Resultater VM Seefeld - 30 km - Kvinner 2019



Resultater VM Seefeld - 30 km, fellesstart, fri - Kvinner
Seefeld, Østerrike - 2. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 2 JOHAUG Therese 1988 NOR 1:14:26.2 0.00 0.00
2 1 OESTBERG Ingvild Flugstad 1990 NOR 1:15:03.0 +36.8 11.54
3 22 KARLSSON Frida 1999 SWE 1:15:10.2 +44.0 13.79
4 5 DIGGINS Jessica 1991 USA 1:15:32.1 +1:05.9 20.66
5 7 KALLA Charlotte 1987 SWE 1:15:42.8 +1:16.6 24.01
6 4 ANDERSSON Ebba 1997 SWE 1:15:43.5 +1:17.3 24.23
7 13 VON SIEBENTHAL Nathalie 1993 SUI 1:16:09.9 +1:43.7 32.51
8 8 STADLOBER Teresa 1993 AUT 1:16:30.0 +2:03.8 38.81
9 20 CARL Victoria 1995 GER 1:16:43.0 +2:16.8 42.88
10 10 HAGA Ragnhild 1991 NOR 1:16:51.5 +2:25.3 45.55
11 3 PARMAKOSKI Krista 1990 FIN 1:17:25.6 +2:59.4 56.24
12 9 JACOBSEN Astrid Uhrenholdt 1987 NOR 1:17:35.2 +3:09.0 59.24
13 15 INGEMARSDOTTER Ida 1985 SWE 1:18:35.9 +4:09.7 78.27
14 6 SEDOVA Anastasia 1995 RUS 1:19:06.7 +4:40.5 87.93
15 11 BJORNSEN Sadie 1989 USA 1:19:09.1 +4:42.9 88.68
16 16 BRENNAN Rosie 1988 USA 1:19:47.2 +5:21.0 100.62
17 17 NECHAEVSKAYA Anna 1991 RUS 1:19:49.0 +5:22.8 101.19
18 18 MONONEN Laura 1984 FIN 1:19:49.4 +5:23.2 101.31
19 32 PIIPPO Eveliina 1998 FIN 1:19:50.0 +5:23.8 101.50
20 23 BROCARD Elisa 1984 ITA 1:20:10.5 +5:44.3 107.93
21 19 HENNIG Katharina 1996 GER 1:20:25.1 +5:58.9 112.50
22 33 ROPONEN Riitta-Liisa 1978 FIN 1:20:44.9 +6:18.7 118.71
23 30 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ 1:20:57.8 +6:31.6 122.75
24 12 ISHIDA Masako 1980 JPN 1:21:14.8 +6:48.6 128.08
25 26 FINK Pia 1995 GER 1:21:33.5 +7:07.3 133.94
26 21 FAIVRE PICON Anouk 1986 FRA 1:21:47.7 +7:21.5 138.40
27 29 SOBOLEVA Elena 1992 RUS 1:22:19.4 +7:53.2 148.33
28 36 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN 1:22:44.1 +8:17.9 156.07
29 14 ISTOMINA Mariya 1997 RUS 1:22:44.2 +8:18.0 156.11
30 31 SERONOSOVA Polina 1993 BLR 1:23:01.5 +8:35.3 161.53

31 34 YEATON Jessica 1991 AUS 1:23:13.8 +8:47.6 165.38
32 39 NOVAKOVA Petra 1993 CZE 1:23:15.1 +8:48.9 165.79
33 28 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ 1:23:15.6 +8:49.4 165.95
34 24 PATTERSON Caitlin 1990 USA 1:23:15.6 +8:49.4 165.95
35 25 PELLEGRINI Sara 1986 ITA 1:23:50.2 +9:24.0 176.79
36 48 CHI Chunxue 1998 CHN 1:23:52.7 +9:26.5 177.58
37 37 RAZYMOVA Katerina 1991 CZE 1:23:52.8 +9:26.6 177.61
38 27 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA 1:24:28.5 +10:02.3 188.80
39 40 NISHIKAWA Emily 1989 CAN 1:24:37.7 +10:11.5 191.68
40 35 SCHUETZOVA Sandra 1991 CZE 1:24:46.7 +10:20.5 194.51
41 44 BEATTY Dahria 1994 CAN 1:26:00.7 +11:34.5 217.70
42 45 KODAMA Miki 1996 JPN 1:26:07.5 +11:41.3 219.83
43 41 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT 1:27:36.3 +13:10.1 247.67
44 42 BYKOVA Irina 1993 KAZ 1:28:14.3 +13:48.1 259.58
45 46 ISHIGAKI Sumiko 1985 JPN 1:28:36.1 +14:09.9 266.41
46 43 BROWNE Cendrine 1993 CAN 1:29:16.2 +14:50.0 278.98
47 47 JEZERSEK Barbara 1986 AUS 1:30:03.8 +15:37.6 293.91
48 49 WATSON Aimee 1987 AUS 1:39:07.2 +24:41.0 464.24
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
38 MATROSSOVA Marina 1990 KAZ


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +