Resultater VM Seefeld - Skiathlon - Menn 2019



Resultater VM Seefeld - Skiathlon, 15 + 15 km - Menn
Seefeld, Østerrike - 23. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr Navn Født Nasjon Slutttid Tid etter FIS-poeng
1 3 ROETHE Sjur 1988 NOR 1:10:21.8 0.00 0.00
2 2 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS 1:10:21.9 +0.1 0.03
3 4 SUNDBY Martin Johnsrud 1984 NOR 1:10:22.5 +0.7 0.23
4 5 NISKANEN Iivo 1992 FIN 1:10:34.1 +12.3 4.08
5 13 PARISSE Clement 1993 FRA 1:10:42.5 +20.7 6.86
6 15 HARVEY Alex 1988 CAN 1:11:20.7 +58.9 19.53
7 12 MUSGRAVE Andrew 1990 GBR 1:11:22.1 +1:00.3 20.00
8 19 BACKSCHEIDER Adrien 1992 FRA 1:11:25.4 +1:03.6 21.09
9 9 USTIUGOV Sergey 1992 RUS 1:11:31.2 +1:09.4 23.01
10 23 BURMAN Jens 1994 SWE 1:11:34.6 +1:12.8 24.14
11 16 POLTORANIN Alexey 1987 KAZ 1:11:45.1 +1:23.3 27.62
12 33 HEIKKINEN Matti 1983 FIN 1:12:10.4 +1:48.6 36.01
13 6 MELNICHENKO Andrey 1992 RUS 1:12:14.8 +1:53.0 37.47
14 14 COLOGNA Dario 1986 SUI 1:12:18.2 +1:56.4 38.60
15 20 RICKARDSSON Daniel 1982 SWE 1:12:38.2 +2:16.4 45.23
16 22 SALVADORI Giandomenico 1992 ITA 1:12:40.6 +2:18.8 46.03
17 7 BELOV Evgeniy 1990 RUS 1:12:42.8 +2:21.0 46.76
18 18 NOTZ Florian 1992 GER 1:13:15.0 +2:53.2 57.44
19 17 LAPIERRE Jules 1996 FRA 1:13:20.2 +2:58.4 59.16
20 21 YOSHIDA Keishin 1987 JPN 1:13:20.5 +2:58.7 59.26
21 32 ESTEVE ALTIMIRAS Ireneu 1996 AND 1:13:20.6 +2:58.8 59.29
22 8 SPITSOV Denis 1996 RUS 1:13:51.2 +3:29.4 69.44
23 37 HYVARINEN Perttu 1991 FIN 1:13:59.1 +3:37.3 72.06
24 36 BABA Naoto 1996 JPN 1:14:02.1 +3:40.3 73.05
25 24 DOBLER Jonas 1991 GER 1:14:05.7 +3:43.9 74.25
26 39 BAUMANN Jonas 1990 SUI 1:14:06.2 +3:44.4 74.41
27 30 TAMMJARV Karel 1989 EST 1:14:23.9 +4:02.1 80.28
28 43 KATZ Andreas 1988 GER 1:14:44.0 +4:22.2 86.95
29 25 SVENSSON Oskar 1995 SWE 1:14:54.9 +4:33.1 90.56
30 1 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR 1:14:57.1 +4:35.3 91.29

31 11 IVERSEN Emil 1991 NOR 1:14:58.7 +4:36.9 91.82
32 28 PATTERSON Scott 1992 USA 1:15:02.4 +4:40.6 93.05
33 54 OJANSIVU Antti 1993 FIN 1:15:05.5 +4:43.7 94.08
34 27 BOEGL Lucas 1990 GER 1:15:08.1 +4:46.3 94.94
35 10 GAILLARD Jean Marc 1980 FRA 1:15:08.2 +4:46.4 94.97
36 31 GARDENER Stefano 1990 ITA 1:15:08.4 +4:46.6 95.04
37 44 DAPRA Simone 1997 ITA 1:15:08.5 +4:46.7 95.07
38 35 NORRIS David 1990 USA 1:15:16.2 +4:54.4 97.63
39 55 EINARSSON Snorri Eythor 1986 ISL 1:15:33.6 +5:11.8 103.40
40 46 PEPENE Paul Constantin 1988 ROU 1:15:57.7 +5:35.9 111.39
41 58 ROJO Imanol 1990 ESP 1:16:18.6 +5:56.8 118.32
42 52 VELICHKO Yevgeniy 1987 KAZ 1:16:33.0 +6:11.2 123.09
43 29 KLEE Beda 1996 SUI 1:16:33.2 +6:11.4 123.16
44 49 ASTAPENKA Yury 1990 BLR 1:16:34.1 +6:12.3 123.46
45 48 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN 1:16:34.2 +6:12.4 123.49
46 50 TRITSCHER Bernhard 1988 AUT 1:16:34.5 +6:12.7 123.59
47 42 SANDSTROEM Bjoern 1995 SWE 1:16:37.9 +6:16.1 124.72
48 41 PUKHKALO Vitaliy 1992 KAZ 1:16:40.4 +6:18.6 125.55
49 34 BRATRUD Kyle 1993 USA 1:16:41.4 +6:19.6 125.88
50 40 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN 1:17:05.1 +6:43.3 133.74
51 60 FELLNER Adam 1993 CZE 1:17:27.2 +7:05.4 141.07
52 64 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL 1:18:07.4 +7:45.6 154.40
53 51 KNOP Petr 1994 CZE 1:18:08.6 +7:46.8 154.80
54 38 MARTIN Adam 1994 USA 1:18:09.2 +7:47.4 155.00
55 45 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ 1:18:09.2 +7:47.4 155.00
56 47 NARUSE Kaichi 1988 JPN 1:19:11.0 +8:49.2 175.49
57 53 VEERPALU Andreas 1994 EST 1:20:17.3 +9:55.5 197.48
58 56 HILL Scott James 1994 CAN 1:20:20.6 +9:58.8 198.57
59 63 BIKSE Indulis 1995 LAT  
60 69 DE MARRE Thibaut 1998 BEL  

61 57 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR  
62 67 DURSUN Hamza 1994 TUR  
63 65 BAO Lin 1999 CHN  
64 62 KORGE Kaarel Kasper 1996 EST  
65 59 BESTAK Jonas 1995 CZE  
66 61 BURY Kamil 1995 POL  
67 68 AYCICEK Omer 1995 TUR  
68 71 DAL FARRA Franco 2000 ARG  
69 74 VANIAS Alex 1990 GRE  
70 70 JONSSON Albert 1997 ISL  
71 73 FIRAT Yusuf Emre 2000 TUR  
72 72 DAL FARRA Marco 1998 ARG  
DID NOT FINISH
Startnr Navn Født Nasjon
66 POGHOSYAN Tadevos 1993 ARM
DID NOT START
Startnr Navn Født Nasjon
26 LIVERS Toni 1983 SUI


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +