Resultater Vestfold Vårcup, løp 3 - 2014



Resultater Orientering Vestfold Vårcup, løp 3
Larvik, Vestfold - 22. april 2014

N-åpen

1 160 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
0 Ole Gunnar Høgetveit Hedrum OL 27:14 +27:14 23:28  
0 Kristine Ringheim OL Trollo 16:34 +16:34 14:16  
0 Ingebord Eikås Sandefjord OK 18:42 +18:42 16:07  
0 Brage Eikås Sandefjord OK 15:42 +15:42 13:32  
0 Anna Louise Fredriksen Botne SK 25:12 +25:12 21:43  
0 Annika van Raaij Hedrum OL 20:09 +20:09 17:22  
0 Lilly Mari Høgetveit Hedrum OL 27:54 +27:54 24:03  
0 Henrik Ringheim OL Trollo 20:13 +20:13 17:25  
0 Hennika Larsen Botne SK 12:09 +12:09 10:28  
0 Hermine Grønneberg Hedrum OL 18:43 +18:43 16:08  
0 Kaia Lyngra Seierstad Hedrum OL 28:11 +28:11 24:17  
0 Ingrid Mobråthen Botne SK 25:10 +25:10 21:41  
0 Andrea Lyngra Seierstad Hedrum OL 23:16 +23:16 20:03  
  Serine Kierulf Dirdal Larvik OK brutt      

 

D 11-12

1 550 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ida Sofie Hjortland Larvik OK 15:09   9:46  
2 Kristin Melby Jacobsen Lardal OL 15:23 +0:14 9:55  

 

D 11-12N

1 160 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Helle Haugstuen Hedrum OL 14:55   12:51  
2 Ingvild Johnsen Hedrum OL 14:56 +0:01 12:52  
3 Kristine Gjone Hedrum OL 16:05 +1:10 13:51  
4 Gjendine Rebård Sandefjord OK 16:35 +1:40 14:17  
5 Nora Røed Stokke IL 18:08 +3:13 15:37  
6 Åsta Firing Simonsen Andebu IL 18:23 +3:28 15:50  
7 Caroline Wike Hedrum OL 24:57 +10:02 21:30  
8 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 25:54 +10:59 22:19  

 

D 13-14

1 860 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Elisabeth Hesselberg Larvik OK 24:23   13:06  
2 Andrine Harriet Fremstad Larvik OK 24:39 +0:16 13:15  
3 Hanna Johansson Hedrum OL 26:55 +2:32 14:28  
4 Helle Brathagen Larvik OK 36:05 +11:42 19:23  

 

D 13-16C

1 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Ylva Aasestad Hedrum OL 16:56   10:55  
2 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 19:47 +2:51 12:45  
  Susanne Strøm Hedrum OL diskvalifisert      

 

D 13-16N

1 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Gunhild Møærk Moen Hedrum OL 15:14   13:07  
2 Pernille Molteberg Hedrum OL 24:59 +9:45 21:32  

 

D 15-16

2 150 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Maria Prestbøen Sandefjord OK 19:44   9:10  
2 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 22:53 +3:09 10:38  
3 Mathea Strøm Grønn Hedrum OL 30:55 +11:11 14:22  
4 Sandra Bjørnemo Robertsen OL Tønsberg og omegn 31:40 +11:56 14:43  
5 Martine Gustavsen Sandefjord OK 32:12 +12:28 14:58  
6 Katrine Gjestrum Hedrum OL 33:13 +13:29 15:26  
7 Antonette Hesselberg Larvik OK 39:59 +20:15 18:35  
8 Camilla Larsen Hedrum OL 43:07 +23:23 20:03  

 

D 17-

2 850 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Henriette Kløvstad Sandefjord OK 25:59   9:07  
2 Elin Bjerva Larvik OK 26:40 +0:41 9:21  
3 Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK 29:09 +3:10 10:13  
4 Marit Melby Jacobsen Lardal OL 30:48 +4:49 10:48  
5 Karianne Hjortland NTNUI 37:48 +11:49 13:15  
6 Viktoria Maria Gundersen Hedrum OL 46:16 +20:17 16:14  
7 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 47:26 +21:27 16:38  
8 Elin Gravningen Stokke IL 52:56 +26:57 18:34  
9 Helga Lotherington Fager-Botnen OL Trollo 54:07 +28:08 18:59  

 

D 17-C

1 550 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 13:57   9:00  
2 Pernille Nauf Hedrum OL 14:21 +0:24 9:15  
3 Celine Olsen Larvik OK 16:32 +2:35 10:40  
4 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 18:44 +4:47 12:05  
5 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 21:24 +7:27 13:48  
6 Elin Bordøy Hedrum OL 22:01 +8:04 14:12  
7 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 28:33 +14:36 18:25  

 

D 17-N

1 160 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Henriette Skriver Gade Hedrum OL 15:56   13:44  
2 May Nordkvelde Hedrum OL 24:26 +8:30 21:03  
3 Anne Gro Høgetveit Hedrum OL 30:26 +14:30 26:14  
  Kristin Johansson Hedrum OL brutt      

 

D 40-

2 150 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Grethe Clausen Larvik OK 21:34   10:01  
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 26:42 +5:08 12:25  
3 Kari Reppesgård Holt Hedrum OL 27:32 +5:58 12:48  
4 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 36:29 +14:55 16:58  
5 Anette Firing Andebu IL 37:57 +16:23 17:39  
6 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 38:23 +16:49 17:51  
7 Katrine van Raaij Hedrum OL 42:23 +20:49 19:42  
8 Silje Island OL Tønsberg og omegn 52:58 +31:24 24:38  

 

D 50-

2 150 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Tiri Rebård Sandefjord OK 23:54   11:06  
2 Tone Stokland Sandefjord OK 25:46 +1:52 11:59  
3 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 30:56 +7:02 14:23  
4 Karin Eriksen OL Tønsberg og omegn 31:54 +8:00 14:50  
5 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 33:33 +9:39 15:36  
6 Kristin Dahl Sandefjord OK 40:53 +16:59 19:00  

 

D 60-

2 150 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Randi Kristin Nærum Larvik OK 28:45   13:22  
2 Gro Eia OL Trollo 31:56 +3:11 14:51  
3 Anne Marit Nauf Hedrum OL 32:21 +3:36 15:02  
4 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 34:16 +5:31 15:56  
5 Randi Hansen Arnadal IL 35:07 +6:22 16:20  
6 Margareta Brynhildsen Stokke IL 37:35 +8:50 17:28  
7 Brit Sundby Sandefjord OK 38:54 +10:09 18:05  
8 Inger Nergaard Stokke IL 40:24 +11:39 18:47  
9 Karin Kittilsen Stokke IL 44:08 +15:23 20:31  
10 May Helene Hansen Sandefjord OK 44:46 +16:01 20:49  
11 Elisabeth Rød Andebu IL 54:44 +25:59 25:27  
  Rakel Øren Sandefjord OK diskvalifisert      

 

D 70-

1 860 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Margith Reppesgård Hedrum OL 26:45   14:22  
2 Eli Klovning Porsgrunn OL 29:41 +2:56 15:57  
3 Hjordis Øvreås Botne SK 38:14 +11:29 20:33  
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 56:07 +29:22 30:10  
5 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 1:02:42 +35:57 33:42  

 

H 11-12

1 550 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 11:48   7:36  
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 12:23 +0:35 7:59  
3 Henrik R Holt Hedrum OL 14:23 +2:35 9:16  
4 Theodor Bjørk Sandefjord OK 18:05 +6:17 11:40  
5 Jonas Eikås Sandefjord OK 19:34 +7:46 12:37  
6 Kristoffer Fjære Hedrum OL 22:12 +10:24 14:19  

 

H 13-14

1 860 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 22:08   11:53  
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 24:46 +2:38 13:18  
3 Even Gravningen Stokke IL 33:47 +11:39 18:09  

 

H 13-16C

1 550 m, 5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Even Haugstuen Hedrum OL 15:57   10:17  
2 Brynjel Heggernes Hedrum OL 17:56 +1:59 11:34  
3 Ludvig Johnsen Hedrum OL 19:08 +3:11 12:20  
4 Filip Andreas Larsen Botne SK 19:42 +3:45 12:42  
  Herman Firing Simonsen Andebu IL diskvalifisert      

 

H 13-16N

1 160 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Elias Jørgensen Hedrum OL 14:22   12:23  
2 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 17:05 +2:43 14:43  

 

H 15-16

2 850 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Tobias Kristensen Larvik OK 26:10   9:10  
2 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 26:15 +0:05 9:12  
3 Sindre R Holt Hedrum OL 27:13 +1:03 9:32  
4 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 28:40 +2:30 10:03  
5 Jens Didrik Berg Larvik OK 30:09 +3:59 10:34  
6 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 31:08 +4:58 10:55  
7 Robin Thorkildsen Hedrum OL 41:25 +15:15 14:31  
8 Dag Emannuel Fredriksen Botne SK 49:27 +23:17 17:21  
9 Marius Lindvall Larvik OK 1:03:00 +36:50 22:06 Last ned GPS-spor i gpx-format

 

H 17-

2 850 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Jørgen Frøyd Larvik OK 22:02   7:43  
2 Erlend Moster Knudsen Varegg Fleridrett 22:32 +0:30 7:54  
3 Jonathan Albon Sandefjord OK 23:27 +1:25 8:13  
4 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 24:38 +2:36 8:38  
5 Peder Rauan Larvik OK 27:35 +5:33 9:40  
6 Anders Bjørningstad Kristoffersen Larvik OK 31:42 +9:40 11:07  
7 Jarle Lysnes Hedrum OL 32:11 +10:09 11:17  
8 Erlend Gjestrum Hedrum OL 32:46 +10:44 11:29  
9 Tor Haakon Gjone Hedrum OL 39:56 +17:54 14:00  

 

H 17-C

1 550 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 13:49   8:54  
2 Henning Mathisen Sandefjord OK 16:25 +2:36 10:35  
3 Frode Larsen Botne SK 19:05 +5:16 12:18  

 

H 40-

2 850 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Erik Haug Stokke IL 22:11   7:47  
2 Bjørnar Olsrød Stokke IL 24:04 +1:53 8:26  
3 Trond Gjelstad Sandefjord OK 24:17 +2:06 8:31  
4 Anders Kristian Holt Hedrum OL 26:00 +3:49 9:07  
5 Arne Nåtedal OL Trollo 27:12 +5:01 9:32  
5 Roger Lysnes Hedrum OL 27:12 +5:01 9:32  
7 Per Olav Gulbrandsen Larvik OK 28:03 +5:52 9:50  
8 Geir Berven Larvik OK 28:14 +6:03 9:54  
9 Helge Stenerud OL Tønsberg og omegn 28:58 +6:47 10:09  
10 Per Erik Larsen Sandefjord OK 29:38 +7:27 10:23  
11 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 30:40 +8:29 10:45  
12 Ian Ringheim OL Trollo 33:34 +11:23 11:46  
13 Espen Johnsen Hedrum OL 35:10 +12:59 12:20  
14 Hans Petter Bettum Stokke IL 45:26 +23:15 15:56  
15 Rune Røed Stokke IL 52:26 +30:15 18:23  
16 Frode Gjestrum Hedrum OL 53:27 +31:16 18:45  

 

H 50-

2 850 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 25:33   8:57  
2 Roar Nilsen Sandefjord OK 30:33 +5:00 10:43  
3 Tom Aasrum Hedrum OL 31:25 +5:52 11:01  
4 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 36:53 +11:20 12:56  
5 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 44:37 +19:04 15:39  
6 Per Einar Strøm Hedrum OL 47:10 +21:37 16:32  
  Kjetil Kløvstad Sandefjord OK diskvalifisert      
  Olav Amund Hana OL Trollo brutt      

 

H 60-

2 150 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 22:57   10:40  
2 Dag Rønning Jensen OL Trollo 24:25 +1:28 11:21  
3 Runar Kittilsen Stokke IL 24:53 +1:56 11:34  
4 Helge Fossheim Hedrum OL 25:06 +2:09 11:40  
5 Martin Nauf Hedrum OL 25:28 +2:31 11:50  
6 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 26:47 +3:50 12:27  
7 Ragnar Hillestad Lardal OL 27:54 +4:57 12:58  
8 Elling Aakre Andebu IL 27:58 +5:01 13:00  
9 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 31:10 +8:13 14:29  
10 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 32:06 +9:09 14:55  
11 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 33:17 +10:20 15:28  
12 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 36:18 +13:21 16:53  
13 Ole Johansson Porsgrunn OL 37:13 +14:16 17:18  

 

H 70-

2 150 m, 20 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Per Øystein Andersen Larvik OK 28:21   13:11  
2 Lars Martin Gjein Stokke IL 29:17 +0:56 13:37  
3 Anton Lomme Hedrum OL 30:20 +1:59 14:06  
4 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 30:22 +2:01 14:07  
5 Magnar Reppesgård Hedrum OL 32:54 +4:33 15:18  
6 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 33:25 +5:04 15:32  
7 Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK 38:10 +9:49 17:45  
8 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 39:35 +11:14 18:24  
9 Egil Ronæss Porsgrunn OL 40:52 +12:31 19:00  
10 Magnar Øvreås Botne SK 43:56 +15:35 20:26  
11 Tore S. Rasmussen OL Tønsberg og omegn 46:54 +18:33 21:48  
12 Harald Viken Sandefjord TIF 58:26 +30:05 27:10  
13 Bjørn Haugen Sandefjord OK 1:07:08 +38:47 31:13  
  Thor Edvardsen Larvik OK diskvalifisert      
  Svein Thorsen Sandefjord TIF diskvalifisert      
  Arne Lie Stokke IL diskvalifisert      
  Hans G. Rønne Sandefjord OK diskvalifisert      
  Arne Kristensen Arnadal IL diskvalifisert      
  Lars Magne Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert      
  Kåre Nilsen Sandefjord TIF brutt      

 

H 80-

1 860 m, 2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff Km-tid R
1 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 29:11   15:41  
  Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF diskvalifisert    


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +