UTTAK NORGES SKILANDSLAG LANGRENN: Para Elite (4 stk) | Para Rekrutt (2 stk) | Junior Kvinner (6 stk) | Junior Menn (6 stk) | Rekruttlandslag Kvinner (6 stk) | Rekruttlandslag Menn (6 stk) | Elite Kvinner (11 stk) | Elite Menn Sprint (5 stk) | Elite Menn Allround / Distanse (6 stk) | ABONNEMENTSARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater VM Oberstdorf - Menn - Sprint - Finale - 2021


Annonse

RESULTATER VM OBERSTDORF

25. februar 2021

Oberstdorf - Tyskland

Arrangementstype: Langrenn

---

MENN - SPRINT - FINALE - KLASSISK

* Klikk for plasseringer og tider i Heat + Finaler

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
11KLAEBO Johannes Hoesflot1996NOR
22VALNES Erik1996NOR
36TAUGBOEL Haavard Solaas1993NOR
410BOLSHUNOV Alexander1996RUS
59USTIUGOV Sergey1992RUS
628SVENSSON Oskar1995SWE
719JOUVE Richard1994FRA
84GOLBERG Paal1990NOR
95RETIVYKH Gleb1991RUS
1016IVERSEN Emil1991NOR
113PELLEGRINO Federico1990ITA
1213HEDIGER Jovian1990SUI
137MAKI Joni1995FIN
148TERENTEV Alexander1999RUS
1512VUORINEN Lauri1995FIN
1626HAKOLA Ristomatti1991FIN
1711OGDEN Ben2000USA
1815GRATE Marcus1996SWE
1923HAEGGSTROEM Johan1992SWE
2025KILP Marko1993EST
2114CERNY Ondrej1999CZE
2217CHANAVAT Lucas1994FRA
2318NOVAK Michal1996CZE
2422SELLER Ludek1995CZE
2529CHAUVIN Valentin1995FRA
2620SCHOONMAKER James Clinton2000USA
2721RASTELLI Maicol1991ITA
2824DE FABIANI Francesco1993ITA
2927BRUGGER Janosch1997GER
3030PERSSON Anton1995SWE

3157CYR Antoine1998CAN
3228JAY Renaud1991FRA
3336STAREGA Maciej1990POL
3440RITCHIE Graham1998CAN
3522BOLGER Kevin1993USA
362GROND Valerio2000SUI
3742EISENLAUER Sebastian1990GER
3844SOSSAU Anian2000GER
3912HANNEMAN Logan1993USA
404CLUGNET James1996GBR
4133PECHOUSEK Jan1997CZE
4249HIMMA Martin1999EST
4337MOSER Benjamin1997AUT
4465MALONEY WESTGAARD Thomas1995IRL
4545VORANAU Aliaksandr1990BLR
4654BURY Kamil1995POL
4751SHPUNTAU Yahor1999BLR
4853CRV Vili1999SLO
4959BING Thomas1990GER
5055MOCELLINI Simone1998ITA
5167KORGE Kaarel Kasper1996EST
5234KAESER Erwan1992SUI
5310SCHAAD Roman1993SUI
5448BORTSOV Konstantin1995KAZ
5539LAMPIC Janez1996SLO
5679DROLET Remi2000CAN
5747MIKKONEN Juho1990FIN
5858PUEYO Jaume2001ESP
5938FOETTINGER Michael1997AUT
6056KLIMIN Olzhas1996KAZ

6173PUKHKALO Vitaliy1992KAZ
6246MIYAZAWA Hiroyuki1991JPN
6377PEREKHODA Ruslan1987UKR
6460VERMEULEN Mika1999AUT
6543MRKONJIC Lukas1999AUT
6663BELLINGHAM Phillip1991AUS
6783SKENDER Marko2001CRO
6880PEPENE Paul Constantin1988ROU
6964CHANLOUNG Mark1995THA
7062VIGANTS Raimo1999LAT
7169VAICIULIS Modestas1989LTU
7271POPA Raul Mihai1997ROU
7386DRAHUN Dmytro1997UKR
74101DE MARRE Thibaut1998BEL
7575BIKSE Indulis1995LAT
7668PEDERSEN Isak Stianson1997ISL
7785KIM Eunho1996KOR
7790SEROT Titouan1999BEL
7966ALEV Alvar Johannes1993EST
8076IKPEFAN Samuel Uduigowme1991NGR
8182KONYA Adam1992HUN
8284HOGIU Petrica1991ROU
8388SAULITIS Niks2001LAT
8481STROLIA Tautvydas1995LTU
8570DE CAMPO Seve1998AUS
8699SILVA Manex2002BRA
8787BENEDIKTSSON Dagur1998ISL
88150CRNKOVIC Kresimir1995CRO
8998JEONG Jongwon1992KOR
90159MOELLER Martin1980DEN

91119MICHELSEN Hjalmar2002DEN
92105OGLAGO Amed1998TUR
9392FIRAT Yusuf Emre2000TUR
9489POLLOCK Mark1992AUS
9591DAL FARRA Franco2000ARG
9694AYCICEK Omer1995TUR
9795MILOSAVLJEVIC Milos1995SRB
98127KIM Minwoo1998KOR
9996SIMONUTIS Edvinas2002LTU
10074DURSUN Hamza1994TUR
101107KAPARKALEJS Lauris2003LAT
102104PESHKOV Daniel2002BUL
103115BOZHILOV Kristiyan2003BUL
104111POUTOT Mathis2002BEL
105123PERUSIC Petar2004CRO
106133WEEL ROSBO Jacob2000DEN
107102SEYD Seyed Sattar1987IRI
108103BATMUNKH Achbadrakh1994MGL
10978ERIC Strahinja2000BIH
110122GRBOVIC Aleksandar2003MNE
11197SANTOS Victor1997BRA
112113MALCHOV Todor2001BUL
11372DRUSYS Jaunius1995LTU
114109GOMEZ Gonzalo Angel1997ARG
115128OTGONLKHAGVA Zolbayar2002MGL
116114ZAHARIJA Ivan2002CRO
117130MATIKANOV Mario2004BUL
118112HIESTAND Steve1984BRA
119116LAGLER Kristof1994HUN
120106VASCONCELLOS Matheus2000BRA

121125SHEMSHAKI Yasin1988IRI
122137VOSKANYAN Spartak2003ARM
123108SAVEHSHEMSHAKI Danial1997IRI
124151SMRKOVIC Rejhan1991SRB
125135GRONLUND Timo Juhani1987BOL
126120SAUMA Mateo Lorenzo2004ARG
127110JADA Stavre1998MKD
128100FERNANDEZ Yonathan Jesus1986CHI
129118DASHDONDOG Munkhgerel1999MGL
130136KENNEDY Brian1990IRL
131124COLIC Milos1999BIH
132153WEEL ROSBO Joachim1997DEN
13393ANIC Stefan1997BIH
134129MOGHDID Alireza1989IRI
135121ANTONIADIS Angelos2003GRE
136152GYALLAI Soma Gergely1997HUN
137126STEVIC Milos2004BIH
138138VELIVASSIS Dimitris1979GRE
139145RANGEL Rodrigo1990MEX
140148QUINTANA Carlos Andres1985COL
141154KARAMICHAS Kleanthis1988GRE
142132TAWK Elie2002LBN
143143PANOYAN Hrachya2003ARM
144131UBERUAGA Juan Luis2003CHI
145141DJORDJEVIC Milos2002SRB
146134FLORES Martin2002CHI
147155PAUNOVIC Djordje2005SRB
148156CABRITA Filipe1979POR
149117KEYROUZ Paul1988LBN
150142DIAZ Tomas2003CHI

151147CABECA Jose1996POR
152146MONTES DE OCA Pedro1980MEX
153149LAU Nicholas1979TTO
154144NEEMEH Charbel1994LBN
155140PETKOVSKI Nikola2002MKD
156158ARTEAGA Eduardo1977VEN
DID NOT FINISH
Startnr.NavnFødtNasjon
1392002LBN
DID NOT START
Startnr.NavnFødtNasjon
521991CAN
1571988POR
Annonse


SNARVEIER

VERDENSCUP ENGADIN
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VASALOPPET
Smøretips| Resultater: Kvinner Elite- Menn Elite
--- --- ---
NORGESCUP GÅLÅ - SENIOR
Smøretips| Resultater
--- --- ---
VM OBERSTDORF - LANGRENN + HOPP + KOMBINERT
Medaljeoversikt| Smøretips| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene






Annonse