Romjulsrenn i Drevja 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst
Resultatliste J 8 år 1,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Kråkstad Johansen,Hanne Bossmo Og Ytteren Il 07:57,59
  Rystad,Nora Grane Il 07:52,43
  Sund,Tuva Grane Il 07:35,86
Resultatliste G 8 år 1,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Steinbakken,Vegar Hattfjelldal Il 08:18,62
Resultatliste G 9 år 1,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Alfheim,Martin Bossmo Og Ytteren Il 05:55,63
  Gjesbakk,Sondre Utskarpen Il 07:38,99
  Hans Gunnar,Eliassen Storforshei If 06:47,13
  Nyland,Håkon Grønbech Mosjøen Il 05:52,76
Resultatliste J 10 år 1,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Kråkstad Johansen,Marthe Bossmo Og Ytteren Il 05:28,40
  Simonsen,Sofie Halsøy Il Ski 06:45,22
Resultatliste G 10 år 1,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
  Bogfjellmo,Kristoffer Grane Il 06:14,44
  Nes,Erlend Stålsett Mosjøen Il 06:01,45
  Nordås,Martin Mosjøen Il 05:48,31
Resultatliste J 11 år 2,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gjesbakk,Ingvild Utskarpen Il 08:23,92 + 00:00,00
2 Nes,Tonje Stålsett Mosjøen Il 08:37,94 + 00:14,02
3 Nyland,Ingrid Grønbech Mosjøen Il 08:41,46 + 00:17,54
4 Drevland,Ragnhild Hilstad Il 08:44,57 + 00:20,65
5 Emma Mari,Eliassen Storforshei If 09:17,25 + 00:53,33
Resultatliste G 11 år 2,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Paul Andre,Kristoffersen Storforshei If 06:55,44 + 00:00,00
2 Rønning,Sivert Zosa Mosjøen Il 07:43,12 + 00:47,68
3 Utland,Martin Utskarpen Il 08:18,07 + 01:22,63
4 Bekkevold,Sander Grane Il 08:19,52 + 01:24,08
5 Hauan,Bernt Erik Halsøy Il Ski 09:34,63 + 02:39,19
Resultatliste J 12 år 2,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hauahei,Melanie Skonseng Ul 07:30,96 + 00:00,00
2 Bekkevold,Elise Grane Il 08:16,00 + 00:45,04
3 Lien,Silje Beate Grane Il 08:18,88 + 00:47,92
Resultatliste G 12 år 2,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Øvsteng,Sivert Mosjøen Il 07:09,50 + 00:00,00
2 Frydenlund,Nikolai Skonseng Ul 07:43,41 + 00:33,91
3 Einhaug,Jonas Bossmo Og Ytteren Il 07:58,39 + 00:48,89
4 Høgseth,Jørgen Valberg Bossmo Og Ytteren Il 08:03,58 + 00:54,08
5 Steinbakken,Sondre Hattfjelldal Il 08:09,79 + 01:00,29
Resultatliste J 13 år 2,5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Brandt Nilsen,Tiril Bossmo Og Ytteren Il 07:59,86 + 00:00,00
2 Sørmo,Frida Utskarpen Il 08:43,03 + 00:43,17
3 Gjesbakk,Vilde Utskarpen Il 08:53,52 + 00:53,66
4 Strømstad,Marie Grane Il 09:16,34 + 01:16,48
5 Rystad,Kristine Grane Il 09:25,67 + 01:25,81
6 Sund,Frida Grane Il 10:06,69 + 02:06,83
Resultatliste G 13 år 2,5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Hågensen,Tor-Arne Grane Il 08:00,35 + 00:00,00
2 Alfheim,Petter Bossmo Og Ytteren Il 08:11,17 + 00:10,82
3 Bogfjellmo,Ole Magnus Grane Il 08:28,14 + 00:27,79
4 Sveli,Håkon Halsøy Il Ski 08:31,73 + 00:31,38
5 Thorsteinsen,Daniel Hattfjelldal Il 08:44,04 + 00:43,69
6 Mellingen,Joakim Grane Il 09:11,03 + 01:10,68
7 Eggen,Snorre Grane Il 09:45,73 + 01:45,38
Resultatliste J 14 år 2,5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Gjesbakk,Heidi Bossmo Og Ytteren Il 08:19,64 + 00:00,00
2 Bjerkadal,Ragnhild Bossmo Og Ytteren Il 08:38,74 + 00:19,10
3 Drevland,Sigrun N Hilstad Il 09:27,69 + 01:08,05
Resultatliste G 14 år 2,5 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Fjellavli,Sindre Bossmo Og Ytteren Il 07:41,54 + 00:00,00
2 Slind,Fredrik Drevja Il 08:08,73 + 00:27,19
3 Byberg,Tommy Sømna Il 08:17,42 + 00:35,88
DNS Brose,Sebastian Hattfjelldal Il  
Resultatliste M 19-20 år 13 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Solli,Tarjei Grøa Il 38:12,06 + 00:00,00
2 Dahle,Andreas Sømna Il 40:55,63 + 02:43,57
3 Reinfjord,Kristian Sømna Il 41:59,50 + 03:47,44
Resultatliste Menn senior 13 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Breivik,Stian Leirfjord Il 37:37,50 + 00:00,00
2 Vatshaug,Martin Drevja Il 39:14,48 + 01:36,98
3 Johansen,Jan- Erik Bossmo Og Ytteren Il 39:54,25 + 02:16,75
4 Hansen,Yngvar Mosjøen Il 40:08,10 + 02:30,60
5 Kristoffersen,Sten Frode Storforshei If 42:04,87 + 04:27,37
6 Bønå,Bjørn Arve Visto Il 42:15,60 + 04:38,10
7 Nordstoga,Erik Horne Mosjøen Il 42:50,56 + 05:13,06
8 Solli,Ronny Grøa Il 48:17,84 + 10:40,34
Resultatliste M 17 år 8,6 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Johnsen,Peder Leirfjord Il 30:07,17 + 00:00,00
2 Johnsen,Sigurd Leirfjord Il 31:05,92 + 00:58,75
Resultatliste M 18 år 8,6 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Jensen,Rolf Einar Bossmo Og Ytteren Il 25:04,16 + 00:00,00
2 Husby,Håkon Grane Il 29:03,68 + 03:59,52
Resultatliste M åpen 8,6 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Storvik,Per Elkem 29:39,47 + 00:00,00
2 Varem,Kjell Mosjøen Il 30:11,28 + 00:31,81
3 Vilhelmsen,Alv Arne Mosjøen Il 31:23,59 + 01:44,12
4 Garnes,John Petter Halsøy Il Ski 32:57,43 + 03:17,96
5 Haldorsen,Jonny Leirfjord Il 35:31,97 + 05:52,50
Resultatliste K 19-20 år 7,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Stenhaugmo,Julie Utskarpen Il 24:19,34 + 00:00,00
2 Drevland,Gunhild Hilstad Il 26:25,69 + 02:06,35
3 Alterås,Ingrid Bossmo Og Ytteren Il 26:37,00 + 02:17,66
Resultatliste Kvinner senior 7,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Solli,Lotte Strøm Drevja Il 22:25,94 + 00:00,00
Resultatliste K åpen 7,0 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Nilsen,Elin Bossmo Og Ytteren Il 20:47,26 + 00:00,00
Resultatliste J 15 år 4,3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Rundhaug,Mathilde Bossmo Og Ytteren Il 15:40,57 + 00:00,00
DNS Hansen,Susanne Iren Skjervøy Ik  
Resultatliste G 15 år 4,3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sætermo,Isak Storforshei If 13:19,76 + 00:00,00
2 Bekkevold,Vegar Grane Il 13:46,37 + 00:26,61
3 Fagerli,Gøran Bossmo Og Ytteren Il 13:49,13 + 00:29,37
4 Skog Tømmervik,Vidar Leirfjord Il 14:18,16 + 00:58,40
5 Sund,Petter Grane Il 14:25,62 + 01:05,86
6 Høgseth Nordeng,Nikolai Utskarpen Il 14:47,55 + 01:27,79
7 Bekkevold,Martin Grane Il 15:01,85 + 01:42,09
8 Richardsen Berntsen,Ole Magnus Nesna Il 15:09,34 + 01:49,58
9 Hjerpås,Håkon Vetleseter Hattfjelldal Il 15:20,86 + 02:01,10
10 Vilhelmsen,Emil Mosjøen Il 15:33,64 + 02:13,88
Resultatliste J 16 år 4,3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Svartvatn,Anne Marte Grane Il 17:26,51 + 00:00,00
2 Thorsteinsen,Mari Andrine Hattfjelldal Il 18:54,62 + 01:28,11
Resultatliste G 16 år 4,3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sorsell,Emil Myvang Storforshei If 12:53,69 + 00:00,00
2 Kildal,Trym Bossmo Og Ytteren Il 13:06,36 + 00:12,67
3 Nyland,Øystein Grønbech Mosjøen Il 13:46,97 + 00:53,28
4 Bjerkadal,Håkon Bossmo Og Ytteren Il 14:07,13 + 01:13,44
5 Rønning,Andreas Zosa Mosjøen Il 14:23,01 + 01:29,32
6 Vesterlid,Ørjan Hattfjelldal Il 14:58,05 + 02:04,36
DNS Aakvik,Mats Klaussen Mosjøen Il  
Resultatliste K 17 år 4,3 km   Return
Plass Navn Klubb                  Tid
1 Sørmo,Marte Johanne Bossmo Og Ytteren Il 16:26,40 + 00:00,00
2 Bekkevold,Karoline Grane Il 18:26,44 + 02:00,04

* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut