Resultater Vestfold Vårcup, løp 4 - 2014



Resultater Orientering Vestfold Vårcup, løp 4
Stokke, Vestfold - 29. april 2014

N-åpen

11 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
0 Martin Gjein Dybvik Stokke IL 15:06  
0 Kristoffer Eckdahl OK Horten 15:47 +0:41
0 Karoline Fjære Hedrum OL 24:54 +9:48
0 Anders Hasaas Klavenes Sandefjord OK 13:45  
0 Ingrid Mobråthen Botne SK 16:35 +1:29
0 Annika van Raaij Hedrum OL 24:12 +9:06
0 Henrik Ringheim OL Trollo 22:35 +7:29
0 Othilie Kvilhaug Skavhellen Botne SK 22:01 +6:55
0 Ludvig Skramdal Hedrum OL 24:11 +9:05
0 Marlene Skramdal Hedrum OL 24:22 +9:16
  Anna Lovise Fredriksen Botne SK diskvalifisert  

D 11-12

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Mathea Gløersen OL Tønsberg og omegn 17:29  
2 Maren Bruserud OL Trollo 26:57 +9:28

D 11-12N

7 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Lotta Daler Stokke IL 13:52  
2 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 18:05 +4:13
3 Nora Arentz Hagen Sandefjord OK 20:46 +6:54
4 Ingvild Johnsen Hedrum OL 21:05 +7:13
5 Helle Haugstuen Hedrum OL 21:06 +7:14
6 Caroline Wike Hedrum OL 21:41 +7:49
7 Nora Røed Stokke IL 29:50 +15:58

D 13-14

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Hanna Johansson Hedrum OL 19:29  

D 13-16C

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Sara Roberg Ghabeli OL Trollo 23:53  
2 Ylva Aasestad Hedrum OL 26:49 +2:56

D 13-16N

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Pernille Molteberg Hedrum OL 21:44  

D 15-16

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Maria Prestbøen Sandefjord OK 17:53  
2 Ella Arentz Hagen Sandefjord OK 18:31 +0:38
3 Martine Gustavsen Sandefjord OK 21:54 +4:01
4 Sandra Bjørnemo Robertsen OL Tønsberg og omegn 21:56 +4:03
5 Linn Hege Roso Lardal OL 35:01 +17:08
6 Camilla Larsen Hedrum OL 37:34 +19:41

D 17-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kristine Fjeldbo NTNUI 20:52  
2 Henriette Kløvstad Sandefjord OK 23:17 +2:25
3 Ingvild Eckdahl OK Horten 24:01 +3:09
4 Annette Cecilie Arentz Sandefjord OK 28:17 +7:25
5 Vilde Eia Holtung OL Trollo 29:08 +8:16
6 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 33:01 +12:09
7 Line-Susanne K. Skavhellen Botne SK 47:34 +26:42
  Signe Bredholt Jørgensen Sandefjord OK diskvalifisert  

D 17-C

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Pernille Nauf Hedrum OL 18:45  
2 Inger Mørk Sandefjord OK 22:29 +3:44
3 Inger Anne Heggernes Hedrum OL 24:10 +5:25
4 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 26:54 +8:09
5 Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL 33:29 +14:44
  Else Stordal OL Tønsberg og omegn diskvalifisert  

D 17-N

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Henriette Skriver Gade Hedrum OL 17:49  
2 May Nordkvelde Hedrum OL 23:23 +5:34
3 Kristin Johansson Hedrum OL 31:24 +13:35

D 40-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Silje Island OL Tønsberg og omegn 22:34  
2 Ida Vår Dirdal Larvik OK 22:41 +0:07
3 Stine Arntzen Sandefjord OK 24:21 +1:47
4 Kristin Bruserud OL Trollo 26:19 +3:45
5 Liv-Hege Roberg-Ringheim OL Trollo 26:36 +4:02
6 Hanne Stenerud OL Tønsberg og omegn 29:42 +7:08
7 Anikken Gjein Dybvik Stokke IL 37:31 +14:57
8 Katrine van Raaij Hedrum OL 41:43 +19:09

