RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VM Oberstdorf - Kvinner - Sprint - Finale - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

25. februar 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
14SUNDLING Jonna1994SWE
22FALLA Maiken Caspersen1990NOR
314LAMPIC Anamarija1995SLO
41HAGSTROEM Johanna1998SWE
56STENSETH Ane Appelkvist1995NOR
613WENG Tiril Udnes1996NOR
712SVENDSEN Anna1990NOR
87LYLYNPERA Katri1994FIN
95DAHLQVIST Maja1994SWE
1019GIMMLER Laura1993GER
118SVAHN Linn1999SWE
1220WENG Lotta Udnes1996NOR
1315STUPAK Yulia1995RUS
1425VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI
1528SCARDONI Lucia1991ITA
169MATSOKINA Hristina1998RUS
1711JOENSUU Jasmi1996FIN
1816KIRILLOVA Anastasia1996BLR
1918LAURENT Greta1992ITA
2027BERANOVA Tereza1998CZE
2110SORINA Tatiana1994RUS
2217NEPRYAEVA Natalia1995RUS
2321KREHL Sofie1995GER
2423DIGGINS Jessie1991USA
2530MONSORNO Nicole2000ITA
263MATINTALO Johanna1996FIN
2722HENNIG Katharina1996GER
2824UREVC Eva1995SLO
2926CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA
3029GANZ Caterina1995ITA

3141SKINDER Monika2001POL
324JANATOVA Katerina1997CZE
3315FAEHNDRICH Nadine1995SUI
3417BRENNAN Rosie1988USA
3537HYNCICOVA Petra1994CZE
3613KERN Julia1997USA
3729KYLLOENEN Anne1987FIN
3840BEATTY Dahria1994CAN
3934QUINTIN Lena1998FRA
4043PROCHAZKOVA Alena1984SVK
4145STEWART-JONES Katherine1995CAN
4244MARCISZ Izabela2000POL
4339EIDUKA Patricija2000LAT
4449LOHMANN Lisa2000GER
452MEIER Alina1996SUI
4632NOVAKOVA Petra1993CZE
4742MACISAAC-JONES Maya1995CAN
4857KALETA Karolina2002POL
4938UNTERWEGER Lisa1995AUT
5051UDRAS Johanna2002EST
5152LECLAIR Laura1997CAN
5254SHEVCHENKO Anna1993KAZ
5350RYAZHKO Darya1995KAZ
5463PAUL Katerina1996AUS
5553UUSTALU Aveli2000EST
5661CHANLOUNG Karen1996THA
5748MALEC Vedrana1990CRO
5855KAASIKU Kaidy2001EST
5960KLEMENTOVA Barbora1994SVK
6062KROL Yuliia1998UKR

6158SHURYGA Angelina1996KAZ
6265IGLESIAS Maria2001ESP
6396BYGRAVE Tuva2001AUS
6464ANTSYBOR Maryna1987UKR
6566RAKISHEVA Aisha2002KAZ
6656KAMINSKA Valentyna1987UKR
6769OLEKH Viktoriya1993UKR
6859KAASIKU Keidy2001EST
6983LORINCZ Timea1992ROU
7076LEE Eui Jin2001KOR
7177KUKUCZKA Karolina2002POL
7274HAN Dasom1994KOR
7368AUZINA Kitija1996LAT
7471HADZIC Tena2004CRO
7579KRAMPE Samanta2003LAT
7678DUMAN Aysenur1999TUR
7773JAGECIC Nika2003CRO
7867DRNDIC Maida1999SRB
7994KACMAZ Seher1998TUR
8070ILIC Anja1998SRB
8187SAVICKAITE Egle2004LTU
82103VOLFA Estere2005LAT
8386MOURAO Jaqueline1975BRA
8489NTANOU Maria1990GRE
8580ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL
8691BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL
87105PONYA Sara1999HUN
8895BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL
8988TITA Nefeli2003GRE
9075MOURA Bruna1994BRA

9199BUCYTE Emilija2005LTU
9290PLAKALOVIC Sara2004BIH
93101NEDYALKOVA Kalina2001BUL
9481KUSMUK Sanja1996BIH
9582DOMINGUEZ Maria Cecilia1981ARG
9684LADOPOULOU Paraskevi1979GRE
9798DAINYTE Ieva2005LTU
9872BEYRAMI BAHER Samaneh1991IRI
99106MKHITARYAN Anna1996ARM
100102AYALA Natalia2004CHI
101104BUCYTE Gabija2005LTU
102109HODZIC Dzenana2005SRB
103100PICIN Mirlene1980BRA
104111BULATOVIC Marija1995MNE
10592REZASOLTANI Farzaneh1985IRI
106110MARKOVIC Andrea2005SRB
10785TIR Sahel2000IRI
108112DA SILVA Angelika1978POR
10997SAVEHSHEMSHAKI Zahra1994IRI
DID NOT FINISH
Startnr.NavnFødtNasjon
931993LBN
1081999LBN
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
1071992LBN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse