Resultater VM-testløp - Langdistanse 2016



Resultater VM-testløp - Langdistanse
Strømstad, Sverige - 17. juli 2016

Arrangementstype: Orientering

D 21

10 280 m, 27 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 1:15:56   7:23
2 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 1:16:11 +0:15 7:24
3 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 1:21:19 +5:23 7:54
4 Mari Fasting Halden SK 1:22:15 +6:19 8:00
5 Emma Johansson Fredrikstad SK 1:22:37 +6:41 8:02
6 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 1:22:53 +6:57 8:03
7 Marianne Andersen Kristiansand OK 1:23:26 +7:30 8:06
8 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 1:23:39 +7:43 8:08
9 Ingjerd Myhre Järla Orientering 1:28:30 +12:34 8:36
10 Susen Lösch Ärla IF 1:29:37 +13:41 8:43
11 Lizzie Ingham Halden SK 1:31:00 +15:04 8:51
12 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 1:31:38 +15:42 8:54
13 Sigrid Alexandersen Fossum IF 1:31:50 +15:54 8:55
14 Lone Brochmann Bækkelagets SK 1:32:42 +16:46 9:01
15 Kristine Berglia Eiker OL 1:32:46 +16:50 9:01
16 Hanna Wisniewska OK Orion 1:32:53 +16:57 9:02
17 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 1:34:55 +18:59 9:13
18 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 1:35:50 +19:54 9:19
19 Kine Hallan Steiwer Halden SK 1:38:14 +22:18 9:33
20 Sabine Rothaug Halden SK 1:39:03 +23:07 9:38
21 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 1:40:06 +24:10 9:44
22 Gøril Rønning Sund Frol IL 1:42:48 +26:52 10:00
23 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 1:44:58 +29:02 10:12
24 Evely Kaasiku OK JOKA 1:46:02 +30:06 10:18
25 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:47:53 +31:57 10:29
26 Synnøve Bråten Vegårshei IL 1:48:31 +32:35 10:33
  Kerstin Uiboupin OK Võru diskvalifisert    

D 21 gjest

10 280 m, 8 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Helena Jansson OK Ravinen 1:20:20   7:48
2 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 1:23:57 +3:37 8:09
3 Lina Strand Göteborg Majorna OK 1:24:58 +4:38 8:15
4 Laura Ramstein Østerrike 1:36:40 +16:20 9:24
5 Louise Oram Bækkelagets SK 1:38:44 +18:24 9:36
6 Anna Nilsson Simkovics Østerrike 1:42:42 +22:22 9:59
  Anja Arbter Østerrike diskvalifisert    
  Ursula Kadan Østerrike diskvalifisert    

H 21

15 780 m, 41 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Olav Lundanes Halden SK 1:36:39   6:07
2 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 1:39:02 +2:23 6:16
3 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 1:39:35 +2:56 6:18
4 Magne Dæhli Halden SK 1:40:38 +3:59 6:22
5 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 1:41:18 +4:39 6:25
6 Jo Forseth Indgaard Frol IL 1:42:42 +6:03 6:30
7 Yngve Skogstad Frol IL 1:43:58 +7:19 6:35
8 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 1:44:05 +7:26 6:35
9 Anders Nordberg Nydalens SK 1:45:00 +8:21 6:39
10 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 1:45:12 +8:33 6:40
11 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 1:45:51 +9:12 6:42
12 Håvard Haga Nydalens SK 1:49:57 +13:18 6:58
13 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 1:50:00 +13:21 6:58
14 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 1:50:35 +13:56 7:00
15 Torgeir Nørbech IL Tyrving 1:50:54 +14:15 7:01
16 Thomas Natvig Årstad Halden SK 1:51:25 +14:46 7:03
17 Borger Melsom Fossum IF 1:51:38 +14:59 7:04
18 Markus Holter Halden SK 1:52:27 +15:48 7:07
19 Vegard Danielsen Kristiansand OK 1:52:32 +15:53 7:07
20 Emil Ahlbäck Fossum IF 1:52:55 +16:16 7:09
21 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 1:53:13 +16:34 7:10
22 Fredrik Eliasson Halden SK 1:56:29 +19:50 7:22
23 Espen Fiskum Halden SK 1:56:57 +20:18 7:24
24 Andreas Sølberg OL Trollelg 1:57:47 +21:08 7:27
25 Martin Vister Frol IL 1:58:13 +21:34 7:29
25 Bjørn Lundanes NTNUI 1:58:13 +21:34 7:29
27 Espen Jakobsen IL Tyrving 1:58:41 +22:02 7:31
28 Vegard Ruttenborg NTNUI 1:58:49 +22:10 7:31
29 Magnus Svingheim Raumar Orientering 2:00:00 +23:21 7:36
30 Felix Späth Team Germany 2:01:01 +24:22 7:40
31 Bjarne Friedrichs Team Germany 2:02:46 +26:07 7:46
32 Sindre Sandven Fossum IF 2:02:51 +26:12 7:47
33 Håvard Tveite Ås-NMBU Orientering 2:05:24 +28:45 7:56
34 Simen Aamodt NTNUI 2:10:13 +33:34 8:15
35 Tim Robertson Fossum IF 2:10:41 +34:02 8:16
36 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków 2:12:45 +36:06 8:24
37 Immanuel Berger Gundelfinger TS 2:27:40 +51:01 9:21
38 Andreas Lückmann Team Germany 2:38:50 +1:02:11 10:03
39 Max Röhnert Team Germany 2:42:09 +1:05:30 10:16
  Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK diskvalifisert    
  Ståle Gjelsten Kristiansand OK diskvalifisert    

H 21 gjest

15 780 m, 9 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 William Lind Malungs OK 1:38:38   6:15
2 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK 1:43:28 +4:50 6:33
3 Gernot Kerschbaumer Østerrike 1:52:23 +13:45 7:07
4 Robert Merl Østerrike 1:54:10 +15:32 7:14
5 Helmut Gremmel Østerrike 2:08:51 +30:13 8:09
  Albin Ridefelt OK Linné diskvalifisert    
  Gustav Bergman OK Ravinen diskvalifisert    
  Antonio Martínez Pérez Spanish Team diskvalifisert    
  Matthias Reiner Østerrike diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +