Resultater VM Testløp Sprint 2015



Resultater VM Testløp Sprint
Vikersund, Buskerud - 2. juli 2015

Arrangementstype: Orientering

Uttakningsløp til VM for seniorer i Skottland i august 2015

D 21-E

2 040 m, 23 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Elise Egseth Nydalens SK 13:18   6:31
2 Silje Ekroll Jahren Raumar Orientering 13:52 +0:34 6:47
3 Anne Johanne Lind Nydalens SK 13:53 +0:35 6:48
4 Anne M Hausken Nordberg Nydalens SK 13:56 +0:38 6:49
5 Marte Narum Nydalens SK 13:57 +0:39 6:50
6 Lone Brochmann Bækkelagets SK 14:06 +0:48 6:54
7 Nikoline Ekeberg Schjerve Bækkelagets SK 14:18 +1:00 7:00
8 Ingjerd Myhre Järla Orientering 14:38 +1:20 7:10
9 Sigrid Alexandersen Fossum IF 14:40 +1:22 7:11
10 Siri Ulvestad Nydalens SK 14:45 +1:27 7:13
11 Ida Marie Næss Bjørgul Halden SK 14:52 +1:34 7:17
12 Heidi Mårtensson Modum OL 14:56 +1:38 7:19
13 Lene Godager Kaas Bækkelagets SK 14:59 +1:41 7:20
14 Emilie Westli Andersen Løten o-lag 15:08 +1:50 7:25
15 Linn Hokholt NTNUI 15:10 +1:52 7:26
16 Kristine Berglia Eiker OL 15:36 +2:18 7:38
16 Kine Hallan Steiwer Halden SK 15:36 +2:18 7:38
18 Kristine Fjellanger NTNUI 15:42 +2:24 7:41
19 Hanna Haugen Nordbrøden Halden SK 15:59 +2:41 7:50
20 Kine Gulliksen Bækkelagets SK 16:09 +2:51 7:55
21 Therese Haare Konnerud IL 16:11 +2:53 7:55
22 Runa Fremstad Larvik OK 16:30 +3:12 8:05
  Emma Johansson Fredrikstad SK diskvalifisert    

H 21-E

2 290 m, 42 startende deltakere
Plass Navn Organisasjon Tid Diff Km-tid
1 Gaute Hallan Steiwer Lillomarka OL 12:14   5:20
2 Håkon Jarvis Westergård Järla Orientering 12:38 +0:24 5:31
3 Øystein Kvaal Østerbø IFK Lidingö SOK 12:40 +0:26 5:31
4 Andreas Høye Fredrikstad SK 12:43 +0:29 5:33
5 Emil Ahlbäck Fossum IF 12:47 +0:33 5:34
6 Anders Nordberg Nydalens SK 12:55 +0:41 5:38
7 Morten Jarvis Westergård Järla Orientering 13:14 +1:00 5:46
8 Antonio Martínez Pérez Halden SK 13:15 +1:01 5:47
9 Anders Vister Nydalens SK 13:16 +1:02 5:47
10 Carl Godager Kaas Bækkelagets SK 13:17 +1:03 5:48
10 Carl Petter Lyngen Frol IL 13:17 +1:03 5:48
12 Paul Sirum Frol IL 13:25 +1:11 5:51
12 Simen Aamodt NTNUI 13:25 +1:11 5:51
14 Sindre Johannessen Freidig 13:29 +1:15 5:53
15 Trond Einar Moen Pedersli OL Trollelg 13:32 +1:18 5:54
16 Jon Aukrust Osmoen NTNUI 13:34 +1:20 5:55
17 Sindre Rønning Fossum IF 13:38 +1:24 5:57
18 Bjørn Lundanes NTNUI 13:41 +1:27 5:58
19 Håvard Haga Nydalens SK 13:45 +1:31 6:00
19 Hans Petter Mathisen NTNUI 13:45 +1:31 6:00
19 Eirik Kamstrup Hovind NTNUI 13:45 +1:31 6:00
22 Vegard Danielsen Kristiansand OK 13:48 +1:34 6:01
23 Espen Weltzien Järla Orientering 13:50 +1:36 6:02
24 Rasmus Rørholt Theisen NTNUI 13:52 +1:38 6:03
25 Eivind Høydal Nydalens SK 13:54 +1:40 6:04
26 Sindre Sandven Fossum IF 13:58 +1:44 6:05
26 Ståle Gjelsten Kristiansand OK 13:58 +1:44 6:05
28 Gaute Friestad Kristiansand OK 14:10 +1:56 6:11
29 Eskil Kinneberg IFK Göteborg 14:11 +1:57 6:11
30 Oskar Størmer Fossum IF 14:17 +2:03 6:14
31 Dag Lofthus NTNUI 14:18 +2:04 6:14
32 Yasar Ismet Demiröz NEO DSK 14:37 +2:23 6:22
33 Rune Olsen Bækkelagets SK 14:40 +2:26 6:24
34 Sjur Hovi Kristiansand OK 14:55 +2:41 6:30
36 Thomas Natvig Årstad NTNUI 18:56 +6:42 8:16
  Mats Nordbrøden Järla Orientering diskvalifisert    
  Halvor Eid Nielsen NTNUI diskvalifisert    
  Térence Risse Nydalens SK diskvalifisert    
  Borger Melsom Fossum IF diskvalifisert    
  Ulf Forseth Indgaard Frol IL diskvalifisert    
  Nicholas Oskarsson Lillomarka OL diskvalifisert    
  Vegard Ruttenborg NTNUI brutt  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +