Resultater Vinterkarusellen Romerike - Lørenskog - 10. løp 2018



Resultater Vinterkarusellen Romerike - 10. løp 2017-2018 - 5 km
Lørenskog, Akershus - 10. mars 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

5 kilometer

Kvinner 23-34
1,Elbjørg Moxnes,Osi Fridrett,19:16
2,Trine Torsrud,NOTEAM,22:36
3,Helene Lillekvelland,NOTEAM,29:27

Kvinner 35-39
1,Kristine Vea Kjølen,NOTEAM,28:20

Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,20:01
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,21:04
3,Helene Pham,NOTEAM,25:07
4,Tove Berg,Blaker IL ,28:20
4,Linn Skaalerud,NOTEAM,28:20

Kvinner 45-49
1,Marit Tørstad,Sk Rye,25:18
2,Iren Bang,NOTEAM,29:07

Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:57
2,Eva Haukeland,NOTEAM,29:04
3,Sissel Johansen,NOTEAM,30:43

Kvinner 55-59
1,Oddny Ringheim,NOTEAM,24:55
2,Våril Bendiksen,NOTEAM,27:37
3,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,28:25
Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,

Kvinner 60-64
1,Bodil Brå Alsvik,Flatås Idrettslag,26:55

Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,27:53

Menn 14-15
1,Karsten Ladestein,Team Sportsmanden,19:12

Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,19:12
2,Sigurd Sporild Breievne,NOTEAM,21:12

Menn 20-22
1,Morten Hansen,Lørenskog Friidrettslag,17:13

Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,16:06
2,Thorbjørn Grønningen,NOTEAM,19:04
3,Bjørnar Hornnes,Vik IL,21:02
4,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,21:45
5,Daniel Gullerud,Bil Ahus,26:24

Menn 35-39
1,Tom-Vegard Olufsen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,19:50
2,Magnus Søby Markhus,Bjørkelangen SF,21:23
3,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,21:51
4,Lars Gjøran Back,Fagforbundet Oslo,25:02
5,Arnold Slåen,Aim Norway ,30:07

Menn 40-44
1,Roger Thompson,Driv IL friidrett,17:26
2,Jørgen Andreas Michaelsen,Rye Sp.Kl.,23:14
3,Christian Andersen,team Andersen ,24:35

Menn 45-49
1,Kjetil Brynildsen,Lørenskog Friidrettslag,20:26
2,Torfin Olsen,Romerike runners team,21:23
3,Christofffer Ladestein,Team Sportsmanden,21:42
4,Trond Arne Liavik,Kondis / Team 6847,21:49
5,Raymond Pedersen,NOTEAM,22:35
6,Per Ivar Holsengen,Raumnes & Årnes IL,22:55
7,Terje Morstøl,NOTEAM,23:53
8,Yngve Sporild Breievne,NOTEAM,25:45
9,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,26:25

Menn 50-54
1,Steinar Lien,Oppegård IL,21:15
2,Runar Gilberg,SKVidar/Kondis,21:33
3,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,22:23
4,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,24:58
5,Morten Lies Ødegård,NOTEAM,27:32
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,39:22

Menn 55-59
1,Are Aarebrot,Kjelsås IL,19:09
2,Børre Olsen,Akershus krets,21:29
3,Rolf Bakken,FIK Orion,22:33
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,22:34
5,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,22:36
6,Heming Leira,Sognsvanns Rundt Mesols,23:31
7,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,24:39
8,Modolv Ranheim,Romerike runners team,27:49
9,Øyvind Overrein,NOTEAM,29:35

Menn 60-64
1,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,22:10
2,Åge Jensen,Romerike runners team,25:07
3,Marino Øien,BILpost,25:19
4,Erland Volden,NOTEAM,25:56
5,Ketil Stølen,SINTEF,26:40
6,Sverre Lang,Akershus krets,28:40
7,Sigbjørn Leirstand,Atlanterhavsparken,28:45
8,Erland Nærby,NOTEAM,29:28
9,Rune Martin Kjærstad,NOTEAM,32:49

Menn 65-69
1,Helge Fuglseth,Ålesund FIK,22:33
2,Leif Arne Lundhagen,S.H.I.U.L,23:50
3,Ivar Egeberg,Blaker IL ,24:32
4,Kjell Johansen,NOTEAM,25:29
5,Gunnar Fr Aasgaard,Lørenskog Friidrettslag,25:50
6,Rolf Meek,Romerike Friidrett,26:13
7,Peder Back,Aurskog Høland ,26:38
8,Sigurd Steensæth,NOTEAM,28:00
9,Dag Erichsrud,BUL, IL i,29:22
Arne Langseth,A-H-F,

Menn 70-74
1,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,23:32
2,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,23:45
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,27:20
4,Arne Ingelsrud,Oslo Sporveien ,27:40
5,Finn Løkeberg,AHF,27:57
6,Bror Smedsrud,Hadeland FIK,28:30
7,Ole Jonny Sørensen,HFIK,30:19
Gunnar Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,
Arne Luke,Ull/Kisa IL,
Asbjørn Ringstad,Lørenskog Friidrettslag,

Menn 75-79
1,Per Olav Anthonsen,Nittedal IL,32:55
2,Henning Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,34:56
3,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,38:37



* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +