RESULTATER: Svensk Mesterskap: Søndag - 30/50 km: Kvinner- Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VM Oberstdorf - Menn - 10 km - Kvalifiseringsrenn - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

24. februar 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - KVALIFISERINGSRENN - 10 KM - FRI

* Liste med 5 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
178CHANLOUNG Mark1995THA24:23.80.0091.41
275WRIGHT Campbell2002NZL24:53.2+29.4107.48
31MOELLER Martin1980DEN25:17.0+53.2120.49
486JONSSON Albert1997ISL25:37.9+1:14.1131.91
532WEEL ROSBO Joachim1997DEN26:09.2+1:45.4149.01
636SEROT Titouan1999BEL26:09.8+1:46.0149.34
779POLLOCK Mark1992AUS26:14.2+1:50.4151.75
866BATMUNKH Achbadrakh1994MGL26:14.3+1:50.5151.80
972KAPARKALEJS Lauris2003LAT26:21.4+1:57.6155.68
1080SAULITIS Niks2001LAT26:23.8+2:00.0156.99
1176SILVA Manex2002BRA26:23.9+2:00.1157.05
1268LAGLER Kristof1994HUN26:27.4+2:03.6158.96
1283KONYA Adam1992HUN26:27.4+2:03.6158.96
1448WEEL ROSBO Jacob2000DEN26:35.9+2:12.1163.61
1571SEYD Seyed Sattar1987IRI26:36.9+2:13.1164.15
1677BENEDIKTSSON Dagur1998ISL26:37.5+2:13.7164.48
1770IKPEFAN Samuel Uduigowme1991NGR26:44.0+2:20.2168.03
1885STROLIA Tautvydas1995LTU26:53.0+2:29.2172.95
1949HIESTAND Steve1984BRA26:57.0+2:33.2175.14
2033GYALLAI Soma Gergely1997HUN27:01.4+2:37.6177.54
2158GRBOVIC Aleksandar2003MNE27:02.8+2:39.0178.31
2252POUTOT Mathis2002BEL27:08.5+2:44.7181.42
2363GRONLUND Timo Juhani1987BOL27:15.6+2:51.8185.30
2469BISENIEKS Ilvars2000LAT27:16.9+2:53.1186.01
2544BUKI Adam1995HUN27:20.9+2:57.1188.20
2650MICHELSEN Hjalmar2002DEN27:27.5+3:03.7191.81
2754GOMEZ Gonzalo Angel1997ARG27:31.5+3:07.7193.99
2861STEVIC Milos2004BIH27:41.5+3:17.7199.46
2929VASCONCELLOS Matheus2000BRA27:46.0+3:22.2201.92
3074MATIKANOV Mario2004BUL27:47.8+3:24.0202.90

3164VOSKANYAN Spartak2003ARM27:53.9+3:30.1206.23
3241SAVEHSHEMSHAKI Danial1997IRI27:56.2+3:32.4207.49
3346SMRKOVIC Rejhan1991SRB27:58.9+3:35.1208.97
3467SIMONUTIS Edvinas2002LTU28:01.0+3:37.2210.11
3527KENNEDY Brian1990IRL28:06.9+3:43.1213.34
3657PERUSIC Petar2004CRO28:07.5+3:43.7213.67
3753PETERS Kari1985LUX28:10.7+3:46.9215.42
3851LULE Aleksandrs Arturs2002LAT28:19.9+3:56.1220.44
3945OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL28:28.5+4:04.7225.14
4037SHEMSHAKI Yasin1988IRI28:37.7+4:13.9230.17
4160RANKOV Ivan2004BUL28:44.7+4:20.9234.00
4215THEALL Andrew1998COL28:53.7+4:29.9238.92
4321SOTO MORENO Jonathan1993MEX28:57.7+4:33.9241.10
4439VELIVASSIS Dimitris1979GRE29:06.3+4:42.5245.80
4573ANTONIADIS Angelos2003GRE29:11.1+4:47.3248.43
4619QUINTANA Carlos Andres1985COL29:12.9+4:49.1249.41
4725KARAMICHAS Kleanthis1988GRE29:13.3+4:49.5249.63
4810CABECA Jose1996POR29:14.2+4:50.4250.12
4962SAUMA Mateo Lorenzo2004ARG29:18.6+4:54.8252.52
5040ZAHARIJA Ivan2002CRO29:19.2+4:55.4252.85
5147RANKOV Dimitar2004BUL29:22.7+4:58.9254.77
5281FERNANDEZ Yonathan Jesus1986CHI29:23.1+4:59.3254.98
5343VELICHKOVSKI Dejvid2004MKD29:32.7+5:08.9260.23
5420TAWK Elie2002LBN29:36.3+5:12.5262.20
5565KRSTESKI Darko2002MKD29:48.5+5:24.7268.87
5630MOGHDID Alireza1989IRI29:57.0+5:33.2273.51
5756JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU30:01.9+5:38.1276.19
5831GASTIS Athanasios2004GRE30:38.7+6:14.9296.30
5955KOSTOSKI Andonaki2003MKD30:53.2+6:29.4304.23
6059BOZHILOV Kristiyan2003BUL30:58.9+6:35.1307.34

6134DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL31:32.2+7:08.4325.54
6223PAUNOVIC Djordje2005SRB31:39.9+7:16.1329.75
6382ANIC Stefan1997BIH31:42.6+7:18.8331.22
6428JUNGBLUTH RODRIGUEZ Klaus1979ECU31:48.4+7:24.6334.39
6542KEYROUZ Paul1988LBN31:52.1+7:28.3336.42
6616PINEYRO Antonio1991MEX32:02.0+7:38.2341.83
6722DJORDJEVIC Milos2002SRB32:03.1+7:39.3342.43
6838PANOYAN Hrachya2003ARM32:04.8+7:41.0343.36
699MONTES DE OCA Pedro1980MEX32:07.3+7:43.5344.72
7017HUERTA OSORIO Jaime Luis1982PER32:16.1+7:52.3349.53
7124UBERUAGA Juan Luis2003CHI32:26.5+8:02.7355.22
7212LOZOM Salim2002LBN34:04.0+9:40.2408.50
736LAU Nicholas1979TTO34:07.0+9:43.2410.14
7435KOSTOSKI Nikola2002MKD34:24.4+10:00.6419.65
758GONCALVES Andre1988POR35:10.4+10:46.6444.79
7611CABRITA Filipe1979POR35:11.0+10:47.2445.12
7726NEEMEH Charbel1994LBN35:23.5+10:59.7451.95
7814LAZO Nicolas2003CHI35:37.5+11:13.7459.60
7913BAYARSAIKHAN Ganbayar2002MGL35:39.1+11:15.3460.48
802SAMBERG Warren Aubrey1973ISR36:09.5+11:45.7477.09
813NYANDUGA Nzumbe1989TAN36:45.1+12:21.3496.55
825RANGEL Rodrigo1990MEX36:45.6+12:21.8496.82
834ARTEAGA Eduardo1977VEN37:01.1+12:37.3505.29
847TANG Wei Yan1994MAS37:46.1+13:22.3529.89
8518AMESTICA Benjamin2003CHI39:39.7+15:15.9591.97
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
84SANTOS Victor1997BRA
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse