UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VM Oberstdorf - Kvinner - 30 km - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

6. mars 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - 30 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Liste med 19 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
12JOHAUG Therese1988NOR1:24:56.30.000.00
211WENG Heidi1991NOR1:27:30.5+2:34.242.36
35KARLSSON Frida1999SWE1:27:31.1+2:34.842.52
41ANDERSSON Ebba1997SWE1:27:32.6+2:36.342.94
56STADLOBER Teresa1993AUT1:27:42.9+2:46.645.77
623KALVAA Anne Kjersti1992NOR1:28:26.5+3:30.257.74
719WENG Tiril Udnes1996NOR1:28:29.8+3:33.558.65
88PARMAKOSKI Krista1990FIN1:28:38.0+3:41.760.90
94SORINA Tatiana1994RUS1:28:47.6+3:51.363.54
1032GIMMLER Laura1993GER1:29:04.9+4:08.668.29
1124ISHIDA Masako1980JPN1:29:07.6+4:11.369.03
1210KIRPICHENKO Yana1996RUS1:29:29.0+4:32.774.91
1318MATINTALO Johanna1996FIN1:29:38.3+4:42.077.47
1416RIBOM Emma1997SWE1:29:38.5+4:42.277.52
1520MAUBET BJORNSEN Sadie1989USA1:29:38.7+4:42.477.58
1622MONONEN Laura1984FIN1:29:44.7+4:48.479.23
1714CLAUDEL Delphine1996FRA1:30:00.4+5:04.183.54
183HENNIG Katharina1996GER1:30:13.3+5:17.087.08
199RAZYMOVA Katerina1991CZE1:30:20.5+5:24.289.06
2043ISTOMINA Mariya1997RUS1:30:26.7+5:30.490.76
2117LAMPIC Anamarija1995SLO1:30:30.6+5:34.391.84
2233KREHL Sofie1995GER1:31:01.9+6:05.6100.43
2325STEWART-JONES Katherine1995CAN1:31:02.0+6:05.7100.46
2429FINK Pia1995GER1:31:21.5+6:25.2105.82
257FOSSESHOLM Helene Marie2001NOR1:31:45.5+6:49.2112.41
2615SWIRBUL Hailey1998USA1:31:51.9+6:55.6114.17
2736BROWNE Cendrine1993CAN1:32:53.9+7:57.6131.20
2840LAUKLI Sophia2000USA1:32:57.0+8:00.7132.05
2930NISSINEN Vilma1997FIN1:33:13.5+8:17.2136.59
3027SHEVCHENKO Anna1993KAZ1:33:20.2+8:23.9138.43

3112ZHAMBALOVA Alisa1994RUS1:33:22.1+8:25.8138.95
3226NOVAKOVA Petra1993CZE1:33:26.3+8:30.0140.10
3331TYULENEVA Valeriya1997KAZ1:33:53.2+8:56.9147.49
3445BEATTY Dahria1994CAN1:34:57.3+10:01.0165.10
3537TSUCHIYA Masae1996JPN1:35:34.5+10:38.2175.32
3634HYNCICOVA Petra1994CZE1:36:00.8+11:04.5182.54
3728OGDEN Katharine1997USA1:36:27.0+11:30.7189.74
3813FAEHNDRICH Nadine1995SUI1:36:49.6+11:53.3195.95
3935KODAMA Miki1996JPN1:37:47.5+12:51.2211.86
4042BYKOVA Irina1993KAZ1:38:55.3+13:59.0230.48
4141ANTSYBOR Maryna1987UKR1:39:07.2+14:10.9233.75
4238KAMINSKA Valentyna1987UKR1:42:59.1+18:02.8297.46
4347LEE Eui Jin2001KOR1:44:57.8+20:01.5330.06
4446RIEDENER Nina2000LIE1:45:47.1+20:50.8343.61
4549HAN Dasom1994KOR1:47:50.7+22:54.4377.56
4648OLEKH Viktoriya1993UKR1:48:45.3+23:49.0392.56
4744KROL Yuliia1998UKR 
4850MOURAO Jaqueline1975BRA 
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
21KALLA Charlotte1987SWE
39SHURYGA Angelina1996KAZ
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse