-->
BLINK direktelinker rett under nyhet nr. 2
RESULTATER: Lysebotn Opp| BLINK (alle renn)| Andre konkurranser

Røldalsrennet 2009

Flotte forhold med kaldt i Røldal i dag. Det var i alt 81 deltakarar som deltok.
Tips en venn  Skriv ut

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

  RØLDALSRENNET 30.12.2009     RØLDAL IL                 Plass Navn Klubb Slutt-tid Diff GUTAR 10 ÅR 1 KM   EIDE Vebjørn VOSS IL 04:29     EIKEMO Tjøstov RØLDAL IL 05:42     EIKENES Bendik MADLA IL 05:20     HERMANSEN Morten REIN IL 06:54     LIEN Thomas ETNE IL 06:45     RULLESTAD Tøres IL KORLEVOLL 04:39   JENTER 10 ÅR 1 KM   HAGEN Andrine IL KORLEVOLL 06:51     HALLDORSSON Solveig IL KORLEVOLL 05:37     NERHEIM Mathilde SULDAL IL 04:49     NYGAARD Marianne SANDNES IL 06:16   GUTAR 9 ÅR 1 KM   BØRVE Magnus IL KORLEVOLL 06:30     MATHIESEN Tobias SULDAL IL 05:29     SANDAL Eirik RØLDAL IL 05:34     TVEIT Robin RØLDAL IL 07:57   JENTER 9 ÅR 1 KM   MEDHUS Maria S. RØLDAL IL 06:40   GUTAR 8 ÅR 1 KM   ABELSEN Jens Eide IL KORLEVOLL 12:15     GANGESKAR Vetle RØLDAL IL 07:19     JORDEBREKK Helge RØLDAL IL 09:02     JORDEBREKK Inge RØLDAL IL 09:47     KVÅLE Ådne RØLDAL IL 06:17     MEDHUS Bård Olav S. RØLDAL IL 06:11     SKARE Eivind IL KORLEVOLL 11:00   JENTER 8 ÅR 1 KM   ABELSEN Ane IL KORLEVOLL 10:36   GUTAR 12 ÅR 2 KM 1 MANNSÅKER Håvard SANDNES IL 09:08   2 HAUGEN Daniel BYKLE IL 09:58 00:50   FINNE Sigurd IL KORLEVOLL Ikke-møtt   GUTAR 11 ÅR 2 KM 1 MJELDE Anders B. OSTERØY IL 10:42   JENTER 12 ÅR 2 KM 1 BØRVE Mari IL KORLEVOLL 09:51   2 MATHIESEN Ane Evjen SULDAL IL 11:52 02:01 JENTER 11 ÅR 2 KM 1 AUSTRHEIM Turid Therese FANA IL 10:40   2 SOLLI Emma ÅMDAL IL 11:50 01:10 3 MANNSÅKER Live SANDNES IL 12:08 01:28 4 FOLKVORD Mari SANDNES IL 12:19 01:39 5 MEDHUS Synnøve RØLDAL IL 12:42 02:02 GUTAR 14 ÅR 3 KM 1 KVÅLE Håvard RØLDAL IL 14:00   2 HAUGEN Joachim BYKLE IL 14:21 00:21 3 RULLESTAD Ole IL KORLEVOLL 14:25 00:25 4 MEDHUS Nils Vetle RØLDAL IL 15:12 01:12                     GUTAR 13 ÅR 3 KM 1 EKRHEIM Øystein IL KORLEVOLL 12:30   2 EIDE Bjarte VOSS IL 13:17 00:47 3 NERHEIM Vebjørn SULDAL IL 13:52 01:22 4 HALLDORSSON Øystein IL KORLEVOLL 14:16 01:46 5 NYGAARD Eivind SANDNES IL 14:23 01:53   ALNE Benjamin SANDNES IL Ikke-møtt   JENTER 14 ÅR 3 KM 1 TOKHEIM Ingvild IL KORLEVOLL 15:03   JENTER 13 ÅR 3 KM 1 HERMANSEN Marianne REIN IL 14:57   2 EIKEMO Åshild RØLDAL IL 15:50 00:53 3 KVÅLE Elise RØLDAL IL 16:02 01:05 4 FINNE Hanna IL KORLEVOLL 18:50 03:53 GUTAR 16 ÅR 5 KM 1 TURTVEIT Vebjørn VOSS IL 16:58   2 HAUGO Olav VOSS IL 17:57 00:59 3 BRU REIGSTAD Magnus OSTERØY IL 18:35 01:37   ÅSHEIM Jarle Nordtveit VINDAFJORD IL Ikke-møtt     ERIKSTEIN Knut Halvor VINJE IL Ikke-møtt   GUTAR 15 ÅR 5 KM 1 KVÅLE Gaute RØLDAL IL 16:33   2 FOLKVORD Sindre SANDNES IL 17:23 00:50 3 FRESVIK Erik RØLDAL IL 19:13 02:40 4 MJELDE Øyvind B. OSTERØY IL 19:35 03:02 5 MANNSÅKER Ådne SANDNES IL 19:38 03:05 6 THYGESEN Jostein Skare IL KORLEVOLL 22:38 06:05 JENTER 16 ÅR 5 KM 1 LID BYGGLAND Sigrid HØYDALSMO IL 22:39     TORSVIK Solveig KVAM LSK Ikke-møtt   JENTER 15 ÅR 5 KM 1 SEIM Sigrid RØLDAL IL 22:04   2 BERGSBAKKEN Ingvild RØLDAL IL 22:06 00:02 3 VATNEDALEN Anne BYKLE IL 22:10 00:06 4 JEKTEBERG Ingunn BYKLE IL 22:34 00:30 5 MEDHUS Eli RØLDAL IL 24:04 02:00 KVINNER 18 ÅR 5 KM 1 EIDE TOKHEIM Beate SØRE ÅL IL 20:29   KVINNER 19-20 ÅR 5 KM 1 KROKEN Kathrine Lyngstad VINJE IL 20:48   KVINNER SENIOR 5 KM 1 BØRVE Eli IL KORLEVOLL 22:13   MENN 17 ÅR 10 KM 1 FOLKVORD Ingvar SANDNES IL 35:00:00   2 FINNE Martin IL KORLEVOLL 37:46:00 02:46 3 REIGSTAD Ola Braathen OSTERØY IL 38:02:00 03:02   DRIVENES Håvard KVAM LSK Ikke-møtt   MENN 18 ÅR 10 KM 1 VETRHUS Jon-Inge SULDAL IL 33:31:00   2 MJELDE Eirik OSTERØY IL 33:58:00 00:27 3 HANDELAND Sondre SAUDA IL 36:16:00 02:45   HØGSET Sindre VINJE IL Ikke-møtt                                           MENN 19-20 ÅR 10 KM 1 GRAVE Nils Magnus Bøen IL KORLEVOLL 31:52:00   2 BØDTKER Anders BYKLE IL 32:30:00 00:38 3 REIGSTAD Lars Braathen OSTERØY IL 35:26:00 03:34   OPEDAL Sigurd Helle IL KORLEVOLL Ikke-møtt     DRIVENES Erlend KVAM LSK Ikke-møtt     CHRISTENSEN Carsten VOSS IL Ikke-møtt   MENN SENIOR ÅR 10 KM 1 THYGESEN Torgeir Skare IL KORLEVOLL 31:07:00   2 BOTNEN Andre RØLDAL IL 32:00:00 00:53 3 MEDHUS Odd Ivar RØLDAL IL 33:33:00 02:26 4 IGELTJØRN Vidar IL KORLEVOLL 34:07:00 03:00 5 KVÅLE Lars RØLDAL IL 35:27:00 04:20 6 HAVREVOLL Tom SULDAL IL 39:06:00 07:59 7 HEIEN Magne IL TERNEN 40:55:00 09:48   ØVREGÅRD Jan RØLDAL IL Brutt      SEIM Lars RØLDAL IL Ikke-møtt  


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn  Skriv ut