Resultater Vinterkarusellen Romerike - Haga - 7. løp 2019

Resultater Vinterkarusellen Romerike - 7. løp 2018-2019 - 10 km
Haga, Akershus - 2. februar 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

10 kilometer

Kvinner 23-34
1,Siri Johnsen,NOTEAM,1:19:45
Anita Kvamme Nygård,NOTEAM,
Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,42:22
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,44:43
3,Beate Holm,Rælingen,49:54
4,Helene Pham,Rælingen,53:27
5,Tove Berg,Blaker IL,59:11
Toril Nyhagen,Maura,
Kvinner 45-49
1,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,51:52
Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,45:17
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,56:31
Kvinner 60-64
1,Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag,59:36
Kvinner 65-69
Anne Karin Hønsen Brandt,privat,
Kvinner 70-74
Elisabeth Engø,NOTEAM,
Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,1:20:08
Menn 14-15
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,44:11
Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,37:53
2,Henrik Mobakk Nilsson,Kongsvinger IL Friidrett,39:28
3,Jardar Tosterud,NOTEAM,40:47
4,Robert Bue,Marnadal ,41:58
Menn 35-39
1,Kim Kristiansen,NOTEAM,39:34
2,Kim R Møller,SSK Skjetten Svømming ,43:22
3,Lars Erik Stavik,NOTEAM,1:19:46
Menn 40-44
1,Ole Edvard Bjørnstad,Nord Odal IL,36:16
2,Roger Thompson,Driv Idrettslag - Friidrett,36:21
3,Ole Morten Korsmo,Sagli Grus AS,41:35
4,Lars Gøran Bâck,Fagforbundet,51:17
5,Christian Andersen,Team Andersen,51:40
Menn 45-49
1,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,44:18
2,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,45:15
3,Kyrre Gran,Oslo,46:32
4,Roy Støle,Romerike Ultraløperklubb,47:20
5,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,49:15
6,Kåre Martin Gjermshus,Strømmen,58:43
7,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,1:00:42
Menn 50-54
1,Stig Gunleiksrud,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,43:47
2,Rolf Arild Myran,NOTEAM,46:19
3,Steinar Ohr,Høvik Jogg,46:23
4,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,49:25
Menn 55-59
1,Pål Simonsen,NOTEAM,43:27
2,Steinar Lien,Oppegård IL/ Team Sportsmanden,44:22
3,Børre Olsen,DRIV,45:33
4,Stein Terje Dahl,STD A/S,50:19
5,Knut Ove Woldvik,UCK,56:42
6,Borge Røstum,Lørenskog komm. BIL,57:57
Oddbjørn Homstvedt,Borg IL ,
Menn 60-64
1,Kurth Asle Magnussen,Brevpost BIL,45:21
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,45:33
3,Arne Strandhaug,Fenstad,50:07
4,Marino Øien,BILpost,53:19
5,Knut Engen,Nes OL,56:32
6,Ketil Stølen,Jessheim,57:36
7,Erland Nærby,Oslo,1:04:50
Menn 65-69
1,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,49:19
Thor W Larsen,Fjerdingby,
Menn 70-74
1,Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,51:47
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,56:30
3,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,56:41
4,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,1:00:21
5,Ole Jonny Sørensen,HFIK,1:01:05
6,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners Team,1:05:21
Finn Løkeberg,AHF,
Asbjørn Ringastad,Lørenskog Friidrettslag,
Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,50:18
Menn 80-84
1,Henining Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,1:07:01


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +