Resultater VM Rulleski Madona - Fellesstart - Menn 2019



Resultater Rulleski-VM - Fellesstart - Menn
Madona, Latvia - 10. august 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR - 20 km - Fellesstart - Fri (senior følger nedenfor)

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1101GRIGORIEV Alexander2000RUS40:11.00.0068.88
2102EKBERG Johan2000SWE40:14.3+3.372.71
3103KARAKOSOV Dmitriy2000RUS40:15.3+4.373.87
4106VASILIEV Artem2000RUS40:15.8+4.874.45
5114FRIDLUND Jonas2000NOR40:18.4+7.477.47
6107KORSAETH Amund2000NOR40:20.5+9.579.91
7108MASIERO Riccardo Lorenzo2001ITA40:20.7+9.780.15
8117NAGAEV Dmitriy2000RUS40:26.0+15.086.30
9111DOLHASCU Florin Robert2001ROU40:30.6+19.691.64
10112GARTNER Andrea2002ITA40:32.7+21.794.08
11119BISENIEKS Ilvars2000LAT40:33.1+22.194.55
12110ROSJOE Filip2000SWE40:37.9+26.9100.12
13116EINANGSHAUG Henrik2000NOR40:46.8+35.8110.46
14120TILESCH Denis2002SVK41:02.9+51.9129.15
15109FORIKA Szabolcs2001ROU41:10.7+59.7138.21
16105SPIGSETH Ola2002NOR41:41.5+1:30.5173.98
17115KOLUPAIKO Vitalii2001UKR41:45.8+1:34.8178.98
18129LISOHOR Oleksandr2004UKR42:10.5+1:59.5207.66
19104SAULITIS Niks2001LAT42:19.0+2:08.0217.53
20123KAPARKALEJS Lauris2003LAT42:30.2+2:19.2230.54
21122KOBER Kilian2002GER42:55.4+2:44.4259.80
22131AKSIUTA Volodymyr2003UKR43:09.8+2:58.8276.53
23121ORAVEC Matus2002SVK43:25.6+3:14.6294.88
24118LULE Aleksandrs Arturs2002LAT43:54.8+3:43.8328.79
25126KOWALSKI Jakub2003POL45:01.3+4:50.3406.02
26130MISHUSTIN Denys2003UKR45:28.1+5:17.1437.14
27127FICHTE Vincent2003GER45:34.8+5:23.8444.92
28128CESNEK Damian2001SVK46:33.7+6:22.7513.33
29125KIRSCHNER Moritz2001GER47:02.2+6:51.2546.42
30124ZILINSKAS Irmantas2002LTU48:15.1+8:04.1631.09

DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
113DIRTU-LUNIC Valentin2000ROU

MENN SENIOR - 20 km - Fellesstart - Fri

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
13GUSTAFSSON Victor1990SWE38:59.20.0037.88
24TANEL Matteo1993ITA38:59.5+0.338.24
324VIGANTS Raimo1999LAT38:59.7+0.538.48
426KRISTOFFERSEN Patrick Fossum1998NOR39:00.6+1.439.56
510DEMENTIEV Eugeniy1983RUS39:00.9+1.739.91
612KORISTEK Jan1996SVK39:01.0+1.840.03
77CHERVOTKIN Alexey1995RUS39:02.0+2.841.23
88NIKOLAEV Artem1991RUS39:03.2+4.042.67
91BOLSHUNOV Alexander1996RUS39:04.2+5.043.86
106NORUM Robin1988SWE39:04.8+5.644.58
1123HERMANSSON Pontus1995SWE39:08.3+9.148.77
1228GALASSI Michael1990ITA39:10.0+10.850.81
139SHEMIAKIN Alexey1989RUS39:14.0+14.855.60
1416BUSKQVIST Alfred1996SWE39:15.0+15.856.79
1511PEPENE Paul Constantin1988ROU39:24.2+25.067.80
165BECCHIS Emanuele1993ITA39:45.6+46.493.42
1720FIKKE Trym Halbjoerhus1996NOR39:50.1+50.998.81
1819BIKSE Indulis1995LAT39:50.4+51.299.17
1915PEREKHODA Ruslan1987UKR39:53.1+53.9102.40
202ANDRESEN Ragnar Bragvin1988NOR40:27.7+1:28.5143.81
2122BECCHIS Francesco1997ITA40:27.8+1:28.6143.93
2229DRAHUN Dmytro1997UKR40:27.9+1:28.7144.05
2321POPA Raul Mihai1997ROU40:29.1+1:29.9145.49
2417HOGIU Petrica1991ROU40:29.2+1:30.0145.61
2513KRASOVSKYI Oleksii1994UKR40:51.9+1:52.7172.78
2625GIGERNES Aadne1999NOR40:55.8+1:56.6177.45
2714ALEV Alvar Johannes1993EST41:27.6+2:28.4215.51
2827MUKSHYN Oleksandr1988UKR42:46.2+3:47.0309.60
2930STROLIA Tautvydas1995LTU44:50.5+5:51.3458.38
3033KRAEMER Fabian1999GER44:51.5+5:52.3459.58

3135RIEDL Peter1981GER44:52.6+5:53.4460.90
3232CHEBA Adrian1993POL45:49.4+6:50.2528.89
3318VORANAU Aliaksandr1990BLR
3431TERENTJEV Stepan1996LTU
DID NOT START
StartnrNavnFødtNasjon
34BUND Marcel1998GER


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +