Resultater VM Oberstdorf - Kvinner - 5 km - Kvalifiseringsrenn - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

24. februar 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - KVALIFISERINGSRENN - 5 KM - FRI

* Liste med 2 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
120BENDIKA Baiba1991LAT11:48.30.00122.49
234CHANLOUNG Karen1996THA12:12.6+24.3149.94
342GALSTYAN Katya1993ARM12:54.2+1:05.9196.92
431MOURAO Jaqueline1975BRA12:56.4+1:08.1199.41
530BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL13:39.6+1:51.3248.20
641JAGECIC Nika2003CRO13:39.8+1:51.5248.43
743AUZINA Kitija1996LAT13:48.5+2:00.2258.25
836DOMINGUEZ Maria Cecilia1981ARG14:22.6+2:34.3296.77
921KRAMPE Samanta2003LAT14:26.0+2:37.7300.61
105PONYA Sara1999HUN14:26.5+2:38.2301.17
1118DAINYTE Ieva2005LTU14:27.9+2:39.6302.75
1239KOTSALOU Ioanna2003GRE14:28.8+2:40.5303.77
1328ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL14:30.6+2:42.3305.80
1415VOLFA Estere2005LAT14:34.1+2:45.8309.76
1538PLAKALOVIC Sara2004BIH14:34.2+2:45.9309.87
1625PICIN Mirlene1980BRA14:36.2+2:47.9312.13
1726CVETANOVSKA Ana2000MKD14:39.0+2:50.7315.29
1823SAVICKAITE Egle2004LTU14:50.7+3:02.4328.50
1933CHARALAMPIDOU Konstantina2002GRE15:15.4+3:27.1356.40
2037MOURA Bruna1994BRA15:26.8+3:38.5369.28
2135HODZIC Dzenana2005SRB15:26.9+3:38.6369.39
2229NEDYALKOVA Kalina2001BUL15:28.4+3:40.1371.09
2340BEYRAMI BAHER Samaneh1991IRI15:37.3+3:49.0381.14
2411BULATOVIC Marija1995MNE15:41.0+3:52.7385.32
2532DANOSKA Mihaela2004MKD15:49.4+4:01.1394.80
2617BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL15:54.6+4:06.3400.68
2724IOANNOU Eleni2002GRE16:19.0+4:30.7428.24
2813BUCYTE Emilija2005LTU16:28.2+4:39.9438.63
2910BOLORTSETSEG Nomunaa2002MGL16:51.5+5:03.2464.94
308BUCYTE Gabija2005LTU17:03.5+5:15.2478.50

3122TIR Sahel2000IRI17:08.2+5:19.9483.81
329MKHITARYAN Anna1996ARM17:30.0+5:41.7508.43
3327REZASOLTANI Farzaneh1985IRI17:47.6+5:59.3528.31
3419SAVEHSHEMSHAKI Zahra1994IRI18:39.5+6:51.2586.93
3516AYALA Natalia2004CHI18:53.4+7:05.1602.63
361D CROZ BRUSATIN Fiorella1979COL18:56.6+7:08.3606.24
3712ZDRAVEVSKA Evgenija2005MKD18:58.3+7:10.0608.16
3814MARKOVIC Andrea2005SRB19:16.7+7:28.4628.94
397MARTINEZ LORENZO Regina1992MEX19:38.6+7:50.3653.68
402DA SILVA Angelika1978POR19:54.1+8:05.8671.18
416KEIROUZ Nour1993LBN22:07.2+10:18.9821.52
423FAKHRY Huguette1999LBN24:16.9+12:28.6968.01
434SUKKAR Raquel1992LBN33:40.7+21:52.41604.80
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse