Resultater VM Testløp Langdistanse 2015



Resultater VM Testløp Langdistanse
Høydalsmo, Telemark - 4. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

Uttakningsløp til VM for seniorer i Skottland i august 2015

D 21-E

8 670 m, 30 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Sabine Hauswirth Halden SK 1:24:24   9:44
2 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 1:26:08 +1:44 9:56
3 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 1:27:49 +3:25 10:07
4 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 1:27:50 +3:26 10:07
5 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:28:07 +3:43 10:09
6 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:31:14 +6:50 10:31
7 Maren Jansson Haverstad NTNUI 1:32:13 +7:49 10:38
8 Ingjerd Myhre Järla Orientering 1:32:46 +8:22 10:41
9 Emma Johansson Fredrikstad SK 1:34:48 +10:24 10:56
10 Linn Hokholt NTNUI 1:35:47 +11:23 11:02
11 Marte Narum Nydalens SK 1:36:07 +11:43 11:05
12 Bodil Helgerud Halden SK 1:37:42 +13:18 11:16
13 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:37:57 +13:33 11:17
14 Sarina Jenzer OLG Huttwil 1:40:08 +15:44 11:32
15 Anne Johanne Lind Nydalens SK 1:41:13 +16:49 11:40
16 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:43:08 +18:44 11:53
17 Amilia Björklund Sävedalens AIK 1:43:34 +19:10 11:56
18 Lisa Risby Ok Kåre 1:44:35 +20:11 12:03
19 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 1:46:09 +21:45 12:14
20 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:46:14 +21:50 12:15
21 Guro Torpe Frol IL 1:49:20 +24:56 12:36
22 Kristine Fjeldbo NTNUI 1:52:14 +27:50 12:56
23 Kine Hallan Steiwer Halden SK 2:01:57 +37:33 14:03
24 Kristine Fjellanger NTNUI 2:04:05 +39:41 14:18
  Katharina Rogstad NTNUI diskvalifisert    
  Christine Mikkelsen IK Grane Arendal Orientering diskvalifisert    
  Christiane Trösse Varegg Fleridrett diskvalifisert    
  Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK diskvalifisert    
  Mari Fasting Halden SK diskvalifisert    
  Helen Palmer Halden SK brutt    

H 21-E

13 450 m, 67 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:40:35   7:28
2 Magne Dæhli Halden SK 1:42:23 +1:48 7:36
3 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:42:41 +2:06 7:38
4 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 1:47:28 +6:53 7:59
5 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:48:58 +8:23 8:06
6 Yngve Skogstad Frol IL 1:49:22 +8:47 8:07
7 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 1:50:44 +10:09 8:13
8 Anders Tiltnes IL Tyrving 1:52:54 +12:19 8:23
9 Ivar Lundanes Emblem IL 1:53:14 +12:39 8:25
10 Borger Melsom Fossum IF 1:57:22 +16:47 8:43
11 Espen Weltzien Järla Orientering 1:58:13 +17:38 8:47
12 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:58:16 +17:41 8:47
13 Eirik Martens Svensen Kristiansand OK 1:58:54 +18:19 8:50
14 Hans Petter Mathisen NTNUI 1:59:58 +19:23 8:55
15 Carl Petter Lyngen Frol IL 2:00:17 +19:42 8:56
16 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 2:00:49 +20:14 8:58
17 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 2:01:09 +20:34 9:00
18 Øyvind Helgerud Halden SK 2:03:08 +22:33 9:09
19 Sindre Rønning Fossum IF 2:03:19 +22:44 9:10
20 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 2:03:37 +23:02 9:11
21 Bjørn Lundanes NTNUI 2:04:18 +23:43 9:14
22 Isak Bergset NTNUI 2:04:25 +23:50 9:15
23 Paul Sirum Frol IL 2:05:04 +24:29 9:17
24 Simen Aamodt NTNUI 2:05:53 +25:18 9:21
25 Erik Andersson Järla Orientering 2:06:08 +25:33 9:22
26 Anders Vister Nydalens SK 2:08:05 +27:30 9:31
27 Sindre Sandven Fossum IF 2:09:13 +28:38 9:36
28 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 2:10:17 +29:42 9:41
29 Anders Nordberg Nydalens SK 2:11:46 +31:11 9:47
30 Jonas Munthe OK Pan Århus 2:13:29 +32:54 9:55
31 Dag Lofthus NTNUI 2:13:32 +32:57 9:55
32 Emil Ahlbäck Fossum IF 2:14:01 +33:26 9:57
33 Térence Risse Nydalens SK 2:14:29 +33:54 9:59
34 Dag Steinar Ragvin Bø OL 2:14:45 +34:10 10:01
35 Sjur Hovi Kristiansand OK 2:15:48 +35:13 10:05
36 Rune Nygaard IL Gular 2:17:03 +36:28 10:11
37 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 2:17:49 +37:14 10:14
38 Yasar Ismet Demiröz NEO DSK 2:18:32 +37:57 10:17
39 Magnus Svingheim Raumar Orientering 2:18:40 +38:05 10:18
40 Mats Nordbrøden Järla Orientering 2:18:48 +38:13 10:19
41 Sverre Turter Sandvold NTNUI 2:18:49 +38:14 10:19
42 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 2:19:43 +39:08 10:23
43 Jørgen Madslien Nydalens SK 2:21:40 +41:05 10:31
44 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 2:23:13 +42:38 10:38
45 Fredrik Edén IFK Göteborg 2:24:36 +44:01 10:45
46 Per Olaussen Fredrikstad SK 2:24:57 +44:22 10:46
47 Kjetil Okkenhaug NTNUI 2:29:38 +49:03 11:07
48 Petter Marki Erichsen Varegg Fleridrett 2:36:43 +56:08 11:39
49 Eivind Romberg Kvaale Bø OL 2:39:45 +59:10 11:52
50 Henning Spjelkavik IL Tyrving 2:52:02 +1:11:27 12:47
51 Magnus Krog Høydalsmo IL 2:59:02 +1:18:27 13:18
52 Lars Steinar Hefre Bø OL 3:23:46 +1:43:11 15:08
  Tommy Schmid OL Trollelg diskvalifisert    
  Gaute Friestad Kristiansand OK diskvalifisert    
  Håvard Vassenden Frol IL diskvalifisert    
  Kristian Vad Halden SK diskvalifisert    
  Halvor Eid Nielsen NTNUI diskvalifisert    
  Vegard Danielsen Kristiansand OK diskvalifisert    
  Matt Ogden OK Linné diskvalifisert    
  Eskil Kinneberg IFK Göteborg diskvalifisert    
  Jan Schmid OL Trollelg brutt    
  Runar Torpe Lien Porsgrunn OL brutt    
  Vegard Brun Saga IL Tyrving brutt    
  Øystein Sørensen Nydalens SK brutt    
  David Bejbom Järla Orientering brutt    
  Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering brutt    
  Ulf Forseth Indgaard Frol IL brutt


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +