Resultater VM-mønstring Junior Hovden - Sprint - Prolog - Kvinner 2018



Resultater VM-mønstring Junior Hovden - Sprint, prolog, klassisk - Kvinner
Hpvden, Bykle, Aust-Agder - 15. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

NB! Flyttet fra fredag til lørdag (se omtale her)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 16 GULBRANDSEN Ingrid 2000 NOR 0:04:15.98 0.00 117.96
2 1 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR 0:04:16.16 +0.18 118.80
3 23 FOEYEN Sigrid Leseth 2001 NOR 0:04:16.48 +0.50 120.30
4 6 FOSSESHOLM Helene Marie 2001 NOR 0:04:17.47 +1.49 124.94
5 8 RAVNDAL Linn 2000 NOR 0:04:19.57 +3.59 134.79
6 7 FOSNAES Kristin Austgulen 2000 NOR 0:04:20.97 +4.99 141.35
7 5 SEIERSTAD Dorthe Ballangrud 1999 NOR 0:04:21.28 +5.30 142.81
8 14 DRIVENES Julie Bjervig 1999 NOR 0:04:21.66 +5.68 144.59
9 11 ROFSTAD Hanne Wilberg 2000 NOR 0:04:22.51 +6.53 148.57
10 69 NORLI Vera Johanne 1999 NOR 0:04:23.94 +7.96 155.28
11 67 EIDE Ragnhild 1999 NOR 0:04:24.33 +8.35 157.10
12 19 JOHNSEN Elena Rise 2000 NOR 0:04:25.06 +9.08 160.53
13 3 BAKKEMO Tuva 1999 NOR 0:04:25.71 +9.73 163.57
14 70 WALTENBERG Julie 1999 NOR 0:04:25.91 +9.93 164.51
15 15 STAV Astrid 1999 NOR 0:04:27.25 +11.27 170.79
16 13 ANDREASSEN Margrethe Wettre 2001 NOR 0:04:27.69 +11.71 172.85
17 2 DENGERUD Karianne Olsvik 2000 NOR 0:04:29.16 +13.18 179.75
18 18 RAMSTAD Ida 2001 NOR 0:04:29.29 +13.31 180.36
19 27 SOERUM Thea 2000 NOR 0:04:29.34 +13.36 180.59
20 17 LARSEN Hanna Kristine 1999 NOR 0:04:30.15 +14.17 184.39
21 4 SKJOLDLI Emma 1999 NOR 0:04:30.68 +14.70 186.87
22 40 BERGANE Margrethe 2001 NOR 0:04:30.97 +14.99 188.23
23 10 SKJERVEN Eivor Vestrheim 1999 NOR 0:04:31.33 +15.35 189.92
24 61 KILDAHL Selma 2000 NOR 0:04:32.20 +16.22 194.00
25 25 SEMB Henriette Saeterdal 1999 NOR 0:04:32.33 +16.35 194.61
26 22 JOHANSEN Stine 2000 NOR 0:04:32.84 +16.86 197.00
27 33 ANDRESEN Ebba 2001 NOR 0:04:33.24 +17.26 198.87
28 39 SVINGHEIM Mari Landro 2001 NOR 0:04:33.42 +17.44 199.72
29 26 BYE Sigrid 1999 NOR 0:04:33.74 +17.76 201.22
30 12 LAUKLI Marie 2000 NOR 0:04:34.72 +18.74 205.81

31 20 STAKSTON Sigrid 1999 NOR 0:04:35.33 +19.35 208.67
32 50 LISLEVAND Tuva 2001 NOR 0:04:35.86 +19.88 211.15
33 32 PEDERSEN Ingrid Leuckfeld 2000 NOR 0:04:35.94 +19.96 211.53
34 21 MIKAELSEN Ingvild Larsen 2000 NOR 0:04:36.31 +20.33 213.26
35 48 ULVANG Runa 2001 NOR 0:04:36.34 +20.36 213.40
36 47 SANNESS Nora 2000 NOR 0:04:36.86 +20.88 215.84
37 38 LYNGNES Susann Fedreheim 2000 NOR 0:04:37.52 +21.54 218.94
38 41 RYAN Ingrid Tandberg 2000 NOR 0:04:38.28 +22.30 222.50
39 56 HAAKONSEN Karen Marie 1999 NOR 0:04:38.83 +22.85 225.08
40 51 NILSEN Elise 2000 NOR 0:04:40.55 +24.57 233.14
41 71 MOERK Emma Kirkeberg 2002 NOR 0:04:41.91 +25.93 239.52
42 49 STORAA Silje 2000 NOR 0:04:42.11 +26.13 240.45
43 54 BJOERBAEK Eva Caroline 2001 NOR 0:04:42.33 +26.35 241.49
44 36 SKOGSHOLM Franziska 1999 NOR 0:04:43.43 +27.45 246.64
45 29 RAVNAA Anniken 1999 NOR 0:04:44.80 +28.82 253.06
46 42 EVERTSENRonja Haakenstad 2000 NOR 0:04:45.01 +29.03 254.05
47 43 AAREKOL Ragnhild 2001 NOR 0:04:45.20 +29.22 254.94
48 66 KVAALSETH Gunhild 2002 NOR 0:04:45.33 +29.35 255.55
49 30 BERNTSEN Annette 2000 NOR 0:04:45.44 +29.46 256.06
50 64 DRIVENES Andrine Bjervig 2002 NOR 0:04:45.55 +29.57 256.58
51 45 LAUKLI Sophia 2000 USA 0:04:46.02 +30.04 258.78
52 46 TAKSGAARD Torunn 1999 NOR 0:04:46.33 +30.35 260.24
53 24 BERGUNDHAUGEN Eline 1999 NOR 0:04:48.49 +32.51 270.36
54 53 HOFTUN Ingeborg Kristensen 2001 NOR 0:04:49.57 +33.59 275.43
55 58 VESTENGEN Siri 2000 NOR 0:04:49.59 +33.61 275.52
56 211 MIKKELSPLASS Marte 2002 NOR 0:04:49.86 +33.88 276.78
57 52 WANG Ane Groetan 2000 NOR 0:04:50.86 +34.88 281.47
58 55 FLATLAND Vera Kristina 2001 NOR 0:04:52.33 +36.35 288.36
59 35 UPPSTAD Elin 1999 NOR 0:04:52.67 +36.69 289.96
60 213 SOERGJERD Victoria Elisa Joakimsdat 2000 NOR 0:04:53.33 +37.35 293.05

61 44 FOLKVORD Mari 1999 NOR 0:04:53.49 +37.51 293.80
62 34 KILLINGSTAD Hanna Norbom 2000 NOR 0:04:53.81 +37.83 295.30
63 62 VESTENGEN Maria 2002 NOR 0:04:54.20 +38.22 297.13
64 59 NYGAARD Marianne 2000 NOR 0:04:55.21 +39.23 301.86
65 68 FONE Cecilie Wasler 2002 NOR 0:04:55.56 +39.58 303.51
66 60 NILSEN Anette 2002 NOR 0:04:56.12 +40.14 306.13
67 212 HELGESEN Elisabeth Hagen 1999 NOR 0:04:56.19 +40.21 306.46
68 28 STANGEBYE Pia 2000 NOR 0:04:56.87 +40.89 309.65
69 57 LUND Tiril Bergitte 2000 NOR 0:05:03.15 +47.17 339.09
70 65 HOERSDAL Regine Hodne 2002 NOR 0:05:11.33 +55.35 377.43
71 63 STAAVI Celina 2002 NOR 0:05:14.48 +58.50 392.20
72 31 HETLESAETER Mari 1999 NOR 0:08:16.78 +4:00.80 1246.80


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +