RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VM Oberstdorf - Kvinner - Sprint - Prolog - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

25. februar 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

KVINNER - SPRINT - PROLOG - KLASSISK

* Liste med 1 mellomtid

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
124HAGSTROEM Johanna1998SWE2:39.330.000.00
227FALLA Maiken Caspersen1990NOR2:41.70+2.3717.85
330MATINTALO Johanna1996FIN2:42.23+2.9021.84
411SUNDLING Jonna1994SWE2:42.67+3.3425.16
523DAHLQVIST Maja1994SWE2:43.06+3.7328.09
68STENSETH Ane Appelkvist1995NOR2:43.87+4.5434.19
733LYLYNPERA Katri1994FIN2:44.33+5.0037.66
83SVAHN Linn1999SWE2:44.52+5.1939.09
95MATSOKINA Hristina1998RUS2:45.32+5.9945.11
106SORINA Tatiana1994RUS2:45.61+6.2847.30
111JOENSUU Jasmi1996FIN2:45.69+6.3647.90
1228SVENDSEN Anna1990NOR2:46.05+6.7250.61
1326WENG Tiril Udnes1996NOR2:46.34+7.0152.80
149LAMPIC Anamarija1995SLO2:46.51+7.1854.08
1514STUPAK Yulia1995RUS2:46.53+7.2054.23
1636KIRILLOVA Anastasia1996BLR2:46.58+7.2554.60
1716NEPRYAEVA Natalia1995RUS2:46.65+7.3255.13
1818LAURENT Greta1992ITA2:47.09+7.7658.44
1931GIMMLER Laura1993GER2:47.40+8.0760.78
2019WENG Lotta Udnes1996NOR2:47.69+8.3662.96
2112KREHL Sofie1995GER2:47.76+8.4363.49
2235HENNIG Katharina1996GER2:48.32+8.9967.71
2310DIGGINS Jessie1991USA2:48.72+9.3970.72
2425UREVC Eva1995SLO2:48.76+9.4371.02
2521VAN DER GRAAFF Laurien1987SUI2:48.98+9.6572.68
267CALDWELL HAMILTON Sophie1990USA2:49.49+10.1676.52
2722BERANOVA Tereza1998CZE2:49.53+10.2076.82
2820SCARDONI Lucia1991ITA2:49.78+10.4578.70
2947GANZ Caterina1995ITA2:49.94+10.6179.91
3046MONSORNO Nicole2000ITA2:50.39+11.0683.30

3141SKINDER Monika2001POL2:50.86+11.5386.84
324JANATOVA Katerina1997CZE2:51.82+12.4994.07
3315FAEHNDRICH Nadine1995SUI2:52.05+12.7295.80
3417BRENNAN Rosie1988USA2:52.09+12.7696.10
3537HYNCICOVA Petra1994CZE2:52.11+12.7896.25
3613KERN Julia1997USA2:52.22+12.8997.08
3729KYLLOENEN Anne1987FIN2:52.34+13.0197.99
3840BEATTY Dahria1994CAN2:53.54+14.21107.02
3934QUINTIN Lena1998FRA2:53.64+14.31107.78
4043PROCHAZKOVA Alena1984SVK2:53.68+14.35108.08
4145STEWART-JONES Katherine1995CAN2:54.30+14.97112.75
4244MARCISZ Izabela2000POL2:54.33+15.00112.97
4339EIDUKA Patricija2000LAT2:54.36+15.03113.20
4449LOHMANN Lisa2000GER2:55.16+15.83119.22
452MEIER Alina1996SUI2:55.84+16.51124.35
4632NOVAKOVA Petra1993CZE2:55.93+16.60125.02
4742MACISAAC-JONES Maya1995CAN2:56.38+17.05128.41
4857KALETA Karolina2002POL2:58.28+18.95142.72
4938UNTERWEGER Lisa1995AUT2:59.45+20.12151.53
5051UDRAS Johanna2002EST3:00.42+21.09158.84
5152LECLAIR Laura1997CAN3:00.77+21.44161.48
5254SHEVCHENKO Anna1993KAZ3:02.15+22.82171.87
5350RYAZHKO Darya1995KAZ3:02.21+22.88172.32
5463PAUL Katerina1996AUS3:02.97+23.64178.05
5553UUSTALU Aveli2000EST3:03.32+23.99180.68
5661CHANLOUNG Karen1996THA3:03.44+24.11181.59
5748MALEC Vedrana1990CRO3:04.28+24.95187.91
5855KAASIKU Kaidy2001EST3:04.69+25.36191.00
5960KLEMENTOVA Barbora1994SVK3:05.43+26.10196.57
6062KROL Yuliia1998UKR3:05.44+26.11196.65

6158SHURYGA Angelina1996KAZ3:06.01+26.68200.94
6265IGLESIAS Maria2001ESP3:06.87+27.54207.42
6396BYGRAVE Tuva2001AUS3:08.19+28.86217.36
6464ANTSYBOR Maryna1987UKR3:09.44+30.11226.77
6566RAKISHEVA Aisha2002KAZ3:09.88+30.55230.09
6656KAMINSKA Valentyna1987UKR3:12.93+33.60253.06
6769OLEKH Viktoriya1993UKR3:17.94+38.61290.79
6859KAASIKU Keidy2001EST3:18.00+38.67291.24
6983LORINCZ Timea1992ROU3:18.48+39.15294.86
7076LEE Eui Jin2001KOR3:18.91+39.58298.10
7177KUKUCZKA Karolina2002POL3:19.12+39.79299.68
7274HAN Dasom1994KOR3:19.82+40.49304.95
7368AUZINA Kitija1996LAT3:21.58+42.25318.21
7471HADZIC Tena2004CRO3:22.42+43.09324.53
7579KRAMPE Samanta2003LAT3:23.99+44.66336.36
7678DUMAN Aysenur1999TUR3:31.08+51.75389.76
7773JAGECIC Nika2003CRO3:32.60+53.27401.21
7867DRNDIC Maida1999SRB3:33.17+53.84405.50
7994KACMAZ Seher1998TUR3:33.82+54.49410.39
8070ILIC Anja1998SRB3:35.20+55.87420.79
8187SAVICKAITE Egle2004LTU3:36.12+56.79427.72
82103VOLFA Estere2005LAT3:38.32+58.99444.29
8386MOURAO Jaqueline1975BRA3:38.64+59.31446.70
8489NTANOU Maria1990GRE3:40.56+1:01.23461.16
8580ARIUNSANAA Enkhtuul1996MGL3:41.22+1:01.89466.13
8691BJORNSDOTTIR Gigja1998ISL3:41.73+1:02.40469.97
87105PONYA Sara1999HUN3:48.04+1:08.71517.49
8895BARSNYAM Nomin-Erdene2004MGL3:48.91+1:09.58524.04
8988TITA Nefeli2003GRE3:49.05+1:09.72525.10
9075MOURA Bruna1994BRA3:51.29+1:11.96541.97

9199BUCYTE Emilija2005LTU3:52.77+1:13.44553.12
9290PLAKALOVIC Sara2004BIH3:54.63+1:15.30567.12
93101NEDYALKOVA Kalina2001BUL3:56.27+1:16.94579.48
9481KUSMUK Sanja1996BIH3:57.51+1:18.18588.82
9582DOMINGUEZ Maria Cecilia1981ARG4:01.52+1:22.19619.02
9684LADOPOULOU Paraskevi1979GRE4:03.29+1:23.96632.35
9798DAINYTE Ieva2005LTU4:03.61+1:24.28634.76
9872BEYRAMI BAHER Samaneh1991IRI4:11.94+1:32.61697.50
99106MKHITARYAN Anna1996ARM4:13.18+1:33.85706.83
100102AYALA Natalia2004CHI4:14.30+1:34.97715.27
101104BUCYTE Gabija2005LTU4:20.96+1:41.63765.43
102109HODZIC Dzenana2005SRB4:27.24+1:47.91812.73
103100PICIN Mirlene1980BRA4:28.84+1:49.51824.78
104111BULATOVIC Marija1995MNE4:32.05+1:52.72848.95
10592REZASOLTANI Farzaneh1985IRI4:46.71+2:07.38959.37
106110MARKOVIC Andrea2005SRB4:51.88+2:12.55998.31
10785TIR Sahel2000IRI4:57.02+2:17.691037.02
108112DA SILVA Angelika1978POR4:57.24+2:17.911038.67
10997SAVEHSHEMSHAKI Zahra1994IRI5:37.91+2:58.581344.98
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
93KEIROUZ Nour1993LBN
108FAKHRY Huguette1999LBN
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
107SUKKAR Raquel1992LBN
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse