Resultater VM-testløp - Mellomdistanse 2016



Resultater VM-testløp - Mellomdistanse
Strømstad, Sverige - 15. juli 2016

Arrangementstype: Orientering

D 19

4 530 m, 39 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Heidi Østlid Bagstevold Fredrikstad SK 35:56   7:55  
2 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 36:47 +0:51 8:07  
3 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 38:48 +2:52 8:33  
4 Marianne Andersen Kristiansand OK 39:32 +3:36 8:43  
5 Mari Fasting Halden SK 39:45 +3:49 8:46  
6 Emma Johansson Fredrikstad SK 40:03 +4:07 8:50  
7 Andrine Benjaminsen Lillomarka OL 41:47 +5:51 9:13  
8 Ingjerd Myhre Järla Orientering 41:49 +5:53 9:13  
9 Kine Hallan Steiwer Halden SK 42:16 +6:20 9:19  
10 Marie Olaussen Fredrikstad SK 43:21 +7:25 9:34  
11 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 43:45 +7:49 9:39  
12 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 43:47 +7:51 9:39  
13 Synnøve Bråten Vegårshei IL 43:55 +7:59 9:41  
14 Kristine Berglia Eiker OL 44:16 +8:20 9:46  
15 Evely Kaasiku OK JOKA 44:23 +8:27 9:47  
16 Lone Brochmann Bækkelagets SK 44:31 +8:35 9:49  
16 Maren Jansson Haverstad NTNUI 44:31 +8:35 9:49  
18 Iliana Ilieva Halden SK 44:36 +8:40 9:50  
19 Susen Lösch Ärla IF 45:00 +9:04 9:56  
19 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 45:00 +9:04 9:56  
21 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 45:18 +9:22 10:00  
22 Lizzie Ingham Halden SK 46:25 +10:29 10:14  
23 Sigrid Alexandersen Fossum IF 47:51 +11:55 10:33  
24 Helen Palmer Halden SK 48:03 +12:07 10:36  
25 Sabine Rothaug Halden SK 48:22 +12:26 10:40  
26 Khrystsina Yakubkina Lillomarka OL 49:35 +13:39 10:56  
27 Arntraut Götsch IL BUL-Tromsø 50:06 +14:10 11:03  
28 Gøril Rønning Sund Frol IL 50:21 +14:25 11:06  
29 Jolanta Kolosinska OK Skogsfalken 51:24 +15:28 11:20  
30 Hanna Wisniewska OK Orion 52:01 +16:05 11:28  
31 Frida Sæther Freidig 52:03 +16:07 11:29  
32 Eirin Svanøe-Hafstad Frol IL 52:42 +16:46 11:38  
33 Ingunn Egeberg Vári NTNUI 52:47 +16:51 11:39  
34 Nina Asheim Birkeland Halden SK 53:35 +17:39 11:49  
35 Marthe Gløersen Bækkelagets SK 54:28 +18:32 12:01  
36 Gry Granstedt NTNUI 58:13 +22:17 12:51  
37 Kerstin Uiboupin OK Võru 1:00:29 +24:33 13:21  
38 Christiane Trösse Varegg Fleridrett 1:06:49 +30:53 14:44  
  Lene Godager Kaas Bækkelagets SK diskvalifisert      

D 19 gjest

4 530 m, 11 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Helena Jansson OK Ravinen 38:54   8:35  
2 Emma Johansson Domnarvets GoIF 39:48 +0:54 8:47  
3 Tove Alexandersson Stora Tuna OK 41:57 +3:03 9:15  
4 Karolin Ohlsson Järla Orientering 42:11 +3:17 9:18  
5 Maria Magnusson Sävedalens AIK 43:12 +4:18 9:32  
6 Louise Oram Bækkelagets SK 48:09 +9:15 10:37  
7 Anja Arbter Østerrike 48:20 +9:26 10:40  
8 Ursula Kadan Østerrike 51:29 +12:35 11:21  
9 Ona Rafols Perramon Spanish Team 57:07 +18:13 12:36  
10 Anna Nilsson Simkovics Østerrike 57:10 +18:16 12:37  
11 Violeta Feliciano Sanjuan Spanish Team 1:09:47 +30:53 15:24  

H 19

5 800 m, 56 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 Olav Lundanes Halden SK 37:27   6:27  
2 Anders Nordberg Nydalens SK 37:50 +0:23 6:31  
3 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 37:57 +0:30 6:32  
4 Bjørn Ekeberg IL Tyrving 38:22 +0:55 6:36  
5 Ulf Forseth Indgaard Frol IL 38:34 +1:07 6:38  
6 Magne Dæhli Halden SK 39:13 +1:46 6:45  
7 Hans Gunnar Omdal Kristiansand OK 39:30 +2:03 6:48  
8 Thomas Natvig Årstad Halden SK 39:34 +2:07 6:49  
9 Yngve Skogstad Frol IL 39:37 +2:10 6:49  
10 Vetle Ruud Bråten Raumar Orientering 39:41 +2:14 6:50  
11 Ivar Lundanes Södertälje-Nykvarn Orientering 41:00 +3:33 7:04  
12 Jo Forseth Indgaard Frol IL 41:02 +3:35 7:04  
13 Torgeir Nørbech IL Tyrving 41:03 +3:36 7:04  
14 Nicholas Oskarsson Lillomarka OL 41:04 +3:37 7:04  
15 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 41:20 +3:53 7:07  
16 Hans Petter Mathisen Fredrikstad SK 41:27 +4:00 7:08  
17 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 41:39 +4:12 7:10  
18 Matthew Speake Lillomarka OL 41:54 +4:27 7:13  
19 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 42:18 +4:51 7:17  
20 Håvard Haga Nydalens SK 42:22 +4:55 7:18  
21 Espen Jakobsen IL Tyrving 42:55 +5:28 7:23  
22 Emil Ahlbäck Fossum IF 43:07 +5:40 7:26  
23 Eirik Kamstrup Hovind Halden SK 43:26 +5:59 7:29  
24 Andreas Sølberg OL Trollelg 44:16 +6:49 7:37  
25 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 44:22 +6:55 7:38  
26 Fredrik Eliasson Halden SK 44:34 +7:07 7:41  
27 Mats Nordbrøden Halden SK 44:48 +7:21 7:43  
28 Markus Holter Halden SK 44:50 +7:23 7:43  
29 Martin Vister Frol IL 44:56 +7:29 7:44  
30 Borger Melsom Fossum IF 45:08 +7:41 7:46  
31 Gaute Friestad Kristiansand OK 45:27 +8:00 7:50  
32 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 45:48 +8:21 7:53  
33 Vegard Danielsen Kristiansand OK 45:50 +8:23 7:54  
34 Vegard Ruttenborg NTNUI 46:18 +8:51 7:58  
35 Bjørn Lundanes NTNUI 46:46 +9:19 8:03  
36 Dzianis Monich OK Rodhen 47:38 +10:11 8:12  
37 Bjarne Friedrichs Team Germany 47:41 +10:14 8:13  
38 Magnus Svingheim Raumar Orientering 48:28 +11:01 8:21  
39 Espen Fiskum Halden SK 48:35 +11:08 8:22  
40 Miko¿aj Dutkowski UKS ARKADY Raszków 49:27 +12:00 8:31  
41 Anders Felde Olaussen Halden SK 50:11 +12:44 8:39  
42 Anders Vister Nydalens SK 50:32 +13:05 8:42  
43 Marius Øie Løten o-lag 50:38 +13:11 8:43  
44 Sindre Sandven Fossum IF 51:23 +13:56 8:51  
44 Espen Hultgreen Weltzien Järla Orientering 51:23 +13:56 8:51  
46 Christian F Schive Halden SK 51:31 +14:04 8:52  
47 Anders Bjergaard NTNUI 53:06 +15:39 9:09  
48 Tim Robertson Fossum IF 55:09 +17:42 9:30  
49 Simen Aamodt NTNUI 55:26 +17:59 9:33  
50 Max Röhnert Team Germany 1:01:56 +24:29 10:40  
51 Immanuel Berger Gundelfinger TS 1:02:31 +25:04 10:46  
52 Andreas Lückmann Team Germany 1:03:48 +26:21 11:00  
53 Simen Smestad Bækkelagets SK 1:03:56 +26:29 11:01  
54 Felix Späth Team Germany 1:12:13 +34:46 12:27  
  Rasmus Palmqvist Aslaksen IFK Lidingö SOK diskvalifisert      
  Hirokazu Osaki tortoise diskvalifisert      

H 19 gjest

5 800 m, 16 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid R
1 William Lind Malungs OK 39:32   6:48  
2 Albin Ridefelt OK Linné 39:45 +0:13 6:51  
3 Gustav Bergman OK Ravinen 40:26 +0:54 6:58  
4 Robert Merl Østerrike 42:25 +2:53 7:18  
5 Fredrik Bakkman IFK Lidingö SOK 42:43 +3:11 7:21  
6 Peter Öberg OK Hällen 43:33 +4:01 7:30  
7 Andreu Blanes Reig Spanish Team 44:55 +5:23 7:44  
8 Luis Nogueira de la Muela Spanish Team 45:38 +6:06 7:52  
9 Antonio Martínez Pérez Spanish Team 47:14 +7:42 8:08  
10 Gernot Kerschbaumer Østerrike 47:16 +7:44 8:08  
11 Matthias Gröll Østerrike 49:37 +10:05 8:33  
12 Martin Regborn Hagaby GoIF 52:57 +13:25 9:07  
13 Matthias Reiner Østerrike 54:10 +14:38 9:20  
14 Helmut Gremmel Østerrike 56:07 +16:35 9:40  
15 Raúl Ferra Spanish Team 58:12 +18:40 10:02 Last ned GPS-spor i gpx-format
  Oskar Sjöberg OK Linné diskvalifisert


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +