Siste resultater (med dagens live)

| | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | | |
---
Verdenscup Planica: 10/15 km: Kvinner- Menn
---
La Diagonela - Visma Ski Classics: Kvinner Elite- Menn Elite- Alle klasser
---
Til abonnenter – 409 spesialartikler

Resultater Vinterkarusellen Romerike - Bjørkelangen - 5. løp 2018



Resultater Vinterkarusellen Romerike - 5. løp 2017-2018 - 8 km
Aurskog-Høland, Akershus - 7. januar 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

8 kilometer

Kvinner 23-34
1,Trine Torsrud,NOTEAM,36:16

Kvinner 35-39
1,Helene Pham,NOTEAM,42:20
2,Carina Stubberud,NOTEAM,45:30
3,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,45:58

Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,31:42
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,33:41
3,Mathilde Rutle,24fitclub Marikollen,44:30
4,Linn Skaalerud,NOTEAM,46:11
5,Tove Berg,Blaker IL ,46:16

Kvinner 45-49
1,Monica Nyheim,Bil Ahus,40:34
2,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,41:38
3,Anne Woldmo,Harestua,44:12
4,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,44:23
5,Iren Bang,NOTEAM,46:15

Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,35:09
2,Ann-Heidi  Scharing,Halmsås og Omegen Skiklubb,35:50
3,Sissel Johansen,NOTEAM,46:08

Kvinner 55-59
1,Våril Bendiksen,NOTEAM,43:30
Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,

Kvinner 60-64
1,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik,45:43
Anne Karin  Brandt,NOTEAM,

Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,44:46

Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,57:47
Elisabeth Engø,NOTEAM,

Menn 12-13
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,NOTEAM,40:59

Menn 14-15
1,Tage Pedersen,Skedsmo fotballklubb,40:16

Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,31:01
2,Sigurd Sporild  Breievne,NOTEAM,34:10

Menn 18-19
1,Fredrik Jensløkken Gullord,NOTEAM,39:19

Menn 23-34
1,Mads Waaler,NOTEAM,26:22
2,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,26:52
3,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,28:11
4,Andres Gulliksrud,Team Bjerkrheim,31:03
5,Robert Bue,Marnardal IL,31:46
6,Håvard Husby,NOTEAM,32:41
7,Atle Sletten,NOTEAM,36:25

Menn 35-39
1,Glenn Røisgaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,27:59
2,Anders Brænna,NOTEAM,31:21
3,Morten Engen,Blaker IL ,32:17
4,Tom-Vegard Olufsen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,32:22
5,Magnus Søby Markhus,Bjørkelangen SF,33:06
6,Bent Ulseth,Aurskog-Høland Triatlon,33:11
7,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,35:02
8,Tommy Nilsen,AFSK,36:43
9,Stian  Svendsen,Bjørkelangen SF,37:28
10,Kenneth Bergersen,Bjørkelange SF,37:31
11,Even Nordmo,No Future,39:03
12,Lars Gjøran Back,Fagforbundet Oslo,39:42
13,Arnold  Slåen,Aim Norway ,52:26

Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv IL friidrett,27:46
2,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,32:49
3,Jørgen Andreas Michaelsen,Rye Sp.Kl.,34:06
4,Christian  Andersen,team Andersen ,39:22
5,Jørn Inge Bunes,Bjørkelangen,43:52

Menn 45-49
1,Espen Skrimstad,NOTEAM,34:47
2,Jan-Åke Jørgensen,NOTEAM,35:23
3,Raymond Pedersen,NOTEAM,35:34
4,Per Ivar  Holsengen,Raumnes & Årnes IL,38:47
5,Lars Jørgen Skaret,AHF,38:50
6,Yngve Sporild  Breievne,NOTEAM,42:03

Menn 50-54
1,Steinar Lien,Oppegård IL,33:31
2,Nils Erik Lillesæter,SKBIL,37:12
3,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,37:34
4,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,39:24
5,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,39:31
6,Ole Kristian Brastad,Bøler IF - Friidrett,41:45
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,

Menn 55-59
1,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,35:07
2,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,35:38
3,Eirik Tørstad,Gamleveien Road Runners,36:37
4,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,39:13
5,Knut Bøvre,NOTEAM,39:30
6,Øyvind  Overrein,NOTEAM,43:07
Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,
Modolv Ranheim,Romerike runners team,

Menn 60-64
1,Leif Damsgård,FFI Bil,36:03
2,Asbjørn Oppegaard,AHF,36:54
3,Marino Øien,BILpost,40:17
4,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,41:26
5,Ketil Stølen,SINTEF,42:53
6,Sverre Lang,Akershus krets,47:06
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,
Thor Larsen,NOTEAM,

Menn 65-69
1,Leif Arne Lundhagen,S.H.I.U.L,37:19
2,Gaute Bakken,Bjerke IL,37:42
3,Ivar Egeberg,Blaker IL ,38:08
4,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,40:15
5,Rolf Meek,Romerike Friidrett,40:59
6,Sigurd Steensæth,NOTEAM,41:49
7,Peder Back,Aurskog Høland ,42:34
8,Trygve Haug,Romerike runners team,43:02
9,Ottar Arnold Eide,NOTEAM,45:41

Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,34:19
2,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,37:19
3,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,38:32
4,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,42:49
5,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveien ,43:18
6,Gunnar Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,43:22
7,Ole Jonny Sørensen,HFIK,45:35
Finn Løkeberg,AHF,
Arne Luke,Ull/Kisa IL,

Menn 75-79
1,Henning  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,56:47
Per Olav Anthonsen,Nittedal IL,