D 50-

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Tone Stokland Sandefjord OK 22:08  
2 Tiri Rebård Sandefjord OK 22:12 +0:04
3 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 27:02 +4:54
4 Anne Lise Andreassen Sandefjord OK 28:59 +6:51
5 Kristin Dahl Sandefjord OK 29:58 +7:50
6 Turid Ødegård OL Tønsberg og omegn 32:24 +10:16

D 60-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Gro Eia OL Trollo 25:23  
2 Anne Marit Nauf Hedrum OL 29:44 +4:21
3 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 29:56 +4:33
4 Inger Nergaard Stokke IL 31:17 +5:54
5 Brit Sundby Sandefjord OK 32:35 +7:12
6 May Helene Hansen Sandefjord OK 35:17 +9:54
7 Randi Hansen Arnadal IL 35:57 +10:34
8 Elisabeth Rød Andebu IL 37:10 +11:47

D 70-

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Eli Klovning Porsgrunn OL 29:25  
2 Margith Reppesgård Hedrum OL 30:51 +1:26
3 Hjordis Øvreås Botne SK 35:57 +6:32
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 45:49 +16:24
5 Anne-Lise Blomhoff Ronæss Porsgrunn OL 53:04 +23:39
  Elsa Lystad Sandefjord OK diskvalifisert  

H 11-12

6 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Cornelius Bjørk Sandefjord OK 15:43  
2 Henrik R Holt Hedrum OL 16:32 +0:49
3 Kristoffer Fjære Hedrum OL 20:57 +5:14
4 Theodor Bjørk Sandefjord OK 22:59 +7:16
5 Hallgeir Brevik Stokke IL 28:24 +12:41
  Jonas Eikås Sandefjord OK diskvalifisert  

H 11-12N

1 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Brage Eikås Sandefjord OK 14:16  

H 13-14

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Even Gravningen Stokke IL 18:19  
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 18:22 +0:03
3 Audun Brevik Stokke IL 19:53 +1:34
4 Karl Mathias Wold OK Horten 22:01 +3:42
5 Elias Lindhjem Mathisen Sandefjord OK 25:42 +7:23

H 13-16C

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 19:35  
2 Filip Andreas Larsen Botne SK 20:32 +0:57
3 Ludvig Johnsen Hedrum OL 21:06 +1:31
4 Brynjel Heggernes Hedrum OL 23:02 +3:27
5 Even Haugstuen Hedrum OL 33:23 +13:48

H 13-16N

2 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 14:43  
2 Elias Jørgensen Hedrum OL 30:54 +16:11

H 15-16

9 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Hallvard Arntzen Foss Sandefjord OK 17:25  
2 Tobias Kristensen Larvik OK 21:37 +4:12
3 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 21:50 +4:25
4 Ole Jakob Olsrød Stokke IL 23:14 +5:49
5 Martin Sollie Nåtedal OL Trollo 23:50 +6:25
6 Bjørnar Brevik Stokke IL 26:01 +8:36
7 Robin Thorkildsen Hedrum OL 33:16 +15:51
8 Marius Lindvall Larvik OK 35:26 +18:01
  Kristoffer Liset OL Trollo diskvalifisert  
  Jens Didrik Berg Larvik OK ikke startet  

H 17-

5 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Jørn Sundby Larvik OK 17:27  
2 Anders Krona Haflan OL Tønsberg og omegn 17:45 +0:18
3 Jørgen Fjære Hedrum OL 20:34 +3:07
4 Peder Rauan Larvik OK 24:09 +6:42
5 Jarle Lysnes Hedrum OL 24:21 +6:54

H 17-C

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 21:14  
2 Henning Mathisen Sandefjord OK 21:59 +0:45
3 Frode Larsen Botne SK 22:47 +1:33

H 40-

17 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Trond Gjelstad Sandefjord OK 19:32  
2 Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK 21:00 +1:28
3 Geir Berven Larvik OK 21:08 +1:36
4 Sturle Furland Sandefjord OK 21:44 +2:12
5 Jan Tore Foss Botne SK 21:54 +2:22
6 Helge Stenerud OL Tønsberg og omegn 21:59 +2:27
7 Arne Nåtedal OL Trollo 23:42 +4:10
8 Roger Lysnes Hedrum OL 23:51 +4:19
9 Ian Ringheim OL Trollo 24:17 +4:45
10 Ole Gustavsen Sandefjord OK 26:01 +6:29
11 Asbjørn Roe Larvik OK 26:57 +7:25
12 Espen Johnsen Hedrum OL 29:26 +9:54
13 Rune Røed Stokke IL 30:26 +10:54
14 Eelco van Raaij Hedrum OL 30:39 +11:07
15 Hans Petter Bettum Stokke IL 35:15 +15:43
16 Trond Foss Sandefjord OK 50:38 +31:06
  Tom Kristensen Larvik OK diskvalifisert  

H 50-

8 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Arne Dirdal Larvik OK 24:53  
2 Kai Midtskogen Botne SK 26:14 +1:21
3 Bent Haflan OL Tønsberg og omegn 27:25 +2:32
4 Jan Ivar Gundersen Hedrum OL 27:54 +3:01
5 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 30:53 +6:00
6 Stein Ødegård OL Tønsberg og omegn 31:49 +6:56
7 Kjetil Kløvstad Sandefjord OK 37:21 +12:28
8 Per Einar Strøm Hedrum OL 38:39 +13:46

H 60-

16 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 20:12  
2 Helge Fossheim Hedrum OL 20:24 +0:12
3 Dag Rønning Jensen OL Trollo 21:07 +0:55
4 Ragnar Hillestad Lardal OL 21:33 +1:21
5 Torgeir Sundby OK Skeidi 22:13 +2:01
6 Elling Aakre Andebu IL 22:39 +2:27
7 Jan Bøhle OL Trollo 23:47 +3:35
8 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 24:42 +4:30
9 Martin Nauf Hedrum OL 25:55 +5:43
10 Odd Egil Frogner OL Tønsberg og omegn 27:56 +7:44
11 Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK 28:49 +8:37
12 Bjørn H. Ceeberg Hedrum OL 29:29 +9:17
13 Jørgen Kvilhaug Botne SK 34:09 +13:57
14 Per Dag Nordkvelde Hedrum OL 39:40 +19:28
15 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 48:45 +28:33
  Åge Bøen Sandefjord OK diskvalifisert  

H 70-

24 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Anton Lomme Hedrum OL 23:06  
2 Per Øystein Andersen Larvik OK 25:03 +1:57
2 Frank Eliassen Sandefjord OK 25:03 +1:57
4 Tormod Fjære Hedrum OL 25:12 +2:06
5 Arne Kristensen Arnadal IL 25:18 +2:12
6 Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK 26:29 +3:23
7 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 26:32 +3:26
8 Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn 27:28 +4:22
9 Ole Brattbakk Sandefjord OK 28:10 +5:04
10 Arne Lie Stokke IL 28:12 +5:06
11 Tore S. Rasmussen Lardal OL 30:18 +7:12
12 Svein Børge Haugberg Sandefjord OK 30:20 +7:14
13 Arne D. Christensen Sandefjord TIF 30:52 +7:46
14 Magnar Øvreås Botne SK 30:53 +7:47
15 Magnar Reppesgård Hedrum OL 31:31 +8:25
16 Hans G. Rønne Sandefjord OK 31:54 +8:48
17 Egil Ronæss Porsgrunn OL 34:09 +11:03
18 Tor Edvardsen Larvik OK 34:27 +11:21
19 Thode Eilertsen OL Tønsberg og omegn 39:28 +16:22
20 Lars Petter Lystad Sandefjord OK 40:08 +17:02
21 Helge Halvorsen Larvik OK 42:43 +19:37
  Bjørn Haugen Sandefjord OK diskvalifisert  
  Lars Magne Klovning Porsgrunn OL diskvalifisert  
  Kåre Nilsen Sandefjord TIF diskvalifisert  

H 80-

3 startende deltakere
Plass Navn Klubb Tid Diff
1 Helge Tvedten Larvik OK 29:07  
2 Frithjof Robertsen OL Tønsberg og omegn 30:01 +0:54
3 Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF 35:02 +5:55


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +