Resultater Vinterkarusellen Romerike - Løvenstad - 3. løp 2017



Resultater Vinterkarusellen Romerike - 3. løp 2017 - 3 km
Løvenstad, Akershus - 2. desember 2017

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

3 kilometer

Kvinner 20-22
1,Veronica Søgaard,NOTEAM,15:04
 
Kvinner 23-34
1,Trine Torsrud,NOTEAM,11:49
2,Camilla Slåtsveen,Team Ocr Norway,12:12
3,Helene Lillekvelland,NOTEAM,15:16
4,Monica Bodin Sundet,Akershus krets,16:01
5,Tori Nikolaisen,NOTEAM,16:57
 
Kvinner 35-39
1,Helene Pham,NOTEAM,13:14
 
Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,10:04
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,10:48
3,Mathilde Rutle,24fitclub Marikollen,14:47
 
Kvinner 45-49
1,Ann-Heidi  Scharing,Halmsås og Omegen Skiklubb,11:26
2,Monica Nyheim,Bil Ahus,12:26
3,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,13:34
4,Hege Kvitting,Røykås Racing Girls,15:01
5,Iren  Bang,NOTEAM,15:06
 
Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,11:35
2,Sissel Johansen,NOTEAM,15:37
3,Eva Haukeland,NOTEAM,16:31
 
Kvinner 55-59
1,Kari Elisabeth Oustad,Bil Ahus,14:12
Mari-Anne Egge Ranheim,Romerike runners team,
 
Kvinner 60-64
1,Torill  Bergland,Høvik Jogg,13:11
Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag /Romerik,
 
Kvinner 65-69
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,15:18
 
Kvinner 75-79
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,11:55
 
Menn 12-13
1,Wilhelm Elvebakk Saidi,NOTEAM,10:35
 
Menn 14-15
1,Tage Pedersen,Skedsmo fotballklubb,12:03
 
Menn 16-17
1,Njål Pedersen,NOTEAM,09:36
2,Daniel Gullerud,Bil Ahus,14:12
 
Menn 18-19
1,Marius Wold,NOTEAM,09:44
 
Menn 20-22
1,Henrik Lie,Aurskog - Høland Friidrettslag -,11:26
 
Menn 23-34
1,Frode Stenberg,Lørenskog Friidrettslag,07:59
2,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,09:06
3,Håvard Husby,NOTEAM,09:59
4,Robert Bue,Marnardal IL,10:01
5,Tobias Lillekvelland,NOTEAM,10:39
6,Stein Dahl,NOTEAM,10:57
 
Menn 35-39
1,Glenn Røisgaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,08:37
2,Tom-Vegard Olufsen,Aurskog - Høland Friidrettslag -,10:21
3,Magnus Søby Markhus,Bjørkelangen SF,10:26
4,Kim Rosengreen Møller,NOTEAM,10:46
5,Lasse Wallin,Team Ocr Norway,12:19
6,Lars Gjøran Back,Fagforbundet Oslo,13:04
 
Menn 40-44
1,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,10:35
2,Jarle Waldemar,NOTEAM,10:40
 
Menn 45-49
1,Espen Skrimstad,NOTEAM,10:53
2,Torfin Olsen,Romerike runners team,11:10
3,Raymond Pedersen,NOTEAM,12:00
4,Per Ivar  Holsengen,Raumnes & Årnes IL,12:15
5,Yngve Sporild  Breievne,NOTEAM,13:29
 
Menn 50-54
1,Morten Gammelsæter,Sportsmanden,10:33
2,Einar Karlsen,Romerike runners team,10:42
3,Steinar Lien,Oppegård IL,10:44
4,Geir Bjerkestrand,Hvam IL,11:58
5,Dan Boye Nilsen,Romerike runners team,12:43
6,Knut Ove Woldvik,Kløfta IL,13:15
7,Kåre Svensson,Uio BIL,14:02
Oddbjørn Homstvedt,FIL Borg,
 
Menn 55-59
1,Are Aarebrot,Kjelsås IL,09:41
2,Jostein Mjønerud,Østmarka IL/ Sørum IL,10:41
3,Børre Olsen,Akershus krets,10:50
4,Torbjørn Torbjørnsen,NOTEAM,11:32
5,Borge Røstum,Romerike Ultraløperklubb,13:13
6,Kjell Martinsen,Skedsmo Kommune,13:44
7,Øyvind  Overrein,NOTEAM,13:56
8,Dag Sundet,Nittedal IL,15:04
Modolv Ranheim,Romerike runners team,
 
Menn 60-64
1,Asbjørn Oppegaard,AHF,10:27
2,Steinar Skaar,Løpsklubben 1814 BIL,10:47
3,Åge Jensen,Romerike runners team,12:55
4,Ketil Stølen,SINTEF,13:35
5,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,13:40
6,Sverre Lang,Akershus krets,14:11
 
Menn 65-69
1,Ivar Egeberg,Blaker IL ,12:12
2,Rolf Meek,Romerike Friidrett,12:54
3,Peder Back,Aurskog Høland ,13:23
4,Kjell Johansen,NOTEAM,13:33
5,Sigurd Steensæth,NOTEAM,13:39
6,Ottar Arnold Eide,NOTEAM,14:07
 
Menn 70-74
1,Arne Johansen,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,12:07
2,Kjell Jonhaugen,Nittedal IL,12:17
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,13:28
4,Arne Ingelsrud,Kollektivtransportens Personells,14:11
5,Gunnar Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,14:39
6,Finn Løkeberg,AHF,14:47
7,Ole Jonny Sørensen,HFIK,15:50
Arne Luke,Ull/Kisa IL,
 
Menn 75-79
1,Per Olav Anthonsen,Nittedal IL,17:34
2,Henning  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,18:47
3,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,19:06