RESULTATER: SØNDAG: Fossavatn Ski Marathon: Kvinner + Menn| RUBBESKI – SERIE I 4 DELER: INNLEDNING| DEL 1| DEL 2| DEL 3| SE ALT ANNET FRA PLUSS| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VM Oberstdorf - Menn - 50 km - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

7. mars 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - 50 KM - FELLESSTART - KLASSISK

* Liste med 31 mellomtider

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
13IVERSEN Emil1991NOR2:10:52.90.000.00
21BOLSHUNOV Alexander1996RSF2:10:53.6+0.70.12
39KRUEGER Simen Hegstad1993NOR2:11:01.1+8.21.46
410HOLUND Hans Christer1989NOR2:11:01.5+8.61.53
519BURMAN Jens1994SWE2:11:18.5+25.64.56
614NISKANEN Iivo1992FIN2:11:24.3+31.45.60
78MUSGRAVE Andrew1990GBR2:11:36.4+43.57.76
811GOLBERG Paal1990NOR2:11:51.6+58.710.46
95COLOGNA Dario1986SUI2:11:52.0+59.110.54
1033PATTERSON Scott1992USA2:12:17.6+1:24.715.10
1127RUEESCH Jason1994SUI2:12:31.1+1:38.217.51
1218POROMAA William2000SWE2:12:40.1+1:47.219.11
1313PARISSE Clement1993FRA2:12:46.0+1:53.120.16
146CHERVOTKIN Alexey1995RSF2:12:55.2+2:02.321.80
157SEMIKOV Ilia1993RSF2:13:19.7+2:26.826.17
1645NORRIS David1990USA2:13:20.8+2:27.926.37
1717DOBLER Jonas1991GER2:13:39.3+2:46.429.67
1832ROJO Imanol1990ESP2:13:44.9+2:52.030.66
192BELOV Evgeniy1990RSF2:13:49.2+2:56.331.43
2028MOCH Friedrich2000GER2:13:49.7+2:56.831.52
2135PRALONG Candide1990SUI2:14:04.9+3:12.034.23
2223BAUMANN Jonas1990SUI2:14:47.4+3:54.541.81
2347YOSHIDA Keishin1987JPN2:14:52.7+3:59.842.75
2421NOVAK Michal1996CZE2:15:02.3+4:09.444.46
2530MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL2:15:13.6+4:20.746.48
264MANIFICAT Maurice1986FRA2:15:27.8+4:34.949.01
2737CYR Antoine1998CAN2:15:31.2+4:38.349.61
2843KENNEDY Russell1991CAN2:15:45.6+4:52.752.18
2916SCHUMACHER Gus2000USA2:15:51.3+4:58.453.20
3026SANDSTROEM Bjoern1995SWE2:16:03.1+5:10.255.30

3149DROLET Remi2000CAN2:17:05.7+6:12.866.46
3220HYVARINEN Perttu1991FIN2:17:24.0+6:31.169.72
3315BOEGL Lucas1990GER2:17:50.1+6:57.274.38
3422ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu1996AND2:18:02.2+7:09.376.53
3557KORGE Kaarel Kasper1996EST2:18:09.5+7:16.677.84
3638LEPISTO Lauri1996FIN2:18:52.3+7:59.485.47
3736WONDERS Hunter1998USA2:19:21.2+8:28.390.62
3834BURY Dominik1996POL2:19:44.5+8:51.694.77
3929BRUGGER Janosch1997GER2:19:54.4+9:01.596.54
4024GAILLARD Jean Marc1980FRA2:19:56.1+9:03.296.84
4139KNOP Petr1994CZE2:20:33.5+9:40.6103.51
4252UDA Takatsugu1991JPN2:20:53.9+10:01.0107.15
4346MIKKONEN Juho1990FIN2:21:25.8+10:32.9112.83
4425HAEGGSTROEM Johan1992SWE2:25:08.8+14:15.9152.59
4548BASHMAKOV Nail1995KAZ2:25:24.9+14:32.0155.46
4651HARATYK Mateusz1998POL2:25:58.4+15:05.5161.43
4759BELLINGHAM Phillip1991AUS2:27:18.6+16:25.7175.73
4840FELLNER Adam1993CZE2:27:45.7+16:52.8180.56
4956BIKSE Indulis1995LAT 
5055ANTOLEC Kacper1996POL 
5158DAL FARRA Franco2000ARG 
5250KIM Eunho1996KOR 
5353KIM Minwoo1998KOR 
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
31PUKHKALO Vitaliy1992KAZ
44BOUCHER Philippe1997CAN
54KILP Marko1993EST
DISQUALIFIED
StartnrNavnFødtNasjon
12KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
41VELICHKO Yevgeniy1987KAZ
42BESTAK Jonas1995CZE
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse