Resultater VM Rulleski Madona - Intervallstart - Kvinner 2019



Resultater Rulleski-VM - Intervallstart - Klassisk - Kvinner
Madona, Latvia - 8. august 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - 10 KM (senior følger nedenfor)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 122 FALEEVA Anastasiya 2000 RUS 24:43.1 0.00 70.75
2 123 KUSKOVA Kristina 2000 RUS 25:37.3 +54.2 99.99
3 119 BYLINKO Arina 2001 RUS 26:05.5 +1:22.4 115.20
4 114 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 26:28.7 +1:45.6 127.71
5 121 POTAPOVA Olga 2000 RUS 26:33.0 +1:49.9 130.03
6 115 SIVOKOVA Kristina 2002 SVK 27:01.1 +2:18.0 145.19
7 101 ANDERSSON Sara 2003 SWE 27:34.3 +2:51.2 163.10
8 120 KOVALOVA Daryna 2001 UKR 27:46.0 +3:02.9 169.41
9 116 DANIELOVA Maria 2001 SVK 27:51.0 +3:07.9 172.11
10 113 RUBLOVA Daria 2000 UKR 27:59.9 +3:16.8 176.91
11 117 LIGNELL Nora 2001 SWE 28:03.2 +3:20.1 178.69
12 118 MORTAGNA Alba 2000 ITA 28:14.6 +3:31.5 184.84
13 112 MORTAGNA Laura 2003 ITA 28:22.9 +3:39.8 189.31
14 107 KRAMPE Samanta 2003 LAT 28:47.8 +4:04.7 202.74
15 110 SAVINSKA Anastasiia 2002 UKR 28:53.5 +4:10.4 205.82
16 111 KLEMENTOVA Marianna 2002 SVK 29:01.1 +4:18.0 209.92
17 105 ZIMARE Rosa 2001 GER 29:20.4 +4:37.3 220.33
18 103 MARECZEK Kinga 2003 POL 29:57.9 +5:14.8 240.56
19 104 BOBROVSKA Yelyzaveta 2002 UKR 30:17.6 +5:34.5 251.18
20 109 REPECKAITE Fausta 2001 LTU 32:25.3 +7:42.2 320.07
21 106 GRIGORJEVA Samanta 2001 LTU 32:35.4 +7:52.3 325.51
22 108 SIAVRO Emilija 2002 LTU 33:06.9 +8:23.8 342.51
23 102 MUELLER-KUCKELBERG Katja 2000 GER 36:01.3 +11:18.2 436.58

KVINNER SENIOR - 10 KM

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 17 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS 23:25.7 0.00 26.58
2 14 SCARDONI Lucia 1991 ITA 23:58.8 +33.1 45.42
3 22 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 24:14.9 +49.2 54.58
4 21 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 24:39.2 +1:13.5 68.41
5 20 OLSSON Moa 1997 SWE 24:56.2 +1:30.5 78.08
6 19 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 24:57.9 +1:32.2 79.05
7 12 RYGALINA Anastasia 1996 RUS 25:03.7 +1:38.0 82.35
8 9 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR 25:13.5 +1:47.8 87.93
9 13 KUZNETSOVA Svetlana 1984 RUS 25:21.6 +1:55.9 92.54
10 11 RICHTER Julia 1997 GER 25:21.8 +1:56.1 92.65
11 8 ANGELSIOEOE Julia 1996 SWE 25:44.5 +2:18.8 105.57
12 15 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 25:46.2 +2:20.5 106.54
13 4 NEDYUKHINA Maryia 1992 BLR 25:46.4 +2:20.7 106.65
14 5 SCHOETTES Melina 1998 GER 25:51.2 +2:25.5 109.39
15 16 ZHEREBYATEVA Anna 1997 RUS 25:54.7 +2:29.0 111.38
16 6 AUZINA Kitija 1996 LAT 26:08.7 +2:43.0 119.35
17 18 LOCKNER Jackline 1994 SWE 26:34.9 +3:09.2 134.26
18 7 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK 26:38.5 +3:12.8 136.30
19 10 LUKONINA Ina 1994 BLR 26:44.9 +3:19.2 139.95
20 2 NOEHMEIER Hanna 1983 GER 27:41.2 +4:15.5 171.99
21 3 BERGFELDE Paula 1998 LAT 29:03.6 +5:37.9 218.88
22 1 BILIUNAITE Martyna 1999 LTU 30:32.3 +7:06.6 269.36


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +