Resultater VM-mønstring Junior Hovden - Sprint - Finale - Kvinner 2018



Resultater VM-mønstring Junior Hovden - Sprint, finale, klassisk - Kvinner
Hpvden, Bykle, Aust-Agder - 15. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

NB! Flyttet fra fredag til lørdag (se omtale her)

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR
2 7 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR
3 6 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR
4 8 RAVNDAL Linn 2000 NOR
5 19 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR
6 16 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR
7 5 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR
8 3 BAKKEMO Tuva 1999 NOR
9 14 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR
10 17 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR
11 23 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR
12 11 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR
13 69 NORLI Vera Johanne 1999 NOR
14 70 WALTENBERG Julie 1999 NOR
15 13 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR
16 67 EIDE Ragnhild 1999 NOR
17 18 RAMSTAD Ida 2001 NOR
18 27 SOERUM Thea 2000 NOR
19 25 SEMB Henriette Saeterdal 1999 NOR
20 33 ANDRESEN Ebba 2001 NOR
21 15 STAV Astrid 1999 NOR
22 4 SKJOLDLI Emma 1999 NOR
23 40 BERGANE Margrethe 2001 NOR
24 10 SKJERVEN Eivor Vestrheim 1999 NOR
25 61 KILDAHL Selma 2000 NOR
26 2 DENGERUD Karianne Olsvik 2000 NOR
27 22 JOHANSEN Stine 2000 NOR
28 39 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR
29 26 BYE Sigrid 1999 NOR
30 12 LAUKLI Marie 2000 NOR

31 20 STAKSTON Sigrid 1999 NOR
32 50 LISLEVAND Tuva 2001 NOR
33 32 PEDERSEN Ingrid Leuckfeld 2000 NOR
34 21 MIKAELSEN Ingvild Larsen 2000 NOR
35 48 ULVANG Runa 2001 NOR
36 47 SANNESS Nora 2000 NOR
37 38 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR
38 41 RYAN Ingrid Tandberg 2000 NOR
39 56 HAAKONSEN Karen Marie 1999 NOR
40 51 NILSEN Elise 2000 NOR
41 71 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR
42 49 STORAA Silje 2000 NOR
43 54 BJOERBAEK Eva Caroline 2001 NOR
44 36 SKOGSHOLM Franziska 1999 NOR
45 29 RAVNAA Anniken 1999 NOR
46 42 EVERTSENRonja Haakenstad 2000 NOR
47 43 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR
48 66 KVAALSETH Gunhild 2002 NOR
49 30 BERNTSEN Annette 2000 NOR
50 64 DRIVENES Andrine Bjervig 2002 NOR
51 45 LAUKLI Sophia 2000 USA
52 46 TAKSGAARD Torunn 1999 NOR
53 24 BERGUNDHAUGEN Eline 1999 NOR
54 53 HOFTUN Ingeborg Kristensen 2001 NOR
55 58 VESTENGEN Siri 2000 NOR
56 211 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR
57 52 WANG Ane Groetan 2000 NOR
58 55 FLATLAND Vera Kristina 2001 NOR
59 35 UPPSTAD Elin 1999 NOR
60 213 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat 2000 NOR

61 44 FOLKVORD Mari 1999 NOR
62 34 KILLINGSTAD Hanna Norbom 2000 NOR
63 62 VESTENGEN Maria 2002 NOR
64 59 NYGAARD Marianne 2000 NOR
65 68 FONE Cecilie Wasler 2002 NOR
66 60 NILSEN Anette 2002 NOR
67 212 HELGESEN Elisabeth Hagen 1999 NOR
68 28 STANGEBYE Pia 2000 NOR
69 57 LUND Tiril Bergitte 2000 NOR
70 65 HOERSDAL Regine Hodne 2002 NOR
71 63 STAAVI Celina 2002 NOR
72 31 HETLESAETER Mari 1999 NOR


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +