Rindalsrennet 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste G 14 år 3 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Eriksen,Sivert Grøtan Melhus IL 09:22 + 00:00
2 Myrmo,Håkon Rennebu IL 09:44 + 00:22
3 Riseth,Fredrik Melhus IL 09:47 + 00:25
4 Nicolaisen,Ole Løkken IF 10:12 + 00:50
5 Nordland,Ådne Snøhetta IL 10:16 + 00:54
6 Larsen,Snorre Surnadal IL 10:28 + 01:06
7 Brøske,Vegar Surnadal IL 10:29 + 01:07
8 Riseth,Aleksander Melhus IL 10:30 + 01:08
9 Sølberg,Andreas Leik, IL 10:35 + 01:13
10 Pettersen,Henrik Molde og Omegn IF 10:36 + 01:14
11 By,Knut Anders Aunemo Orkdal IL 10:43 + 01:21
12 Østerås,Øystein Rennebu IL 11:01 + 01:39
13 Skjøtskift,Simen Krokstadøra IL 11:13 + 01:51
DNS Hoem,Hampus Surnadal IL  
DNS Eid,Mats- Even Leik, IL  
DNS Brå,Åsmund Oddvarson Byåsen IL  
Resultatliste G 13 år 3 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Resell,Erik Nordsæter Byåsen IL 10:38 + 00:00
2 Bævre,Vebjørn Trønsdal Rindals-Troll, IK 10:41 + 00:03
3 Steinsvoll,André Leik, IL 10:43 + 00:05
4 Lilleløkken,Jostein Rindals-Troll, IK 10:52 + 00:14
5 Bugge,Anders Eidsvåg IL 10:56 + 00:18
6 Wisløff,Aleksander Ranheim Skiklubb 11:02 + 00:24
7 Lurvik,Kristoffer Darell Ranheim Skiklubb 11:45 + 01:07
8 Moe,Johannes Molde og Omegn IF 11:48 + 01:10
9 Brattbakk,Magnus Snøhetta IL 12:31 + 01:53
10 Staveli,Espen Løfshus Orkdal IL 13:18 + 02:40
DNS Klæbo,Johannes Høstflot Byåsen IL  
DNS Storli,Magnus Osmarka IL  
Resultatliste J 14 år 3 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Wollan,Karoline Byåsen IL 10:49 + 00:00
2 Mathisen,Marianne Tiller IL 11:17 + 00:28
3 Benum,Mari Dahl Byåsen IL 11:27 + 00:38
4 Østhus,Ingrid Nor, IL 11:44 + 00:55
5 Bævre,Magnhild Moen Øvre Surnadal IL 11:47 + 00:58
6 Unsgård,Malin Leik, IL 12:30 + 01:41
7 Uthus,Siv-Merete Orkdal IL 13:38 + 02:49
DNS Svanem,Inger Surnadal IL  
DNS Lien,Marie Byåsen IL  
Resultatliste J 13 år 3 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakken,Silje Leik, IL 11:30 + 00:00
2 Lyche,Hanna Molde og Omegn IF 11:41 + 00:11
3 Dannevig,Ingrid Surnadal IL 11:42 + 00:12
4 Volden,Åshild Vognild Strindheim IL Ski 11:49 + 00:19
5 Stokken,Kaja Elise Eidstumo Byåsen IL 11:51 + 00:21
6 Korsbrekke,Guro Rustad IL 12:03 + 00:33
7 Sommerseth,Emma Marie Lysø Byåsen IL 12:16 + 00:46
8 Heggem,Marte Lysaker Byåsen IL 12:20 + 00:50
9 Nakstad,Kristine Strøm Byaasen Skiklub 12:23 + 00:53
10 Schive,Maria Byåsen IL 12:31 + 01:01
11 Estenstad,Thea Elise Leik, IL 12:59 + 01:29
DNS Mogstad,Ida Surnadal IL  
Resultatliste G 16 år 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gilde,Vebjørn Hernes IL 17:18 + 00:00
2 Løfald,Gjermund Rindals-Troll, IK 17:20 + 00:02
3 Sommerseth,Martin Byåsen IL 17:24 + 00:06
4 Aunli,Lars Ove Kyrksæterøra IL 17:29 + 00:11
5 Røen,Lars Bakken Rindals-Troll, IK 17:33 + 00:15
6 Grut,Ingebrigt Rennebu IL 17:44 + 00:26
7 Riseth,Martin Melhus IL 17:47 + 00:29
8 Kjøsnes,Eivind Magnus Byåsen IL 18:09 + 00:51
9 Kregnes,Olav Lundamo IL 18:30 + 01:12
10 Vedvik,Emil Ranheim Skiklubb 19:02 + 01:44
DNS Bævre,Jo Trønsdal Rindals-Troll, IK  
Resultatliste G 15 år 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Lilleberg,Severin Byåsen IL 17:09 + 00:00
2 Michler,Sondre Stenersen Ziel Byåsen IL 18:06 + 00:57
2 Syrstad,Torleif Lundamo IL 18:06 + 00:57
4 Pedersli,Trond Einar Moen Leinstrand IL 18:37 + 01:28
5 Myrmo,Magne Rennebu IL 18:45 + 01:36
6 Schive,Sindre Byåsen IL 18:58 + 01:49
7 Svendsen,Johannes Leinstrand IL 19:03 + 01:54
8 Ebbesen,Petter Orkanger IF 19:04 + 01:55
9 Storli,Jacob Senderud Byaasen Skiklub 20:10 + 03:01
9 Sponås,Oddbjørn Surnadal IL 20:10 + 03:01
11 Graabak,Jakob Byaasen Skiklub 21:14 + 04:05
DNS Kvam,Andreas Dalguten IL  
Resultatliste J 15 år 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gussiås,Mari Støen Molde og Omegn IF 20:16 + 00:00
2 Gjeitnes,Mathea Molde og Omegn IF 20:33 + 00:17
3 Nakstad,Ingeranne Strøm Byaasen Skiklub 20:34 + 00:18
4 Normann,Ida Uvsløkk Børsa IL-ski 20:52 + 00:36
5 Snildalsli,Wenche Aune Krokstadøra IL 21:23 + 01:07
6 Muan,Mari Meldal IL 21:50 + 01:34
7 Haugland,Kristin Strindheim IL Ski 22:20 + 02:04
8 Schei,Thea Orkdal IL 24:18 + 04:02
9 Berg,Marthe Krokstadøra IL 24:56 + 04:40
10 Garberg,Hege Orkdal IL 28:42 + 08:26
DNS Aagaard,Juila Byaasen Skiklub  
DNS Grinde,Kari Hovin IL  
Resultatliste J 16 år 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Mogstad,Berit Surnadal IL 20:48 + 00:00
2 Pettersen,Fredrikke Lyngstad og Omegn IL 21:16 + 00:28
3 Korsbrekke,Synne A. Rustad IL 22:53 + 02:05
4 Gjeldnes,Helga Øvre Surnadal IL 22:58 + 02:10
5 Lyngstad,Trine Eirin Håndstad Lyngstad og Omegn IL 24:42 + 03:54
Resultatliste K 17 år 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Tonje Uvsløkk Børsa IL-ski 19:59 + 00:00
2 Bugge,Gunnhild Eidsvåg IL 20:09 + 00:10
3 Landrø,Randi Skaun IL 20:19 + 00:20
4 Stokken,Frida Eidstumo Byåsen IL 21:15 + 01:16
5 Unsgård,Kristine Leik, IL 21:18 + 01:19
6 Kanstad,Mali Gederaas Ranheim Skiklubb 22:14 + 02:15
7 Skoglund,Marit Rønning Byåsen IL 22:38 + 02:39
DNS Bolme,Berit Øvre Surnadal IL  
DNS Fossum,Åshild Orkanger IF  
Resultatliste K 18 år 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moe,Kristin Byåsen IL 21:40 + 00:00
DNS Aagaard,Tine Byaasen Skiklub  
Resultatliste K 19-20 år 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bakkhaug,Marita Flatås IL 19:08 + 00:00
2 Ulsund,Marit Askevold Strindheim IL Ski 19:22 + 00:14
3 Klungerbo,Kristine Byåsen IL 21:33 + 02:25
Resultatliste Kvinner senior 6 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Haugen,Heidi Orkdal IL 21:05 + 00:00
Resultatliste M 17 år 8 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Løfald,Hallvard MVS/ Rindals-Troll, IK 20:27 + 00:00
2 Selvnes,Håkon Orkdal IL 21:13 + 00:46
3 Selvnes,Eirik Orkdal IL 21:19 + 00:52
4 Sæterbø,Ole Surnadal IL 21:21 + 00:54
4 Talsnes,Rune Kjøsen Leik, IL 21:21 + 00:54
6 Hoem,Felix Surnadal IL 21:23 + 00:56
7 Holte,Fredrik Schjeldrup Byåsen IL 21:35 + 01:08
7 Skogstad,Per Harald Lundamo IL 21:35 + 01:08
9 Lyche,Lars Molde og Omegn IF 21:58 + 01:31
10 Gussiås,Håkon Støen Molde og Omegn IF 22:04 + 01:37
11 Torsetnes,Stian Molde og Omegn IF 22:21 + 01:54
12 Aune,Erlend Viggja IL 22:53 + 02:26
13 Volden,Vemund Vognild Strindheim IL Ski 23:06 + 02:39
14 Vatten,Tormod MVS/ Surnadal IL 23:14 + 02:47
DNS Helgemo,Andreas Byåsen IL  
DNS Skogstad,Tor Håkon Lundamo IL  
Resultatliste M 18 år 8 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hammer,Johan Riseth Børsa IL-ski 20:14 + 00:00
2 Broen,Anders Kjeka Klæbu IL 20:31 + 00:17
3 Presthus,Olav Foss Byåsen IL 20:44 + 00:30
4 Berg,Mads Erik MVS/ Krokstadøra IL 20:57 + 00:43
5 Bugge,Johan Eidsvåg IL 21:01 + 00:47
6 Staveli,Thomas Løfshus Orkdal IL 22:01 + 01:47
7 Øyen,Tor Olav Molde og Omegn IF 22:06 + 01:52
8 Kregnes,Anders Trønder-Lyn 22:42 + 02:28
9 Lurvik,Fredrik Darell Ranheim Skiklubb 23:04 + 02:50
10 Høgholt,Ingebrigt Rindals-Troll, IK 24:44 + 04:30
DSQ Hjelle,Øivind Molde og Omegn IF 20:56
DNS Steen,Ingebrigt Børset Rindals-Troll, IK  
DNS Muan,Martin Meldal IL  
DNS Blækkan,Simen Viggja IL  
DNS Solligård,Sverre Orkdal IL  
Resultatliste M 19-20 år 12 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Bjørseth,Marius Bratsberg IL 30:23 + 00:00
2 Geving,Marius S. Byåsen IL 30:25 + 00:02
3 Svendsen,Fredrik Byåsen IL 32:25 + 02:02
4 Olsen,Henrik André Byåsen IL 33:06 + 02:43
DNS Flaaøien,Kenneth Klæbu IL  
Resultatliste Menn senior 12 km klas.   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Moholdt,Lars Hol Rindals-Troll, IK 28:27 + 00:00
2 Thonstad,Audun Strindheim IL Ski 30:47 + 02:20
3 Tronvoll,Ove Erik Byåsen IL 30:49 + 02:22
4 Thonstad,Jarle Heimdal Ski 33:24 + 04:57
5 Landrø,Johan Skaun IL 34:35 + 06:08
6 Gilde,Rune Hernes IL 34:52 + 06:25
7 Nymark,Trond Viking, TIF 36:17 + 07:50
DNS Jermstad,Frode Strindheim IL Ski

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut