Ribberennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Ribberennet 2008
Ribberennet 2008 Liatoppen Skisenter 27.12.2008

Rennleder: Ole Bjørn Tretterud
Løypesjef: Kåre Hagen
Teknisk delegert: Torgeir Skrede

Resultat

J 8 år 1,2km fri

PlassStart   Tid
 0003Vilde VeslegardFjellet IL10.17 
 0004Gro TorsteinsrudFjellet IL10.51 
 0005Mari TorsteinsrudFjellet IL08.07 
 0007Elin MikkelsplassBromma IL07.51 
 0008Miriam Ulricksen FlagetHemsedal IL08.26 


7 påmeldte. 7 startet. 5 resultater.

J 9 år 1,2km fri

PlassStart   Tid
 0014Åsne SkredeGeilo IL06.17 
 0015Dorthe MartinussenFossum IF09.15 
 0016Kristin VestenforGol IL08.53 


3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.

J 10 år 1,2km fri

PlassStart   Tid
 0022Anna Lotta JogevaGol IL08.22 
 0023Guro BjørkedokkenGol IL06.33 
 0024Vilde Hagen FriisÅl IL06.07 
 0025Solveig JordeTorpo IL08.35 
 0026Ingvild HefteTorpo IL08.16 
 0027Tuva SørbøenÅl IL07.47 


6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

G 8 år 1,2km fri

PlassStart   Tid
 0031Theodor TønjumVoss IL19.00 
 0032Narve VeslegardFjellet IL14.44 
 0033Petter Hexeberg WarloAsker Skiklubb07.12 
 0035Jeppe NilsenØvrevoll Hosle IL07.58 
 0036Per Ol Hagen HallingstadGol IL15.10 


6 påmeldte. 6 startet. 5 resultater.

G 9 år 1,2km fri

PlassStart   Tid
 0042Eirik TørrisplassNesbyen IL06.33 
 0043Sjur Lien SagabråtenNesbyen IL06.44 
 0044Andreas HallingstadBeveren IL06.56 
 0045Arnar OlafssonIsland07.54 
 0046Brage HalbjørhusHemsedal IL12.45 
 0047Sigurd GåsterudTorpo IL08.22 


7 påmeldte. 7 startet. 6 resultater.

G 10 år 1,2km fri

PlassStart   Tid
 0052Thomas CappelenFossum IF09.29 
 0053Vegard MadsstuenNjård05.45 
 0054Sander KirkebøenHemsedal IL05.52 
 0055Asle GrøtheTorpo IL05.56 
 0056Ola Johan Tr StraumsheimLyn Ski06.02 
 0058Vebjørn BruslettenNesbyen IL06.25 
 0059Ørjan Bråten LieNesbyen IL06.35 
 0061Jesper PedersenNesodden IF06.11 
 0062Markus BraadlieFana IL05.58 
 0063Sondre JuvenNesbyen IL06.29 
 0064Marius BæraTorpo IL07.29 
 0065Filip Fjeld AndersenNesodden IF06.05 
 0066Fabian GlenneNesodden IF06.58 
 0067Eivind GullingsrudNesbyen IL06.39 
 0068Kristian MikkelsplassBromma IL06.23 
 0069Didrik Hexeberg WarloAsker Skiklubb05.32 


18 påmeldte. 18 startet. 16 resultater.

J 11 år 2,0km fri

PlassStart   Tid
10079Tina KnutsmoenNesodden IF08.01 
20076Ingrid Marie HalbjørhusHemsedal IL08.3000.29
30074Ingvild Benem VestreBærums Verk IF08.4900.48
40077Linnea Johansson ThorsetHemsedal IL09.2601.25


6 påmeldte. 6 startet. 4 resultater.

J 12 år 2,0km fri

PlassStart   Tid
10085Astrid Tromm StraumsheimLyn Ski07.22 
20090Karoline Simpson-LarsenRollag og Veggli08.3401.12
30088Ingrid, Johansso ThorsetHemsedal IL08.4901.27
40089Vilde HvitsandÅl IL09.3002.08


6 påmeldte. 6 startet. 4 resultater.

G 11 år 2,0km fri

PlassStart   Tid
10096Mathias SkredeGeilo IL07.05 
20097Petter BergmannKonnerud IL07.0700.02
30103Emil Intelhus BrøtoGol IL07.1500.10
40101Kasper Rønning KomnæsFana IL07.2700.22
50099Simen HanserudAsker Skiklubb07.3100.26
60098Birk Stian BjerkrheimNesbyen IL07.5800.53
70100Mestvedhagen SevatHemsedal IL08.2401.19
80104Knut Andre Bråten LieNesbyen IL08.5101.46
90102Sander Simpson-LarsenRollag og Veggli09.3302.28


9 påmeldte. 9 startet. 9 resultater.

G 12 år 2,0km fri

PlassStart   Tid
10111Bendik Skjønberg HolthBirkebeineren, IF06.47 
20112Ådne Karlsen BekkestadBirkebeineren, IF06.4900.02
30117Vetle FlagetHemsedal IL06.5500.08
40115Mikkel StoreskarHemsedal IL07.0100.14
50116Jonas BerganeNesbyen IL07.1600.29
60113Karsten MartinussenFossum IF07.2000.33
70119Aleksande Fjeld AndersenNesodden IF07.2100.34
80110Steinar FossEggedal IL07.4000.53
90121Jaran Svare LillelandNesbyen IL07.4300.56
100120Kristoffer Strand BergemLier IL07.4600.59
110114Eivind VestenforGol IL07.5601.09
120109Andreas CappelenFossum IF08.0301.16
130118Halgrim Ove TørrisplassNesbyen IL08.0401.17


13 påmeldte. 13 startet. 13 resultater.

J 13 år 3,0km fri

PlassStart   Tid
10127Hilde EideØystre Slidre IL10.54 
20128Guro JordheimHemsedal IL11.2800.34
30130Oda Karlsen BekkestadBirkebeineren, IF11.3900.45
40131Mathilde HustoftAsker Skiklubb12.1601.22
50132Mari BøygardÅl IL12.2301.29
60129Tora Amalie KillingbergÅl IL13.0102.07


6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.

J 14 år 3,0km fri

PlassStart   Tid
10140Thea FletenGol IL12.08 
20139Marte SkaugStokke IL12.3600.28
30141Liselotte Veim JørgensenLier IL12.5500.47
40138Stine Marie RypeLier IL13.3401.26


4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.

G 13 år 3,0km fri

PlassStart   Tid
10157Anders EngebretsenHeming, IL10.42 
20155Sigurd KirkebøenHemsedal IL11.0400.22
30156Michael Besseberg GjøvågBirkebeineren, IF11.1200.30
40150Ola JordheimHemsedal IL11.1300.31
50153Sigmund KarlsengLyn Ski11.3300.51
60148Jonas PedersenNesodden IF11.4901.07
70149Gaute Hagen HallingstadGol IL11.5701.15
80158Torgrim VeddeNesbyen IL12.0101.19
90154Olav SkråmestøÅl IL12.3801.56
100152Torjus Erlendsson UrkeÅl IL12.4001.58
110151Håvard GåsterudTorpo IL13.0602.24
120147Vemund HvitsandÅl IL13.5003.08


12 påmeldte. 12 startet. 12 resultater.

G 14 år 3,0km fri

PlassStart   Tid
10163Asbjørn MadsstuenNjård09.54 
20168Øivind RishoffRingkollen Skiklubb09.5500.01
30169Jakob HanserudAsker Skiklubb10.0900.15
40166Jonas DokkenGeilo IL10.4000.46
50165Vebjørn Hagen FriisÅl IL12.0702.13
60164Elias MaganÅl IL12.5102.57
70167Eivind StølenTorpo IL14.1404.20


8 påmeldte. 8 startet. 7 resultater.

J 15 år 5,0km fri

PlassStart   Tid
10178Marie NørstebøSvene IL16.38 
20177Mestvedthagen MartheHemsedal IL16.5100.13
30175Linn EriksenHeming, IL17.0500.27
40179Solveig Benum VestreBærums Verk IF17.0700.29
50176Camilla HengebølFossum IF18.2701.49


5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.

J 16 år 5,0km fri

PlassStart   Tid
10186Ina Karlsson ElmholtBækkelagets SK18.26 


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

G 15 år 5,0km fri

PlassStart   Tid
10195Chrisander Skjønbe HolthBirkebeineren, IF14.47 
20197Ole Sollien HulbakHemsedal IL14.5900.12
30192Åsmund JordetÅl IL15.0500.18
40194Kristoffer KnutsmoenNesodden IF16.2401.37


6 påmeldte. 6 startet. 4 resultater.

G 16 år 5,0km fri

PlassStart   Tid
10211Ole Martin Slette BrennoGol IL14.00 
20205Rolf Christian HermanrudNjård14.1200.12
30209Øyvind SeimHol IL14.2400.24
40207Kjetil Andre BjerkrheimNesbyen IL14.4900.49
50208Ruben J. StrandNesbyen IL15.2601.26
60213Magnar KolbjørnsgardÅl IL15.4801.48
70203Petter Sturla LudvigsenKonnerud IL16.5802.58
80212Haakon MaganÅl IL17.1503.15


13 påmeldte. 13 startet. 8 resultater.

Kvinner Pudding 5,0km fri

PlassStart   Tid
10220Wenche EngebretsenHeming, IL19.05 


1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.

Menn Pudding 5,0km fri

PlassStart   Tid
10226Svein Ivar MoenÅl IL13.46 
20219Aslak BøygardÅl IL14.1300.27
20232Pål Fredrik AndersenNesodden IF14.1300.27
40221Arnstein SørbøenÅl IL15.0501.19
50222Knut Oskar FletenGol IL15.0701.21
60229Ragar HagenÅl IL15.0801.22
70225Jo EtterlidÅl IL15.3101.45
80223Ivar BjørkedokkenGol IL15.3501.49
90233Erling HagenÅl IL - Langrenn16.1002.24
100230Peter HermanrudNjård16.5003.04
110224Kjell StrandenÅl IL17.1903.33
120228Frode LarsplassKjelsås IL17.4003.54
130217Harald Andre JordeÅl IL17.5804.12
130231Eirik LøvgaardBjerke IL17.5804.12
150218Henning GulliksenRye26.3312.47


16 påmeldte. 16 startet. 15 resultater.

K 17 år 10km fri

PlassStart   Tid
10243Thekla Brun-lieNjård31.03 
20242Emilie FletenGol IL31.1900.16
30241Tonje Røsholdt AndersenFet Skiklubb31.5000.47
40239Ranveig JegleimGol IL32.0000.57
50244Kristine JahrenSvene IL33.2602.23
60240Kristine Klægstad MoenEiker-Kvikk, IF33.3402.31


8 påmeldte. 8 startet. 6 resultater.

K 18 år 10km fri

PlassStart   Tid
10254Carine Wilhe EngebretsenHeming, IL32.17 
20253Agnes Knudtzon Brun-lieNjård34.2402.07
30252Susanne HaugoÅl IL34.5502.38


4 påmeldte. 4 startet. 3 resultater.

K 19/20 år 10km fri

PlassStart   Tid
10264Hilde LauvhaugSkrautvål IL27.53 
20269Hannah ThunesMjøndalen IF30.0602.13
30266Ane Sandaker KvittingenGeilo IL30.1102.18
40265Tiril Kampenhaug EckhoffFossum IF30.3202.39
50263Linn RyenMjøndalen IF31.0203.09
60268Mari EideØystre Slidre IL31.4403.51
70267Marie HovSvene IL32.0504.12
80261Louise L. MoenHeming, IL33.0705.14


9 påmeldte. 9 startet. 8 resultater.

Kvinner senior 10km fri

PlassStart   Tid
10277Liv Birgit JordeGol IL29.17 
20274Marte Monrad HansenHeming/Team Sector Alarm29.2300.06
30278Ida EideØystre Slidre IL29.5000.33
40276Maria Moe GrevsgårdGeilo IL30.1400.57
50281Siri UlvestadHeming, IL30.5501.38
60280Charlotte Olstad FossliSimostranda IL33.2004.03
70279Eva RønningFana IL36.3607.19


8 påmeldte. 8 startet. 7 resultater.

M 17 år 10km fri

PlassStart   Tid
10291Vetle Sjåst ChristiansenGeilo IL25.16 
20290Sigurd HovSvene IL28.0602.50
30292Stian Skaalvik SandøyBromma IL28.1302.57
40285Inge Fjellstad RavnåsHokksund IL28.2703.11
50295Lars Sandaker KvittingenGeilo IL29.2304.07
60294Eivind StensvoldBromma IL29.4004.24
70288Joakim G. SkaugStokke IL30.2105.05
80286Sondre HegnaSvene IL30.3005.14
90289Endre LarsplassKjelsås IL32.0106.45


11 påmeldte. 11 startet. 9 resultater.

M 18 år 10km fri

PlassStart   Tid
10306Pål Kristian Grue TufteGeilo IL25.53 
20309Endre Turvoll FossliMjøndalen IF26.4400.51
30304Eirik Dramdal-borgeSvene IL27.0301.10
40303Sindre SataslåttenÅl IL27.3001.37
50302Jørgen Bråth ChristensenLier IL27.4601.53
60308Emil Oliver AndersenKonnerud IL28.0102.08
70307Hans Andre Mangen OlsenKonnerud IL29.2303.30


9 påmeldte. 9 startet. 7 resultater.

M 19/20 år 10km fri

PlassStart   Tid
10319Pål GolbergGol IL24.30 
20316Anders Engene BjålandGol IL27.3703.07
30317Sjur Moe GrevsgårdGeilo IL28.2303.53
40321Håvard BjørkedokkenGol IL28.4604.16
50322Matias OppedalFana IL29.5805.28
60315Tor Arne SkråmestøÅl IL31.0406.34


8 påmeldte. 8 startet. 6 resultater.

Menn senior 10km fri

PlassStart   Tid
10329Børre NæssEfteløt IL24.12 
20340Per Kristian NygårdVestre Spone IF24.1400.02
30334Per Øyvind MytheHemsedal IL25.3201.20
40336Lars Christian T KarlsenMjøndalen IF25.4901.37
50341Vegard Kjøs EggeLillehammer Skiklub25.5201.40
60327Njål Tage GjerdalenHoleværingen26.3502.23
70335Simen BækkenHemsedal IL27.1303.01
80337Tore BjerkrheimNesbyen IL27.1803.06
90333Hallvard MeenSvene IL27.3603.24
100328Andreas EngebretsenHeming, IL27.4103.29
110338Eirik BjerregaardKrødsherad IL28.0103.49
120342Åsmund MeenSvene IL29.4405.32
130325Guttorm OppedalFana IL31.4107.29
140339Frode MartinussenFossum IF31.4707.35
150323Øystein OlsenMoss Skiklubb32.0907.57
160326Arne SolheimStatoil/Hydro35.2411.12
170332Martin ÅsenGeilo IL36.3812.26
180324Ulrich MüllerFana IL38.2614.14


20 påmeldte. 20 startet. 18 resultater.


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut