PETTER NORTHUG
DU GA ALLTID ALT - VI TAKKER DEG!!!

Resultater Vinterkarusellen Romerike - Løvenstad - 3. løp 2018



Resultater Vinterkarusellen Romerike - 3. løp 2018 - 3 km
Løvenstad, Akershus - 1. desember 2018

Arrangementstype: Friidrett, mosjonsløp

3 km - Motbakkeløp

Kvinner 14-15
1,Synne Mangen,Romerike Friidrett,14:44
 Kvinner 23-34
Anita Kvamme Nygård,NOTEAM,
 
 Kvinner 40-44
1,Silje Christiansen,Driv Idrettslag - Friidrett,09:53
2,Tone Fløttum,Fet friidrettsklubb,10:24
3,Helene Pham,Rælingen,12:45
 
 Kvinner 45-49
1,Monica Sannerud,Raumnes & Årnes IL,11:44
2,Monica Nyheim,BILAhus,11:56
3,Anne Woldmo,privat,13:03
4,Beate Elvebakk,Lørenskog kommune BIL,13:24
 
 
 Kvinner 50-54
1,Dorte Foss,Raufoss Friidrett,11:13
2,Eva Haukeland,Nittedal,14:47
 
 Kvinner 55-59
1,Våril Bendiksen,Skedsmo vgs,13:19
 
 Kvinner 60-64
1,Bente Lie,Oslo,14:35
Elisabeth Skaret,Lørenskog Friidrettslag,
 
 Kvinner 70-74
1,Inger Berntzen,Fet friidrettsklubb,15:53
 
 Kvinner 80-84
1,Signy Henden Rustlie,Lørenskog Friidrettslag,18:21
 
 Menn 12-13
1,Gaute Skjønhaug,Fet O-lag,13:49
 
 Menn 14-15
1,Sarvin Sivaperuman,Lørenskog Friidrettslag,09:58
 
 Menn 16-17
1,Njål Pedersen,Skedsmokorset,09:00
 
 Menn 20-22
1,Eivind Tørstad,OSI Fridirett,09:20
 
 Menn 23-34
1,Magnus Salberg,Aurskog - Høland Friidrettslag -,08:34
2,Bjørnar Hornnes,Vik IL,09:38
3,Robert  Bue,Marnadal ,09:44
4,Simen Nystad,Romerike Politiidrettslag,09:52
5,Stein Dahl,Sandbekken,10:23
6,Andreas Ottessen  Hamari,NOTEAM,15:26
 
 
 Menn 35-39
1,Glenn  Røisgaard,Auskog-Høland Friidrettslag,08:17
2,Kim R Møller,SSK Skjetten Svømming ,10:43
3,Magnus Søby  Markhus,AHF,11:11
4,Espen Henriksen,kløfta,12:21
5,Erik Morell,NOTEAM,13:05
 Menn 40-44
1,Terje  Lybekk,Aurskog /finstadbru,09:31
2,Tomas Torp,Rye SK,11:28
3,Christian Andersen,Team Andersen,11:52
4,Lars Gøran Bâck,Fagforbundet,12:01
 
 Menn 45-49
1,Ole Gorm Berg,Lørenskog Friidrettslag,08:59
2,Kjetil Brynildsen,Lørenskog Friidrettslag,09:20
3,Rune Holmen,Halmsås og Omegn Skilag,10:03
4,Torfin Olsen,Romerike Runners Team,10:30
5,Raymond Pedersen,BILAhus,10:49
6,Christian Falkenberg Kjøde,Finanstilsynet,10:52
7,Kyrre Gran,Oslo,11:00
8,Knut Hodnebrog,NOTEAM,11:51
9,Per Ivar Hoelsengen,Raumnes & Årnes IL,12:10
10,Kåre Martin Gjermshus,Strømmen,13:21
11,Torgeir Skjønhaug,Fet O-lag,13:49
12,Yngve Sporild  Breievne,NOTEAM,14:11
 
 Menn 50-54
1,Rune Nilsen,Raumnes & Årnes,09:28
2,Einar Karlsen,Romerike Runners Team,10:35
3,Frode Liland,privat,11:36
4,Pål lambert,Romerike Runnes team,11:39
 
 Menn 55-59
1,Børre  Olsen,DRIV,10:11
2,Steinar Lien,Oppegård IL/ Team Sportsmanden,10:26
3,Torbjørn Torbjørnsen,Oslo,11:31
4,Tor Ivar Hvam,Kløfta IL,11:42
5,Kåre Svensson,UiO bil.,13:26
6,Kåre Chr. Olsen,A-K maskiner,14:04
Oddbjørn Homstvedt,Borg IL ,
 
 
 Menn 60-64
1,Asbjørn Oppegaard,Aurskog - Høland Friidrettslag -,10:13
2,Christian Prestegaard,Loen Active/Kondis,10:35
3,Tor-Henning Lindhart,NOBINA,11:16
4,Sten Dagfinn Hallås,NAV HMS O/A,12:00
5,Marino Øien,BILpost,12:24
6,Peder Bâck,Aurskog - Høland Friidrettslag -,12:54
7,Ketil Stølen,Jessheim,13:03
8,Ove Aastorp,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,13:09
9,Erland Nærby,Oslo,14:28
Yngvar Kirkerud,Høybråten og Stovner IL,
Kjell Martinsen,skedsmo kommune,
 
 Menn 65-69
1,Jahn Bakke,Strømmen,11:30
2,Arne Langseth,Aurskog - Høland Friidrettslag -,11:47
3,Ivar Egeberg,Blaker IL,12:11
4,Sverre Lang,Romerike Runners Team,14:18
5,Leif Arne Lundhagen,Fosser,14:30
Trygve Haug,Romerike Runners Team,
Thor W Larsen,Fjerdingby,
 
 Menn 70-74
1,Bjørn Lauglo,Stovnerkameratene,12:34
2,Arne Ingelsrud,Sporveien ,13:07
3,Widar Rognerud,Raumnes & Årnes IL,14:15
4,Ole Jonny Sørensen,HFIK,14:55
5,Finn Løkeberg,AHF,15:17
6,Alf Steinar  Lamo,Romerike Runners Team,15:29
Tor-Arne Stenhaug,Sørum IL,
Arne Jon Luke,Ull/Kisa IL,
Asbjørn  Ringastad,Lørenskog Friidrettslag,
Gunnar Lauritz Pedersen,Lørenskog Friidrettslag,
 
 Menn 75-79
1,Kjell Jonhaugen,Nittedaljoggen,12:21
2,Per O. Anthonsen,Nittedal IL,17:48
3,Lyder Alnes,Lørenskog komm. BIL,19:18
 
 Menn 80-84
1,Henining  Høgheim,Ullensaker/Kisa IL Friidrett,17:00