RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VM Oberstdorf - Kvinner - 15 km - Skiathlon - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

27. februar 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 15 KM - SKIATHLON - FELLESSTART - 7,5 KLASSISK + 7,5 FRI

* Liste med 12 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
14JOHAUG Therese1988NOR38:35.50.000.00
28KARLSSON Frida1999SWE39:05.5+30.018.14
32ANDERSSON Ebba1997SWE39:05.7+30.218.26
49STADLOBER Teresa1993AUT39:46.9+1:11.443.17
521KALLA Charlotte1987SWE39:47.6+1:12.143.59
610FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR39:51.1+1:15.645.71
715CLAUDEL Delphine1996FRA39:58.2+1:22.750.00
87SORINA Tatiana1994RSF39:58.8+1:23.350.36
914WENG Heidi1991NOR40:01.0+1:25.551.70
1013KIRPICHENKO Yana1996RSF40:05.5+1:30.054.42
113STUPAK Yulia1995RSF40:28.0+1:52.568.02
1223KALVAA Anne Kjersti1992NOR40:28.7+1:53.268.44
1311PARMAKOSKI Krista1990FIN40:28.9+1:53.468.56
1412RAZYMOVA Katerina1991CZE40:31.1+1:55.669.89
151DIGGINS Jessie1991USA40:35.0+1:59.572.25
166NEPRYAEVA Natalia1995RSF40:39.8+2:04.375.15
1726WENG Lotta Udnes1996NOR41:03.2+2:27.789.30
1817RIBOM Emma1997SWE41:07.1+2:31.691.66
1932FINK Pia1995GER41:31.7+2:56.2106.53
2022MONONEN Laura1984FIN41:34.8+2:59.3108.41
2119COMARELLA Anna1997ITA41:44.0+3:08.5113.97
2233NISSINEN Vilma1997FIN41:47.5+3:12.0116.09
2338BROWNE Cendrine1993CAN41:51.4+3:15.9118.45
2446GANZ Caterina1995ITA41:51.6+3:16.1118.57
2544LAUKLI Sophia2000USA41:54.2+3:18.7120.14
2624ISHIDA Masako1980JPN41:57.0+3:21.5121.83
2729FRANCHI Francesca1997ITA42:18.1+3:42.6134.59
2825STEWART-JONES Katherine1995CAN42:18.5+3:43.0134.83
295HENNIG Katharina1996GER42:32.1+3:56.6143.05
3018MATINTALO Johanna1996FIN42:36.6+4:01.1145.77

3127NOVAKOVA Petra1993CZE42:58.4+4:22.9158.95
3230OGDEN Katharine1997USA43:20.4+4:44.9172.26
3334TYULENEVA Valeriya1997KAZ43:27.9+4:52.4176.79
3431LOHMANN Lisa2000GER43:28.1+4:52.6176.91
3535DI CENTA Martina2000ITA43:31.4+4:55.9178.91
3636FRAEBEL Antonia1997GER43:32.7+4:57.2179.69
3716SWIRBUL Hailey1998USA43:38.8+5:03.3183.38
3820EIDUKA Patricija2000LAT43:54.2+5:18.7192.69
3939TSUCHIYA Masae1996JPN43:55.0+5:19.5193.18
4028MARCISZ Izabela2000POL44:01.0+5:25.5196.80
4148VILA OBIOLS Carola1999AND44:55.7+6:20.2229.88
4237KODAMA Miki1996JPN45:05.4+6:29.9235.74
4341MANDRIKA Olga1993KAZ45:17.4+6:41.9243.00
4443SHURYGA Angelina1996KAZ45:34.7+6:59.2253.46
4540YOKOHAMA Shiori1999JPN45:35.4+6:59.9253.88
4642KAMINSKA Valentyna1987UKR45:35.8+7:00.3254.12
4751KALETA Karolina2002POL45:36.4+7:00.9254.48
4854LECLAIR Laura1997CAN45:39.8+7:04.3256.54
4958BYGRAVE Tuva2001AUS45:49.8+7:14.3262.59
5047BYKOVA Irina1993KAZ46:17.9+7:42.4279.58
5149KROL Yuliia1998UKR46:22.5+7:47.0282.36
5257GALSTYAN Katya1993ARM46:32.6+7:57.1288.46
5356KUKUCZKA Karolina2002POL46:53.3+8:17.8300.98
5445ANTSYBOR Maryna1987UKR47:03.1+8:27.6306.91
5560MOURAO Jaqueline1975BRA48:50.7+10:15.2371.96
5652OLEKH Viktoriya1993UKR49:53.0+11:17.5409.63
5755NTANOU Maria1990GRE 
5853LADOPOULOU Paraskevi1979GRE 
5959TITA Nefeli2003GRE 
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
50ILIC Anja1998SRB
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse