Romjulsrennet GD-cup 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Romjulsrennet GD - cup

 

Vanlig renn

Arrangør

Lalm IL Skigruppa

 

Sted

Heidalskogen Skianlegg

 

 

 

Dato

27.12.08

Plas

Navn

Klubb

 

 

Slutt-tid

Diff

Gutter 10 år ( 1,3 km )

 

Horten Sylfest

Søre Ål IL

 

 

6:02

 

 

Kvålshagen Frank

Lalm IL

 

 

Ikke-møt

 

 

Kjorstad Asmund

Harpefoss IL

 

 

4:32

 

 

Jansson Markus

Ringebu/Fåvan

 

 

5:07

 

 

Nørstegård Jo

Lesjaskog IL

 

 

4:31

 

 

Harerusten Ola

Heidal IL

 

 

6:01

 

Jenter 10 år (1,3 km)

 

Sveen Marion

Heidal IL

 

 

5:15

 

 

Skyttermoen Silje Therese

Follebu Skikl

 

 

5:33

 

 

Stakston Sigrid

Søre Ål IL

 

 

4:44

 

 

Doseth Veronica

Lesjaskog IL

 

 

Ikke-møt

 

 

Slettom Tora

Lom IL

 

 

5:52

 

 

Kleiven Ingrid

Lalm IL

 

 

6:00

 

 

Askeland Guro

Ringebu/Fåvan

 

 

6:07

 

 

Moldal Silje Cathrine

Heidal IL

 

 

8:09

 

 

Arnekleiv Juni

Dombås IL

 

 

4:44

 

Gutter 9 år ( 1,3 km )

 

Øyen Kvernstuen Jarmund

Lom IL

 

 

5:40

 

 

Gotzel Johan Lauritz

Ringebu/Fåvan

 

 

6:01

 

 

Ringlund Ole Anton

Tormod Skilag

 

 

7:05

 

 

Synstnes Erlend

Lom IL

 

 

6:01

 

 

Sverdrup Kristoffer

Dombås IL

 

 

5:14

 

 

Nerjordet Petter

Vestringen IL

 

 

5:35

 

 

Rudland Sigurd H.

Kvam IL

 

 

6:09

 

 

Kleiven Jarle

Lalm IL

 

 

6:32

 

 

Grimstad Olav

Lillehammer S

 

 

6:16

 

 

Hårstadhaugen Jon

Vestringen IL

 

 

5:27

 

Jenter 9 år (1,3 km)

 

Slåen Anna

Tormod Skilag

 

 

5:22

 

 

Stubrud Hege Lindvik

Søre Ål IL

 

 

5:39

 

 

Svartbrenna Sigrid

Dovre IL

 

 

7:04

 

 

Kleiven Andrine

Heidal IL

 

 

Ikke-møt

 

 

Øyjordet Tilde

Lom IL

 

 

7:26

 

 

Kvam Eline

Øyer-Tretten

 

 

Ikke-møt

 

 

Rønningen Rannveig

Ringebu/Fåvan

 

 

6:55

 

 

Rønn Kristine

Harpefoss IL

 

 

Ikke-møt

 

Gutter 8 år (1,3 km)

 

Aurmo Reidar

Lom IL

 

 

6:20

 

 

Mittet Johannes

Roterud IL

 

 

7:28

 

 

Bakken Eskil

Ringebu/Fåvan

 

 

7:12

 

 

Hestetræet Truls

Lillehammer S

 

 

Ikke-møt

 

 

Dukefoss Frikk

Lillehammer S

 

 

6:03

 

 

Øihusom Jørgen

Lalm IL

 

 

7:08

 

 

Kleiven Markus

Lalm IL

 

 

8:10

 

Jenter 8 år (1,3 km)

 

Strandlien Mette

Ringebu/Fåvan

 

 

7:46

 

 

Teige Ingrid Rudi

Kvam IL

 

 

7:28

 

 

Bossum Ingvild

Søre Ål IL

 

 

7:54

 

 

Moldal Marte

Heidal IL

 

 

11:50

Romjulsrennet GD - cup

 

Vanlig renn

Arrangør

Lalm IL Skigruppa

 

Sted

Heidalskogen Skianlegg

 

 

 

Dato

27.12.08

Plas

Navn

Klubb

Renn A

Renn B

Slutt-tid

Diff

Gutter 12 år (1,3 + 1,3 km)

1

Kjonerud Håkon

Roterud IL

3:59

3:56

7:55

 

2

Stakston Petter

Søre Ål IL

4:04

3:59

8:03

0:08

3

Rønn Kjetil

Harpefoss IL

4:15

4:08

8:23

0:28

4

Rudland Hans Kristian

Kvam IL

4:16

4:08

8:24

0:29

5

Staum Erik

Follebu Skikl

4:16

4:09

8:25

0:30

6

Isum Vemund Lindstad

Øyer-Tretten

4:16

4:13

8:29

0:34

7

Aurmo Erik

Lom IL

4:19

4:15

8:34

0:39

8

Brusveen Torstein Furuset

Vingrom IL

4:17

4:23

8:40

0:45

9

Staum Simen

Follebu Skikl

4:21

4:24

8:45

0:50

10

Hagen Torstein

Kvam IL

4:26

4:31

8:57

1:02

11

Skyttermoen Christian

Follebu Skikl

4:10

4:48

8:58

1:03

12

Kvålen Torger

Skåbu-Tverrby

4:30

4:29

8:59

1:04

13

Riksaasen Bjørn Georg

Vågå IL Ski o

4:39

4:35

9:14

1:19

14

Svingen Håvard

Øyer-Tretten

4:35

4:40

9:15

1:20

15

Kleiven Estin

Lalm IL

4:44

4:45

9:29

1:34

16

Sande Nils Andreas

Skåbu-Tverrby

4:49

4:42

9:31

1:36

17

Frydenlund Patrik

Vågå IL Ski o

4:55

4:40

9:35

1:40

18

Sverdrup Henrik

Dombås IL

4:53

4:53

9:46

1:51

19

Veslum Frederik

Skåbu-Tverrby

4:55

4:54

9:49

1:54

20

Rønningen Pål Anders

Ringebu/Fåvan

4:57

5:15

10:12

2:17

21

Bakken Johan

Ringebu/Fåvan

4:58

5:18

10:16

2:21

22

Harerusten Syver

Heidal IL

5:12

5:13

10:25

2:30

23

Snerle Martin

Lalm IL

5:12

5:21

10:33

2:38

24

Skogstad Isaksen Eskil

Lalm IL

5:39

5:48

11:27

3:32

 

Nilsen Mork Lars Erik

Sør-Fron IL S

 

Ikke-møt

 

 

Jenter 12 år (1,3 + 1,3 km)

1

Heringstad Ingrid

Heidal IL

4:27

4:30

8:57

 

2

Øyjordet Lisell

Lom IL

4:47

4:22

9:09

0:12

3

Tofte Mathea

Lillehammer S

4:41

4:29

9:10

0:13

4

Fredriksen Anna

Lillehammer S

4:51

4:47

9:38

0:41

5

Flobergseter Marte Bruase

Lesjaskog IL

4:53

4:47

9:40

0:43

6

Arnekleiv Maja

Dombås IL

4:54

4:47

9:41

0:44

7

Trønnes Torunn

Lom IL

5:01

4:54

9:55

0:58

8

Nørstegård Elianna Brøste

Lesjaskog IL

4:58

4:58

9:56

0:59

9

Teige Martine Rudi

Kvam IL

5:06

4:51

9:57

1:00

10

Killi Johanne

Dombås IL

5:02

5:09

10:11

1:14

11

Bergseng Kristine

Dovre IL

5:49

5:53

11:42

2:45

 

Kleiven Jorid

Lalm IL

Ikke-møt

 

 

 

 

Hestetræet Marie

Lillehammer S

Ikke-møt

 

 

 

Gutter 11 år ( 1,3 + 1,3 km )

1

Skaarseth Iver

Lillehammer S

4:28

4:20

8:48

 

2

Husom Amund Kirkebøen

Lillehammer S

4:30

4:25

8:55

0:07

3

Sætre Sivert

Harpefoss IL

4:31

4:26

8:57

0:09

4

Wassrud Emil

Sør-Fron IL S

4:31

4:27

8:58

0:10

5

Wijgaart-van Dijk Karsten

Vågå IL Ski o

4:33

4:36

9:09

0:21

6

Strandlien Kristian

Ringebu/Fåvan

4:40

4:40

9:20

0:32

7

Hårstadhaugen Halvor

Vestringen IL

4:41

4:40

9:21

0:33

8

Kleiven Iver

Lalm IL

4:33

4:49

9:22

0:34

9

Holmestad Amund Søyseth

Follebu Skikl

4:44

4:42

9:26

0:38

10

Bossum Andreas

Søre Ål IL

4:43

4:45

9:28

0:40

11

Hagen Simen

Heidal IL

4:51

5:03

9:54

1:06

12

Høyem Jacob Rosenvinge

Søre Ål IL

5:00

5:01

10:01

1:13

13

Gjevre Sondre Dahl

Søre Ål IL

5:10

5:06

10:16

1:28

14

Evensen Anton H.

Søre Ål IL

5:08

5:14

10:22

1:34

15

Mittet Andreas

Roterud IL

5:15

5:12

10:27

1:39

16

Aulstad Brage

Vestringen IL

5:17

5:12

10:29

1:41

17

Voldberg Eskild Wassrud

Sør-Fron IL S

5:21

5:31

10:52

2:04

18

Muriteigen Jon

Sør-Fron IL S

5:26

5:33

10:59

2:11

19

Skog Bjørn

Follebu Skikl

5:29

5:35

11:04

2:16

20

Fosse Ramstad Iver Andrea

Sør-Fron IL S

6:02

6:24

12:26

3:38

 

Udnæs Einar Oskar Roland

Lillehammer S

Ikke-møt

 

 

 

 

Udnæs Magne Elias Roland

Lillehammer S

Ikke-møt

 

 

 

 

Aaseng Storm

Heidal IL

Ikke-møt

 

 

 

Jenter 11 år (1,3 + 1,3 km)

1

Nordlunde Mari

Follebu Skikl

4:38

4:41

9:19

 

2

Øyjordet Elise

Vågå IL Ski o

4:47

4:54

9:41

0:22

3

Høystad Karen

Ringebu/Fåvan

5:29

5:38

11:07

1:48

4

Hågå Margit

Lesja IL

5:40

5:35

11:15

1:56

5

Kleiven Guri

Lalm IL

5:38

6:01

11:39

2:20

6

Hilleren Elida Stakston

Lillehammer S

5:54

5:51

11:45

2:26

7

Tromsnes Anne

Ringebu/Fåvan

5:57

6:16

12:13

2:54

8

Brag Ida

Tessand IL

6:05

6:18

12:23

3:04

Gutter 14 år (2 + 2 km)

1

Tyrom Kjetil

Follebu Skikl

5:04

5:03

10:07

 

2

Skaarseth Anders

Lillehammer S

5:08

5:00

10:08

0:01

3

Tofte Erling

Lillehammer S

5:05

5:03

10:08

0:01

4

Børsheim Vegard

Lillehammer S

5:11

5:16

10:27

0:20

5

Nordrum Bård V.

Ringebu/Fåvan

5:18

5:21

10:39

0:32

6

Nustad Lars Hammer

Lillehammer S

5:21

5:21

10:42

0:35

7

Kleiven Imbert

Lalm IL

5:27

5:21

10:48

0:41

8

Sliper Sivert

Lillehammer S

5:22

5:27

10:49

0:42

9

Hagen Ola

Heidal IL

5:28

5:26

10:54

0:47

10

Riksaasen Steinar

Vågå IL Ski o

5:27

5:28

10:55

0:48

11

Østensen Ørjan

Follebu Skikl

5:31

5:29

11:00

0:53

12

Grimstad Eivind

Lillehammer S

5:44

5:38

11:22

1:15

13

Stonor Eirik

Lillehammer S

5:42

5:47

11:29

1:22

14

Askeland Simen

Ringebu/Fåvan

5:51

5:48

11:39

1:32

15

Råbøl Halvor Lindvik

Søre Ål IL

6:03

6:13

12:16

2:09

16

Ekrem Ole Eirik Fuglehaug

Lillehammer S

6:27

6:29

12:56

2:49

17

Tromsnes Knut

Ringebu/Fåvan

6:34

6:39

13:13

3:06

18

Aaseng Sigurd

Heidal IL

7:43

7:56

15:39

5:32

 

Røssum Halvor

Kvam IL

Ikke-møt

 

 

 

 

Hestetræet Kristoffer

Lillehammer S

Ikke-møt

 

 

 

 

Bjørnson Erling

Follebu Skikl

Ikke-møt

 

 

 

 

Haugen Jørgen

Ringebu/Fåvan

Ikke-møt

 

 

 

Jenter 14 år (2 + 2 km)

1

Nyeng Maria

Ringebu/Fåvan

5:43

5:45

11:28

 

2

Isum Signe Lindstad

Øyer-Tretten

5:48

5:46

11:34

0:06

3

Bø Kristiane Vollum

Lillehammer S

5:53

5:53

11:46

0:18

4

Båtnes Agathe Strand

Lillehammer S

5:55

5:57

11:52

0:24

5

Bø Ane Hovde

Lom IL

5:58

6:11

12:09

0:41

6

Hilleren Nikoline Staksto

Lillehammer S

6:02

6:10

12:12

0:44

7

Bratlien Siril Bø

Gausdal Skila

6:09

6:10

12:19

0:51

8

Øyjordet Mia

Lom IL

7:27

7:31

14:58

3:30

Gutter 13 år (2 + 2 km)

1

Slettom Sjur

Lom IL

5:01

5:03

10:04

 

2

Stenshagen Mattis

Follebu Skikl

5:23

5:21

10:44

0:40

3

Jakobsen Sindre Bergan

Roterud IL

5:25

5:20

10:45

0:41

4

Jansson Sander

Ringebu/Fåvan

5:30

5:28

10:58

0:54

5

Hanslien Iver Andreas

Lillehammer S

5:34

5:31

11:05

1:01

6

Johnsen Karl Jonas

Follebu Skikl

5:42

5:42

11:24

1:20

7

Dukefoss Erik

Lillehammer S

5:37

5:47

11:24

1:20

8

Stubrud Håkon Lindvik

Søre Ål IL

5:49

5:38

11:27

1:23

9

Slåen Anders

Tormod Skilag

5:49

5:46

11:35

1:31

10

Bratland Øivind

Vestringen IL

5:45

5:56

11:41

1:37

11

Kleiven Bjønne

Follebu Skikl

5:55

5:54

11:49

1:45

12

Strandlien Håvard

Ringebu/Fåvan

5:55

5:58

11:53

1:49

13

Høystad Kristian

Ringebu/Fåvan

6:14

5:52

12:06

2:02

14

Haugen Johannes Urdahl

Roterud IL

6:07

6:01

12:08

2:04

15

Andersen Roy Andre

Sør-Fron IL S

6:11

6:04

12:15

2:11

16

Ekre Johannes

Skåbu-Tverrby

6:12

6:04

12:16

2:12

17

Trøstaker Niklas

Ringebu/Fåvan

6:29

6:32

13:01

2:57

18

Stensrud Jonas

Heidal IL

6:39

6:49

13:28

3:24

19

Skogen Gaute

Vågå IL Ski o

6:51

6:50

13:41

3:37

20

Wijgaart-Van Dijk Tim

Vågå IL Ski o

6:59

7:04

14:03

3:59

21

Brag Oliver

Tessand IL

7:17

7:16

14:33

4:29

22

Sveen Even

Heidal IL

7:17

7:20

14:37

4:33

 

Huse Sturla

Roterud IL

Ikke-møt

 

 

 

Jenter 13 år (2 + 2 km)

1

Nordlunde Marte

Follebu Skikl

5:38

5:46

11:24

 

2

Bråten Marte Håkenstad

Lillehammer S

5:45

5:45

11:30

0:06

3

Bergehagen Anna

Lillehammer S

5:49

5:50

11:39

0:15

4

Brenden Anne Marthe

Redalen IL

5:55

5:47

11:42

0:18

5

Linn Sigrid

Follebu Skikl

5:57

6:11

12:08

0:44

6

Sverdrup Mari

Dombås IL

6:23

6:27

12:50

1:26

7

Apelgren Nora Bystadhauge

Lillehammer S

6:20

6:34

12:54

1:30

8

Kjorstad Mari

Harpefoss IL

6:34

6:40

13:14

1:50

9

Grøthe Hanne

Tormod Skilag

6:49

6:40

13:29

2:05

10

Hågå Jenny

Lesja IL

7:54

8:01

15:55

4:31

Gutter 16 år (3 + 3 km)

1

Ulekleiv Øystein

Dombås IL

7:53

7:41

15:34

 

2

Skogen Ståle

Vågå IL Ski o

7:56

7:49

15:45

0:11

3

Hovde Bø Gaute

Lom IL

8:03

7:44

15:47

0:13

4

Bakkom Lars

Ringebu/Fåvan

7:58

7:53

15:51

0:17

5

Hovde Bø Andreas

Lom IL

8:37

8:29

17:06

1:32

6

Sverdrup Erlend

Dombås IL

8:45

8:43

17:28

1:54

 

Røssum Ola Esten

Kvam IL

Ikke-møt

 

 

 

 

Sundet Daniel Holm

Tomrefjord IL

Ikke-møt

 

 

 

 

Tomren Simon Andre

Tomrefjord IL

Ikke-møt

 

 

 

Jenter 16 år (3 + 3 km)

1

Haugen Berit Kvernstad

Ringebu/Fåvan

8:37

8:26

17:03

 

2

Nordskar Sylvia

Bærums Verk I

8:39

8:33

17:12

0:09

3

Staum Hege

Follebu Skikl

9:11

9:27

18:38

1:35

4

Stakston Kathrine

Søre Ål IL

9:28

10:02

19:30

2:27

5

Trønnes Marthe

Lom IL

10:07

10:17

20:24

3:21

Gutter 15 år (3 + 3 km)

1

Trønnes Leif

Lom IL

8:15

8:24

16:39

 

2

Hølmo Simen

Tomrefjord IL

8:34

8:32

17:06

0:27

3

Slettom Jørn

Lom IL

9:14

9:44

18:58

2:19

4

Sveen Marius

Heidal IL

12:01

12:00

24:01

7:22

 

Carlson Gråberg Yngve

Dombås IL

Ikke-møt

 

 

 

 

Mork Jon Anders Nilsen

Sør-Fron IL S

Ikke-møt

 

 

 

Jenter 15 år (3 + 3 km)

1

Jansson Lena

Ringebu/Fåvan

9:10

9:04

18:14

 

2

Heringstad Mari

Heidal IL

9:09

9:07

18:16

0:02

3

Riksaasen Anniken Sofie

Vågå IL Ski o

9:25

9:15

18:40

0:26

4

Linn Vibeke

Follebu Skikl

9:17

9:27

18:44

0:30

 

Skyttermoen Nathalie

Follebu Skikl

Ikke-møt

 

 

 

Gutter 17-20 år (5 + 5 km)

1

Husom Erland Kirkebøen

Lillehammer S

12:42

13:07

25:49

 

2

Tromsnes Pål

Ringebu/Fåvan

13:49

13:50

27:39

1:50

 

Garmo Trygve

Garmo IL

 

Ikke-møt

 

 

 

Garmo Hallgeir

Garmo IL

Ikke-møt

 

 

 

Jenter 17-20 år (5 + 5 km)

1

Øyjordet Ingvild

Vågå IL Ski o

13:09

13:14

26:23

 

2

Toftdahl Tuva

Heming, IL

13:35

13:04

26:39

0:16


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut