktoria Gundersen Hedrum OL diskvalifisert    

D 17-C

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 23:51   10:50
2 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 24:49 +0:58 11:16
3 Pernille Nauf Hedrum OL 24:58 +1:07 11:20

D 17-N

1 800 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Henriette Skriver Gade Hedrum OL 19:56   11:04
2 May Nordkvelde Hedrum OL 31:32 +11:36 17:31

D 40-

2 600 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ida Vår Dirdal Larvik OK 25:56   9:58
2 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 34:18 +8:22 13:11
3 Anette Firing Andebu IL 36:36 +10:40 14:04
4 Silje Island OL Tønsberg og omegn 1:06:29 +40:33 25:34

D 50-

2 600 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tone Stokland Sandefjord OK 23:43   9:07
2 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 32:49 +9:06 12:37

D 60-

2 600 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Anne Lise Saga Kjose IL 26:04   10:01
2 Randi Kristin Nærum Larvik OK 28:14 +2:10 10:51
3 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 36:16 +10:12 13:56
4 Inger Nergaard Stokke IL 39:03 +12:59 15:01
5 May Helene Hansen Sandefjord OK 39:31 +13:27 15:11
6 Anne Marit Nauf Hedrum OL 39:58 +13:54 15:22
7 Elisabeth Rød Andebu IL 41:10 +15:06 15:50
8 Brit Sundby Sandefjord OK 41:12 +15:08 15:50

D 70-

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 35:10   14:39
2 Margith Reppesgård Hedrum OL 40:27 +5:17 16:51
3 Hjordis Øvreås Botne SK 45:42 +10:32 19:02

H 11-12

2 200 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 17:11   7:48
2 Theodor Bjørk Sandefjord OK 23:33 +6:22 10:42
3 Simen Gravningen Stokke IL 24:02 +6:51 10:55
4 Kristoffer Fjære Hedrum OL 26:36 +9:25 12:05

H 13-14

2 400 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 24:08   10:03
2 Even Gravningen Stokke IL 24:42 +0:34 10:17
3 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 35:22 +11:14 14:44

H 13-16C

2 200 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Filip Andreas Larsen Botne SK 24:08   10:58
2 Brynjel Heggernes Hedrum OL 26:05 +1:57 11:51

H 13-16N

1 800 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Elias Jørgensen Hedrum OL 18:39   10:21
2 Marius Sæther Mydland Hedrum OL 19:06 +0:27 10:36
3 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 19:07 +0:28 10:37

H 15-16

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 21:33   6:57
2 Tobias Kristensen Larvik OK 21:43 +0:10 7:00
3 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 21:56 +0:23 7:04
4 Jens Didrik Berg Larvik OK 24:32 +2:59 7:54
5 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 25:01 +3:28 8:04

H 17-

3 100 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Karl Fremstad Kongsberg OL 18:12   5:52
2 Jørn Sundby Larvik OK 18:41 +0:29 6:01
3 Jørgen Fjære Hedrum OL 23:03 +4:51 7:26
4 Erlend Gjestrum Hedrum OL 25:45 +7:33 8:18
5 Jarle Lysnes Hedrum OL 28:37 +10:25 9:13

H 17-C

2 200 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Tor Håkon Gjone Hedrum OL 19:06   8:40
2 Henning Mathisen Sandefjord OK 26:29 +7:23 12:02
3 Frode Larsen Botne SK 29:22 +10:16 13:20

H 40-

3 100 m, 17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Bjørnar Olsrød Stokke IL 22:13   7:10
2 Anders Kristian Holt Hedrum OL 22:49 +0:36 7:21
3 Per Olav Nærestad IF Trauma 23:39 +1:26 7:37
4 Arne Nåtedal OL Trollo 23:52 +1:39 7:41
5 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 24:01 +1:48 7:44
6 Ole Petter Aasrum Larvik OK 24:26 +2:13 7:52
7 Tom Kristensen Larvik OK 25:20 +3:07 8:10
8 Ole Edvard Hjortland Larvik OK 26:05 +3:52 8:24
9 Ian Ringheim OL Trollo 27:39 +5:26 8:55
10 Espen Johnsen Hedrum OL 28:16 +6:03 9:07
11 DanEgil Ljådal IL Hauken 29:29 +7:16 9:30
12 Ole Hjalmar Gustavsen Sandefjord OK 29:36 +7:23 9:32
13 Hans Petter Bettum Stokke IL 33:44 +11:31 10:52
14 Rune Røed Stokke IL 35:22 +13:09 11:24
15 Trond Foss Sandefjord OK 36:21 +14:08 11:43
16 Øystein Archer Næss Kjose IL 36:46 +14:33 11:51
  Yngve Mobråthen Botne SK brutt    

H 50-

3 100 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 24:00   7:44
2 Espen Raastad Skien OK 26:05 +2:05 8:24
3 Roar Nilsen Sandefjord OK 26:37 +2:37 8:35
4 Kai Midtskogen Botne SK 32:14 +8:14 10:23
5 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 33:36 +9:36 10:50
6 Per Einar Strøm Hedrum OL 35:28 +11:28 11:26
7 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 35:32 +11:32 11:27

H 60-

2 600 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 24:44   9:30
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 25:42 +0:58 9:53
3 Widar Trømborg Sande Sportsklubb 28:13 +3:29 10:51
4 Jan Bøhle OL Trollo 28:24 +3:40 10:55
5 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 30:03 +5:19 11:33
6 Elling Aakre Andebu IL 30:39 +5:55 11:47
7 Ragnar Hillestad Lardal OL 33:34 +8:50 12:54
8 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 35:15 +10:31 13:33
9 Martin Nauf Hedrum OL 35:26 +10:42 13:37
10 Roar Løken Sandefjord OK 35:45 +11:01 13:45
11 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 36:08 +11:24 13:53
12 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 36:11 +11:27 13:55

H 70-

2 600 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Per Øystein Andersen Larvik OK 29:07   11:11
2 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 31:45 +2:38 12:12
3 Frank Eliassen Sandefjord OK 32:11 +3:04 12:22
4 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 33:05 +3:58 12:43
5 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 33:31 +4:24 12:53
6 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 34:02 +4:55 13:05
7 Anton Lomme Hedrum OL 34:16 +5:09 13:10
8 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 34:36 +5:29 13:18
9 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 37:03 +7:56 14:15
10 Egil Ronæss Porsgrunn OL 41:49 +12:42 16:05
11 Magnar Øvreås Botne SK 45:15 +16:08 17:24
12 Helge Halvorsen Larvik OK 47:14 +18:07 18:10
13 Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK 48:53 +19:46 18:48
  Magnar Reppesgård Hedrum OL diskvalifisert    
  Bjørn Haugen Sandefjord OK diskvalifisert    

H 80-

2 400 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid
1 Helge Tvedten Larvik OK 43:27   18:06


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +