Resultater Vinterkarusellen Romerike - Lørenskog - 10. løp 2019



Resultater Vinterkarusellen Romerike - 10. løp 2018-2019 - 5 km
Lørenskog, Akershus - 9. mars 2019

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

5 kilometer

Kvinner 14-15
1,Synne Mangen,Romerike Friidrett,31:04
 
Kvinner 23-34
1,Jette Sivertsen,NOTEAM,25:52
2,Margrethe Frestad,NOTEAM,26:51
3,Thea Brandal,NOTEAM,29:52
Anita Kvamme Nygård,NOTEAM,
 
Kvinner 40-44
1,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,21:33
2,Beate Holm,Rælingen,23:50
3,Helene Pham,Rælingen,25:47
4,Tove Berg,Blaker IL,28:25
5,Linn Skaalerud,NOTEAM,28:29
Toril Nyhagen,Maura,
 
 
Kvinner 45-49
1,Monica Nyheim,BILAhus,24:41
 
Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,21:50
2,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,28:03
3,Eva Haukeland,Nittedal,29:47
 
Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus, løpegruppe,35:10
 
Kvinner 60-64
1,Kari Jensen,Romerike Runners Team,33:43
 
Kvinner 70-74
Kirsti M. Blomdal,Lørenskog kommune BIL,
Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,
 
Menn 14-15
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,20:28
Menn 18-19
1,Sigurd Sporild Breievne,NOTEAM,27:51
 
Menn 23-34
1,Vegard Brun Saga,Kamp/Vestheim IF,17:17
2,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,17:39
3,Tomas Oskar Hellesø,Tjalve, IK,18:09
4,Robert Bue,Marnadal ,20:29
5,Daniel Gullerud,Bil Ahus, løpegruppe,25:56
 
 
Menn 35-39
1,Jon Valvatne,Hvam IL,20:01
2,Kim R Møller,SSK Skjetten Svømming ,20:57
3,Bent Ulseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,20:58
4,Ragnar Ulsund,IMR/Icebreakers,21:00
5,Ruben Røsler,Haugerud IF,21:11
6,Eirik Dulsrud,Bakke IF,21:42
7,Espen Henriksen,kløfta,23:57
8,Rouzbeh Rasai,NOTEAM,27:30
 
Menn 40-44
1,Lars Gøran Bâck,Fagforbundet,24:09
2,Christian Andersen,Team Andersen,24:34
 
Menn 45-49
1,Thomas Skjærbekk,NOTEAM,20:15
2,Atle Øistein Pedersen,Fossum,20:48
3,Espen Skrimstad,Storebrand Sport,20:59
4,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,22:16
5,Raymond Pedersen,BILAhus,22:39
6,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,23:21
7,Terje Morstøl,Albatross IL ,23:44
8,Knut Hodnebrog,NOTEAM,23:47
 
 
Menn 50-54
1,Erik Høyvik,NOTEAM,19:56
2,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,21:47
3,Bård Thomas Wanberg,Stovnerkameratene,23:28
4,Dan Boye Nilsen,Romerike Runners Team,24:51
5,Jon A. Kvehaugen,Fetsund,26:31
 
Menn 55-59
1,Pål Simonsen,NOTEAM,21:20
2,Børre Olsen,DRIV,21:23
3,Steinar Lien,Oppegård IL/ Team Sportsmanden,22:21
4,Agnar Øystein Varsi,Sirma IL,22:35
5,Borge Røstum,Lørenskog komm. BIL,25:30
6,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,25:51
7,Knut Ove Woldvik,UCK,26:09
Oddbjørn Homstvedt,Borg IL ,
 
Menn 60-64
1,Tor-Henning Lindhart,NOBINA,23:48
2,Stein Terje Dahl,STD A/S,25:11
3,Åge Jensen,Romerike Runners Team,25:43
4,Marino Øien,BILpost,25:50
5,Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,26:23
 
Menn 65-69
1,Sten Solfjeld,NOTEAM,23:36
2,Jahn Bakke,Strømmen,23:57
3,Sigmund Jensen,Romerike Runners Team,24:28
4,Bjørn Knudsen,Stovnerkameratene,25:54
5,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,26:36
6,Per Johan Dulsrud,Romerike Runners Team,28:40
7,Sverre Lang,Romerike Runners Team,29:08
Thor W Larsen,Fjerdingby,
Ottar A Eide,Oslo Kommune Bil,
 
 
Menn 70-74
1,Arne Ingelsrud,Sporveien ,26:07
2,Tofiri Kibuuka,NOTEAM,27:30
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,27:41
4,Ole Jonny Sørensen,HFIK,29:11
5,Finn Løkeberg,AHF,29:58
6,Alf Steinar Lamo,Romerike Runners Team,31:32
7,Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,33:43
Asbjørn Ringastad,Lørenskog Friidrettslag,
Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,
 
Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,23:58
2,Per O. Anthonsen,Nittedal IL,33:08
3,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,43:25