Resultater VM-mønstring Junior Hovden - Sprint - Prolog - Menn 2018



Resultater VM-mønstring Junior Hovden - Sprint, prolog, klassisk - Menn
Hpvden, Bykle, Aust-Agder - 15. desember 2018

Arrangementstype: Langrenn

NB! Flyttet fra fredag til lørdag (se omtale her)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 77 RYSSTAD Aron Aakre 1999 NOR 0:03:37.52 0.00 135.81
2 72 EVENSEN Ansgar 2000 NOR 0:03:38.04 +0.52 138.68
3 78 MOSEBY Haavard 1999 NOR 0:03:38.09 +0.57 138.95
4 74 KVARSTAD Kristoffer 2000 NOR 0:03:38.98 +1.46 143.86
5 79 ERIKSEN Edvin Groetan 1999 NOR 0:03:40.31 +2.79 151.20
6 87 TRONSLI Andreas 2000 NOR 0:03:41.42 +3.90 157.33
7 73 SKAANES Haakon 1999 NOR 0:03:43.22 +5.70 167.26
8 85 KIRKENG Andreas 2000 NOR 0:03:43.65 +6.13 169.63
9 82 HOVDE Haavard 1999 NOR 0:03:44.32 +6.80 173.32
10 99 LOEBAK Simen 2000 NOR 0:03:44.64 +7.12 175.09
11 100 BERGSLAND Andreas 2001 NOR 0:03:44.96 +7.44 176.85
12 96 THORVIK David 2000 NOR 0:03:45.42 +7.90 179.39
13 75 BERSET Kristoffer 1999 NOR 0:03:45.51 +7.99 179.89
14 80 JOHNSRUD Fredrik 2000 NOR 0:03:45.52 +8.00 179.94
15 81 RIEGE Amund 2000 NOR 0:03:46.12 +8.60 183.25
16 187 JOHANSEN Sivert Leander 1999 NOR 0:03:46.32 +8.80 184.36
17 103 VIKA Jonas 2001 NOR 0:03:47.10 +9.58 188.66
18 98 SOLHEIM Jan Marcus Nielsen 2000 NOR 0:03:47.48 +9.96 190.76
19 94 HOGNESTAD Even 2000 NOR 0:03:48.10 +10.58 194.18
20 192 KVISLE Sjur 1999 NOR 0:03:48.15 +10.63 194.45
21 140 LUNDTEIGEN Martin 1999 NOR 0:03:48.61 +11.09 196.99
22 90 HJELMESET Lars Agnar 2001 NOR 0:03:49.21 +11.69 200.30
23 147 LIER Ola 1999 NOR 0:03:50.25 +12.73 206.04
24 93 STANGJORDET Thomas 1999 NOR 0:03:50.41 +12.89 206.92
25 86 SOERGAARD Emil 1999 NOR 0:03:50.48 +12.96 207.31
26 92 HAGEN Vegard Ek 1999 NOR 0:03:50.51 +12.99 207.47
27 125 KORSAETH Amund 2000 NOR 0:03:50.54 +13.02 207.64
28 181 VERMEULEN Mika 1999 AUT 0:03:50.71 +13.19 208.58
29 200 SEVANG Nicolay 1999 NOR 0:03:50.90 +13.38 209.62
30 76 HAABREKKE Magnus Oeyaas 1999 NOR 0:03:51.21 +13.69 211.33

31 126 BOSTAD Andreas Talseth 1999 NOR 0:03:51.50 +13.98 212.93
31 134 SANDVIK Edvard 2001 NOR 0:03:51.50 +13.98 212.93
33 122 OSNES Jon Rabe 2000 NOR 0:03:51.56 +14.04 213.26
34 127 WIBERG Aasmund 1999 NOR 0:03:51.76 +14.24 214.37
35 101 NILSEN Fredrik Luetcherath 2000 NOR 0:03:51.85 +14.33 214.86
36 128 HANEBERG Sondre 2000 NOR 0:03:52.51 +14.99 218.51
37 97 JOHANSEN Iver Wang 2000 NOR 0:03:52.55 +15.03 218.73
38 91 TYRIBAKKEN Bjoernar Stensrud 1999 NOR 0:03:52.97 +15.45 221.04
39 84 MELBOE Jan-Henrik 1999 NOR 0:03:53.04 +15.52 221.43
40 120 OEISETH Simen 2000 NOR 0:03:53.44 +15.92 223.64
41 180 BOTTERUD Hermann Skram 1999 NOR 0:03:53.53 +16.01 224.13
42 121 KARSRUD Kristoffer Alm 2000 NOR 0:03:53.74 +16.22 225.29
43 102 VEHUS Erik Nordjordet 1999 NOR 0:03:53.82 +16.30 225.73
44 89 AAS-JAKOBSEN Andreas 2000 NOR 0:03:53.90 +16.38 226.17
45 110 MORTENSBAKKE Eirik Andreas 1999 NOR 0:03:53.95 +16.43 226.45
46 83 HADDON Peter 1999 NOR 0:03:54.32 +16.80 228.49
46 104 EITERJORD Nikolai Solem 2000 NOR 0:03:54.32 +16.80 228.49
48 156 BAKKE Marius 2001 NOR 0:03:54.72 +17.20 230.70
49 117 HENJESAND Erlend 1999 NOR 0:03:54.75 +17.23 230.86
50 112 HELLERUD Adrian Orellana 2000 NOR 0:03:54.89 +17.37 231.64
51 113 TREFFEN Andreas Lillemoen 2000 NOR 0:03:55.32 +17.80 234.01
52 115 HOMDROM Marcus 2000 NOR 0:03:55.58 +18.06 235.44
53 153 STRAND Oeystein Roenning 1999 NOR 0:03:55.99 +18.47 237.70
54 95 KOLSTADBAKKEN Anders 1999 NOR 0:03:56.08 +18.56 238.20
55 199 STRAUMSHEIM Ola Trommald 1999 NOR 0:03:56.32 +18.80 239.52
56 144 GAUSLAA Per Kristian 2001 NOR 0:03:56.34 +18.82 239.63
57 119 SOLBERG Joergen 2000 NOR 0:03:56.37 +18.85 239.80
58 164 ASKILDSEN Fillip 1999 NOR 0:03:56.87 +19.35 242.56
59 129 VESTAD Karsten Andre 2001 NOR 0:03:57.14 +19.62 244.05
60 114 MELBERG Tore Andre 1999 NOR 0:03:57.35 +19.83 245.21

61 194 STOKKELAND Petter 1999 NOR 0:03:57.49 +19.97 245.98
62 198 LILAND Lukas 1999 NOR 0:03:57.97 +20.45 248.63
63 138 HAARSTAD Martin 1999 NOR 0:03:58.13 +20.61 249.51
64 197 VARTDAL Ludvig 1999 NOR 0:03:58.69 +21.17 252.60
65 111 OEHLSCHLAEGEL Albert Sunde 1999 NOR 0:03:58.70 +21.18 252.65
66 116 KARLSEN Kristian Fodstad 1999 NOR 0:03:58.92 +21.40 253.87
67 168 VINDAL Mathias 1999 NOR 0:03:59.47 +21.95 256.90
68 163 HOV Eskil 2000 NOR 0:03:59.78 +22.26 258.61
69 161 KNOPH Ole-Joergen 2000 NOR 0:03:59.88 +22.36 259.16
70 141 FRIDLUND Jonas 2000 NOR 0:03:59.89 +22.37 259.22
71 88 SYVERSEN Simen 2000 NOR 0:04:00.10 +22.58 260.38
72 149 STRAND Martin Hetland 2001 NOR 0:04:00.14 +22.62 260.60
73 137 BJOERNDALEN Baard Eskil 1999 NOR 0:04:00.26 +22.74 261.26
74 166 GRAVE Brynjar Heggelund 2001 NOR 0:04:00.35 +22.83 261.76
75 143 DAGESTAD Jostein 2000 NOR 0:04:00.39 +22.87 261.98
76 148 ANDERSSON Axel 1999 NOR 0:04:00.43 +22.91 262.20
77 118 HAMMER Johan Toendel 1999 NOR 0:04:00.56 +23.04 262.92
78 190 SOLBAKKEN Ola Oanes 1999 NOR 0:04:00.88 +23.36 264.68
79 107 UV Sander Andre 2000 NOR 0:04:00.99 +23.47 265.29
80 133 LERVIK Anders 1999 NOR 0:04:01.30 +23.78 267.00
81 132 VESTERAAS Marius Viken 1999 NOR 0:04:01.87 +24.35 270.14
82 135 OLAUSSEN Filip August Fossum 2000 NOR 0:04:01.98 +24.46 270.75
83 172 GUNNARSEN Benjamin 2001 NOR 0:04:02.41 +24.89 273.12
84 151 JENSEN Anton 1999 NOR 0:04:02.46 +24.94 273.40
85 191 GIGERNES Aadne 1999 NOR 0:04:02.83 +25.31 275.44
86 196 TOLO Henrik Vik 1999 NOR 0:04:02.84 +25.32 275.49
87 158 SLETTENErlend Lindland 2000 NOR 0:04:02.94 +25.42 276.05
88 124 UNNEBERG Johan 2000 NOR 0:04:03.14 +25.62 277.15
89 106 ANDERSEN Iver Tildheim 2000 NOR 0:04:03.38 +25.86 278.47
90 139 HOLTH-SIEGEL Axel 2001 NOR 0:04:03.41 +25.89 278.64

91 157 MJELSTAD Andreas 1999 NOR 0:04:03.63 +26.11 279.85
92 155 NORDGAARD Sondre 2001 NOR 0:04:03.79 +26.27 280.73
93 152 FOSSGARD Lars-Martin 1999 NOR 0:04:03.83 +26.31 280.96
94 109 HERLAND Kasper 2001 NOR 0:04:03.88 +26.36 281.23
95 165 AAS Mikkel Wergeland 2001 NOR 0:04:03.91 +26.39 281.40
96 183 FLAATEN Johannes Loennestad 2002 NOR 0:04:04.01 +26.49 281.95
97 189 MIKKELSPLASS Kristen 1999 NOR 0:04:04.27 +26.75 283.38
98 105 NORBOM Sindre Lysaker 2001 NOR 0:04:04.85 +27.33 286.58
99 150 EGGEN Sivert 2000 NOR 0:04:05.62 +28.10 290.83
100 146 OEVREBOE Karl Christian 2000 NOR 0:04:07.01 +29.49 298.50
101 154 WUTTUDAL Kristian Marius 2000 NOR 0:04:08.08 +30.56 304.40
102 108 MACLEAN Alec 1999 CAN 0:04:08.33 +30.81 305.78
103 130 SKOGVOLD Kristian E 1999 NOR 0:04:09.69 +32.17 313.28
104 170 NESGAARD Even 2000 NOR 0:04:10.51 +32.99 317.81
105 182 RINGHUS Erik Brostigen 2002 NOR 0:04:10.69 +33.17 318.80
106 177 SELLEVOLL Markus 2002 NOR 0:04:11.43 +33.91 322.88
107 159 JOHANSEN Jonas 2000 NOR 0:04:12.06 +34.54 326.36
108 145 GRYMYR Jens Christian 1999 NOR 0:04:13.22 +35.70 332.76
109 162 LERVIK Geir 2001 NOR 0:04:13.49 +35.97 334.25
110 176 JORDBRU Lukas 2002 NOR 0:04:13.60 +36.08 334.85
111 169 HOPPESTAD Lars Erik gyving 2001 NOR 0:04:13.84 +36.32 336.18
112 142 PEDERSEN Tor Anton 2000 NOR 0:04:15.09 +37.57 343.07
113 160 POLSROED Magnus 2000 NOR 0:04:15.82 +38.30 347.10
114 185 VONSTETT Markus 2001 NOR 0:04:15.95 +38.43 347.82
115 188 MIKKELSPLASS Kristian 1999 NOR 0:04:16.88 +39.36 352.95
116 193 AKERLIE Tore 1999 NOR 0:04:16.93 +39.41 353.22
117 178 BOLLINGMO Peder 1999 NOR 0:04:17.16 +39.64 354.49
118 171 STAAVI Bjoern-Martin 2000 NOR 0:04:18.62 +41.10 362.55
119 173 MOLLESTAD Martin Linnebo 2001 NOR 0:04:20.90 +43.38 375.13
120 167 HETLAND Daniel 2000 NOR 0:04:21.09 +43.57 376.17

121 179 SKAUG Marius Roenningen 2002 NOR 0:04:21.12 +43.60 376.34
122 174 BOHLE Alexander 2000 GBR 0:04:23.90 +46.38 391.68
123 175 AAS Joachim Langtangen 2002 NOR 0:04:24.07 +46.55 392.61
124 195 MJELDE Anders Brakvatne 1999 NOR 0:04:25.60 +48.08 401.05


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +