Resultater VM Rulleski Madona - Sprint - Kvinner 2019



Resultater Rulleski-VM - Sprint - Fri - Menn
Madona, Latvia - 9. august 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

KVINNER JUNIOR - Sprint - 200 meter - Fri (senior følger nedenfor)

PROLOG

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 103 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR 24.33 0.00 250.49
2 101 MORTAGNA Alba 2000 ITA 25.27 +0.94 296.85
3 112 AGAFONOVA Angelina 2000 RUS 26.30 +1.97 347.65
4 107 POPOVA Mariya 2001 RUS 26.59 +2.26 361.96
5 104 SIVOKOVA Kristina 2002 SVK 26.66 +2.33 365.41
6 105 ANDERSSON Sara 2003 SWE 26.78 +2.45 371.33
7 102 FALEEVA Anastasiya 2000 RUS 26.98 +2.65 381.19
8 117 ISAYCHENKOVA Kseniya 2000 RUS 27.24 +2.91 394.02
9 108 KLEMENTOVA Marianna 2002 SVK 27.56 +3.23 409.80
10 119 MAZUROVA Timea 2002 SVK 28.18 +3.85 440.38
11 122 ZIMARE Rosa 2001 GER 28.43 +4.10 452.71
12 109 LIGNELL Nora 2001 SWE 28.62 +4.29 462.08
13 111 DANIELOVA Maria 2001 SVK 28.69 +4.36 465.53
14 120 MORTAGNA Laura 2003 ITA 29.21 +4.88 491.18
15 110 SAHNO Liva 2003 LAT 29.28 +4.95 494.63
16 116 MAKARINA Anastasiia 2001 UKR 29.64 +5.31 512.39
17 121 PANCERKO Zlata 2002 LAT 31.03 +6.70 580.95
18 118 MARECZEK Kinga 2003 POL 31.94 +7.61 625.83
19 113 SIAVRO Emilija 2002 LTU 32.85 +8.52 670.71
20 114 REPECKAITE Fausta 2001 LTU 33.35 +9.02 695.37
21 123 MUELLER-KUCKELBERG Katja 2000 GER 33.42 +9.09 698.83
22 115 GRIGORJEVA Samanta 2001 LTU 37.24 +12.91 887.23
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
106 KOVALOVA Daryna 2001 UKR

FINALE

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 ARNESEN Julie Henriette 2001 NOR
2 3 AGAFONOVA Angelina 2000 RUS
3 8 ISAYCHENKOVA Kseniya 2000 RUS
4 6 ANDERSSON Sara 2003 SWE
5 5 SIVOKOVA Kristina 2002 SVK
6 10 MAZUROVA Timea 2002 SVK
7 2 MORTAGNA Alba 2000 ITA
8 4 POPOVA Mariya 2001 RUS
9 7 FALEEVA Anastasiya 2000 RUS
10 9 KLEMENTOVA Marianna 2002 SVK
11 13 DANIELOVA Maria 2001 SVK
12 14 MORTAGNA Laura 2003 ITA
13 11 ZIMARE Rosa 2001 GER
14 12 LIGNELL Nora 2001 SWE
15 15 SAHNO Liva 2003 LAT
16 16 MAKARINA Anastasiia 2001 UKR
17 17 PANCERKO Zlata 2002 LAT
18 18 MARECZEK Kinga 2003 POL
19 19 SIAVRO Emilija 2002 LTU
20 20 REPECKAITE Fausta 2001 LTU
21 21 MUELLER-KUCKELBERG Katja 2000 GER
22 22 GRIGORJEVA Samanta 2001 LTU
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
106 2001 UKR

KVINNER SENIOR - Sprint - 200 meter - Fri

PROLOG

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 2 SOEMSKAR Linn 1989 SWE 23.98 0.00 79.66
2 13 BOLZAN Lisa 1995 ITA 24.45 +0.47 103.18
3 23 BOLZAN Anna 1995 ITA 24.51 +0.53 106.18
4 3 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK 24.55 +0.57 108.18
5 1 LETUCHEVA Olga 1995 RUS 24.98 +1.00 129.70
6 17 NEDYUKHINA Maryia 1992 BLR 25.01 +1.03 131.20
7 8 SEVERINA Irina 1996 RUS 25.04 +1.06 132.70
8 9 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR 25.15 +1.17 138.21
9 6 LOCKNER Jackline 1994 SWE 25.20 +1.22 140.71
10 5 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 25.51 +1.53 156.22
11 7 NIKOLAEVA Svetlana 1987 RUS 25.61 +1.63 161.23
11 12 LUKASHOVA Viktoriya 1999 RUS 25.61 +1.63 161.23
13 10 RICHTER Julia 1997 GER 26.20 +2.22 190.75
13 21 KUZNETSOVA Ekaterina 1993 RUS 26.20 +2.22 190.75
15 15 AUZINA Kitija 1996 LAT 26.57 +2.59 209.27
16 16 SCHOETTES Melina 1998 GER 26.60 +2.62 210.77
17 4 OLSSON Moa 1997 SWE 26.77 +2.79 219.28
18 11 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK 27.47 +3.49 254.31
19 14 ANGELSIOEOE Julia 1996 SWE 28.63 +4.65 312.35
20 22 NOEHMEIER Hanna 1983 GER 28.80 +4.82 320.86
21 18 BILIUNAITE Martyna 1999 LTU 29.19 +5.21 340.38
22 19 BERGFELDE Paula 1998 LAT 29.57 +5.59 359.39
23 20 RAZGALE Krista 1998 LAT 30.37 +6.39 399.43

FINALE

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 1 SOEMSKAR Linn 1989 SWE
2 9 LOCKNER Jackline 1994 SWE
3 3 BOLZAN Anna 1995 ITA
4 7 SEVERINA Irina 1996 RUS
5 5 LETUCHEVA Olga 1995 RUS
6 10 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE
7 4 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
8 6 NEDYUKHINA Maryia 1992 BLR
9 2 BOLZAN Lisa 1995 ITA
10 8 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR
11 11 NIKOLAEVA Svetlana 1987 RUS
11 12 LUKASHOVA Viktoriya 1999 RUS
13 13 RICHTER Julia 1997 GER
13 14 KUZNETSOVA Ekaterina 1993 RUS
15 15 AUZINA Kitija 1996 LAT
16 16 SCHOETTES Melina 1998 GER
17 17 OLSSON Moa 1997 SWE
18 18 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK
19 19 ANGELSIOEOE Julia 1996 SWE
20 20 NOEHMEIER Hanna 1983 GER
21 21 BILIUNAITE Martyna 1999 LTU
22 22 BERGFELDE Paula 1998 LAT
23 23 RAZGALE Krista 1998 LAT


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +