Resultater VM Testløp Mellomdistanse 2015



Resultater VM Testløp Mellomdistanse
Kløftefoss, Buskerud - 1. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

Uttakningsløp til VM for seniorer i Skottland i august 2015

D 21-E

5 080 m, 35 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 32:24   6:22
2 Mari Fasting Halden SK 33:14 +0:50 6:32
3 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 35:40 +3:16 7:01
4 Anne Johanne Lind Nydalens SK 35:58 +3:34 7:04
5 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 36:17 +3:53 7:08
6 Marte Narum Nydalens SK 36:32 +4:08 7:11
7 Maren Jansson Haverstad NTNUI 36:50 +4:26 7:15
8 Tone Wigemyr Bækkelagets SK 36:51 +4:27 7:15
9 Linn Hokholt NTNUI 37:01 +4:37 7:17
10 Lisa Risby OK Kåre 37:10 +4:46 7:18
11 Bodil Helgerud Halden SK 37:26 +5:02 7:22
12 Ingjerd Myhre Järla Orientering 37:31 +5:07 7:23
13 Kamilla Olaussen Fredrikstad SK 37:41 +5:17 7:25
14 Amilia Björklund Sävedalens AIK 38:00 +5:36 7:28
15 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 38:07 +5:43 7:30
16 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 38:14 +5:50 7:31
16 Lone Brochmann Bækkelagets SK 38:14 +5:50 7:31
18 Marianne Andersen Konnerud IL 39:11 +6:47 7:42
19 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 39:18 +6:54 7:44
20 Runa Fremstad Larvik OK 39:21 +6:57 7:44
21 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 39:28 +7:04 7:46
22 Kristine Berglia Eiker OL 39:52 +7:28 7:50
23 Kine Hallan Steiwer Halden SK 40:36 +8:12 7:59
24 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 41:38 +9:14 8:11
25 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 41:47 +9:23 8:13
26 Sigrid Alexandersen Fossum IF 41:59 +9:35 8:15
27 Emma Johansson Fredrikstad SK 43:17 +10:53 8:31
28 Therese Haare Konnerud IL 43:32 +11:08 8:34
29 Helen Palmer Halden SK 44:28 +12:04 8:45
30 Siri Ulvestad Nydalens SK 44:39 +12:15 8:47
31 Elin Bjerva Larvik OK 45:25 +13:01 8:56
32 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 45:32 +13:08 8:57
33 Kristine Fjeldbo NTNUI 54:36 +22:12 10:44
  Katharina Rogstad NTNUI diskvalifisert    
  Marie Nordbye Nybø Konnerud IL diskvalifisert    

H 21-E

6 300 m, 75 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Magne Dæhli Halden SK 32:23   5:08
2 Anders Nordberg Nydalens SK 33:42 +1:19 5:20
3 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 34:16 +1:53 5:26
4 Torgeir Nørbech IL Tyrving 34:18 +1:55 5:26
5 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 34:41 +2:18 5:30
6 Matthew Speake Lillomarka OL 35:21 +2:58 5:36
7 Anders Tiltnes IL Tyrving 35:35 +3:12 5:38
7 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 35:35 +3:12 5:38
9 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 35:55 +3:32 5:42
10 Ivar Lundanes Emblem IL 36:02 +3:39 5:43
11 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 36:04 +3:41 5:43
12 Audun Weltzien IL Tyrving 36:07 +3:44 5:43
13 Emil Ahlbäck Fossum IF 36:10 +3:47 5:44
14 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 36:17 +3:54 5:45
15 Carl Petter Lyngen Frol IL 36:48 +4:25 5:50
16 Yngve Skogstad Frol IL 36:53 +4:30 5:51
17 Jo Forseth Indgaard Frol IL 37:07 +4:44 5:53
18 Espen Weltzien Järla Orientering 37:19 +4:56 5:55
19 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 37:45 +5:22 5:59
20 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 37:59 +5:36 6:01
21 Vegard Danielsen Kristiansand OK 38:03 +5:40 6:02
22 Borger Melsom Fossum IF 38:09 +5:46 6:03
23 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 38:25 +6:02 6:05
24 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 38:53 +6:30 6:10
25 Sindre Johannessen Freidig 39:17 +6:54 6:14
26 Paul Sirum Frol IL 39:34 +7:11 6:16
27 Eirik Rustad Raumar Orientering 39:39 +7:16 6:17
28 Martin Vister Frol IL 39:43 +7:20 6:18
29 Dag Lofthus NTNUI 39:52 +7:29 6:19
30 Øystein Sørensen Nydalens SK 40:02 +7:39 6:21
31 Simen Aamodt NTNUI 40:05 +7:42 6:21
32 Antonio Martínez Pérez Halden SK 40:33 +8:10 6:26
33 Øyvind Helgerud Halden SK 40:41 +8:18 6:27
34 Leon Russell - Keely Lillomarka OL 40:51 +8:28 6:29
35 Gaute Friestad Kristiansand OK 40:58 +8:35 6:30
36 Sindre Sandven Fossum IF 41:03 +8:40 6:30
37 Anders Vister Nydalens SK 41:12 +8:49 6:32
38 Bjørn Lundanes NTNUI 41:35 +9:12 6:36
39 Per Harald Havnen Johansen Varegg Fleridrett 41:36 +9:13 6:36
40 Eivind Høydal Nydalens SK 41:38 +9:15 6:36
41 Vegard Ruttenborg NTNUI 41:48 +9:25 6:38
42 Kjetil Okkenhaug NTNUI 42:01 +9:38 6:40
43 Håvard Irgens Fossum IF 42:09 +9:46 6:41
44 Térence Risse Nydalens SK 42:17 +9:54 6:42
45 Isak Bergset NTNUI 42:19 +9:56 6:43
46 Daniel Marston Bækkelagets SK 42:27 +10:04 6:44
47 Jim Øystein Nybråten IL Tyrving 42:40 +10:17 6:46
48 Hans Petter Mathisen NTNUI 42:41 +10:18 6:46
49 Jonas Sommerstad Juveli Konnerud IL 42:46 +10:23 6:47
50 Magnus Svingheim Raumar Orientering 43:13 +10:50 6:51
51 Sindre Rønning Fossum IF 43:21 +10:58 6:52
52 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 43:24 +11:01 6:53
53 Fredrik Edén IFK Göteborg 43:31 +11:08 6:54
54 Elias T. Mølnvik Fossum IF 43:37 +11:14 6:55
55 Ragnar Tonjer Nydalens SK 44:24 +12:01 7:02
56 Dag Steinar Ragvin Bø OL 45:20 +12:57 7:11
57 Yasar Ismet Demiröz NEO DSK 46:06 +13:43 7:19
58 Sverre Waaler Kaas Nydalens SK 46:32 +14:09 7:23
59 Per Olaussen Fredrikstad SK 47:02 +14:39 7:27
60 Håvard Haga Nydalens SK 47:10 +14:47 7:29
61 Espen Jakobsen IL Tyrving 47:42 +15:19 7:34
62 Jørgen Madslien Nydalens SK 47:45 +15:22 7:34
63 Jørn Sundby Larvik OK 48:04 +15:41 7:37
64 Rune Olsen Bækkelagets SK 48:42 +16:19 7:43
65 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 48:45 +16:22 7:44
66 Sverre Turter Sandvold NTNUI 51:57 +19:34 8:14
67 Thomas Natvig Årstad NTNUI 53:47 +21:24 8:32
68 Halvor Eid Nielsen NTNUI 54:22 +21:59 8:37
69 Steinar Lande Bø OL 55:00 +22:37 8:43
70 Kristian Vad Halden SK 55:58 +23:35 8:53
71 Jørgen Frøyd Larvik OK 58:11 +25:48 9:14
72 Anders Bjergaard NTNUI 1:02:30 +30:07 9:55
  Sjur Hovi Kristiansand OK diskvalifisert    
  Magne Jutulstad NTNUI diskvalifisert    
  Mats Nordbrøden Järla Orientering brutt  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +