Resultater VM Rulleski Madona - Fellesstart - Kvinner 2019



Resultater Rulleski-VM - Fellesstart - Kvinner
Madona, Latvia - 10. august 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - 16,7 km - Fellesstart - Fri (senior følger nedenfor)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 105 KUSKOVA Kristina 2000 RUS 41:17.3 0.00 70.75
2 102 FALEEVA Anastasiya 2000 RUS 41:20.3 +3.0 74.14
3 108 BYLINKO Arina 2001 RUS 41:22.3 +5.0 76.40
4 106 POTAPOVA Olga 2000 RUS 41:56.3 +39.0 114.83
5 104 SIVOKOVA Kristina 2002 SVK 44:39.2 +3:21.9 298.95
6 103 ANDERSSON Sara 2003 SWE 44:58.4 +3:41.1 320.65
7 101 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 45:12.2 +3:54.9 336.25
8 107 KOVALOVA Daryna 2001 UKR 45:23.5 +4:06.2 349.02
9 117 MAZUROVA Timea 2002 SVK 45:25.3 +4:08.0 351.06
10 113 MORTAGNA Laura 2003 ITA 45:36.9 +4:19.6 364.17
11 110 LIGNELL Nora 2001 SWE 46:24.4 +5:07.1 417.85
12 112 RUBLOVA Daria 2000 UKR 47:27.9 +6:10.6 489.63
13 116 SAHNO Liva 2003 LAT 47:55.6 +6:38.3 520.93
14 118 ZIMARE Rosa 2001 GER 48:07.8 +6:50.5 534.72
15 111 DANIELOVA Maria 2001 SVK 48:34.5 +7:17.2 564.90
16 115 MAKARINA Anastasiia 2001 UKR 49:37.1 +8:19.8 635.66
17 120 MUELLER-KUCKELBERG Katja 2000 GER
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
109 MORTAGNA Alba 2000 ITA
114 KLEMENTOVA Marianna 2002 SVK
119 MARECZEK Kinga 2003 POL

KVINNER SENIOR - 16,7 km - Fellesstart - Fri

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 1 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 38:41.4 0.00 38.13
2 2 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 38:42.1 +0.7 38.97
3 4 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 38:42.9 +1.5 39.94
4 8 SCARDONI Lucia 1991 ITA 38:43.3 +1.9 40.42
5 9 NIKOLAEVA Svetlana 1987 RUS 38:43.7 +2.3 40.90
6 5 OLSSON Moa 1997 SWE 38:49.6 +8.2 48.02
7 12 RICHTER Julia 1997 GER 38:58.0 +16.6 58.15
8 11 VLASOVA Anastasia 1992 RUS 39:11.9 +30.5 74.92
9 6 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 39:25.7 +44.3 91.56
10 7 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 41:17.1 +2:35.7 225.93
11 13 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR 42:02.3 +3:20.9 280.45
12 14 ANGELSIOEOE Julia 1996 SWE 43:26.2 +4:44.8 381.65
13 16 BOLZAN Lisa 1995 ITA 43:39.9 +4:58.5 398.17
14 3 LOCKNER Jackline 1994 SWE 43:41.2 +4:59.8 399.74
15 15 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK 43:41.9 +5:00.5 400.58
16 19 BOLZAN Anna 1995 ITA 43:47.1 +5:05.7 406.86
17 18 SCHOETTES Melina 1998 GER 43:50.6 +5:09.2 411.08
18 17 AUZINA Kitija 1996 LAT 46:12.4 +7:31.0 582.11
19 21 BERGFELDE Paula 1998 LAT
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
20 NEDYUKHINA Maryia 1992 BLR
22 NOEHMEIER Hanna 1983 GER
DISQUALIFIED
Startnr Navn Født Nasjon
10 RYGALINA Anastasia 1996 RUS


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +