Resultater VM Oberstdorf - Kvinner - 10 km - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

2. mars 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 10 KM - FRI

* Liste med 6 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
140JOHAUG Therese1988NOR23:09.80.000.00
246KARLSSON Frida1999SWE24:04.0+54.231.20
334ANDERSSON Ebba1997SWE24:16.7+1:06.938.51
432DIGGINS Jessie1991USA24:21.8+1:12.041.44
544SORINA Tatiana1994RUS24:23.6+1:13.842.48
628KALLA Charlotte1987SWE24:26.1+1:16.343.92
724HAGA Ragnhild1991NOR24:35.7+1:25.949.45
850FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR24:50.8+1:41.058.14
948STADLOBER Teresa1993AUT24:52.0+1:42.258.83
1019ROPONEN Riitta-Liisa1978FIN24:53.7+1:43.959.81
1129MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA24:57.6+1:47.862.05
1242NEPRYAEVA Natalia1995RUS25:03.0+1:53.265.16
1352PARMAKOSKI Krista1990FIN25:04.2+1:54.465.85
1423CARL Victoria1995GER25:04.3+1:54.565.91
1556WENG Heidi1991NOR25:07.1+1:57.367.52
1616FRANCHI Francesca1997ITA25:10.4+2:00.669.42
1738BRENNAN Rosie1988USA25:13.1+2:03.370.97
1830LAMPIC Anamarija1995SLO25:16.6+2:06.872.99
1927WENG Tiril Udnes1996NOR25:24.2+2:14.477.36
209FINK Pia1995GER25:28.8+2:19.080.01
2115JANATOVA Katerina1997CZE25:29.6+2:19.880.47
2258CLAUDEL Delphine1996FRA25:31.4+2:21.681.51
2353LAUKLI Sophia2000USA25:32.8+2:23.082.31
2425MONONEN Laura1984FIN25:36.8+2:27.084.62
2554RAZYMOVA Katerina1991CZE25:38.9+2:29.185.83
2621ISHIDA Masako1980JPN25:42.0+2:32.287.61
273BROWNE Cendrine1993CAN25:42.3+2:32.587.78
2839ISTOMINA Mariya1997RUS25:51.5+2:41.793.08
2936STUPAK Yulia1995RUS25:51.6+2:41.893.14
302TSUCHIYA Masae1996JPN25:57.1+2:47.396.30

3120COMARELLA Anna1997ITA25:57.2+2:47.496.36
3222DEBERTOLIS Ilaria1989ITA26:04.2+2:54.4100.39
336HYNCICOVA Petra1994CZE26:06.8+2:57.0101.89
3460DAHLQVIST Maja1994SWE26:08.1+2:58.3102.63
3587BENDIKA Baiba1991LAT26:08.5+2:58.7102.86
3614SHEVCHENKO Anna1993KAZ26:10.7+3:00.9104.13
3711DOLCI Flora1999FRA26:11.6+3:01.8104.65
3837JIALIN Bayani1999CHN26:14.4+3:04.6106.26
3910LOHMANN Lisa2000GER26:17.6+3:07.8108.10
4026KYLLOENEN Anne1987FIN26:18.9+3:09.1108.85
4145YILAMUJIANG Dinigeer2001CHN26:21.2+3:11.4110.17
425KODAMA Miki1996JPN26:24.3+3:14.5111.96
4313EIDUKA Patricija2000LAT26:24.6+3:14.8112.13
4431BEATTY Dahria1994CAN26:26.0+3:16.2112.94
458TYULENEVA Valeriya1997KAZ26:31.5+3:21.7116.10
467FRAEBEL Antonia1997GER26:35.3+3:25.5118.29
4743MANDELJC Anja1999SLO26:36.7+3:26.9119.10
4818SCARDONI Lucia1991ITA26:39.1+3:29.3120.48
4951ANTSYBOR Maryna1987UKR26:50.4+3:40.6126.98
5059MANDRIKA Olga1993KAZ26:57.6+3:47.8131.13
5162KAASIKU Keidy2001EST27:05.6+3:55.8135.73
524UNTERWEGER Lisa1995AUT27:07.9+3:58.1137.06
5312PROCHAZKOVA Alena1984SVK27:14.2+4:04.4140.68
5441VILA OBIOLS Carola1999AND27:31.5+4:21.7150.64
5583CHANLOUNG Karen1996THA27:32.0+4:22.2150.93
5617MARCISZ Izabela2000POL27:32.2+4:22.4151.04
5772LECLAIR Laura1997CAN28:01.9+4:52.1168.14
5855SHURYGA Angelina1996KAZ28:11.6+5:01.8173.72
5957KAMINSKA Valentyna1987UKR28:11.9+5:02.1173.90
6063KAASIKU Kaidy2001EST28:16.0+5:06.2176.26

611YOKOHAMA Shiori1999JPN28:22.9+5:13.1180.23
6278GALSTYAN Katya1993ARM28:25.3+5:15.5181.61
6347MALEC Vedrana1990CRO28:32.1+5:22.3185.52
6449WALCHHOFER Barbara1997AUT28:37.0+5:27.2188.34
6577KUKUCZKA Karolina2002POL28:40.4+5:30.6190.30
6680BYGRAVE Tuva2001AUS29:03.0+5:53.2203.31
6765RIEDENER Nina2000LIE29:03.2+5:53.4203.42
6869HAN Dasom1994KOR29:10.5+6:00.7207.63
6979KLEMENTOVA Barbora1994SVK29:11.2+6:01.4208.03
7074HADZIC Tena2004CRO29:14.4+6:04.6209.87
7135KROL Yuliia1998UKR29:21.5+6:11.7213.96
7266LEE Eui Jin2001KOR29:48.8+6:39.0229.67
7367OLEKH Viktoriya1993UKR29:51.7+6:41.9231.34
7433DRNDIC Maida1999SRB30:05.6+6:55.8239.34
7584MOURAO Jaqueline1975BRA30:08.1+6:58.3240.78
7685BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL30:15.2+7:05.4244.87
7775AUZINA Kitija1996LAT30:20.5+7:10.7247.92
7871DUMAN Aysenur1999TUR30:22.3+7:12.5248.96
7961LORINCZ Timea1992ROU30:44.6+7:34.8261.79
8073NTANOU Maria1990GRE31:03.4+7:53.6272.61
8188PONYA Sara1999HUN31:18.7+8:08.9281.42
8276KACMAZ Seher1998TUR32:14.4+9:04.6313.48
8382DOMINGUEZ Maria Cecilia1981ARG32:34.6+9:24.8325.11
8470KUSMUK Sanja1996BIH32:35.8+9:26.0325.80
8568LADOPOULOU Paraskevi1979GRE33:00.2+9:50.4339.85
8686KRAMPE Samanta2003LAT33:29.5+10:19.7356.71
8781TITA Nefeli2003GRE33:46.4+10:36.6366.44
8864ILIC Anja1998SRB34:00.0+10:50.2374.27
8941JAGECIC Nika2003CRO
9018DAINYTE Ieva2005LTU

9139KOTSALOU Ioanna2003GRE
9228ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL
9315VOLFA Estere2005LAT
9438PLAKALOVIC Sara2004BIH
9525PICIN Mirlene1980BRA
9626CVETANOVSKA Ana2000MKD
9723SAVICKAITE Egle2004LTU
9833CHARALAMPIDOU Konstantina2002GRE
9937MOURA Bruna1994BRA
10035HODZIC Dzenana2005SRB
10129NEDYALKOVA Kalina2001BUL
10240BEYRAMI BAHER Samaneh1991IRI
10311BULATOVIC Marija1995MNE
10432DANOSKA Mihaela2004MKD
10517BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL
10624IOANNOU Eleni2002GRE
10713BUCYTE Emilija2005LTU
10810BOLORTSETSEG Nomunaa2002MGL
1098BUCYTE Gabija2005LTU
11022TIR Sahel2000IRI
1119MKHITARYAN Anna1996ARM
11227REZASOLTANI Farzaneh1985IRI
11319SAVEHSHEMSHAKI Zahra1994IRI
11416AYALA Natalia2004CHI
1151D CROZ BRUSATIN Fiorella1979COL
11612ZDRAVEVSKA Evgenija2005MKD
11714MARKOVIC Andrea2005SRB
1187MARTINEZ LORENZO Regina1992MEX
1192DA SILVA Angelika1978POR
1206KEIROUZ Nour1993LBN

1213FAKHRY Huguette1999LBN
1224SUKKAR Raquel1992LBN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse