-->

Ribberennet 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Ribberennet Sparebank1 Cup

Resultatliste
Liatoppen  27.12.2009
Plass
Navn
Klubb
Tid
Distrikt
Løpstid
Tillegg
Tidsinfo
 
 
J 8 år
 
Sigrid Haug Grønnerød
11:07
Fjellet Il
 
 
()
 
 
Gro Torsteinsrud
10:00
Fjellet Il
 
 
()
 
 
Marie Hexeberg Warlo
14:21
Asker SK
 
 
()
 
 
Eivor Melbybråten
09:21
Rogne IL
 
 
()
 
 
Silje Veltun
10:43
Rogne IL
 
 
()
 
 
Ingrid Røe Gullingsrud
11:22
Nesbyen IL
 
 
()
 
 
Mille Martinussen
11:49
Fossum IF
 
 
()
 
 
7
Antall
Påmeldte:  9
Startende: 8
 
 
J 9 år
 
Mari Svensgård
10:23
Torpo IL
 
 
()
 
 
Mari Torsteinsrud
09:22
Fjellet Il
 
 
()
 
 
Ann Sophie Skaalvik Sandøy
10:06
NOTEAM
 
 
()
 
 
Elin Mikkelsplass
08:26
Bromma IL
 
 
()
 
 
Vilde Veslegard
11:01
Fjellet Il
 
 
()
 
 
Maria Brenna
10:54
Skrautvål IL
 
 
()
 
 
Thea Snortheimsmoen
08:32
Vestre Slidre IL
 
 
()
 
 
Miriam Flaget
09:34
Hemsedal IL
 
 
()
 
 
8
Antall
Påmeldte:  8
Startende: 8
 
 
G 8 år
 
Viktor Glenne
11:07
Nesodden IF
 
 
()
 
 
Kasper Herland
08:44
Hemsedal IL
 
 
()
 
 
Bastian Herland
25:20
Hemsedal IL
 
 
()
 
 
Tord Torsteinsrud
16:23
Fjellet Il
 
 
()
 
 
Halvor Nordhagen
09:51
Bromma IL
 
 
()
 
 
Narve Velsegard
13:48
Fjellet Il
 
 
()
 
 
Sander Stensrud Tyribakken
11:46
Nesbyen IL
 
 
()
 
 
Per Olav Hagen Hallingstad
11:43
Gol IL
 
 
()
 
 
Sigurd Øygard
11:03
Rogne IL
 
 
()
 
 
Sivert Juven
12:02
Nesbyen IL
 
 
()
 
 
Håvard Bergmann
15:21
Konnerud IL
 
 
()
 
 
11
Antall
Påmeldte:  12
Startende: 11
 
 
G 9 år
 
Sondre Langmo
08:46
Vestre Aker SK
 
 
()
 
 
Petter Hexeberg Warlo
08:15
Asker SK
 
 
()
 
 
Torjus Tveito Skille
09:07
Strandbygda IL
 
 
()
 
 
Knut J Thorset
12:59
Hemsedal IL
 
 
()
 
 
Audun Kjelsrud Haug
09:27
Mjøndalen IF
 
 
()
 
 
Øyvind Tveit
08:07
Ål IL
 
 
()
 
 
Andreas Karterud
11:34
Torpo IL
 
 
()
 
 
7
Antall
Påmeldte:  7
Startende: 7
 
 
eTiming versjon 3.0
27.12.2009 15:51:24
Side:1
Ribberennet Sparebank1 Cup
Resultatliste
Liatoppen  27.12.2009
Plass
Navn
Klubb
Tid
Distrikt
Løpstid
Tillegg
Tidsinfo
J 10 år
 
Julie Hustoft
10:32
Asker SK
 
 
()
 
 
Dorthe Martinussen
09:14
Fossum IF
 
 
()
 
 
Guri Hulbak
08:56
Hemsedal IL
 
 
()
 
 
Åsne Skrede
07:50
Geilo IL
 
 
()
 
 
Ida Brenna
11:31
Torpo IL
 
 
()
 
 
5
Antall
Påmeldte:  6
Startende: 5
 
 
J 11 år
 
1
Ragnhild Rønning
08:17
Vikersund IF
08:17
()
 
 
2
Marit Øygard
09:27
Rogne IL
09:27
()
 
 
3
Vilde Hagen Friis
09:28
Ål IL
09:28
()
 
 
4
Tuva Sørbøen
11:52
Ål IL
11:52
()
 
 
5
Ingvild Hefte
13:30
Torpo IL
13:30
()
 
 
5
Antall
Påmeldte:  5
Startende: 5
 
 
G 10 år
 
Mats Øverby
06:53
Lier IL
 
 
()
 
 
Sander Arntzen
10:15
ROS, IL
 
 
()
 
 
Brage Halbjørhus
11:57
Hemsedal IL
 
 
()
 
 
Christian Bucher-Johannessen
10:31
Fossum IF
 
 
()
 
 
Petter Astrup Arnesen
08:02
Heming, IL
 
 
()
 
 
Sjur Lien Sagabråten
07:29
Nesbyen IL
 
 
()
 
 
Andreas Kirkeng
06:51
ROS, IL
 
 
()
 
 
Andreas Hallingstad
06:45
Bever'n, IL
 
 
()
 
 
Sjur Lien Sagabråten
06:28
Nesbyen IL
 
 
()
 
 
9
Antall
Påmeldte:  10
Startende: 9
 
 
G 11 år
 
1
Didrik Hexeberg Warlo
08:41
Asker SK
08:41
()
 
 
2
Bjørnar Stensrud Tyribakken
08:55
Nesbyen IL
08:55
()
 
 
3
Sondre Juven
09:04
Nesbyen IL
09:04
()
 
 
4
Sander Kirkebøen
09:10
Hemsedal IL
09:10
()
 
 
5
Vegard Madsstuen
09:12
Njård
09:12
()
 
 
5
Eivind Røe Gullingsrud
09:12
Nesbyen IL
09:12
()
 
 
7
Filip Fjeld Andersen
09:18
Nesodden IF
09:18
()
 
 
8
Aslak Djuve
09:25
Lyn Ski
09:25
()
 
 
9
Vidar Brenna
09:36
Skrautvål IL
09:36
()
 
 
10
Markus Braadlie
09:40
Fana IL
09:40
()
 
 
11
Asle Grøthe
09:41
Torpo IL
09:41
()
 
 
12
Kristian Mikkelsplass
09:42
Bromma IL
09:42
()
 
 
13
Fabian Arthur Glenne
10:04
Nesodden IF
10:04
()
 
 
14
Mads Ulrich Mjanger Müller
10:13
Fana IL
10:13
()
 
 
15
Halvor Taalesen Tjøntveit
10:19
Svene IL
10:19
()
 
 
16
Ørjan Bråten Lie
10:21
Nesbyen IL
10:21
()
 
 
17
Kristen Mikkelsplass
10:51
Bromma IL
10:51
()
 
 
18
Marius Bæra
11:19
Torpo IL
11:19
()
 
 
DNF
Mikkel Sydnes
 
Fana IL
()
 
 
DNF
Vebjørn Brusletten
 
Nesbyen IL
()
 
 
20
Antall
Påmeldte:  22
Startende: 22
 
 
J 12 år
 
1
Katrine Seim
07:24
Hol IL
07:24
()
 
 
eTiming versjon 3.0
27.12.2009 15:51:25
Side:2
Ribberennet Sparebank1 Cup
Resultatliste
Liatoppen  27.12.2009
Plass
Navn
Klubb
Tid
Distrikt
Løpstid
Tillegg
Tidsinfo
J 12 år
 
2
Amalie Honerud Olsen
08:19
Mjøndalen IF
08:19
()
 
 
3
Tina Knutsmoen
08:59
Nesodden IF
08:59
()
 
 
4
Nora Egge Johansen
09:07
Konnerud IL
09:07
()
 
 
5
Kari Rese Magnetun
10:23
Gol IL
10:23
()
 
 
6
Ingri Marie Halbjørhus
10:35
Hemsedal IL
10:35
()
 
 
7
Linnea J Thorset
11:43
Hemsedal IL
11:43
()
 
 
8
Ingrid Svensgård
11:55
Torpo IL
11:55
()
 
 
8
Antall
Påmeldte:  8
Startende: 8
 
 
J 13 år
 
1
Marthe Klausen
13:49
Birkebeineren, IF
13:49
()
 
 
2
Karoline Simpson-Larsen
15:32
Rov Il
15:32
()
 
 
3
Inger Brenna
15:34
Skrautvål IL
15:34
()
 
 
4
Ingrid J Thorset
17:38
Hemsedal IL
17:38
()
 
 
5
Vilde Hvitsand
19:36
Ål IL
19:36
()
 
 
6
Ingvild Tveit
20:41
Ål IL
20:41
()
 
 
6
Antall
Påmeldte:  7
Startende: 7
 
 
G 12 år
 
1
Mathias Skrede
07:37
Geilo IL
07:37
()
 
 
2
Emil Intelhus Brøto
07:52
Gol IL
07:52
()
 
 
3
Petter Bergmann
08:09
Konnerud IL
08:09
()
 
 
4
Amund Kirkebøen Husom
08:10
Lillehammer Skiklub
08:10
()
 
 
5
Kasper Rønning Komnæs
08:12
Fana IL
08:12
()
 
 
6
Fredrik Bucher-Johannessen
08:15
Fossum IF
08:15
()
 
 
7
Håkon Schie
08:33
ROS, IL
08:33
()
 
 
8
Ole Marius Kirkeng
09:01
ROS, IL
09:01
()
 
 
9
Birk Stian Bjerkrheim
09:05
Nesbyen IL
09:05
()
 
 
10
Sevat Mestvedthagen
09:44
Hemsedal IL
09:44
()
 
 
11
Simen Brenna
10:00
Torpo IL
10:00
()
 
 
12
Sander Simpson-Larsen
10:50
Rov Il
10:50
()
 
 
13
Knut Andre Bråten Lie
10:56
Nesbyen IL
10:56
()
 
 
14
Ådne Langmo
11:03
Vestre Aker SK
11:03
()
 
 
14
Antall
Påmeldte:  15
Startende: 15
 
 
G 13 år
 
1
Thomas Bucher-Johannessen
11:14
Fossum IF
11:14
()
 
 
2
Harald Øygard
12:02
Rogne IL
12:02
()
 
 
3
Sigurd Rønning
12:05
Vikersund IF
12:05
()
 
 
4
Sindre Brekke Veltun
12:13
Rogne IL
12:13
()
 
 
5
Eirik Abrahamsen
12:15
Stokke IL
12:15
()
 
 
6
Lars Lien Ankile
12:19
Lier IL
12:19
()
 
 
7
Aleksander Andersen Fjeld
12:23
Nesodden IF
12:23
()
 
 
8
Bendik Skjønberg Holth
12:46
Birkebeineren, IF
12:46
()
 
 
9
Vetle Flaget
13:07
Hemsedal IL
13:07
()
 
 
10
Morten Rese
13:08
Gol IL
13:08
()
 
 
11
Karsten Martinussen
13:11
Fossum IF
13:11
()
 
 
12
Tor Omar Nyquist
13:32
Øystre Slidre IL
13:32
()
 
 
13
Mikkel Storeskar
13:35
Hemsedal IL
13:35
()
 
 
14
Kristoffer Strand Bergem
14:15
Lier IL
14:15
()
 
 
15
Steinar Foss
15:25
Eggedal Il
15:25
()
 
 
16
Kjetil Stuge Bålerud
15:34
Koll Il
15:34
()
 
 
17
Eivind Vestenfor
16:13
Gol IL
16:13
()
 
 
eTiming versjon 3.0
27.12.2009 15:51:25
Side:3
Ribberennet Sparebank1 Cup
Resultatliste
Liatoppen  27.12.2009
Plass
Navn
Klubb
Tid
Distrikt
Løpstid
Tillegg
Tidsinfo
G 13 år
 
18
Ulrik Astrup Arnesen
16:16
Heming, IL
16:16
()
 
 
18
Antall
Påmeldte:  19
Startende: 18
 
 
J 14 år
 
1
Guro Jordheim
13:26
Hemsedal IL
13:26
()
 
 
2
Aurora Brox
13:31
Eiker-Kvikk, IF
13:31
()
 
 
3
Mari Bøygard
13:46
Ål IL
13:46
()
 
 
4
Mathilde Hustoft
13:57
Asker SK
13:57
()
 
 
5
Tora Amalie Killingberg
14:24
Ål IL
14:24
()
 
 
DNF
Ingri Sørbøen
 
Ål IL
()
 
 
6
Antall
Påmeldte:  7
Startende: 6
 
 
J 15 år
 
1
Mathilde Rønning
19:42
Vikersund IF
19:42
()
 
 
2
Hege Snortheimsmoen
20:15
Vestre Slidre IL
20:15
()
 
 
3
Marie Rokke Jagland
20:18
Lier IL
20:18
()
 
 
4
Thea Fleten
20:33
Gol IL
20:33
()
 
 
5
Marte Skaug
21:19
Stokke IL
21:19
()
 
 
5
Antall
Påmeldte:  6
Startende: 6
 
 
G 14 år
 
1
Magnus Abrahamsen
11:05
Stokke IL
11:05
()
 
 
2
Geir Thomas Schie
11:34
ROS, IL
11:34
()
 
 
3
Kristian Killingberg
11:38
Lier IL
11:38
()
 
 
4
Jonas Heegaard-Olsen
12:13
Mjøndalen IF
12:13
()
 
 
5
Sigurd Kirkebøen
12:25
Hemsedal IL
12:25
()
 
 
6
Ola Jordheim
12:34
Hemsedal IL
12:34
()
 
 
7
Torgrim Vedde
12:39
Nesbyen IL
12:39
()
 
 
8
Anders Engebretsen
13:32
Heming, IL
13:32
()
 
 
9
Øystein Kleppe Brittmark
13:39
Lier IL
13:39
()
 
 
10
Aleksander Kaspersen
13:59
Drammens Ballklubb
13:59
()
 
 
11
Jakob Mestvedthagen
14:29
Hemsedal IL
14:29
()
 
 
12
Gaute Hagen Hallingstad
14:46
Gol IL
14:46
()
 
 
13
Vemund Hvitsand
14:54
Ål IL
14:54
()
 
 
14
Torjus Urke
15:02
Ål IL
15:02
()
 
 
15
Olav Skråmestø
16:09
Ål IL
16:09
()
 
 
DNF
Michael Besseberg Gjøvaag
13:56
Birkebeineren, IF
()
 
 
16
Antall
Påmeldte:  18
Startende: 17
 
 
G 15 år
 
1
Martin Bårtveit
16:06
Geilo IL
16:06
()
 
 
2
Eirik Langerud
17:00
Lier IL
17:00
()
 
 
3
Asbjørn Madsstuen
17:03
Njård
17:03
()
 
 
4
Jonas Dokken
17:42
Geilo IL
17:42
()
 
 
5
Martin Kristiansen
17:50
ROS, IL
17:50
()
 
 
6
Øyvind Rishoff
18:10
Ringkollen SK
18:10
()
 
 
7
Jakob Hanserud
18:25
Asker SK
18:25
()
 
 
8
Harald Astrup Arnesen
19:07
Heming, IL
19:07
()
 
 
9
Vegard Tveit
19:17
Ål IL
19:17
()
 
 
10
Emil Øverby
20:36
Lier IL
20:36
()
 
 
11
Mads Kåsamoen Halvorsen
21:18
Stokke IL
21:18
()
 
 
11
Antall
Påmeldte:  11
Startende: 11
 
 
eTiming versjon 3.0
27.12.2009 15:51:25
Side:4
Ribberennet Sparebank1 Cup
Resultatliste
Liatoppen  27.12.2009
Plass
Navn
Klubb
Tid
Distrikt
Løpstid
Tillegg
Tidsinfo
J 16 år
 
1
Linn Eriksen
18:08
Heming, IL
18:08
()
 
 
2
Emilie Slåtto Gomnes
19:20
Holeværingen, IL
19:20
()
 
 
2
Antall
Påmeldte:  3
Startende: 2
 
 
K 17 år
 
1
Maren Aasheim
18:51
Ringkollen SK
18:51
()
 
 
2
Ina Karlsson Elmholt
19:33
Bækkelagets SK
19:33
()
 
 
3
Christiane H Olsen
22:21
Mjøndalen IF
22:21
()
 
 
3
Antall
Påmeldte:  3
Startende: 3
 
 
G 16 år
 
1
Henrik Andersen
15:36
Stokke IL
15:36
()
 
 
2
Chrisander Skjønberg Holth
15:48
Birkebeineren, IF
15:48
()
 
 
3
Marcus Braathen
16:19
Sjåstad/Vestre Lier IL
16:19
()
 
 
4
Vebjørn Evjen
16:29
Lier IL
16:29
()
 
 
5
Ole Hulbak
16:55
Hemsedal IL
16:55
()
 
 
6
Håkon Sørbøen Larsen
17:03
Ål IL
17:03
()
 
 
7
Åsmund Jordet
17:33
Ål IL
17:33
()
 
 
8
Håvar Sørbøen
17:46
Ål IL
17:46
()
 
 
9
Stian Lie
18:05
Birkebeineren, IF
18:05
()
 
 
10
Vetle Fuglerud
18:13
Sjåstad/Vestre Lier IL
18:13
()
 
 
11
Jørgen Frost Bø
18:38
Oppegård IL
18:38
()
 
 
12
Kristoffer Knutsmoen
20:48
Nesodden IF
20:48
()
 
 
12
Antall
Påmeldte:  12
Startende: 12
 
 
M 17 år
 
1
Sondre Turvoll Fossli
29:52
Hokksund IL
29:52
()
 
 
2
Rolf Christian Hermanrud
31:45
Njård
31:45
()
 
 
3
Øyvind Seim
32:07
Hol IL
32:07
()
 
 
4
Magnar Kolbjørnsgard
32:44
Ål IL
32:44
()
 
 
5
Kjetil André Bjerkrheim
33:06
Nesbyen IL
33:06
()
 
 
6
Simen Hestad
33:09
Fjellblom IL
33:09
()
 
 
7
Anders Øverby
33:53
Lier IL
33:53
()
 
 
8
Ruben Joahnsen Strand
37:14
Nesbyen IL
37:14
()
 
 
9
Bjørn-Halvard Grøgard
42:24
Ål IL
42:24
()
 
 
DNF
Petter Sturla Ludvigsen
 
Konnerud IL
()
 
 
DNF
Haakon Magan
20:38
Ål IL
()
 
 
11
Antall
Påmeldte:  13
Startende: 12
 
 
K 18 år
 
1
Rannveig Jegleim
17:38
Gol IL
17:38
()
 
 
2
Emilie Fleten
18:13
Gol IL
18:13
()
 
 
3
Kristine Klægstad Moen
18:24
Eiker-Kvikk, IF
18:24
()
 
 
4
Tonje Røsholdt Andersen
19:42
Fet SK
19:42
()
 
 
5
Kristine Jahren
20:22
Svene IL
20:22
()
 
 
5
Antall
Påmeldte:  7
Startende: 7
 
 
K 19/20 år
 
1
Linn Ryen
35:21
Mjøndalen IF
35:21
()
 
 
2
Louise Lehren Moen
38:10
Heming, IL
38:10
()
 
 
3
Agnes Marie Knudtzon Brun-
39:47
Njård
39:47
()
 
 
3
Antall
Påmeldte:  4
Startende: 4
 
 
eTiming versjon 3.0
27.12.2009 15:51:25
Side:5
Ribberennet Sparebank1 Cup
Resultatliste
Liatoppen  27.12.2009
Plass
Navn
Klubb
Tid
Distrikt
Løpstid
Tillegg
Tidsinfo
Kvinner senior
 
1
Celine Marie Knudtzon Brun Lie
31:24
Njård
31:24
()
 
 
2
Hilde Lauvhaug
31:40
Skrautvål IL
31:40
()
 
 
3
Karianne Grue Tufte
34:53
Geilo IL
34:53
()
 
 
4
Liv Birgit Jorde
36:04
Gol IL
36:04
()
 
 
5
Ida Eide
38:19
Øystre Slidre IL
38:19
()
 
 
6
Eva Rønning
43:25
Fana IL
43:25
()
 
 
6
Antall
Påmeldte:  6
Startende: 6
 
 
M 18 år
 
1
Vetle Sjåstad Christiansen
28:10
Geilo IL
28:10
()
 
 
2
Sindre Bjørnestad Skar
28:50
Bærums Verk IF
28:50
()
 
 
3
Sigurd Hov
29:40
Svene IL
29:40
()
 
 
4
Joakim Granlund Skaug
31:47
Stokke IL
31:47
()
 
 
5
Stian Skaalvik Sandøy
32:14
Bromma IL
32:14
()
 
 
6
Thomas Voreland
32:26
Ringkollen SK
32:26
()
 
 
7
Ådne Holestøl Hognerud
33:05
Hol IL
33:05
()
 
 
8
Sondre Hegna
33:23
Svene IL
33:23
()
 
 
9
Eivind Stensvold
33:30
Geilo IL
33:30
()
 
 
10
Yngve Bøygard
35:33
Ål IL
35:33
()
 
 
11
Inge Fjeldstad Ravnås
35:41
Mjøndalen IF
35:41
()
 
 
12
Erland Kirkebøen Husom
35:45
Lillehammer Skiklub
35:45
()
 
 
13
Lars Hjemdal
38:07
Oslo Kajakklubb
38:07
()
 
 
13
Antall
Påmeldte:  16
Startende: 16
 
 
M 19/20 år
 
1
Pål Golberg
27:39
Gol IL
27:39
()
 
 
2
Eivind Bakkene
28:09
Øystre Slidre IL
28:09
()
 
 
3
Andreas Hillestad
28:18
Konnerud IL
28:18
()
 
 
4
Endre Turvoll Fossli
29:00
Hokksund IL
29:00
()
 
 
5
Pål Kristian Grue Tufte
29:20
Geilo IL
29:20
()
 
 
6
Mats Rudin Resaland
29:39
Bever'n, IL
29:39
()
 
 
7
Sondre Hove Andersen
30:31
Lyn Ski
30:31
()
 
 
8
Sjur Moe Grevsgård
30:59
Geilo IL
30:59
()
 
 
9
Emil Oliver Andersen
31:22
Konnerud IL
31:22
()
 
 
10
Sondre Evjen
31:49
Lier IL
31:49
()
 
 
11
Haakon Gedde-Dahl
32:06
Hokksund IL
32:06
()
 
 
12
Vegard Knutsen
32:20
Konnerud IL
32:20
()
 
 
13
Anders Engene Bjåland
32:27
Gol IL
32:27
()
 
 
14
Sveinung Brenno Flæthe
32:46
Gol IL
32:46
()
 
 
15
Matias Oppedal
33:08
Fana IL
33:08
()
 
 
15
Antall
Påmeldte:  15
Startende: 15
 
 
Menn senior
 
1
Per Kristian Nygård
26:56
Vestre Spone IF
26:56
()
 
 
2
Timo Andre Bakken
29:00
Mjøndalen IF
29:00
()
 
 
3
Per Øyvind Mythe
29:04
Hemsedal IL
29:04
()
 
 
4
Martin Stuge Bånerud
29:05
Kjelsås IL - ski
29:05
()
 
 
5
Nicolas Knutson
29:26
Njård
29:26
()
 
 
6
Simen Bækken
29:35
Strindheim IL
29:35
()
 
 
7
Nicolai Bergmann
30:32
Konnerud IL
30:32
()
 
 
8
Stian Stærkeby Jelstad
31:00
Vikersund IF
31:00
()
 
 
9
Sondre Eriksen
31:21
Vikersund IF
31:21
()
 
 
10
Andreas Beck Engebretsen
32:56
Heming, IL
32:56
()
 
 
eTiming versjon 3.0
27.12.2009 15:51:25
Side:6
Ribberennet Sparebank1 Cup
Resultatliste
Liatoppen  27.12.2009
Plass
Navn
Klubb
Tid
Distrikt
Løpstid
Tillegg
Tidsinfo
Menn senior
 
11
Tore Bjerkrheim
33:13
Nesbyen IL
33:13
()
 
 
12
Øivind Thorvald Due Trier
33:44
Heming, IL
33:44
()
 
 
13
Terje Bøygard
34:18
Ål IL
34:18
()
 
 
14
Frode Martinussen
37:30
Fossum IF
37:30
()
 
 
15
Lars Ivar Oppedal Berge
45:00
Fana IL
45:00
()
 
 
15
Antall
Påmeldte:  16
Startende: 15
 
 
Kvinner Mosjon
 
1
Ida Lobben Stie
20:01
Mjøndalen IF
20:01
()
 
 
2
Carine Wilhelmine Engebretsen
20:26
Heming, IL
20:26
()
 
 
2
Antall
Påmeldte:  2
Startende: 2
 
 
Menn Mosjon
 
1
Audun Bø
18:18
Oppegård IL
18:18
()
 
 
2
Aslak Bøygard
18:23
Ål IL
18:23
()
 
 
3
Ketil Olav Tveit
19:27
Ål IL
19:27
()
 
 
4
Jo Etterlid
19:33
Ål IL
19:33
()
 
 
5
Hans Jørgen Jahren
21:43
Rødberg
21:43
()
 
 
6
Kjell Stranden
21:55
Ål IL
21:55
()
 
 
6
Antall
Påmeldte:  9
Startende: 9

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut