Resultater Vestfold Vårcup - Løp 5 - 2016



Resultater Vestfold Vårcup, 5. løp
Sandefjord, Vestfold - 10. mai 2016

Arrangementstype: Orientering

N-åpen

1 510 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
0 Ine Stokkenes Larvik OK 1:02:58 +33:37 41:41
0 Ida Perez Rønnild Hedrum OL 21:05   13:57
0 Terese Perez Rønnild Hedrum OL 21:00   13:54
0 Anne Haugberg Andebu IL 23:09   15:19
0 Andreas Kristiansen OL Trollo 28:51   19:06
0 Maren Sofie Fremstad Larvik OK 29:21   19:26
0 Hermine Grønneberg Hedrum OL 29:20   19:25
0 Lykke Omlid Wisth Larvik OK 13:38   9:01
0 Magnus Sigurdsson Stokke IL 15:16   10:06
0 Ada Josefine Knoop OL Tønsberg og omegn 34:38 +5:17 22:56
0 Daniella Gjone Sandefjord OK 22:52   15:08
0 Sigrid Bakken Hamre Larvik OK 25:21   16:47

D 11-12

1 670 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Serine Kierulf Dirdal Larvik OK 16:41   9:59
2 Amalie Kvernsmyr Andebu IL 19:51 +3:10 11:53
3 Pernille Zagar Larvik OK 28:04 +11:23 16:48
4 Ingeborg Eikås Sandefjord OK 33:35 +16:54 20:06

D 11-12N

1 510 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Marlene Skramdal Hedrum OL 16:32   10:56
2 Wilma Evensen OL Tønsberg og omegn 20:17 +3:45 13:25
3 Annika van Raaij Hedrum OL 27:07 +10:35 17:57
4 Karoline Fjære Hedrum OL 27:08 +10:36 17:58

D 13-14

2 170 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Maren Bruserud OL Trollo 29:05   13:24
2 Emilie Kleppan Stampe Sandefjord OK 54:24 +25:19 25:04
  Gjendine Gjelstad Rebård Sandefjord OK diskvalifisert    
  Ingvild Johnsen Hedrum OL diskvalifisert    

D 13-16C

1 670 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ylva  Aasestad Hedrum OL 19:03   11:24
2 Pernille Molteberg Hedrum OL 19:13 +0:10 11:30
3 Mari Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 19:37 +0:34 11:44
4 Julie Eikeland OL Tønsberg og omegn 19:42 +0:39 11:47
5 Lita Lerke Leodine Hjelseth OL Tønsberg og omegn 20:31 +1:28 12:17
6 Gøril Bårnes Hedrum OL 21:39 +2:36 12:57
7 Lise Strøm Sandefjord OK 27:45 +8:42 16:37

D 15-16

2 380 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Frida Daler Stokke IL 41:08   17:16

D 17-

2 530 m, 15 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Ingrid Knotten Haugberg Andebu IL 24:28   9:40
2 Elin Bjerva Larvik OK 24:50 +0:22 9:48
3 Elin-Kristin Hem NTNUI 26:13 +1:45 10:21
4 Tonje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 27:43 +3:15 10:57
5 Sandra B. Robertsen OL Tønsberg og omegn 31:15 +6:47 12:21
6 Aurora Masvik Larvik OK 33:40 +9:12 13:18
7 Mathea Strøm Grønn Hedrum OL 34:15 +9:47 13:32
8 Vilde Eia Holtung OL Trollo 35:42 +11:14 14:06
9 Katrine Gjestrum Hedrum OL 36:05 +11:37 14:15
10 Torill Hynne Fjære Hedrum OL 37:17 +12:49 14:44
11 Antonette Hesselberg Larvik OK 40:48 +16:20 16:07
12 Tine Vister Larvik OK 40:50 +16:22 16:08
13 Marthe Hansen Larvik OK 44:16 +19:48 17:29
  Ana Maria Wilhelmsen Larvik OK diskvalifisert    
  Pernille Nauf Hedrum OL diskvalifisert    

D 17-C

1 670 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Rita Harriet Bakken Fremstad Larvik OK 16:18   9:45
2 Lillian Berge Sandefjord OK 18:38 +2:20 11:09
3 Silje Skatvedt Stensrud OK Horten 20:49 +4:31 12:27
4 May Nordkvelde Hedrum OL 23:20 +7:02 13:58
5 Else Stordal OL Tønsberg og omegn 25:14 +8:56 15:06
6 May-Britt Skramdal Hedrum OL 26:12 +9:54 15:41
7 Sara Guldahl Larvik OK 27:55 +11:37 16:42
8 Linnea Evensen OL Tønsberg og omegn 30:43 +14:25 18:23

D 40-

2 380 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Kristin Bruserud OL Trollo 26:46   11:14
2 Lene Loftesnes OL Tønsberg og omegn 28:20 +1:34 11:54
3 Stine Arntzen Sandefjord OK 29:59 +3:13 12:35
4 Ida Vår Dirdal Larvik OK 31:51 +5:05 13:22
5 Tone Sølie Lysnes Hedrum OL 35:31 +8:45 14:55
6 Anette Firing Andebu IL 36:06 +9:20 15:10
7 Kristin Johansson Hedrum OL 38:16 +11:30 16:04
  Liv Kristin Lian Aasestad Hedrum OL diskvalifisert    
  Wenche Eikås Sandefjord OK diskvalifisert    

D 50-

2 380 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Tiril Rebård Sandefjord OK 29:57   12:35
2 Hilde Kløvstad Sandefjord OK 33:41 +3:44 14:09
  Tone Stokland Sandefjord OK diskvalifisert    

D 60-

2 170 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Inger Nergaard Stokke IL 34:21   15:49
2 Margareta Brynhildsen Stokke IL 36:31 +2:10 16:49
3 Karin Kittilsen Stokke IL 41:12 +6:51 18:59
4 Anne-Berit Rasmussen OL Tønsberg og omegn 41:34 +7:13 19:09
5 Randi Hansen Stokke IL 41:58 +7:37 19:20
6 Elisabeth Rød Andebu IL 42:01 +7:40 19:21
7 Inger Marie Johansson Porsgrunn OL 44:55 +10:34 20:41

D 70-

2 170 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 May Helene Hansen Sandefjord OK 40:03   18:27
2 Thorunn Aamodt Ovesen Lardal OL 42:09 +2:06 19:25
3 Eli Jorid Klovning Porsgrunn OL 43:10 +3:07 19:53
4 Astrid Reppesgård Lie Hedrum OL 54:37 +14:34 25:10
  Gerd Langseth Larvik OK diskvalifisert    
  Hjørdis Øvreås Botne SK diskvalifisert    

H 11-12

1 670 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Brage Eikås Sandefjord OK 16:33   9:54
2 Anders Klavenes Sandefjord OK 17:44 +1:11 10:37
3 Benjamin Gjone Sandefjord OK 20:32 +3:59 12:17
4 Gabriel Gjone Sandefjord OK 21:09 +4:36 12:39

H 11-12N

1 510 m, 3 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Henrik Omlid Johansen Larvik OK 13:05   8:39
2 Lars Loftesnes Kaupang OL Tønsberg og omegn 18:32 +5:27 12:16
3 Ludvig Skramdal Hedrum OL 19:20 +6:15 12:48

H 13-14

2 170 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Iver Ringheim Larvik OK 22:04   10:10
2 Viljan van Raaij Hedrum OL 25:02 +2:58 11:32
3 Jonas Eikås Sandefjord OK 26:16 +4:12 12:06
4 Sondre Evensen OL Tønsberg og omegn 28:34 +6:30 13:09
5 Kristoffer Fjære Hedrum OL 29:10 +7:06 13:26
6 Fredrik Berg-Nielsen Sandefjord OK 55:22 +33:18 25:30
7 Kevin Havenstrøm Sandefjord OK 1:05:53 +43:49 30:21
  Peder Torhaug-Mollerud Larvik OK diskvalifisert    

H 15-16

2 530 m, 6 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Jakob Hjelseth OL Tønsberg og omegn 22:33   8:54
2 Trym B Island OL Tønsberg og omegn 23:53 +1:20 9:26
3 Olav Aasmundtveit Hoff OL Tønsberg og omegn 24:26 +1:53 9:39
4 Even Gravningen Stokke IL 26:26 +3:53 10:26
5 Andreas Skjelland Hegg Stokke IL 35:20 +12:47 13:57
6 Kristian Juel Johannessen Hedrum OL 43:18 +20:45 17:06

H 17-

2 530 m, 10 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Mathias Gløersen OL Tønsberg og omegn 18:29   7:18
2 Sindre R Holt Hedrum OL 18:54 +0:25 7:28
3 Jørgen Frøyd Larvik OK 20:02 +1:33 7:55
4 Bjørn Tore Mathisen IL Tyrving 20:29 +2:00 8:05
5 Øystein Fruseth Christiansen OL Tønsberg og omegn 20:51 +2:22 8:14
6 Jarle Lysnes Hedrum OL 24:04 +5:35 9:30
7 Rune Firing Haugberg Andebu IL 24:32 +6:03 9:41
8 Hans Olav Skogstad Telenor BIL 25:09 +6:40 9:56
9 Øyvind Kristiansen OL Trollo 32:51 +14:22 12:59
  Ludvig Johnsen Hedrum OL diskvalifisert    

H 17-C

1 670 m, 4 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Per Jarle Eikeland OL Tønsberg og omegn 15:45   9:25
2 Haakon Pettersen Sandefjord OK 16:02 +0:17 9:36
3 Lasse Lauritzen OL Trollo 19:29 +3:44 11:40
4 Frode Gjestrum Hedrum OL 20:37 +4:52 12:20

H 40-

2 530 m, 13 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anders Kristian Holt Hedrum OL 23:00   9:05
2 Jørgen Fjære Hedrum OL 23:19 +0:19 9:12
3 Per Erik Larsen Sandefjord OK 23:32 +0:32 9:18
4 Arne Nåtedal OL Trollo 23:38 +0:38 9:20
5 Espen Johnsen Hedrum OL 24:25 +1:25 9:39
6 Atle Borgersen Hedrum OL 27:30 +4:30 10:52
7 Jo Børre Eikås Sandefjord OK 28:14 +5:14 11:09
8 Eelco van Raaij Hedrum OL 29:49 +6:49 11:47
9 Trond Foss Sandefjord OK 31:00 +8:00 12:15
10 Nils Karsten Ceeberg Andebu IL 39:05 +16:05 15:26
  Magne Kløve Stokke IL diskvalifisert    
  Einar Klavenes Sandefjord OK diskvalifisert    
  Stian Kvernsmyr Andebu IL diskvalifisert    

H 50-

2 530 m, 7 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Fremstad Larvik OK 20:57   8:16
2 Frode Robertsen OL Tønsberg og omegn 21:51 +0:54 8:38
3 Petter Løe Notodden OL 22:03 +1:06 8:42
4 Helge Gisholt OK Skeidi 22:12 +1:15 8:46
5 Rune Røed Stokke IL 32:39 +11:42 12:54
  Arne Håkon Jørgensen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Jan Arild Rygg Sande Sportsklubb diskvalifisert    

H 60-

2 380 m, 12 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Øivind Fadum Sande Sportsklubb 28:17   11:53
2 Ole Johansson Porsgrunn OL 30:43 +2:26 12:54
3 Elling Aakre Andebu IL 30:55 +2:38 12:59
4 Ragnar Niemi Berg Stokke IL 31:27 +3:10 13:12
5 Terje Rasmussen OL Tønsberg og omegn 32:38 +4:21 13:42
6 Åge Dåsvand Abrahamsen OL Trollo 34:20 +6:03 14:25
7 Ove Gunnar Jacobsen Stokke IL 35:11 +6:54 14:46
8 Svein Eriksen Sandefjord OK 35:35 +7:18 14:57
9 Martin Nauf Hedrum OL 36:53 +8:36 15:29
  Runar Kittilsen Stokke IL diskvalifisert    
  Tor-Eivind Bergsvåg Sandefjord OK diskvalifisert    
  Per Dag Nordkvelde Hedrum OL diskvalifisert    

H 70-

2 170 m, 14 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Lars Magne Klovning Porsgrunn OL 31:47   14:38
2 Frank Eliassen Sandefjord OK 31:54 +0:07 14:42
3 Helge Fossheim Hedrum OL 32:24 +0:37 14:55
4 Lars Martin Gjein Stokke IL 34:00 +2:13 15:40
5 Hans Stordal OL Tønsberg og omegn 36:50 +5:03 16:58
6 Oddvar Gjelstad Sandefjord OK 37:46 +5:59 17:24
7 Thorolf Trolsrud Botne SK 37:49 +6:02 17:25
8 Magnar Øvreås Botne SK 40:10 +8:23 18:30
9 Anton Lomme Hedrum OL 42:17 +10:30 19:29
  Kjell Meen Porsgrunn OL diskvalifisert    
  Bjørn Willy Hansen Sandefjord OK diskvalifisert    
  Ole Richard Brattbakk Sandefjord OK diskvalifisert    
  Ragnar Hillestad Lardal OL diskvalifisert    
  Oddvar Bruun OL Tønsberg og omegn diskvalifisert    

H 80-

2 170 m, 1 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
  Brynjar Røgeberg Sandefjord TIF diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +