SNARVEIER mellom nyhet 2 og 3| NORGESCUP: LØRDAG: 10/15 km: Kvinner- Menn| FRE: Sprint: Kvinner- Menn| VM-RESULTATER: LØRDAG: 30 km: Kvinner| FRE: Stafett: Menn| TOR: Stafett: Kvinner| 800 GULLARTIKLER| SKIPLUKKER'N SVARER

Resultater WC 30km menn Cogne

Tips en venn  Skriv ut
Annonse

   1  1150517 ESTIL Frode  NOR   1:22:34.6  0.00
   2  1059725 AUKLAND Anders  NOR   1:22:34.6  0.00
   3  1066224 FREDRIKSSON Mathias  SWE   1:22:37.3  0.54
   4  1248293 SOEDERGREN Anders  SWE   1:22:53.5  3.81
   5  1106091 BATORY Ivan  SVK   1:23:10.6  7.27
   6  1186601 SCHLYUNDIKOV Andrey  RUS   1:23:16.9  8.54
   7  1217350 BAUER Lukas  CZE   1:23:19.3  9.02
   8  1100077 VITTOZ Vincent  FRA   1:23:19.7  9.10
   9  1029461 SKJELDAL Kristen  NOR   1:23:20.2  9.20
   10  1148868 BJONVIKEN Tore  NOR   1:23:22.1  9.59
   11  1098137 MAE Jaak  EST   1:24:01.3  17.50
   12  1221327 TEICHMANN Axel  GER   1:24:03.1  17.86
   13  1051092 SCHLUETTER Andreas  GER   1:24:03.9  18.02
   14  1250136 DENISOV Vitaly  RUS   1:24:05.1  18.27
   15  1088534 VEERPALU Andrus  EST   1:24:08.7  18.99
   16  1108225 BURGERMEISTER Reto  SUI   1:24:08.8  19.01
   17  1033923 VALBUSA Fulvio  ITA   1:24:21.5  21.58
   18  1178162 ANGERER Tobias  GER   1:24:37.2  24.74
   19  1278557 VILISSOV Vladimir  RUS   1:24:37.9  24.89
   20  1139459 PILLER COTTRER Pietro  ITA   1:24:38.8  25.07
   21  1221036 FILBRICH Jens  GER   1:24:41.1  25.53
   22  1067291 DI CENTA Giorgio  ITA   1:24:47.3  26.78
   23  1239078 ELOFSSON Per  SWE   1:24:52.6  27.85
   24  1253919 BOLCHAKOV Nikolai  RUS   1:24:53.3  27.99
   25  1224140 SANTUS Fabio  ITA   1:24:54.1  28.16
   26  1059822 HJELMESET Odd-Bjoern  NOR   1:24:59.2  29.18
   27  1320849 GOLOVKO Andrei  KAZ   1:25:05.4  30.44
   28  1107255 INGESSON Magnus  SWE   1:25:05.9  30.54
   29  1106867 BAJCICAK Martin  SVK   1:25:15.8  32.54
   30  1059628 ALSGAARD Thomas  NOR   1:25:20.8  33.54
   31  1103278 KUNZ Stephan  LIE   1:25:32.2  35.85
   32  1223849 CHECCHI Valerio  ITA   1:25:40.6  37.54
   33  1052159 KOZU Masaaki  JPN   1:25:40.8  37.58
   34  1240339 IVANOV Mikhail  RUS   1:25:44.8  38.39
   35  1149353 BJERVIG Espen  NOR   1:26:13.9  44.26
   36  1319200 LARSSON Mats  SWE   1:26:14.9  44.46
   37  1008703 FAUNER Silvio  ITA   1:26:17.1  44.91
   38  1224043 COSTANTIN Pierluigi  ITA   1:26:20.9  45.67
   39  1025484 HASLER Markus  LIE   1:26:27.5  47.01
   40  1051383 HORIGOME Mitsuo  JPN   1:26:34.2  48.36
   41  1248681 TEMPIR Tomas  CZE   1:26:37.2  48.96
   42  1051189 EBISAWA Katsuhito  JPN   1:26:38.5  49.23
   43  3670002 ODNODVORTSEV Maxim  KAZ   1:26:39.0  49.33
   44  1295047 REISSHAUER Rene  GER   1:26:40.9  49.71
   45  1046436 URAIN Gerhard  AUT   1:27:02.9  54.15
   46  3670000 CHEBOTKO Nikolay  KAZ   1:27:04.8  54.54
   47  1051480 IMAI Hiroyuki  JPN   1:27:06.7  54.92
   48  1320364 ZUBRILIN Igor  KAZ   1:27:06.9  54.96
   49  1372550 CHTCHOUTCHKINE Serguei  RUS   1:27:11.5  55.89
   50  1169820 OLLE Raul  EST   1:27:22.7  58.15
   51  1015687 MARENT Alexander  AUT   1:27:23.8  58.37
   52  1285153 ROUSSELET Alexandre  FRA   1:27:37.2  61.07
   53  1101047 SOMMERFELDT Rene  GER   1:28:01.9  66.06
   54  1008994 MAJ Fabio  ITA   1:28:02.6  66.20
   55  3670001 KRIVUSHKIN Denis  KAZ   1:28:14.7  68.64
   56  1042556 HIETAMAEKI Karri  FIN   1:28:25.9  70.90
   57  1230930 SVARTEDAL Jens Arne  NOR   1:28:30.9  71.91
   58  1297957 MORIGGL Thomas  ITA   1:28:37.6  73.27
   59  1277393 LEYBYUK Roman  UKR   1:28:47.9  75.34
   60  1272737 EDER Johannes  AUT   1:29:06.6  79.12
   61  1298442 THEODULE Valerio  ITA   1:29:08.7  79.54
   62  1224237 PENASA Mirko  ITA   1:29:09.8  79.76
   63  1222782 CARRARA Bruno  ITA   1:29:10.3  79.87
   64  1197950 AASMAE Meelis  EST   1:29:12.1  80.23
   65  1276520 KANAMARU Tomio  JPN   1:29:29.9  83.82
   66  1175155 MAGAL Jiri  CZE   1:29:42.8  86.42
   67  1322498 NOVIKOV Serguei  RUS   1:29:56.7  89.23
   68  1187377 RUPNIK Vasja  SLO   1:30:42.9  98.55
   69  3190002 CHAUVET Benoit  FRA   1:31:24.1  106.87
   70  1062635 KUDO Hiroshi  JPN   1:31:39.2  109.92


SNARVEIER

* VM JUNIOR VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM U23 VUOKATTI
Program| Norges Tropp| Smøretips| Startlister| Resultater
--- ---
* VM POKLJUKA - SKISKYTING
Program| TV-tider| Norges Tropp| Medaljeoversikt| Startlister| Resultater
--- ---
* NORGESCUP FØRDE - SENIOR
Program| Smøretips| Startlister| Resultater

* LANGRENN PLUSS (+): Tid for å bli abonnent - Full tilgang på alle de gode sakene

Tips en venn  Skriv ut


Snart sesongstart for langdistansegutta

Langrenn.com følger langdistanselandslaget

Unge toppløpere, men ingen fra Norge

Langrenn.com følger skistjernene

Mandagens lokale resultater

Langrenn.com følger langrennsporten Norge rundt

Hofstad suveren i Romjulsrennet.

Langrenn.com følger lokale renn

Dagens resultater fra lokale renn

Langrenn.com følger Langrennsporten Norge rundt