Resultater Vinterkarusellen Romerike - Lillestrøm - 9. løp 2018



Resultater Vinterkarusellen Romerike - 9. løp 2017-2018 - 7 km
Lillestrøm, Akershus - 1. mars 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

7 kilometer

Kvinner 23-34
1,Trine Torsrud,NOTEAM,31:45
2,Helene Lillekvelland,NOTEAM,43:15

Kvinner 35-39
1,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,43:10

Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,28:03
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,29:56

Kvinner 45-49
1,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,37:18
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,39:08

Kvinner 50-54
1,Sissel Johansen,NOTEAM,42:42

Kvinner 60-64
Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik

Kvinner 65-69
Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb

Kvinner 70-74
1,Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,51:34

Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,51:30
 
Menn 12-13
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,NOTEAM,37:12

Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,27:16

Menn 20-22
1,Morten Hanssen,Lørenskog Friidrettslag,24:32
2,Anders Elias Ruud,NOTEAM,27:38

Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,26:50
2,Ole Jacob Michhelsen,NOTEAM,29:45
3,Håvard Husby,NOTEAM,31:01
4,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,31:18

Menn 35-39
1,Glenn Røisgaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,24:40
2,Tom-Vegard Olufsen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,28:22
3,Magnus Søby Markhus,Bjørkelangen SF,30:38
4,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,30:58
5,Kim Kartevold,NOTEAM,32:53
6,Lars Gjøran Back,Fagforbundet Oslo,35:13
7,Arnold Slåen,Aim Norway ,44:02

Menn 40-44
1,Christian Andersen,team Andersen ,34:58

Menn 45-49
1,Espen Skrimstad,NOTEAM,30:31
2,Raymond Pedersen,NOTEAM,31:26
3,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,37:16

Menn 50-54
1,Steinar Lien,Oppegård IL,30:46
2,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,31:40
3,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,34:48
4,Erland Volden,NOTEAM,36:28
5,Kåre Svensson,Uio BIL,38:26
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,

Menn 55-59
1,Are Aarebrot,Kjelsås IL,27:14
2,Børre Olsen,Akershus krets,30:41
3,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,31:41
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,32:05
5,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,33:07
6,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,35:03

Menn 60-64
1,Marino Øien,BILpost,35:56
2,Erland Nærby,NOTEAM,41:13
Thor Larsen,NOTEAM,

Menn 65-69
1,Ivar Egeberg,Blaker IL ,34:45
2,Rolf Meek,Romerike Friidrett,36:15
3,Peder Back,Aurskog Høland ,38:03
4,Sigurd Steensæth,NOTEAM,38:38
Vidar Sørum,Romerike Runners,
Trygve Haug,Romerike runners team,

Menn 70-74
1,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,32:55
2,Finn Løkeberg,AHF,39:40
3,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveien ,41:15
Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,
Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,
Gunnar Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,

Menn 75-79
Per Olav Anthonsen,Nittedal IL



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +