Resultater VM Oberstdorf - Menn - 15 km - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

3. mars 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 15 KM - FRI

* Liste med 9 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
140HOLUND Hans Christer1989NOR33:48.70.000.00
238KRUEGER Simen Hegstad1993NOR34:08.9+20.27.97
310AMUNDSEN Harald Oestberg1998NOR34:24.3+35.614.04
422BOLSHUNOV Alexander1996RSF34:32.4+43.717.23
530MALTSEV Artem1993RSF34:39.4+50.719.99
628ROETHE Sjur1988NOR34:44.0+55.321.81
719SUNDBY Martin Johnsrud1984NOR34:44.6+55.922.04
820BURMAN Jens1994SWE34:45.6+56.922.44
98POROMAA William2000SWE34:51.4+1:02.724.73
1036MUSGRAVE Andrew1990GBR34:55.0+1:06.326.14
1124YAKIMUSHKIN Ivan1996RSF34:56.2+1:07.526.62
1226MELNICHENKO Andrey1992RSF35:00.8+1:12.128.43
1334COLOGNA Dario1986SUI35:01.9+1:13.228.87
1446PARISSE Clement1993FRA35:03.4+1:14.729.46
1512ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND35:07.7+1:19.031.15
1632MANIFICAT Maurice1986FRA35:12.9+1:24.233.20
1716HYVARINEN Perttu1991FIN35:13.1+1:24.433.28
1848NISKANEN Iivo1992FIN35:13.6+1:24.933.48
197BABA Naoto1996JPN35:21.1+1:32.436.44
205RUEESCH Jason1994SUI35:41.5+1:52.844.48
2142LAPALUS Hugo1998FRA35:43.2+1:54.545.15
2215BACKSCHEIDER Adrien1992FRA35:44.8+1:56.145.78
2318DOBLER Jonas1991GER35:46.5+1:57.846.45
244MOCH Friedrich2000GER35:50.7+2:02.048.11
253KLEE Beda1996SUI35:50.9+2:02.248.19
2644NOTZ Florian1992GER36:03.7+2:15.053.24
2739PATTERSON Scott1992USA36:10.7+2:22.056.00
2847VUORELA Markus1996FIN36:19.0+2:30.359.27
2850BOEGL Lucas1990GER36:19.0+2:30.359.27
3055KENNEDY Russell1991CAN36:22.8+2:34.160.77

3163HAMILTON Simeon1987USA36:22.9+2:34.260.81
3231BURY Dominik1996POL36:30.9+2:42.263.96
3343ROJO Imanol1990ESP36:34.5+2:45.865.38
3458NORRIS David1990USA36:36.3+2:47.666.09
3513NOVAK Michal1996CZE36:39.8+2:51.167.47
3641PEPENE Paul Constantin1988ROU36:42.7+2:54.068.62
3745WESTBERG Karl-Johan1992SWE36:43.5+2:54.868.93
389SANDSTROEM Bjoern1995SWE36:44.4+2:55.769.29
3973UDA Takatsugu1991JPN36:45.7+2:57.069.80
4035MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN36:49.0+3:00.371.10
411MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL36:49.5+3:00.871.30
4227VERMEULEN Mika1999AUT37:11.8+3:23.180.09
4351KNOP Petr1994CZE37:15.0+3:26.381.35
4460YOSHIDA Keishin1987JPN37:15.5+3:26.881.55
4511YOUNG Andrew1992GBR37:29.2+3:40.586.95
4652FELLNER Adam1993CZE37:30.0+3:41.387.27
4772MIKAYELYAN Mikayel1999ARM37:39.9+3:51.291.17
4789KORGE Kaarel Kasper1996EST37:39.9+3:51.291.17
4953VELICHKO Yevgeniy1987KAZ37:42.9+3:54.292.35
5056BOUCHER Philippe1997CAN37:48.9+4:00.294.72
5114SCHUMACHER Gus2000USA37:51.0+4:02.395.55
5264DROLET Remi2000CAN37:51.4+4:02.795.71
5349PUKHKALO Vitaliy1992KAZ37:53.4+4:04.796.50
5417FURGER Roman1990SUI38:01.8+4:13.199.81
5554BESTAK Jonas1995CZE38:06.4+4:17.7101.62
5666ALEV Alvar Johannes1993EST38:08.4+4:19.7102.41
5721HOGIU Petrica1991ROU38:11.4+4:22.7103.59
5897CRNKOVIC Kresimir1995CRO38:12.1+4:23.4103.87
5923EINARSSON Snorri Eythor1986ISL38:13.0+4:24.3104.22
6078CRV Benjamin1996SLO38:13.9+4:25.2104.58

6157VIGANTS Raimo1999LAT38:22.3+4:33.6107.89
6295CLUGNET James1996GBR38:37.4+4:48.7113.85
6329KLIMIN Olzhas1996KAZ38:40.3+4:51.6114.99
6459KORISTEK Jan1996SVK38:41.3+4:52.6115.38
6587BIKSE Indulis1995LAT38:50.3+5:01.6118.93
6665HIMMA Martin1999EST38:57.5+5:08.8121.77
6777RITCHIE Graham1998CAN39:04.0+5:15.3124.34
6898DAL FARRA Franco2000ARG39:19.6+5:30.9130.49
6962BASHMAKOV Nail1995KAZ39:20.3+5:31.6130.76
7082DEYANOV Simeon1994BUL39:28.0+5:39.3133.80
71106CHANLOUNG Mark1995THA39:34.0+5:45.3136.17
7293DE CAMPO Seve1998AUS39:41.6+5:52.9139.16
7390DE MARRE Thibaut1998BEL39:45.3+5:56.6140.62
7470HARATYK Mateusz1998POL39:50.5+6:01.8142.67
7569KIM Eunho1996KOR39:53.8+6:05.1143.97
7683CRV Vili1999SLO39:54.9+6:06.2144.41
7774ANGELIS Apostolos1993GRE40:15.0+6:26.3152.33
78111MOELLER Martin1980DEN40:22.1+6:33.4155.13
7976PEREKHODA Ruslan1987UKR40:22.3+6:33.6155.21
8067ERIC Strahinja2000BIH40:27.9+6:39.2157.42
81102BELLINGHAM Phillip1991AUS40:29.4+6:40.7158.01
8286ANTOLEC Kacper1996POL40:34.2+6:45.5159.91
8379JEONG Jongwon1992KOR40:58.3+7:09.6169.41
8481KIM Minwoo1998KOR41:17.0+7:28.3176.78
8584POGHOSYAN Tadevos1993ARM41:17.1+7:28.4176.82
8692OGNYANOV Aleksandar2002BUL41:29.9+7:41.2181.87
8771AYCICEK Omer1995TUR41:31.2+7:42.5182.38
8880FIRAT Yusuf Emre2000TUR41:45.7+7:57.0188.10
8996MALCHOV Todor2001BUL41:50.8+8:02.1190.11
90104SAULITIS Niks2001LAT41:58.8+8:10.1193.27

9168DURSUN Hamza1994TUR41:59.3+8:10.6193.46
9299PESHKOV Daniel2002BUL42:04.3+8:15.6195.44
9388DRAHUN Dmytro1997UKR42:09.5+8:20.8197.49
94105POLLOCK Mark1992AUS42:10.0+8:21.3197.68
9561POPA Raul Mihai1997ROU42:16.8+8:28.1200.36
96101JONSSON Albert1997ISL42:28.1+8:39.4204.82
97107KAPARKALEJS Lauris2003LAT42:38.6+8:49.9208.96
9885OGLAGO Amed1998TUR42:41.9+8:53.2210.26
99108BATMUNKH Achbadrakh1994MGL42:48.3+8:59.6212.79
100110WEEL ROSBO Joachim1997DEN42:54.1+9:05.4215.07
10175MILOSAVLJEVIC Milos1995SRB43:15.9+9:27.2223.67
10291COLIC Milos1999BIH44:50.8+11:02.1261.09
10375WRIGHT Campbell2002NZL
10476SILVA Manex2002BRA
10568LAGLER Kristof1994HUN
10583KONYA Adam1992HUN
10748WEEL ROSBO Jacob2000DEN
10871SEYD Seyed Sattar1987IRI
10977BENEDIKTSSON Dagur1998ISL
11070IKPEFAN Samuel Uduigowme1991NGR
11185STROLIA Tautvydas1995LTU
11249HIESTAND Steve1984BRA
11333GYALLAI Soma Gergely1997HUN
11458GRBOVIC Aleksandar2003MNE
11552POUTOT Mathis2002BEL
11663GRONLUND Timo Juhani1987BOL
11769BISENIEKS Ilvars2000LAT
11844BUKI Adam1995HUN
11950MICHELSEN Hjalmar2002DEN
12054GOMEZ Gonzalo Angel1997ARG

12161STEVIC Milos2004BIH
12229VASCONCELLOS Matheus2000BRA
12374MATIKANOV Mario2004BUL
12464VOSKANYAN Spartak2003ARM
12541SAVEHSHEMSHAKI Danial1997IRI
12646SMRKOVIC Rejhan1991SRB
12767SIMONUTIS Edvinas2002LTU
12827KENNEDY Brian1990IRL
12957PERUSIC Petar2004CRO
13053PETERS Kari1985LUX
13151LULE Aleksandrs Arturs2002LAT
13245OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL
13337SHEMSHAKI Yasin1988IRI
13460RANKOV Ivan2004BUL
13515THEALL Andrew1998COL
13621SOTO MORENO Jonathan1993MEX
13739VELIVASSIS Dimitris1979GRE
13873ANTONIADIS Angelos2003GRE
13919QUINTANA Carlos Andres1985COL
14025KARAMICHAS Kleanthis1988GRE
14110CABECA Jose1996POR
14262SAUMA Mateo Lorenzo2004ARG
14340ZAHARIJA Ivan2002CRO
14447RANKOV Dimitar2004BUL
14581FERNANDEZ Yonathan Jesus1986CHI
14643VELICHKOVSKI Dejvid2004MKD
14720TAWK Elie2002LBN
14865KRSTESKI Darko2002MKD
14930MOGHDID Alireza1989IRI
15056JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU

15131GASTIS Athanasios2004GRE
15255KOSTOSKI Andonaki2003MKD
15359BOZHILOV Kristiyan2003BUL
15434DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL
15523PAUNOVIC Djordje2005SRB
15682ANIC Stefan1997BIH
15728JUNGBLUTH RODRIGUEZ Klaus1979ECU
15842KEYROUZ Paul1988LBN
15916PINEYRO Antonio1991MEX
16022DJORDJEVIC Milos2002SRB
16138PANOYAN Hrachya2003ARM
1629MONTES DE OCA Pedro1980MEX
16317HUERTA OSORIO Jaime Luis1982PER
16424UBERUAGA Juan Luis2003CHI
16512LOZOM Salim2002LBN
1666LAU Nicholas1979TTO
16735KOSTOSKI Nikola2002MKD
1688GONCALVES Andre1988POR
16911CABRITA Filipe1979POR
17026NEEMEH Charbel1994LBN
17114LAZO Nicolas2003CHI
17213BAYARSAIKHAN Ganbayar2002MGL
1732SAMBERG Warren Aubrey1973ISR
1743NYANDUGA Nzumbe1989TAN
1755RANGEL Rodrigo1990MEX
1764ARTEAGA Eduardo1977VEN
1777TANG Wei Yan1994MAS
17818AMESTICA Benjamin2003CHI
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
33MAKI Joni1995FIN
94TSOUREKAS Nikolaos1999GRE
103ANASTASIADIS Georgios2004GRE
109SEROT Titouan1999BEL
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
2GARDENER Stefano1990ITA
6SALVADORI Giandomenico1992ITA
25GRAZ Davide2000ITA
37BERTOLINA Mirco1991ITA
100SKENDER Marko2001CRO
84SANTOS Victor1997BRA
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse