Resultater VM Rulleski Madona - Sprint - Menn 2019



Resultater Rulleski-VM - Sprint - Fri - Menn
Madona, Latvia - 9. august 2019

Arrangementstype: Langrenn, rulleski

MENN JUNIOR - Sprint - 200 meter - Fri (senior følger nedenfor)

PROLOG

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
1102GRIGORIEV Alexander2000RUS21.720.00138.53
2129PROSKURIN Iliya2000RUS21.98+0.26152.89
3107SAULITIS Niks2001LAT22.03+0.31155.66
4101EKBERG Johan2000SWE22.08+0.36158.42
5106KARAKOSOV Dmitriy2000RUS22.14+0.42161.73
6110BISENIEKS Ilvars2000LAT22.49+0.77181.07
7112KORSAETH Amund2000NOR22.68+0.96191.57
8117SHISHKIN Maxim2001RUS22.74+1.02194.88
9116TILESCH Denis2002SVK22.85+1.13200.96
10111FRIDLUND Jonas2000NOR22.94+1.22205.93
11123MASIERO Riccardo Lorenzo2001ITA23.11+1.39215.33
12113JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU23.19+1.47219.75
13114KAPARKALEJS Lauris2003LAT23.23+1.51221.96
14108SIMONUTIS Edvinas2002LTU23.49+1.77236.32
15122KOBER Kilian2002GER23.69+1.97247.37
16121GARTNER Andrea2002ITA23.70+1.98247.92
17118ORAVEC Matus2002SVK23.96+2.24262.29
18103SPIGSETH Ola2002NOR24.02+2.30265.60
19127LIAKH Mykyta2003UKR24.15+2.43272.78
20130SHEVCHYK Andrii2000UKR24.39+2.67286.04
21125CESNEK Damian2001SVK24.49+2.77291.57
22104LISOHOR Oleksandr2004UKR24.53+2.81293.78
23115AKMENTINS Uvis2002LAT24.62+2.90298.75
24126KIRSCHNER Moritz2001GER24.89+3.17313.67
25119KOLUPAIKO Vitalii2001UKR25.00+3.28319.75
26120ZILINSKAS Irmantas2002LTU25.29+3.57335.77
27128FICHTE Vincent2003GER25.92+4.20370.57
28105EINANGSHAUG Henrik2000NOR26.55+4.83405.38
29124KOWALSKI Jakub2003POL27.95+6.23482.73
30109ROSJOE Filip2000SWE28.60+6.88518.64

---

FINALE

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
15KARAKOSOV Dmitriy2000RUS
21GRIGORIEV Alexander2000RUS
33SAULITIS Niks2001LAT
47KORSAETH Amund2000NOR
52PROSKURIN Iliya2000RUS
612JANUSKEVICIUS Paulius2000LTU
76BISENIEKS Ilvars2000LAT
89TILESCH Denis2002SVK
94EKBERG Johan2000SWE
108SHISHKIN Maxim2001RUS
1110FRIDLUND Jonas2000NOR
1211MASIERO Riccardo Lorenzo2001ITA
1313KAPARKALEJS Lauris2003LAT
1414SIMONUTIS Edvinas2002LTU
1515KOBER Kilian2002GER
1616GARTNER Andrea2002ITA
1717ORAVEC Matus2002SVK
1818SPIGSETH Ola2002NOR
1919LIAKH Mykyta2003UKR
2020SHEVCHYK Andrii2000UKR
2121CESNEK Damian2001SVK
2222LISOHOR Oleksandr2004UKR
2323AKMENTINS Uvis2002LAT
2424KIRSCHNER Moritz2001GER
2525KOLUPAIKO Vitalii2001UKR
2626ZILINSKAS Irmantas2002LTU
2727FICHTE Vincent2003GER
2828EINANGSHAUG Henrik2000NOR
2929KOWALSKI Jakub2003POL
3030ROSJOE Filip2000SWE

---

MENN SENIOR - Sprint - 200 meter - Fri

PROLOG

PlassStartnrNavnFødtNasjonSlutttidTid etterFIS-poeng
132VORONIN Dmitriy1986RUS20.230.00422.40
228SMIRNOV Vitaliy1994RUS20.63+0.40446.13
35OLAFSEN Jostein1989NOR20.64+0.41446.72
422ZHILINSKIY Ivan1993RUS20.65+0.42447.31
526KLIMUSHIN Konstantin1993RUS20.81+0.58456.80
618BERLANDA Alessio1979ITA21.02+0.79469.26
71BECCHIS Emanuele1993ITA21.06+0.83471.63
820VALERIO Michele1999ITA21.30+1.07485.87
92ANDRESEN Ragnar Bragvin1988NOR21.31+1.08486.46
919REIGSTAD Sigurd Braathen1996NOR21.31+1.08486.46
1113VIGANTS Raimo1999LAT21.36+1.13489.43
1214BECCHIS Francesco1997ITA21.80+1.57515.53
1325ANKERSEN Kristian1991NOR21.93+1.70523.24
1411BUSKQVIST Alfred1996SWE22.06+1.83530.95
159HERMANSSON Pontus1995SWE22.36+2.13548.75
1633BRANTS Arturs1986LAT22.39+2.16550.53
1727KOZISEK Dusan1983CZE22.67+2.44567.14
184PECHOUSEK Jan1997CZE22.68+2.45567.73
1923BUND Marcel1998GER22.75+2.52571.88
203GUSTAFSSON Victor1990SWE22.90+2.67580.78
2112BAZYLEU Yauhen1996BLR22.93+2.70582.56
2117DRAHUN Dmytro1997UKR22.93+2.70582.56
238SELLER Ludek1995CZE22.99+2.76586.12
246NORUM Robin1988SWE23.08+2.85591.46
2510ALEV Alvar Johannes1993EST23.45+3.22613.40
2624RIEDL Peter1981GER23.88+3.65638.91
2730KRAEMER Fabian1999GER24.08+3.85650.77
287VORANAU Aliaksandr1990BLR24.52+4.29676.87
2929KAZAR Matej1983SVK24.61+4.38682.21
3021BERNANS Edgars1986LAT24.74+4.51689.92

3115KORISTEK Jan1996SVK24.86+4.63697.04
3231CHEBA Adrian1993POL25.33+5.10724.92
DID NOT FINISH
StartnrNavnFødtNasjon
16STROLIA Tautvydas1995LTU

---

FINALE

PlassStartnr.NavnFødtNasjon
19ANDRESEN Ragnar Bragvin1988NOR
23OLAFSEN Jostein1989NOR
313ANKERSEN Kristian1991NOR
44ZHILINSKIY Ivan1993RUS
51VORONIN Dmitriy1986RUS
66BERLANDA Alessio1979ITA
77BECCHIS Emanuele1993ITA
88VALERIO Michele1999ITA
92SMIRNOV Vitaliy1994RUS
105KLIMUSHIN Konstantin1993RUS
1110REIGSTAD Sigurd Braathen1996NOR
1211VIGANTS Raimo1999LAT
1312BECCHIS Francesco1997ITA
1414BUSKQVIST Alfred1996SWE
1515HERMANSSON Pontus1995SWE
1616BRANTS Arturs1986LAT
1717KOZISEK Dusan1983CZE
1818PECHOUSEK Jan1997CZE
1919BUND Marcel1998GER
2020GUSTAFSSON Victor1990SWE
2121BAZYLEU Yauhen1996BLR
2122DRAHUN Dmytro1997UKR
2323SELLER Ludek1995CZE
2424NORUM Robin1988SWE
2525ALEV Alvar Johannes1993EST
2626RIEDL Peter1981GER
2727KRAEMER Fabian1999GER
2828VORANAU Aliaksandr1990BLR
2929KAZAR Matej1983SVK
3030BERNANS Edgars1986LAT

3131KORISTEK Jan1996SVK
3232CHEBA Adrian1993POL
DID NOT FINISH
Startnr.NavnFødtNasjon
161995LTU


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +