Resultater VM Seefeld - Sprint - Finale - Kvinner 2019



Resultater VM Seefeld - Sprint, finale, fri - Kvinner
Seefeld, Østerrike - 21. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 6 FALLA Maiken Caspersen 1990 NOR
2 12 NILSSON Stina 1993 SWE
3 25 EIDE Mari 1989 NOR
4 20 SUNDLING Jonna 1994 SWE
5 26 CARL Victoria 1995 GER
6 1 DAHLQVIST Maja 1994 SWE
7 2 FAEHNDRICH Nadine 1995 SUI
8 15 DIGGINS Jessica 1991 USA
9 9 NEPRYAEVA Natalia 1995 RUS
10 24 BROCARD Elisa 1984 ITA
11 13 SKISTAD Kristine Stavaas 1999 NOR
12 17 RINGWALD Sandra 1990 GER
13 3 FALK Hanna 1989 SWE
14 4 CALDWELL Sophie 1990 USA
15 11 WENG Tiril Udnes 1996 NOR
16 21 VAN DER GRAAFF Laurien 1987 SUI
17 7 LAMPIC Anamarija 1995 SLO
18 14 BJORNSEN Sadie 1989 USA
19 18 BELORUKOVA Yulia 1995 RUS
20 19 GIMMLER Laura 1993 GER
21 5 UREVC Eva 1995 SLO
22 10 LAURENT Greta 1992 ITA
23 22 KERN Julia 1997 USA
24 23 MATVEEVA Natalia 1986 RUS
25 29 SCARDONI Lucia 1991 ITA
26 8 VISNAR Katja 1984 SLO
27 16 CEBASEK Alenka 1989 SLO
28 27 KREHL Sofie 1995 GER
29 28 BERANOVA Tereza 1998 CZE
30 30 PULLES Mariel Merlii 1998 EST

31 31 BEATTY Dahria 1994 CAN
32 32 WENG Lotta Udnes 1996 NOR
33 33 KYLLOENEN Anne 1987 FIN
34 34 SOBOLEVA Elena 1992 RUS
35 35 CLAUDEL Delphine 1996 FRA
36 36 EIDUKA Patricija 2000 LAT
37 37 NOVAKOVA Petra 1993 CZE
38 38 YEATON Jessica 1991 AUS
39 39 LI Xin 1992 CHN
40 40 STEWART-JONES Katherine 1995 CAN
41 41 JANATOVA Katerina 1997 CZE
42 42 KIRILLOVA Anastasia 1996 BLR
43 43 HYNCICOVA Petra 1994 CZE
44 44 UNTERWEGER Lisa 1995 AUT
45 45 LYLYNPERA Katri 1994 FIN
46 46 KALETA Weronika 1999 POL
47 47 LETOCHA Urszula 1994 POL
48 48 SERONOSOVA Polina 1993 BLR
49 49 MA Qinghua 1995 CHN
50 50 CHI Chunxue 1998 CHN
51 51 KORVA Anita 1999 FIN
52 52 MACISAAC-JONES Maya 1995 CAN
53 53 TAYLOR Annika 1993 GBR
54 54 MONONEN Laura 1984 FIN
55 55 SKINDER Monika 2001 POL
56 56 MARCISZIzabela 2000 POL
57 57 PROCHAZKOVA Alena 1984 SVK
58 58 DEBERTOLIS Ilaria 1989 ITA
59 59 MALEC Vedrana 1990 CRO
60 60 KAMINSKA Valentyna 1987 UKR

61 61 MUTAGAROVA Elmira 1996 KAZ
62 62 SHEVCHENKO Anna 1993 KAZ
63 63 KLEMENTOVA Barbora 1994 SVK
64 64 BYKOVA Irina 1993 KAZ
65 65 GUDNADOTTIR Kristrun 1997 ISL
66 66 CHANLOUNG Karen 1996 THA
67 67 MENG Honglian 1997 CHN
68 68 KROL Yuliia 1998 UKR
69 69 JEZERSEK Barbara 1986 AUS
70 70 TYULENEVA Valeriya 1997 KAZ
71 71 WATSON Aimee 1987 AUS
72 72 PAUL Katerina 1996 AUS
73 73 ANTYPENKO Tetiana 1981 UKR
74 74 OLEKH Viktoriya 1993 UKR
75 75 MOURAO Jaqueline 1975 BRA
76 76 OKORO Nansi 1999 BUL
77 77 AUZINA Kitija 1996 LAT
78 78 NTANOU Maria 1990 GRE
79 79 DRNDIC Maida 1999 SRB
80 80 TODOROVSKA Viktorija 2000 MKD
81 81 ILIC Anja 1998 SRB
82 82 SKENDER Gabrijela 1999 CRO
83 83 JAGECIC Nika 2003 CRO
84 84 DUMAN Aysenur 1999 TUR
85 85 MEYER MAGULAS Melina 1985 GRE
86 86 BILIUNAITE Martyna 1999 LTU
87 87 KUSMUK Sanja 1996 BIH
88 88 CVETANOVSKA Ana 2000 MKD
89 89 GIANNAKOVITI Styliani 2003 GRE
90 90 SIAVRO Emilija 2002 LTU

91 91 NIMPITI Georgia 1997 GRE
92 92 JOVANOVSKA Viktorija 2000 MKD
93 93 VOJINOVIC Anastasija 2000 SRB
94 94 PAPP Ildiko 1982 HUN
95 95 SALCEDO Claudia 1980 CHI
96 96 GONZALEZ Catalina 2001 ARG
97 97 REPECKAITE Fausta 2001 LTU
98 98 MIRZA Valentina 1999 MDA
99 99 CITOVICIUTE Violeta 2000 LTU
100 100 BEYRAMI BAHER Samaneh 1991 IRI
101 101 ZAFIROVSKA Anamarija 2002 MKD
102 102 ABDYKADYROVA Kunduz 1998 KGZ
103 103 TIR Sahel 2000 IRI
104 104 DJORDJEVICJelena 2002 SRB
105 105 KIASHEMSHAKI Samaneh 1990 IRI
106 106 KLOBUCZEK Poonyanuch 1981 THA
107 107 SAVEHSHEMSHAKI Zahra 1994 IRI
108 108 KEIROUZ Nour 1993 LBN
109 109 KAYROUZ Mery 1997 LBN
110 110 FAKHRY Ghiwa 1995 LBN
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
1001 1997 MGL
1002 1996 MGL
1003 2000 MGL


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +