-->

Ribberennet i Sogn og Fjordane 2009

Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

RIBBERENNET 2009
Offisiell resultatliste
27.12.2009

J 8 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Henriette Hegrenes Førde IL 4 07:33
Kristina S Hegrenes Førde IL 3 08:23
Synnøva Kårstad Skaar Førde IL 7 07:57
Susanne Svindland Mulen NOTEAM 49 32:39
Kristine Størdal Førde IL 22 07:04
Fullførte:5 Påmeldte:6 Premier:1 Startende: 5

J 9 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Ruffa Solheim Eikefjord IL 8 07:35
Gyrid Øygard Jølster IL 10 06:27
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 8 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Håvard Nikolay Hagenes Førde IL 1 08:28
Henrik Kårstad Lilleåsen Gaular IL 54 08:54
Oliver Svindland Mulen NOTEAM 48 22:00
Simen Rauset Fjellhug/Vereide IL 11 05:58
Christopher Solheim Eikefjord IL 9 08:42
Ørjan Solheim Eikefjord IL 2 07:01
Oliver Bosdal Thorsen Førde IL 13 06:33
Fullførte:7 Påmeldte:8 Premier:1 Startende: 7

G 9 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Jesper Uhre Hammersvik Førde IL 38 07:29
Sivert Kapstad Gaular IL 15 06:28
Atle Nornes Førde IL 14 11:11
Fullførte:3 Påmeldte:3 Premier:1 Startende: 3

J 10 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Synneva Iren Kvile Førde IL 16 07:19
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:1 Startende: 1
eTiming Utskrevet:27.12.2009 15:27:30 Side:1

G 10 år 1,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
Stian Kapstad Gaular IL 89 08:04
Nornes Knut Førde IL 20 07:11
Lars Thorsnes Lefdal IL Bjørn 19 05:43
Fredrik Kårstad Lilleåsen Gaular IL 37 06:41
Martin Lundekvam Gaular IL 88 06:44
Lars Jørgen Rundereim Førde IL 17 07:00
Henrik Husevåg Strømmen Førde IL 18 05:47
Fullførte:7 Påmeldte:7 Premier:1 Startende: 7

J 11 år 2,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Inga Kårstad Skaar Førde IL 21 09:14 00:00
2 Kristina Aase Fransson Førde IL 44 12:38 03:24
3 Maya Øygard Førde IL 28 14:05 04:51
Fullførte:3 Påmeldte:3 Premier:1 Startende: 3

G 11 år 2,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Runar Sekse Hafslo IL 26 09:19 00:00
2 Eirik Rauset Fjellhug/Vereide IL 24 09:20 00:01
3 Håvard Bergheim Holvik Fjellhug/Vereide IL 32 09:22 00:03
4 Tore Eimhjellen Hyen IL 23 10:26 01:07
5 Vetle Uhre Hammersvik Førde IL 39 16:46 07:27
6 Roar Nornes Førde IL 25 22:41 13:22
DNS Isak Aarøen Førde IL 29
DNS Johan Hillestad Hafslo IL 30
DNS Mikkel Sydnes Lampe Fana IL 27
DNS Vegard Skrede Hardbagg IL 31
Fullførte:6 Påmeldte:10 Premier:1 Startende: 6

J 12 år 2,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Renate Øye Pollen Førde IL 33 10:15 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:1 Startende: 1

G 12 år 2,0km fri
1 Aleksander Sunde Kvile Førde IL 34 09:21 00:00
DNS Jonas Skjeldestad Hove Sogndal IL 36
DNS Sedrik Ullebø Høyang, IL 35
Fullførte:1 Påmeldte:3 Premier:1 Startende: 1

J 13 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Karoline Erdal Førde IL 41 15:16 00:00
2 Marita Sekse Hafslo IL 40 16:33 01:17
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 13 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Andreas Rauset Fjellhug/Vereide IL 42 14:44 00:00
2 Adrian Helgheim Førde IL 43 21:09 06:25
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

J 14 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ane Øvregard Røhme IL Bjørn 46 12:48 00:00
2 Bertine Thorsnes Lefdal IL Bjørn 45 13:14 00:26
Fullførte:2 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 14 år 3,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Vegard S Hegrenes Førde IL 47 12:42 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Premier:1 Startende: 1

G 15 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Torstein Bu Førde IL 50 17:33 00:00
DNF Bendik Grimsbø Førde IL 51
Fullførte:1 Påmeldte:2 Premier:1 Startende: 2

G 16 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Oddne Munkvold Førde IL 55 18:44 00:00
2 Roger Øye Pollen Førde IL 53 18:56 00:12
3 Kjetil Husevåg Strømmen Førde IL 52 21:38 02:54
Fullførte:3 Påmeldte:3 Startende: 3

J 15 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Marte Erfjord Hafslo IL 59 24:06 00:00
2 Eirinn Kvåle Vik IL 58 24:08 00:02
DNS Mari Sollid Eide Fjellhug/Vereide IL 57
DNS Mathilde Rønning Vikersund IF 56
Fullførte:2 Påmeldte:4 Premier:1 Startende: 2

J 16 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Frida Øygard Jølster IL 60 22:02 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

Kvinner senior 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Bodil Ryste Gaular IL 62 19:15 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 2

K 19/20 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Elisabeth Ida Hildenes Eid IL 66 19:22 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:1 Startende: 1

Kvinner senior 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Benedikte Aa Hyen IL 65 20:10 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 2

K 17 år 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Anna Kårstad Skaar Førde IL 63 20:27 00:00
2 Karoline Holsen Kyte Førde IL 61 21:17 00:50

Kvinner senior 5,0km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Silje Kreken Almeland Strindheim IL 64
Fullførte:2 Påmeldte:3 Startende: 2

M 18 år 10km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Knut Olav Øygard Jølster IL 74 33:33 00:00
Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 1

M 17 år 10 km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Håvard Gjelsvik Førde IL 68 38:58 00:00
DNS Hallvard S Evjestad IL Bjørn 69
DNS Pål Andre Skrede Hardbagg IL 71
Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 1

M 18 år 10km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Eivind Øygard Jølster IL 72
DNS Thomas S Evjestad IL Bjørn 73
Fullførte:1 Påmeldte:3 Startende: 1

Menn senior 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Reinar Aaland Mesnali Skilag 82 45:38 00:00
2 Andre Haugsbø Gaular IL 81 46:34 00:56
3 Sindre Hoff Gaular IL 83 47:03 01:25
4 Asgeir Mandelid Årdal Jølster IL 79 47:09 01:31
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

M 19/20 år 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Martin Hegrenes Førde IL 76 51:30 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

M veteran 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ola Hegrenes Førde IL 80 52:09 00:00
2 Jan Arve Solheim Eikefjord IL 77 52:18 00:09
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

Menn senior 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Ørjan Hov Førde IL 87 54:23 00:00
2 Eivind Skaar Førde IL 75 55:23 01:00
3 Sindre Sunde Førde IL 70 56:07 01:44
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

M 19/20 år 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Odd-Anders Grimsbø Førde IL 84 57:49 00:00
Fullførte:2 Påmeldte:2 Startende: 2

M veteran 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
1 Stig Solheim Eikefjord IL 86 58:40 00:00
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3

Menn senior 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNF Jan Erik Øygard Førde IL 78
Fullførte:7 Påmeldte:8 Startende: 8

M veteran 15km fri
Plass Navn Klubb Start nr. Tid Etter
DNS Bernt Ullebø Høyang, IL 85
Fullførte:3 Påmeldte:4 Startende: 3
Totalt: Antall: 85
 


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut