Resultater Vinterkarusellen Romerike - Bjørkelangen - 5. løp 2019

Resultater Vinterkarusellen Romerike - 5. løp 2018-2019 - 8 km
Aurskog-Høland, Akershus - 5. januar 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

8 kilometer

Kvinner 23-34
1,Andrea Boutera,Gular IF,32:00
2,Trine Breen,NTNUI,36:11
 
Kvinner 35-39
1,Hanne Bakken Lund,Aurskog-Høland Friidrettslag,35:05
2,Maren Lier,Kreftforeningen Bil,36:07
3,Kristine Vea Kjølen,Skjetten,45:35
 
 
Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,36:26
2,Helene Pham,Rælingen,41:41
3,Hilde Jarstadmarken,Akershus krets,41:51
4,Tove Berg,Blaker IL,45:36
5,Linn Skaalerud,NOTEAM,46:10
6,Gry M Grøneng,NOTEAM,51:56
Toril Nyhagen,Maura,
 
Kvinner 45-49
1,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,40:03
2,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,41:14
3,Anne Woldmo,privat,41:31
4,Lorna Käll,NOTEAM,52:03
 
Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,34:24
2,Mette Fjuk,Aurskog-Høland Friidrettslag,41:47
3,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,42:53
4,Eva Haukeland,Nittedal,47:52
 
 
Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,44:42
Kvinner 65-69
Anne Karin Hønsen Brandt,privat,
 
Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,58:35
Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,
 
Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,57:09
 
Menn 14-15
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,32:21
 
Menn 18-19
1,Sigurd Sporild Breievne,NOTEAM,32:49
 
Menn 23-34
1,Mathias Høgenes Oppegaard,OSI,27:29
2,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,28:07
3,Even Høgenes Oppegaard,Aurskog-Høland Friidrettslag,29:13
4,Robert Bue,Marnadal ,30:07
5,Simen Fjuk Vestreng,Aurskog-Høland Friidrettslag,30:12
6,Trym Alexander Vindal,Norskluftambulanse BIL,31:41
7,Simen Nystad,Romerike Politiidrettslag,32:01
8,Jacob Aspelin,Kongsveien CK,32:27
9,Ola Fjuk-Herje,Aurskog-Høland Friidrettslag,32:38
10,Marius Rønningen Diseth,NOTEAM,51:36
 
 
Menn 35-39
1,Bent Ulseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,32:42
2,Tom-Vegard Olufsen,BSF,32:53
3,Magnus Søby Markhus,AHF,34:11
4,Alf-Marius Sæther,NOTEAM,34:15
5,Amund Lier,Telenor Bil,35:36
6,Even Nordmo,No Future,36:00
7,Thor-Erik Dahlberg,NOTEAM,37:10
 
Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv Idrettslag - Friidrett,28:14
2,Terje Lybekk,Aurskog /finstadbru,31:46
3,Peter Lorentzen,Rømskog IL,33:13
4,Stian Svendsen,AHF,36:25
5,Lars Gøran Bâck,Fagforbundet,37:27
6,Steinar Wølner,NOTEAM,38:33
7,Christian Andersen,Team Andersen,39:23
8,Tomas Torp,Rye SK,39:49
9,Steinar Lund,BSF,39:54
10,Jarle Waldemar,Akershus krets,42:37
11,Jørn Inge Bunes,BSF,46:58
 
Menn 45-49
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,32:34
2,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,33:59
3,Raymond Pedersen,BILAhus,34:48
4,Kyrre Gran,Oslo,36:28
5,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,36:37
6,Lars Jørgen Skaret,Aurskog-Høland Friidrettslag,39:08
7,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,39:31
8,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,44:04
 
 
Menn 50-54
1,Terje Bjerkrheim,Team Bjerkrheim,33:18
2,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,36:06
3,Dan Boye Nilsen,Romerike Runners Team,38:17
4,Jon A. Kvehaugen,Fetsund,41:34
 
Menn 55-59
1,Pål Simonsen,NOTEAM,33:02
2,Steinar Lien,Oppegård IL/ Team Sportsmanden,33:50
3,Børre Olsen,DRIV,33:51
4,Steinar Ohr,Høvik Jogg,34:43
5,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,35:28
6,Torbjørn Torbjørnsen,Oslo,35:30
7,Knut Ove Woldvik,UCK,38:29
8,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,39:42
 
Menn 60-64
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,33:33
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,34:28
3,Leif Damsgård,FFI BIL,36:52
4,Erik Helle,GIF Ski,37:01
5,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,40:29
6,Marino Øien,BILpost,40:32
7,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,40:48
8,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,42:21
9,Åge Jensen,Romerike Runners Team,44:37
Kjell Martinsen,skedsmo kommune,
 
 
Menn 65-69
1,Jahn Bakke,Strømmen,36:20
2,Leif Arne Lundhagen,Fosser,38:59
3,Stein Terje Dahl,STD A/S,39:17
4,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,40:07
5,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,41:09
6,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,45:59
7,Ottar A Eide,Oslo Kommune Bil ,47:21
Thor W Larsen,Fjerdingby,
 
Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,40:26
2,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,41:44
3,Arne Ingelsrud,Sporveien ,41:58
4,Ole Jonny Sørensen,HFIK,44:17
5,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,45:47
6,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners Team,48:51
Finn Løkeberg,AHF,
Asbjørn Ringastad,Lørenskog Friidrettslag,
 
Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,37:02
Per O. Anthonsen,Nittedal IL,
 
Menn 80-84
1,Henining Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,50:45