Resultater VM Seefeld - 50 km - Menn 2019



Resultater VM Seefeld - 50 km, fellesstart, fri - Menn
Seefeld, Østerrike - 3. mars 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 8 HOLUND Hans Christer 1989 NOR 1:49:59.3 0.00 0.00
2 22 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 1:50:27.1 +27.8 5.90
3 1 ROETHE Sjur 1988 NOR 1:50:57.1 +57.8 12.26
4 2 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 1:50:57.2 +57.9 12.28
5 3 KRUEGER Simen Hegstad 1993 NOR 1:51:00.4 +1:01.1 12.96
6 10 HALFVARSSON Calle 1989 SWE 1:51:01.9 +1:02.6 13.28
7 13 COLOGNA Dario 1986 SUI 1:51:03.3 +1:04.0 13.58
8 11 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 1:51:03.8 +1:04.5 13.68
9 16 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 1:51:05.7 +1:06.4 14.09
10 20 BURMAN Jens 1994 SWE 1:51:07.1 +1:07.8 14.38
11 29 HEIKKINEN Matti 1983 FIN 1:51:08.0 +1:08.7 14.57
12 14 HARVEY Alex 1988 CAN 1:51:09.8 +1:10.5 14.96
13 4 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 1:51:10.1 +1:10.8 15.02
14 7 DE FABIANI Francesco 1993 ITA 1:51:11.4 +1:12.1 15.30
15 17 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 1:51:12.7 +1:13.4 15.57
16 18 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 1:51:13.6 +1:14.3 15.76
17 23 DOBLER Jonas 1991 GER 1:51:13.9 +1:14.6 15.83
18 52 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 1:51:14.9 +1:15.6 16.04
19 12 PARISSE Clement 1993 FRA 1:51:20.4 +1:21.1 17.20
20 30 NORRIS David 1990 USA 1:51:21.9 +1:22.6 17.52
21 31 BABA Naoto 1996 JPN 1:51:48.8 +1:49.5 23.23
22 15 NOTZ Florian 1992 GER 1:51:58.8 +1:59.5 25.35
23 26 PATTERSON Scott 1992 USA 1:52:04.8 +2:05.5 26.62
24 24 LIVERS Toni 1983 SUI 1:52:06.6 +2:07.3 27.01
25 5 BELOV Evgeniy 1990 RUS 1:52:07.0 +2:07.7 27.09
26 19 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 1:52:07.4 +2:08.1 27.18
27 21 DUVILLARD Robin 1983 FRA 1:52:17.1 +2:17.8 29.23
28 6 SPITSOV Denis 1996 RUS 1:52:18.1 +2:18.8 29.45
29 28 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 1:52:44.5 +2:45.2 35.05
30 45 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 1:52:54.7 +2:55.4 37.21

31 25 BOEGL Lucas 1990 GER 1:53:22.0 +3:22.7 43.00
32 9 MANIFICAT Maurice 1986 FRA 1:53:33.5 +3:34.2 45.44
33 44 ASTAPENKA Yury 1990 BLR 1:53:52.8 +3:53.5 49.54
34 41 HAMILTON Simeon 1987 USA 1:54:01.3 +4:02.0 51.34
35 35 LEHTONEN Lari 1987 FIN 1:54:14.1 +4:14.8 54.05
36 40 NOVAK Michal 1996 CZE 1:54:34.7 +4:35.4 58.42
37 48 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 1:54:44.5 +4:45.2 60.50
38 47 YOUNG Andrew 1992 GBR 1:54:59.0 +4:59.7 63.58
39 50 OJANSIVU Antti 1993 FIN 1:54:59.1 +4:59.8 63.60
40 55 ROJO Imanol 1990 ESP 1:55:03.1 +5:03.8 64.45
41 27 GARDENER Stefano 1990 ITA 1:55:08.9 +5:09.6 65.68
42 32 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 1:56:39.6 +6:40.3 84.92
43 39 KATZ Andreas 1988 GER 1:56:56.4 +6:57.1 88.49
44 38 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 1:57:20.4 +7:21.1 93.58
45 33 MARTIN Adam 1994 USA 1:58:01.0 +8:01.7 102.19
46 49 KENNEDY Russell 1991 CAN 1:59:56.9 +9:57.6 126.78
47 43 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN 2:01:25.4 +11:26.1 145.55
48 46 KNOP Petr 1994 CZE 2:01:26.2 +11:26.9 145.72
49 51 RANKEL Raido 1990 EST 2:01:26.3 +11:27.0 145.74
50 53 HILL Scott James 1994 CAN 2:01:26.9 +11:27.6 145.87
51 42 NARUSE Kaichi 1988 JPN 2:01:35.5 +11:36.2 147.69
52 34 BERTOLINA Mirco 1991 ITA 2:01:37.8 +11:38.5 148.18
53 37 FURGER Roman 1990 SUI 2:03:10.4 +13:11.1 167.83
54 58 RAKHIMBAYEV Daulet 1992 KAZ 2:03:12.9 +13:13.6 168.36
55 62 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 2:04:27.4 +14:28.1 184.16
56 57 VERMEULEN Mika 1999 AUT 2:05:36.8 +15:37.5 198.88
57 60 BIKSE Indulis 1995 LAT 2:05:44.2 +15:44.9 200.45
58 63 BAO Lin 1999 CHN 2:06:37.0 +16:37.7 211.66
59 56 PEREKHODA Ruslan 1987 UKR 2:08:12.6 +18:13.3 231.94
60 61 VOEGELI Martin 1995 LIE 2:09:07.2 +19:07.9 243.52

61 59 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST 2:10:01.4 +20:02.1 255.02
62 65 VANIAS Alex 1990 GRE 2:13:55.5 +23:56.2 304.68
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
64 SHANG Jincai 1993 CHN
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
36 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ
54 RYPL Miroslav 1992 CZE


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +