Resultater VM Rulleski Madona - Intervallstart - Menn 2019



Resultater Rulleski-VM - Intervallstart - Klassisk - Menn
Madona, Latvia - 8. august 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR - 20 KM (senior følger nedenfor)

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 129 EKBERG Johan 2000 SWE 45:50.1 0.00 68.88
2 130 GRIGORIEV Alexander 2000 RUS 46:53.4 +1:03.3 87.29
3 119 SPIGSETH Ola 2002 NOR 47:19.7 +1:29.6 94.94
4 102 LISOHOR Oleksandr 2004 UKR 47:25.5 +1:35.4 96.63
5 128 VASILIEV Artem 2000 RUS 47:53.6 +2:03.5 104.81
6 123 DOLHASCU Florin Robert 2001 ROU 48:16.4 +2:26.3 111.44
7 117 EINANGSHAUG Henrik 2000 NOR 48:26.0 +2:35.9 114.23
8 126 MASIERO Riccardo Lorenzo 2001 ITA 48:26.6 +2:36.5 114.41
9 118 KOLUPAIKO Vitalii 2001 UKR 48:26.9 +2:36.8 114.49
10 122 GARTNER Andrea 2002 ITA 48:38.9 +2:48.8 117.98
10 124 ROSJOE Filip 2000 SWE 48:38.9 +2:48.8 117.98
12 125 FORIKA Szabolcs 2001 ROU 48:55.7 +3:05.6 122.87
13 114 NAGAEV Dmitriy 2000 RUS 49:18.3 +3:28.2 129.45
14 116 SAULITIS Niks 2001 LAT 49:23.3 +3:33.2 130.90
15 115 SIMONUTIS Edvinas 2002 LTU 49:37.1 +3:47.0 134.91
16 120 FRIDLUND Jonas 2000 NOR 50:13.5 +4:23.4 145.50
17 121 DIRTU-LUNIC Valentin 2000 ROU 50:28.7 +4:38.6 149.92
18 112 ORAVEC Matus 2002 SVK 50:32.7 +4:42.6 151.09
19 107 KRAMPE Bruno 2003 LAT 50:59.5 +5:09.4 158.88
20 111 JANUSKEVICIUS Paulius 2000 LTU 51:02.5 +5:12.4 159.76
21 113 LULE Aleksandrs Arturs 2002 LAT 51:05.5 +5:15.4 160.63
22 103 BAZYLEVYCH Artem 2003 UKR 51:20.8 +5:30.7 165.08
23 109 STRUPULIS Bruno 2002 LAT 51:54.4 +6:04.3 174.85
24 101 AKSIUTA Volodymyr 2003 UKR 52:01.6 +6:11.5 176.95
25 105 KOWALSKI Jakub 2003 POL 52:51.3 +7:01.2 191.41
26 110 KOBER Kilian 2002 GER 53:12.3 +7:22.2 197.52
27 106 KIRSCHNER Moritz 2001 GER 53:43.5 +7:53.4 206.59
28 104 FICHTE Vincent 2003 GER 54:49.1 +8:59.0 225.67
29 108 ZILINSKAS Irmantas 2002 LTU 55:32.2 +9:42.1 238.21
DISQUALIFIED
Startnr Navn Født Nasjon
127 KORSAETH Amund 2000 NOR

MENN SENIOR - 20 KM

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 29 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 44:48.1 0.00 20.10
2 27 POROSHKIN Ilia 1995 RUS 45:49.1 +1:01.0 38.25
3 34 GUSTAFSSON Victor 1990 SWE 46:41.0 +1:52.9 53.70
4 18 FIKKE Trym Halbjoerhus 1996 NOR 47:09.4 +2:21.3 62.15
5 33 TANEL Matteo 1993 ITA 47:10.6 +2:22.5 62.51
6 30 DEMENTIEV Eugeniy 1983 RUS 47:18.2 +2:30.1 64.77
7 24 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR 47:28.0 +2:39.9 67.69
8 22 BUSKQVIST Alfred 1996 SWE 47:31.5 +2:43.4 68.73
9 12 KRISTOFFERSEN Patrick Fossum 1998 NOR 47:41.0 +2:52.9 71.56
10 26 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU 48:00.4 +3:12.3 77.33
11 23 ALEV Alvar Johannes 1993 EST 48:04.8 +3:16.7 78.64
12 11 GALASSI Michael 1990 ITA 48:10.9 +3:22.8 80.45
13 31 NORUM Robin 1988 SWE 48:11.4 +3:23.3 80.60
14 20 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR 48:13.3 +3:25.2 81.17
15 15 HERMANSSON Pontus 1995 SWE 48:15.9 +3:27.8 81.94
16 13 GIGERNES Aadne 1999 NOR 48:26.4 +3:38.3 85.07
17 25 KORISTEK Jan 1996 SVK 48:31.0 +3:42.9 86.44
18 21 HOGIU Petrica 1991 ROU 48:36.3 +3:48.2 88.01
19 14 VIGANTS Raimo 1999 LAT 48:47.0 +3:58.9 91.20
20 5 SELLER Ludek 1995 CZE 48:48.0 +3:59.9 91.50
21 6 MARCHENKO Andriy 1994 UKR 49:03.0 +4:14.9 95.96
22 32 PECHOUSEK Jan 1997 CZE 49:33.5 +4:45.4 105.04
23 10 DRAHUN Dmytro 1997 UKR 49:44.2 +4:56.1 108.22
24 9 BAZYLEU Yauhen 1996 BLR 50:16.6 +5:28.5 117.86
25 17 KOSTRUBA Yan 1999 UKR 50:27.4 +5:39.3 121.08
26 19 BIKSE Indulis 1995 LAT 51:07.3 +6:19.2 132.95
27 16 POPA Raul Mihai 1997 ROU 51:17.7 +6:29.6 136.05
28 2 KRAEMER Fabian 1999 GER 52:17.1 +7:29.0 153.73
29 4 RIEDL Peter 1981 GER 52:44.9 +7:56.8 162.00
30 3 BUND Marcel 1998 GER 53:30.4 +8:42.3 175.54

31 1 CHEBA Adrian 1993 POL 53:47.0 +8:58.9 180.48
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
7 CURTI Luca 1997 ITA
DISQUALIFIED
Startnr Navn Født Nasjon
28 CHERVOTKIN Alexey 1995 RUS
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
8 STROLIA Tautvydas 1995 LTU


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +