Resultater VM Seefeld - Sprint - Finale - Menn 2019



Resultater VM Seefeld - Sprint, finale, fri - Menn
Seefeld, Østerrike - 21. februar 2019

Arrangementstype: Langrenn

Plass Startnr. Navn Født Nasjon
1 5 KLAEBO Johannes Hoesflot 1996 NOR
2 6 PELLEGRINO Federico 1990 ITA
3 14 RETIVYKH Gleb 1991 RUS
4 15 JOUVE Richard 1994 FRA
5 7 IVERSEN Emil 1991 NOR
6 10 CHANAVAT Lucas 1994 FRA
7 13 SKAR Sindre Bjoernestad 1992 NOR
8 9 DE FABIANI Francesco 1993 ITA
9 11 HAMILTON Simeon 1987 USA
10 16 SVENSSON Oskar 1995 SWE
11 29 BOLSHUNOV Alexander 1996 RUS
12 3 KROGH Finn Haagen 1990 NOR
13 8 MAEKI Joni 1995 FIN
14 22 GROS Baptiste 1990 FRA
15 24 HAKOLA Ristomatti 1991 FIN
16 18 HARVEY Alex 1988 CAN
17 19 MALTSEV Artem 1993 RUS
18 23 BOLGER Kevin 1993 USA
19 30 JAY Renaud 1991 FRA
20 1 THORN Viktor 1996 SWE
21 4 HALFVARSSON Calle 1989 SWE
22 17 YOUNG Andrew 1992 GBR
23 25 VORANAU Aliaksandr 1990 BLR
24 28 SCHAAD Roman 1993 SUI
25 12 CLUGNET James 1996 GBR
26 20 HANNEMAN Logan 1993 USA
27 21 MIYAZAWA Hiroyuki 1991 JPN
28 26 WANG Qiang 1993 CHN
29 27 ZELGER Stefan 1995 ITA
30 31 STAREGA Maciej 1990 POL

31 32 GRAZ Davide 2000 ITA
32 33 LAMPIC Janez 1996 SLO
33 34 SIMENC Miha 1995 SLO
34 35 VUORINEN Lauri 1995 FIN
35 36 HEDIGER Jovian 1990 SUI
36 37 PENTSINEN Anssi 1986 FIN
37 38 NOVAK Michal 1996 CZE
38 39 FURGER Roman 1990 SUI
39 40 MULLER Claudio 1992 ITA
40 41 NEWELL Andrew 1983 USA
41 42 BRUGGER Janosch 1997 GER
42 43 EISENLAUER Sebastian 1990 GER
43 44 TAMMJARV Karel 1989 EST
44 45 BALDAUF Dominik 1992 AUT
45 46 VOLOTKA Denis 1985 KAZ
46 47 PETERSON Teodor 1988 SWE
47 48 BURY Dominik 1996 POL
47 49 RUEESCH Jason 1994 SUI
49 50 STADLOBER Luis 1991 AUT
50 51 VALJAS Len 1988 CAN
51 52 KLIMIN Olzhas 1996 KAZ
52 53 KILP Marko 1993 EST
53 54 RANKEL Raido 1990 EST
54 55 RAKHIMBAYEV Daulet 1992 KAZ
55 56 ZHU Mingliang 1998 CHN
56 57 SELLER Ludek 1995 CZE
57 58 HABENICHT Tobias 1993 AUT
58 59 MOSER Benjamin 1997 AUT
59 60 CHANLOUNG Mark 1995 THA
60 61 PECHOUSEK Jan 1997 CZE

61 62 ROOS Henri 1998 EST
62 63 BURY Kamil 1995 POL
63 64 PALMER-CHARRETTE Evan 1994 CAN
64 65 BELLINGHAM Phillip 1991 AUS
65 66 BIKSE Indulis 1995 LAT
66 67 CHEBOTKO Nikolay 1982 KAZ
67 68 MALONEY WESTGAARD Thomas 1995 IRL
68 69 BAO Lin 1999 CHN
69 70 KONYA Adam 1992 HUN
70 71 KRASOVSKYI Oleksii 1994 UKR
71 72 VIGANTS Raimo 1999 LAT
72 73 DURSUN Hamza 1994 TUR
73 74 SHANG Jincai 1993 CHN
74 75 PEDERSEN Isak Stianson 1997 ISL
75 76 BIEDERMANN Michael 1996 LIE
76 77 POPARaul Mihai 1997 ROU
77 78 SEGEC Andrej 1994 SVK
78 79 DE CAMPO Seve 1998 AUS
79 80 FIRAT Yusuf Emre 2000 TUR
80 81 DADIC Edi 1993 CRO
81 82 DRUSYS Jaunius 1995 LTU
82 83 AYCICEK Omer 1995 TUR
83 84 BENEDIKTSSON Dagur 1998 ISL
84 85 HOGIU Petrica 1991 ROU
85 86 SKENDER Marko 2001 CRO
86 87 KOSTRUBAYan 1999 UKR
87 88 TSOUREKAS Nikolaos 1999 GRE
88 89 VASCONCELLOS Matheus 2000 BRA
89 90 POLLOCK Mark 1992 AUS
90 91 TERENTJEV Stepan 1996 LTU

91 92 SEROT Titouan 1999 BEL
92 93 ERIC Strahinja 2000 BIH
93 94 SIGURGEIRSSON Ragnar Gamaliel 1996 ISL
94 95 DAL FARRA Franco 2000 ARG
95 96 ANIC Stefan 1997 BIH
96 97 JONSSON Albert 1997 ISL
97 98 FERNANDEZ Yonathan Jesus 1986 CHI
98 99 ROEMER Tue 1992 DEN
99 100 JADA Stavre 1998 MKD
100 101 DRAHUN Dmytro 1997 UKR
101 102 HLADIKA Jakov 2000 CRO
101 103 STANOJEVIC Marko 2000 BIH
103 104 DAL FARRA Marco 1998 ARG
104 105 ZULOAGA Matias 1997 ARG
105 106 SMRKOVIC Rejhan 1991 SRB
106 107 LAGLER Kristof 1994 HUN
107 108 ZHARKYMBAEV Tariel 1996 KGZ
108 109 KARAMICHAS Kleanthis 1988 GRE
109 110 MALCHOV Todor 2001 BUL
110 111 COLIC Milos 1999 BIH
111 112 BOMFIM Rhaick 2002 BRA
112 113 SANTOS Victor 1997 BRA
113 114 MILOSAVLJEVIC Milos 1995 SRB
114 115 BUTRIMAVICIUS Marijus 1982 LTU
115 116 AGURTO Juan 1984 CHI
116 117 SEYD Seyed Sattar 1987 IRI
117 118 ROSSITER Jan 1987 IRL
118 119 WEEL ROSBO Joachim 1997 DEN
119 120 TAWK Samer 1998 LBN
120 121 RASTIC Sabahudin 2001 SRB

121 122 GAIDUC Nicolae 1996 MDA
122 123 WEEL ROSBO Jacob 2000 DEN
123 124 PAUKSTE Gabrielius 2001 LTU
124 125 SHEMSHAKI Yasin 1988 IRI
125 126 JENSEN Peter 1997 DEN
126 127 KIASHEMSHAKI Yaghoob 1994 IRI
127 128 MILENKOVIC Aleksandar 1967 SRB
128 129 GRONLUND Timo Juhani 1987 BOL
129 130 GRBOVIC Aleksandar 2003 MNE
130 131 ANTONIADIS Angelos 2003 GRE
131 132 PAPADOPOULOS Spyridonas 2003 GRE
132 133 THEALL Andrew 1998 COL
133 134 GONCALVES Andre 1988 POR
134 135 HANNA Maroun 1988 LBN
135 136 ZEIN Roni Aleksander 1988 LBN
136 137 RAJABBLOUKAT Reza 1997 IRI
137 138 MATVEEV Nikolai 1994 KGZ
138 139 CABRITA Filipe 1979 POR
139 140 UBERUAGA Juan Luis 2003 CHI
140 141 KOSTOSKI Nikola 2002 MKD
141 142 PETKOVSKI Nikola 2002 MKD
142 143 BOCANCEA Cristian 1998 MDA
143 144 RAJACK Mark 1981 TTO
144 145 AL NAJJAR Charbel 1997 LBN
DISQUALIFIED
Startnr. Navn Født Nasjon  
2  USTIUGOV Sergey 1992 RUS
DID NOT START
Startnr. Navn Født Nasjon
1001 1991 CAN
1002 1994 MGL
1003 1996 MGL
1004 2002 BUL
1005 1999 MGL
RUS