Romjulsrennet i Hurdal 2008

Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut
 

Uleselig tekst

Bli abonnent – Full tilgang til alt det gode stoffet!


Allerede abonnent?
* Klikk her for å logge inn

Få hele Langrenn Pluss (+)




Velg abonnement*
Abonnementsvilkår*

Du gir med dette godkjennelse til at Langrenn.com AS automatisk fornyer ditt abonnement frem til du selv sier dette opp. Komplette vilkår er tilgjengelig her.

Uleselig tekst

Resultatliste J 8 år Return

Plass Navn                          Klubb                 Tid
   	Rapp,Hanne Eide                 Gjerdrum IL              07:32  
   	Mæhle,Iris                      Drøbak-Frogn IL          06:18  
   	Rapp,Kristine Eide              Gjerdrum IL              06:04  
   	Gjerdingen,Hanna                Søndre Ål Sportsklubb    07:45  

Resultatliste J 9 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
   	Sannerhaugen,Malin              Bjerke IL Ski            07:12  
   	Nøvik,Iselin                    Nes Ski                  05:19  
   	Germundson,Benedicte E.         Heming, IL               05:31  
   	Holand,Gudrun                   Bjerke IL Ski            08:23  
   	Næss,Marie                      Bjerke IL Ski            05:16  
   	Løvli,Ingeborg                  Bjerke IL Ski            06:22  
   	Moe,Tiril Skøyum                Fet Skiklubb             04:49  
   	Ziesler,Camilla                 Sandnes IL               04:24  
   	Nannestad,Ina-Christine         Bjerke IL Ski            08:05  
   	Nilsen,Vilma                    Rømskog IL               08:14  

Resultatliste J 10 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
   	Bakken,Betine                   Nuil                     06:01  
   	Hansen,Julie Flatner            Gjerdrum IL              06:17  
   	Evensen,Frida                   Bjerke IL Ski            05:04  
   	Andresen,Emilie                 Lørenskog Skiklubb       05:19  
   	Brevik,Lina                     Gran IL                  05:29  
   	Aaslund,Ingrid                  Fet Skiklubb             04:43  
   	Bratteng,Stine                  Gjelleråsen IF           04:58  
   	Moengen,Kristin                 Lørenskog Skiklubb       05:18  
   	Günther,Oda Holt                Skimt                    06:01  
   	Welinder,Maria Charlotte        Jaren IL                 07:06  
   	Vinger,Anna-Frida               Østre Toten Skilag       05:37  
   	Blindheim,Therese               Bjerke IL Ski            06:17  
   	Hovland,Oda, Hatlestad          Holmen IF                05:05  
   	Rønning,Ragnhild                Vikersund IF             04:19  
 DNS	Benco,Anna                      Skedsmo Skiklubb                
Resultatliste G 8 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
   	Fuglu,Jonas Brake               Drøbak-Frogn IL          05:53  
   	Hansen,Axel Flatner             Gjerdrum IL              09:10  
   	Solhaug,Aleksander              Ullensaker Skiklubb      06:38  
   	Burmann,Henrik                  Ullensaker Skiklubb      08:56  
   	Gjestvang,Håvard                Østre Toten Skilag       07:01  
   	B.pedersen,Marius               Nes Ski                  06:32  
   	Johnsrud,Erik                   Eidsvold Værks Skiklub   05:09  
   	Fjellheim,Henrik                Brandbu IF               05:49  
   	Haarberg,Marius Aasen           Feiring IL               09:25  
   	Bakkelund,Sivert                Kolbukameratene, IL      04:59  
Resultatliste G 9 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
   	Korsæth,Amund                   Trøsken IL               05:17  
   	Bolle,Håkon Gjestvang           Østre Toten Skilag       06:23  
   	Sundby,Ole Marius               Bjerke IL Ski            04:40  
   	Løvås,Åsmund                    Bjerke IL Ski            08:44  
   	Finskud,Tobias                  Bjerke IL Ski            06:56  
   	Gjuvsland,Sondre                Eidsvold Værks Skiklub   06:01  
   	Øiseth,Simen F.                 Fet Skiklubb             05:09  
   	B. Pedersen,Sondre              Nes Ski                  05:45  
   	Dahl,Sivert                     Bjerke IL Ski            08:15  
   	Markhus Brekke,Kristian         Lillomarka Skiklubb      05:58  
   	Gulliksen,Markus                Ullensaker Skiklubb      06:14  
   	Bjertnes,Sander                 Lørenskog Skiklubb       07:21  
   	Bakke,Gard                      Fet Skiklubb             08:46  
   	Ryen,Joakim                     Ullensaker Skiklubb      07:08  
   	Brekke,Jens Johan               Lillomarka Skiklubb      06:40  
   	Fodstad,Erik                    Østre Toten Skilag       05:03  
   	Sørensen,Kevin Jessen           Eidsvold Værks Skiklub   05:31  
   	Solberg,Jørgen                  Drøbak-Frogn IL          05:11  
   	Rasen,André Hellne              Bjerke IL Ski            05:12  
   	Nybø,Even Myren                 Nes Ski                  06:06  
   	Aass,Jonas                      Østre Toten Skilag       07:18  
 DNS	Eide,Gunnar Nydal               Bærums Verk IF                  
Resultatliste G 10 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
   	Ranger,Lars Mogstad             Gjerdrum IL              04:41  
   	Theodorsen,Lasse                Gjerdrum IL              04:23  
   	Kvale,Jostein Rodahl            Skedsmo Skiklubb         04:49  
   	Tærud,Jostein                   Strømmen og Lillestrøm   05:41  
   	Borgaard,Ole Einar              Gjerdrum IL              04:48  
   	Fuglu,Hans-ola Pettersen        Nes Ski                  04:32  
   	Oftebro,Kasper Lien             Haslum IL                05:24  
   	Bjørtomt,Johan                  Gjerdrum IL              04:44  
   	Gigernes,Ådne                   Nes Ski                  06:27  
   	Gjerdingen,Sigurd               Søndre Ål Sportsklubb    04:40  
   	Dignes,Petter Hauge             Skedsmo Skiklubb         05:12  
   	Dahl,Vetle Engstrøm             Lørenskog Skiklubb       04:35  
   	Johnsen,Tom Erik                Lillomarka Skiklubb      04:21  
   	Jensen,Marius Lunder            Fet Skiklubb             04:34  
   	Ous,Emil                        Ullensaker Skiklubb      04:47  
   	Ringen,Anders                   Bjerke IL Ski            04:46  
   	Johnsrud,Ole Christian          Eidsvold Værks Skiklub   04:37  
   	Lundberg,Erling Kvam            Strømmen og Lillestrøm   05:49  
   	Melsom,Einar Johan              Fossum IF                04:55  
   	Borgli,Even Skjaker             Jaren IL                 04:23  
   	Ek Hagen,Vegard                 Driv IL                  04:39  
   	Skjerstad,Oskar                 Nittedal IL              04:50  
Resultatliste J 11 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Treekrem,Marie                  Ås IL                    07:43 +  00:00 
 2	Mogen,Cecilie                   Oppegård IL              07:55 +  00:12 
 3	Fosen,Marte                     Fossum IF                08:01 +  00:18 
 4	Furu,Henriette                  Gjerdrum IL              08:09 +  00:26 
 4	Fuglu,Sara Pettersen            Nes Ski                  08:09 +  00:26 
 6	Råheim,Åshild Faller            Fet Skiklubb             08:25 +  00:42 
 7	Askautrud,Hedda Øyvindsdatter   Drøbak-Frogn IL          08:27 +  00:44 
 8	Horten,Ylva                     Høybråten og Stovner I   08:54 +  01:11 
 9	Bjerken,Guro Finstad            Gjerdrum IL              08:59 +  01:16 
 9	Kvale,Ingrid Rodahl             Skedsmo Skiklubb         08:59 +  01:16 
 11	Rapp,Synne Eide                 Gjerdrum IL              09:01 +  01:18 
 12	Ramstad,Marthe                  Fet Skiklubb             09:14 +  01:31 
 13	Reinertsen,Kristine             Fossum IF                09:50 +  02:07 
 14	Aass,Emma                       Østre Toten Skilag       09:56 +  02:13 
 15	Løvseth,Lina                    Gjerdrum IL              10:24 +  02:41 
 16	Dammen,Emilie                   Ullensaker Skiklubb      10:36 +  02:53 
 17	Falldalen,Sigrid                Bjerke IL Ski            12:13 +  04:30 
 DNS	Bjerken,Guro                    Gjerdrum IL                     
Resultatliste J 12 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Høgberg,Ellinor                 Kjelsås IL               06:52 +  00:00 
 2	Borgnes,Nanna                   Asker Skiklubb           07:21 +  00:29 
 3	Mæhlum Johansen,Marte           Østre Toten Skilag       07:22 +  00:30 
 4	Moe,Karianne                    Høybråten og Stovner I   07:26 +  00:34 
 5	Ekhaugen,Silje Helene           Siggerud IL              07:29 +  00:37 
 6	Moe,Marion Skøyum               Fet Skiklubb             07:41 +  00:49 
 7	Strøm,Martine Ek                Bærums Verk IF           07:49 +  00:57 
 8	Vinger,Ruth-Emily               Østre Toten Skilag       07:52 +  01:00 
 9	Græsli,Sara                     Hamar Skiklubb           08:08 +  01:16 
 10	Jensen,Caroline Lunder          Fet Skiklubb             08:09 +  01:17 
 11	Langdal,Sofie                   Oppegård IL              08:10 +  01:18 
 12	Brekke,Kristin                  Lillomarka Skiklubb      08:12 +  01:20 
 13	Vingebakken,Vilde               Østre Toten Skilag       08:21 +  01:29 
 14	Bråten,Tiril Ruud               Ullensaker Skiklubb      08:35 +  01:43 
 15	Hagen,Emilie J                  Gjerdrum IL              09:11 +  02:19 
 16	Andreassen,Karoline             Høybråten og Stovner I   09:27 +  02:35 
 17	Røise,Mina                      Østre Toten Skilag       09:50 +  02:58 
 DNS	Andreassen,Karoline S.          Lørenskog Skiklubb              
 DNS	Gigernes,Anja Holter            Nes Ski                         
 DNS	Nordvik,Silje Marie             Heggedal IL                     
Resultatliste G 11 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Arnesen,Marcus                  Høland IL                06:47 +  00:00 
 2	Nøvik,Oliver Nicolai            Nes Ski                  06:56 +  00:09 
 2	Holmbro,Hans Kristian           Høland IL                06:56 +  00:09 
 4	Hvalbye,Per Helge               Biri IL                  07:40 +  00:53 
 5	Bakkelund,Petter                Kolbukameratene, IL      07:42 +  00:55 
 5	Tolcsiner,Marius                Fet Skiklubb             07:42 +  00:55 
 7	Jensen,Mats Kobbersletten       Gjerdrum IL              07:44 +  00:57 
 8	Uglem Mobakken,Jørgen           Lillomarka Skiklubb      07:53 +  01:06 
 8	Larsen,Thomas Helland           Haslum IL                07:53 +  01:06 
 10	Heir,Martin Borge               Fossum IF                07:54 +  01:07 
 11	Flaagen,Anders, Sønsteby        Søndre Ål Sportsklubb    07:56 +  01:09 
 12	Aamodt,Lars Erik                Bjerke IL Ski            07:57 +  01:10 
 13	Jacobsen,Morten Elverhøi        Nes Ski                  08:04 +  01:17 
 14	Ihlebæk,Petter                  Drøbak-Frogn IL          08:11 +  01:24 
 15	Unneberg,Markus Maurtvedt       Oseberg Skilag           08:13 +  01:26 
 15	Ensrud,Ole Haldor               Trøsken IL               08:13 +  01:26 
 17	Fuglu,Julius Bork               Drøbak-Frogn IL          08:15 +  01:28 
 18	Sangnes,Ola                     Kolbukameratene, IL      08:22 +  01:35 
 19	Bjerken,Ludvig                  Gjerdrum IL              08:23 +  01:36 
 20	Vikerhaug,Morten                Fet Skiklubb             08:24 +  01:37 
 21	Andersen,Simen                  Drøbak-Frogn IL          08:25 +  01:38 
 22	Ulsrud,Simen Grue               Frogner IL               08:29 +  01:42 
 23	Rogndokken,Sander               Fet Skiklubb             08:42 +  01:55 
 24	Fagerholm,Tor Håkon             Østre Toten Skilag       08:50 +  02:03 
 25	Knoph,Simen B                   Asker Skiklubb           09:05 +  02:18 
 26	Gulliksen,Mikael                Ullensaker Skiklubb      09:07 +  02:20 
 27	Kjeserud,Simen                  Fet Skiklubb             09:17 +  02:30 
 28	Kleppan,Sjur                    Gjerdrum IL              09:20 +  02:33 
 29	Berger,Simen                    Fet Skiklubb             09:22 +  02:35 
 30	Sannerhaugen,Fredrik            Bjerke IL Ski            09:26 +  02:39 
 31	Hansen,Fredrik                  Ullensaker Skiklubb      09:45 +  02:58 
 32	Skaret,Simen                    Lillomarka Skiklubb      10:06 +  03:19 
 33	Øines,Sondre Opaker             Ullensaker Skiklubb      10:40 +  03:53 
 DNS	Aslesen,Kristian                Fet Skiklubb                    
 DNS	Bjerken,Ludvig Finstad          Gjerdrum IL                     
 DNS	Asdøl,Håkon                     Jardar IL                       
Resultatliste G 12 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Rieber,Jarl Magnus              Heming, IL               06:16 +  00:00 
 2	Mæhle,Herman                    Drøbak-Frogn IL          06:37 +  00:21 
 3	Rønning,Sigurd                  Vikersund IF             06:39 +  00:23 
 4	Bleich,David                    Oppegård IL              06:44 +  00:28 
 5	Hoel,Amund                      Frogner IL               06:45 +  00:29 
 5	Omdahl,Martin Røste             Vind IL                  06:45 +  00:29 
 7	Ryttervold,Ivar Andre           Frogner IL               06:46 +  00:30 
 8	Iversen,Vegard Stornes          Asker Skiklubb           06:55 +  00:39 
 8	Berger-Eid,Bosajo               Skimt                    06:55 +  00:39 
 10	Ulsrud,Magnus                   Østre Toten Skilag       07:00 +  00:44 
 11	Jenssen,Pål                     IL Runar                 07:01 +  00:45 
 12	Røise,Kristian                  Kolbukameratene, IL      07:07 +  00:51 
 13	Nilsen,Viktor                   Rømskog IL               07:10 +  00:54 
 14	Tveter,Fredrik                  Oppegård IL              07:14 +  00:58 
 14	Hatlestad Hovland,Øystein       Holmen IF                07:14 +  00:58 
 16	Fagerhaug,Petter                Gjerdrum IL              07:16 +  01:00 
 17	Kjernli,Jens                    Ullensaker Skiklubb      07:23 +  01:07 
 18	Lunde,Sebastian                 Ullensaker Skiklubb      07:27 +  01:11 
 19	Stenslet,Herman                 Frogner IL               07:28 +  01:12 
 20	Nybø,Marius                     Nes Ski                  07:31 +  01:15 
 21	Ringen,Sigurd                   Bjerke IL Ski            07:37 +  01:21 
 22	Rønning,Kristoffer Bovard       Bjerke IL Ski            07:39 +  01:23 
 23	Hiller,Victor                   Oppegård IL              07:40 +  01:24 
 24	Buraas,Sjur                     Hurdal IL                07:42 +  01:26 
 25	Blystad,Truls Hovelstuen        Hamar Skiklubb           07:50 +  01:34 
 26	Holter,Hans Harald              Ullensaker Skiklubb      07:52 +  01:36 
 26	Fischer,Jørgen                  Eidsvold Værks Skiklub   07:52 +  01:36 
 28	Bakkelund,Emil                  Kolbukameratene, IL      07:54 +  01:38 
 29	Oftebro,Sindre Lien             Haslum IL                08:00 +  01:44 
 30	Hiller,Filip                    Oppegård IL              08:02 +  01:46 
 31	Løland,Christian                Ullensaker Skiklubb      08:03 +  01:47 
 32	Rudi,Sondre Rustad              Eidsvold Værks Skiklub   08:06 +  01:50 
 33	Hagren,Willy                    Trøsken IL               08:08 +  01:52 
 34	Saxhaug,Marius                  Eidsvold Værks Skiklub   08:12 +  01:56 
 35	Dammen,Erik                     Ullensaker Skiklubb      08:17 +  02:01 
 36	Sørensen,Heine Jessen           Eidsvold Værks Skiklub   08:26 +  02:10 
 37	Dybvig,Robert Stordahl          Nes Ski                  08:32 +  02:16 
 38	Solberg,Ola                     Frogner IL               08:33 +  02:17 
 39	Normannseth,Victor              Oppegård IL              08:43 +  02:27 
 40	Knoph,Magnus B                  Asker Skiklubb           08:45 +  02:29 
 41	Lundberg,Einar Kvam             Strømmen og Lillestrøm   08:52 +  02:36 
 42	Folkestad,Ole Jørgen            Trøsken IL               09:21 +  03:05 
 DNS	Meyer,Herman Martens            Frogner IL                      
 DNS	Andersen,Aurora Solbakk         Asker Skiklubb                  
 DNS	Svartedal,Oskar                 Høybråten og Stovner I          
Resultatliste J 13 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Weng,Lotta Udnes                Nes Ski                  08:49 +  00:00 
 2	Weng,Tiril Udnes                Nes Ski                  08:57 +  00:08 
 3	Ous,Amalie H                    Ullensaker Skiklubb      09:10 +  00:21 
 4	Blomseth,Natalie Kristina       Lillomarka Skiklubb      09:12 +  00:23 
 5	Brenden,Anne Marthe             Redalen IL               09:23 +  00:34 
 6	Schäffer,Solrun Eline           Drøbak-Frogn IL          09:44 +  00:55 
 7	Lundervold,Amalie               Asker Skiklubb           09:55 +  01:06 
 8	Rasen,Mariann Hellne            Bjerke IL Ski            10:16 +  01:27 
 9	Tærud,Therese                   Strømmen og Lillestrøm   10:21 +  01:32 
 10	Ensrud,Julie Synnøve            Trøsken IL               10:24 +  01:35 
 11	Alfarrustad,Hedda N.            Fet Skiklubb             10:30 +  01:41 
 12	Barland,Hanna Ruud              Mysen IF                 10:33 +  01:44 
 13	Bakken,Helene                   Østre Toten Skilag       10:45 +  01:56 
 14	Buraas,Marte Sofie              Hurdal IL                11:00 +  02:11 
 15	Øiseth,Malin F.                 Fet Skiklubb             11:03 +  02:14 
 16	Horten,Oline                    Høybråten og Stovner I   11:23 +  02:34 
 17	Vestmo,Eirill                   Lørenskog Skiklubb       12:11 +  03:22 
 DNS	Vognild,Anitra                  Bjerke IL Ski                   
Resultatliste J 14 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Rønning,Mathilde                Vikersund IF             08:36 +  00:00 
 2	Simenstad,Maren Kraby           Vind IL                  08:49 +  00:13 
 3	Benjaminsen,Andrine             Lillomarka Skiklubb      08:58 +  00:22 
 4	Ziesler,Caroline                Sandnes IL               09:02 +  00:26 
 5	Krüger,Solveig Hegstad          Lyn Ski                  09:04 +  00:28 
 5	Nygård,Monika                   Skiptvet IL              09:04 +  00:28 
 7	Vegheim,Mari                    Gjerdrum IL              09:06 +  00:30 
 7	Kjustad,Christine               Fet Skiklubb             09:06 +  00:30 
 9	Moengen,Marthe                  Lørenskog Skiklubb       09:11 +  00:35 
 10	Brevik,Marie Emeline            Gran IL                  09:15 +  00:39 
 11	Omdahl,Karoline Røste           Vind IL                  09:16 +  00:40 
 12	Berg,Kristina Hovland           Bærums Verk IF           09:17 +  00:41 
 13	Asdøl,Nikoline                  Jardar IL                09:40 +  01:04 
 14	Brekke,Ingvild                  Lillomarka Skiklubb      09:43 +  01:07 
 15	Svensen,Kristine Bruland        Trøsken IL               09:48 +  01:12 
 16	Eide,Ellen Nydal                Asker Skiklubb           10:06 +  01:30 
 17	Tønsberg,Malene Høsflot         Lørenskog Skiklubb       10:07 +  01:31 
 18	Fosen,Sigrid                    Fossum IF                10:12 +  01:36 
 19	Raastad,Maria Thonhaugen        Åsen IL                  10:22 +  01:46 
 20	Dybvig,Frida                    Nes Ski                  10:35 +  01:59 
 21	Breen,Silje                     Gjerdrum IL              10:37 +  02:01 
 22	Aass,Celia                      Østre Toten Skilag       11:33 +  02:57 
 23	Løvli,Ragnhild                  Heggedal IL              12:17 +  03:41 
 DNS	Bråten,Marit                    Rustad IL                       
Resultatliste G 13 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Nordhagen,Simen                 Jh-Langrenn              08:15 +  00:00 
 2	Nygaard,Edvard Kamperud         Skimt                    08:26 +  00:11 
 3	Haug,Mattis                     Fet Skiklubb             08:33 +  00:18 
 4	Enerud Holen,Alexander          Nes Ski                  08:39 +  00:24 
 5	Ruud,Sivert                     Nes Ski                  08:43 +  00:28 
 6	Aaslund,Bjørn André             Fet Skiklubb             08:47 +  00:32 
 7	Rugroten,Mads Olstad            Hønefoss Ssk             08:52 +  00:37 
 8	Flaten,Håvard                   Jaren IL                 08:58 +  00:43 
 9	Klynderud,Øivind                Østre Toten Skilag       09:00 +  00:45 
 10	Antonsen,Espen                  Ås IL                    09:05 +  00:50 
 11	Uglem Mobakken,Jonas            Lillomarka Skiklubb      09:06 +  00:51 
 12	Storløkken,Adrian               Ås IL                    09:07 +  00:52 
 13	Günther,Sander Holt             Skimt                    09:12 +  00:57 
 14	Skåttun,Noah                    Høybråten og Stovner I   09:14 +  00:59 
 15	Tønsberg,Even Kristian          Fet Skiklubb             09:20 +  01:05 
 16	Saastad,Krister                 IL Runar                 09:21 +  01:06 
 16	Olsen,Nicolai Myrvang           IL Runar                 09:21 +  01:06 
 16	Næss,Henrik                     Bjerke IL Ski            09:21 +  01:06 
 19	Gamme,Ole                       Gran IL                  09:22 +  01:07 
 20	Røkaas,Johan Trygve             Fossum IF                09:27 +  01:12 
 21	Carlsen,Kristoffer              ROS, IL                  09:33 +  01:18 
 22	Naermo,Håkon                    Ullensaker Skiklubb      09:34 +  01:19 
 23	Kleppan,Jarand                  Gjerdrum IL              09:35 +  01:20 
 24	Gjestvang,Mats                  Østre Toten Skilag       09:36 +  01:21 
 24	Lundsvoll,Ola                   Skedsmo Skiklubb         09:36 +  01:21 
 26	Grimstad,Lars Harald            Gjerdrum IL              09:45 +  01:30 
 27	Moe,Herman                      Fet Skiklubb             09:47 +  01:32 
 28	Blekastad,Magnus                Østre Toten Skilag       09:48 +  01:33 
 29	Bjørnstad,Eirik                 Gjerdrum IL              09:56 +  01:41 
 30	Syversen,Øyvind Anders Myrset   Lyn Ski                  09:57 +  01:42 
 31	Sangnes,Even                    Kolbukameratene, IL      10:08 +  01:53 
 32	Røksund,Jakob                   Fossum IF                10:14 +  01:59 
 33	Andresen,Nikolai                Lørenskog Skiklubb       10:17 +  02:02 
 34	Vollan,Erling Pettersen         Høybråten og Stovner I   10:18 +  02:03 
 35	Størmer,Oskar                   Bærums Verk IF           10:21 +  02:06 
 36	Bolgen,Jonas Haarberg           Feiring IL               10:49 +  02:34 
 37	Oppegård,Øyvind Lajord          Bjerke IL Ski            10:50 +  02:35 
 38	Dahl,Eskild Engstrøm            Lørenskog Skiklubb       11:22 +  03:07 
 39	Løvås,Vebjørn                   Bjerke IL Ski            11:44 +  03:29 
 40	Bjørtomt,Emil                   Hurdal IL                13:43 +  05:28 
 DNS	Boutera,Jacob                   Fet Skiklubb                    
 DNS	Falldalen,Håkon                 Bjerke IL Ski                   
 DNS	Benco,Ludvik                    Skedsmo Skiklubb                
 DNS	Ihlebæk,Harald                  Drøbak-Frogn IL                 
 DNS	Haugland Syverinsen,Henrik      Bærums Verk IF                  
Resultatliste G 14 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Elverhøy,Stian                  Nes Ski                  07:40 +  00:00 
 2	Rosenvinge,Aksel                Oseberg Skilag           07:58 +  00:18 
 3	Christiansen,Vetle              Åsen IL                  08:02 +  00:22 
 4	Nyenget,Fredrik Løwstrøm        Siggerud IL              08:03 +  00:23 
 5	Sauge,Andreas Andersen          Aurskog/Finstadbru SK    08:04 +  00:24 
 6	Nordby,Mads Bentstuen           Nes Ski                  08:05 +  00:25 
 7	Haflan,Tord E.                  Kjelsås IL               08:12 +  00:32 
 8	Græsli,Kristian                 Hamar Skiklubb           08:14 +  00:34 
 9	Bruland,Eirik                   Bærums Skiklub           08:17 +  00:37 
 10	Petterson,Håvard                Østre Toten Skilag       08:20 +  00:40 
 10	Buraas,Lars Halvdan             Hurdal IL                08:20 +  00:40 
 12	Andersen,Vegard                 Åslia Skilag             08:22 +  00:42 
 13	Tungesvik,Sindre                Jardar IL                08:23 +  00:43 
 14	Fjellvang,Peder                 Fossum IF                08:24 +  00:44 
 14	Sønsteby,Simen                  Østre Toten Skilag       08:24 +  00:44 
 16	Bergendahl,Lars                 Lyn Ski                  08:25 +  00:45 
 17	Skjæggestad,Trygve              Fossum IF                08:27 +  00:47 
 18	Blårud,Mathias                  Høybråten og Stovner I   08:29 +  00:49 
 19	Moe,Torgeir                     Høybråten og Stovner I   08:31 +  00:51 
 20	Bakken,Emil                     Østre Toten Skilag       08:33 +  00:53 
 21	Ulsrud,Karl Petter              Østre Toten Skilag       08:38 +  00:58 
 22	Treekrem,Lars                   Ås IL                    08:39 +  00:59 
 23	Gundersen,Jørgen                Ullensaker Skiklubb      08:40 +  01:00 
 23	Rieber,Harald                   Heming, IL               08:40 +  01:00 
 23	Løvseth,Elias                   Gjerdrum IL              08:40 +  01:00 
 26	Thon,Martin                     Skiptvet IL              08:44 +  01:04 
 27	Røste,Amund                     Vind IL                  08:47 +  01:07 
 27	Skåttun,Vetle                   Høybråten og Stovner I   08:47 +  01:07 
 29	Mæhle,Peder                     Drøbak-Frogn IL          08:48 +  01:08 
 30	Fosnæs,Sverre Austgulen         Fossum IF                08:51 +  01:11 
 31	Oftebro,Markus Lien             Haslum IL                08:59 +  01:19 
 32	Kaasen,Kristoffer Henden        Bærums Skiklub           09:03 +  01:23 
 33	Løland,Thomas                   Ullensaker Skiklubb      09:24 +  01:44 
 34	Blaker,Simen Stensrud           Ullensaker Skiklubb      09:26 +  01:46 
 35	Mjørlund,Jørgen                 Østre Toten Skilag       09:28 +  01:48 
 36	Fodstad,Simen                   Østre Toten Skilag       09:33 +  01:53 
 37	Holth,Martin Gadderud           Aurskog/Finstadbru SK    09:36 +  01:56 
 38	Drivenes,Magnus                 Holmen IF                09:41 +  02:01 
 39	Dammen,Petter                   Ullensaker Skiklubb      09:45 +  02:05 
 40	Jørgensen,Henrik                Ullensaker Skiklubb      09:52 +  02:12 
 41	Holmen,Marius                   Nes Ski                  09:55 +  02:15 
 42	Hammeren,Håkon                  Hurdal IL                09:58 +  02:18 
 43	Larsen,Amund                    Furnes Skiløperforenin   10:28 +  02:48 
 44	Vingebakken,Vegard              Østre Toten Skilag       11:23 +  03:43 
 DNS	Blomseth,Eirik Jonas            Lillomarka Skiklubb             
 DNS	Storløkken,Mikael               Ås IL                           
 DNS	Aslesen,Henrik                  Fet Skiklubb                    
 DNS	Piippo,Kristian Svalestuen      Ringkollen Skiklubb             
Resultatliste J 15 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Alnæs,Anikken Gjerde            Frogner IL               16:37 +  00:00 
 2	Eriksen,Linn                    Heming, IL               17:19 +  00:42 
 3	Kongsten,Emilie                 Skimt                    17:44 +  01:07 
 4	Andersen,Aurora Solbakk         Asker Skiklubb           17:56 +  01:19 
 4	Ryen,Vilde                      Asker Skiklubb           17:56 +  01:19 
 6	Næss,Karoline                   Bjerke IL Ski            18:12 +  01:35 
 7	Kildal,Ingvild                  Jardar IL                18:43 +  02:06 
 8	Greaker,Siri Solås              Gjerdrum IL              18:50 +  02:13 
 9	Røkaas,Maren Elise              Fossum IF                18:58 +  02:21 
 10	Eriksen,Kristin Faye            Fossum IF                19:05 +  02:28 
 11	Iversen,Pia Skyttersæter        Heming, IL               19:08 +  02:31 
 12	Bakkelund,Mia Tallerud          Kolbukameratene, IL      19:13 +  02:36 
 13	Andersen,Hege Høgli             Birkebeineren, IF        19:35 +  02:58 
 14	Veiby,Amanda Heie               Mysen IF                 19:47 +  03:10 
 15	Slaastad,Sissel                 Gjerdrum IL              20:01 +  03:24 
 16	Lundamo,Elise                   Fossum IF                22:24 +  05:47 
 DNS	Bredesen,Marianne Opsahl        Fossum IF                       
 DNS	Lindemark,Synne                 Asker Skiklubb                  
 DNS	Tømt,Henrikke Kongsten          Skimt                           
 DNS	Landrø,Heidi Myrberg            Fet Skiklubb                    
 DNS	Næss,Marit Solhaug              Driv IL                         
 DNS	Boutera,Andrea                  Fet Skiklubb                    
 DNS	Flaagen,Julie Sønsteby          Søndre Ål Sportsklubb           
Resultatliste J 16 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Myrvoll,Tonje                   Rustad IL                17:09 +  00:00 
 2	Nordskar,Sylvia                 Bærums Verk IF           17:10 +  00:01 
 3	Ravatn,Victoria                 Nittedal IL              17:11 +  00:02 
 4	Andersen,Tina                   Åslia Skilag             17:12 +  00:03 
 5	Myrvollen,Mari                  Bever'n, IL              17:13 +  00:04 
 6	Blystad,Oda Hovelstuen          Hamar Skiklubb           17:15 +  00:06 
 7	Torgersen,Kristine K.           Vind IL                  17:17 +  00:08 
 8	Byfuglien,Marianne              Brumunddal Ski           17:26 +  00:17 
 9	Hvalbye,Inger Pernille          Vind IL                  17:45 +  00:36 
 10	Aasheim,Maren                   Ringkollen Skiklubb      17:46 +  00:37 
 11	Klaesson,Thea Håvelsrud         Rustad IL                17:47 +  00:38 
 12	Snortheim,Ida-Sofie             Åsen IL                  17:50 +  00:41 
 13	Baarlid,Linn                    Lørenskog Skiklubb       18:02 +  00:53 
 14	Aamodt,Berit                    Bjerke IL Ski            18:11 +  01:02 
 15	Bryn,Cathrine Furuheim          Nesodden IF              18:19 +  01:10 
 16	Svendby,Kine Hagelund           Brumunddal Ski           18:49 +  01:40 
 17	Solbakken,Andrea                Nittedal IL              18:55 +  01:46 
 18	Bryn,Elise Furuheim             Nesodden IF              18:59 +  01:50 
 19	Størmer,Julie                   Bærums Verk IF           20:20 +  03:11 
 20	Dybvig,Rebekka                  Nes Ski                  21:06 +  03:57 
 21	Kirkerud,Ida Brødholt           Spydeberg IL             22:19 +  05:10 
 DNS	Solvoll,Oda                     Rustad IL                       
 DNS	Paulsen,Pia Helene              Rustad IL                       
 DNS	Jevne,Karianne                  Heming, IL                      
Resultatliste K 17 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Myrvoll,Hanne                   Rustad IL                16:22 +  00:00 
 2	Breen,Trine                     Gjerdrum IL              16:27 +  00:05 
 3	Enger,Kristine Vårnes           Vind IL                  16:48 +  00:26 
 4	Sandnes,Sigrun Olsen            Raufoss IL Langrenn      17:24 +  01:02 
 5	Moen,Kristine Klægstad          Eiker-Kvikk, IF          17:53 +  01:31 
 6	Bergendahl,Mari                 Lyn Ski                  17:58 +  01:36 
 7	Bjerkli,Cecilie                 Åsen IL                  18:19 +  01:57 
 8	Jørgensen,Helene                Fet Skiklubb             18:25 +  02:03 
 9	Karlsen,Maren                   Vind IL                  18:26 +  02:04 
 9	Thomsen,Ida Malene              Spydeberg IL             18:26 +  02:04 
 11	Forberg,Frida Kristine          Eidsvold Værks Skiklub   18:32 +  02:10 
 12	Lindbakk,Ellen                  Bjerke IL Ski            18:47 +  02:25 
 13	Tollehaug,Nina Jeanette         Eiker-Kvikk, IF          19:11 +  02:49 
 14	Moen,Martine                    Gjerdrum IL              19:29 +  03:07 
 DNS	Bratlien,Marianne               Vind IL                         
 DNS	Wennemo,Oda                     Gjerdrum IL                     
 DNS	Landrø,Anne Myrberg             Fet Skiklubb                    
 DNS	Fauchald,Ragnhild               Vind IL                         
 DNS	Jensen,Marthe Kobbersletten     Gjerdrum IL               
Resultatliste K 18 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Hagen,Martine Ek                Driv IL                  16:26 +  00:00 
 2	Tømt,Nikoline Kongsten          Skimt                    17:11 +  00:45 
 3	Skoglund Godal,Mari             Lillomarka Skiklubb      17:26 +  01:00 
 4	Muren,Marit                     Njård                    17:34 +  01:08 
 5	Hemsett,Guro                    Åsen IL                  17:42 +  01:16 
 6	Næss,Kristin Solhaug            Driv IL                  17:52 +  01:26 
 7	Irgens,Malin                    Fossum IF                18:12 +  01:46 
 8	Amundsen,Martine                Nittedal IL              18:16 +  01:50 
 9	Andersen,Tonje Høgli            Birkebeineren, IF        18:24 +  01:58 
 DNS	Kongsten,Martine                Skimt                           
Resultatliste K 19/20 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Østberg,Ingvild Flugstad        Gjøvik Skiklubb          14:52 +  00:00 
 2	Harsem,Kathrine Rolsted         Fossum IF                15:43 +  00:51 
 3	Sveum,Elisabeth                 Gjøvik Skiklubb          15:50 +  00:58 
 4	Buttingsrud,Marthe-Astrid       Ringkollen Skiklubb      15:52 +  01:00 
 5	Weng,Martine Udnes              Njård                    15:55 +  01:03 
 6	Smith,Karina                    Lyn Ski                  16:22 +  01:30 
 7	Klaesson,Linn H.                Rustad IL                16:25 +  01:33 
 8	Bruland,Synnøve                 Fossum IF                16:32 +  01:40 
 8	Belsby,Anne Maren               Trøsken IL               16:32 +  01:40 
 10	Holmstrand,Kerstin              Åmotsfors If             17:11 +  02:19 
 11	Bratlie,Solveig Tveter          Fossum IF                17:12 +  02:20 
 12	Skjerstad,Emma                  Nittedal IL              17:25 +  02:33 
 13	Thoresen,Martine Haug           Østre Toten Skilag       18:33 +  03:41 
 14	Olsen,Janne                     Åsen IL                  18:41 +  03:49 
 15	Svingheim,Kari                  Gran IL                  18:57 +  04:05 
 16	Tollehaug,Inger Anita           Eiker-Kvikk, IF          19:29 +  04:37 
 DNS	Aronsveen,Lene                  Njård                           
 DNS	Paulsen,Kristin Nymoen          Oppegård IL                     
 DNS	Lindemark,Live                  Asker Skiklubb                  
Resultatliste Kvinner seniorReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Braathen,Solfrid                Høybråten og Stovner I   15:36 +  00:00 
 2	Lunder,Oda Vardenær             Gjøvik Skiklubb          15:53 +  00:17 
 3	Myhre,Marthe Katrine            Gjøvik Skiklubb          15:54 +  00:18 
 4	Braathen,Merethe                Høybråten og Stovner I   16:08 +  00:32 
 4	Løvbrøtte,Ingrid                Harestua IL              16:08 +  00:32 
 6	Huseby,Ann-Karin                Harestua IL              16:20 +  00:44 
 7	Øksnevad,Karoline Elisabeth Con Njård                    19:40 +  04:04 
 DNS	Svenkerud,Berthe Annette        Rustad IL                       
Resultatliste G 15 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Molden,Andreas                  Nes Ski                  14:49 +  00:00 
 2	Heir,Marius Borge               Fossum IF                15:20 +  00:31 
 3	Thorstensen,Erik Lippestad      Bærums Verk IF           15:24 +  00:35 
 3	Hippe,Even Sæteren              Bagn IL                  15:24 +  00:35 
 5	Melsom,Borger Christopher       Fossum IF                15:27 +  00:38 
 6	Antonsen,Vegard                 Ås IL                    15:33 +  00:44 
 7	Nordbakken,Karl Henrik          Gjerdrum IL              15:36 +  00:47 
 8	Bergsjø,Fredrik                 Søndre Høland Idretts-   15:38 +  00:49 
 9	Wang,Thorstein                  Kjelsås IL               15:48 +  00:59 
 10	Hagen,Eirik Ek                  Driv IL                  15:55 +  01:06 
 11	Håkenrud,Anders Lie             Asker Skiklubb           15:56 +  01:07 
 12	Hoel,Johan                      Frogner IL               15:59 +  01:10 
 13	Maltun,Didrik                   Fossum IF                16:01 +  01:12 
 14	Reistad,Petter                  Bærums Verk IF           16:04 +  01:15 
 15	Vonen,Sivert                    Gjelleråsen IF           16:08 +  01:19 
 16	Stadaas,Kasper                  Heming, IL               16:15 +  01:26 
 17	Tomasgaard,Herman Sogn          Drøbak-Frogn IL          16:17 +  01:28 
 17	Skjelstad,Emil                  Østre Toten Skilag       16:17 +  01:28 
 19	Welinder,Mikael                 Jaren IL                 16:18 +  01:29 
 20	Aamodt,Endre                    Bagn IL                  16:21 +  01:32 
 21	Holden,Georg Fossum             Bjerke IL Ski            16:24 +  01:35 
 22	Gifstad,Henrik                  Oppegård IL              16:26 +  01:37 
 23	Skranes,Jostein Brox            Kjelsås IL               16:32 +  01:43 
 24	Gjevre,Jostein                  Kjelsås IL               16:37 +  01:48 
 25	Gamkinn Hoff,Hans Christian     Gran IL                  16:53 +  02:04 
 26	Ulsrud,Steffen Grue             Frogner IL               16:56 +  02:07 
 27	Trondsen,Trond Håkon            Skedsmo Skiklubb         17:02 +  02:13 
 27	Nævestad,Morten                 Lyn Ski                  17:02 +  02:13 
 29	Emilsson,Anders                 Rustad IL                17:03 +  02:14 
 30	Normannseth,Henrik              Oppegård IL              17:08 +  02:19 
 31	Germundson,Ole Marius           Heming, IL               17:09 +  02:20 
 31	Kvale,Håvard Rodahl             Skedsmo Skiklubb         17:09 +  02:20 
 33	Lundervold,Anders               Asker Skiklubb           17:11 +  02:22 
 34	Sørflaten,Anders                Kjelsås IL               17:15 +  02:26 
 34	Evensen,Henrik                  Bjerke IL Ski            17:15 +  02:26 
 36	Unnestad,Sigurd                 Skiptvet IL              17:18 +  02:29 
 37	Strøm,Henrik Alexander          Drøbak-Frogn IL          17:23 +  02:34 
 38	Aas,Sindre                      Bækkelagets SK           17:55 +  03:06 
 39	Liland,Fredrik                  Ullensaker Skiklubb      17:56 +  03:07 
 40	Røste,Erlend A.                 Vind IL                  18:03 +  03:14 
 41	Sjøli,Mattis                    Nes Ski                  18:06 +  03:17 
 42	Andresen,Markus                 Kjelsås IL               18:19 +  03:30 
 43	Nordtorp,Eirik                  Nittedal IL              18:31 +  03:42 
 44	Paulsen,Vegard Nymoen           Oppegård IL              19:20 +  04:31 
 45	Tobiassen,Henrik                Spydeberg IL             19:34 +  04:45 
 DNS	Görbitz,Peter Andreas Prydz     Lyn Ski                         
 DNS	Grindhaug,Nikolai Christopherse Heming, IL                      
 DNS	Sandberg,Andreas                Rustad IL                       
 DNS	Øren,Jostein Huseby             Bærums Verk IF                  
 DNS	Grøstad,Sindre                  Gjelleråsen IF                  
 DNS	Wennemo,Åsmund                  Gjerdrum IL                     
Resultatliste G 16 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Holden,Haakon Fossum            Bjerke IL Ski            14:28 +  00:00 
 2	Borgnes,Mathias                 Heming, IL               14:37 +  00:09 
 3	Hustad,Jørgen                   Åsen IL                  14:42 +  00:14 
 4	Nergård,Jonas                   Åslia Skilag             14:46 +  00:18 
 5	Blekastad,Jonas Fossnes         Siggerud IL              14:57 +  00:29 
 6	Hugsted,Sondre Bergan           Bærums Verk IF           15:00 +  00:32 
 7	Eckhoff,Torjus Solheim          Bærums Verk IF           15:12 +  00:44 
 8	Muren,Lars                      Njård                    15:13 +  00:45 
 9	Gilde,Vebjørn                   Hernes IL                15:17 +  00:49 
 9	Skåttun,Eskild                  Høybråten og Stovner I   15:17 +  00:49 
 11	Fosheim,Eivind K.               Vestre Slidre IL         15:28 +  01:00 
 12	Vaksdal,Fridtjof                Kjelsås IL               15:31 +  01:03 
 13	Bråten,Sondre Ruud              Ullensaker Skiklubb      15:32 +  01:04 
 14	Johansen,Kristian               Jevnaker Idrettsforeni   15:34 +  01:06 
 15	Narum,Johannes                  Hamar Skiklubb           15:35 +  01:07 
 16	Adsen,Johnny Christoffer        Jømna/Heradsbygd Langr   15:36 +  01:08 
 17	Arnesen,Simen Jevne             Hamar Skiklubb           15:37 +  01:09 
 18	Iversen,Magnus Sogn             Bærums Verk IF           15:42 +  01:14 
 19	Torgersen,Jens Gunnar           Asker Skiklubb           15:45 +  01:17 
 20	Trollebø,Dag Frode              Njård                    15:46 +  01:18 
 21	Ellingsen,Jonas                 Hamar Skiklubb           15:47 +  01:19 
 22	Krüger,Simen Hegstad            Lyn Ski                  15:49 +  01:21 
 23	Skoglund Godal,Eirik            Lillomarka Skiklubb      15:50 +  01:22 
 23	Hasle,Martin                    Nesodden IF              15:50 +  01:22 
 25	Nordby,Gaute Wiig               Njård                    15:58 +  01:30 
 26	Hoffsbakken,Erik                Biri IL                  16:01 +  01:33 
 27	Oldereid Andersen,Fredrik Ole   Koll IL                  16:02 +  01:34 
 28	Skraastad,Lars Erik Tiset       Bærums Verk IF           16:04 +  01:36 
 29	Kampenhøy,Anders                Furnes Skiløperforenin   16:05 +  01:37 
 30	Myrvoll,Bjørnar                 Rustad IL                16:06 +  01:38 
 31	Grue,Tormod Håøy                Rustad IL                16:08 +  01:40 
 32	Treekrem,Anders                 Ås IL                    16:11 +  01:43 
 33	Lippert,Henrik                  Trøsken IL               16:13 +  01:45 
 33	Amundsen,Jonas                  Nes Ski                  16:13 +  01:45 
 35	Ek,Aleksander                   Jutul IL                 16:14 +  01:46 
 36	Grøvdal,Fredrik                 Koll IL                  16:15 +  01:47 
 37	Christensen,Magnus              Oppegård IL              16:18 +  01:50 
 38	Nilsen,Erik Vatnaland           Trøsken IL               16:23 +  01:55 
 38	Ruud-Jr.,Hans Håkon             Lørenskog Skiklubb       16:23 +  01:55 
 40	Myklebust,Simen                 Lillomarka Skiklubb      16:40 +  02:12 
 41	Øverby,Anders                   Lier Il                  16:41 +  02:13 
 42	Foyn,Thomas Berge               Jardar IL                16:42 +  02:14 
 43	Lamøy,Kristoffer                Åsen IL                  16:47 +  02:19 
 44	Evensen,Sondre Barli            Siggerud IL              16:49 +  02:21 
 45	Celius,Brage                    Driv IL                  16:50 +  02:22 
 46	Bjertnes,Henrik                 Lørenskog Skiklubb       16:51 +  02:23 
 47	Barstad,Håvard                  Jutul IL                 16:52 +  02:24 
 48	Bratvedt,Øyvind                 Asker Skiklubb           17:03 +  02:35 
 49	Vik,Morten, Nordahl             Strømmen og Lillestrøm   17:28 +  03:00 
 50	Haugland,Håvard                 Rustad IL                17:48 +  03:20 
 51	Ryssdal,Jon Bergerøy            Lyn Ski                  18:17 +  03:49 
 52	Omfjord,Jens                    Jutul IL                 18:39 +  04:11 
 53	Græsli,Ola                      Hamar Skiklubb           19:01 +  04:33 
 DNS	Andersen,Andreas Mortensen      Birkebeineren, IF               
 DNS	Ziesler,Christian               Sandnes IL                      
 DNS	Christensen,Ola Kornerud        Konnerud IL                     
Resultatliste M 17 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Skar,Sindre Bjørnestad          Bærums Verk IF           24:55 +  00:00 
 2	Westgaard,Markus Johansen       Trøsken IL               25:01 +  00:06 
 3	Nyenget,Martin Løwstrøm         Siggerud IL              25:34 +  00:39 
 4	Frorud,Jonas Udjus              Skiptvet IL              25:47 +  00:52 
 5	Haugrud,Hans Yngvar             Furnes Skiløperforenin   25:49 +  00:54 
 6	Bråthen,Erik                    Rustad IL                26:11 +  01:16 
 7	Storsveen,Stian                 Jømna/Heradsbygd Langr   26:12 +  01:17 
 8	Tungesvik,Hans Christian        Jardar IL                26:14 +  01:19 
 9	Høydal,Johannes Hov             Fossum IF                26:23 +  01:28 
 10	Aronsveen,Espen                 Njård                    26:33 +  01:38 
 11	Hovland,Magnus Hatlestad        Jardar IL                26:34 +  01:39 
 12	Fahle,Hans Fredrik              Lillomarka Skiklubb      26:44 +  01:49 
 13	Hannestad,Christian             Østre Toten Skilag       26:47 +  01:52 
 14	Thrygg,Markus                   Jardar IL                26:56 +  02:01 
 15	Standal,Joakim                  Heming, IL               27:03 +  02:08 
 15	Vinter,Christopher Robin        Njård                    27:03 +  02:08 
 17	Gifstad,Thomas                  Oppegård IL              27:15 +  02:20 
 18	Myhre Nymoen,Lars               Skiptvet IL              27:26 +  02:31 
 19	Benestad,Sindre Lysne           Fossum IF                27:30 +  02:35 
 20	Grimstvedt,Andreas              Fossum IF                27:33 +  02:38 
 21	Hallén,Martin                   Kjelsås IL               27:40 +  02:45 
 22	Langdal,Preben                  Oppegård IL              27:43 +  02:48 
 23	Lundene,Magnus                  Strømmen og Lillestrøm   27:44 +  02:49 
 24	Larsen,Simen                    Furnes Skiløperforenin   27:55 +  03:00 
 25	Berg,Kristoffer Hovland         Bærums Verk IF           28:02 +  03:07 
 26	Theodorsen,Martin               Gjerdrum IL              28:16 +  03:21 
 27	Fagerås,Sondre                  Strømmen og Lillestrøm   28:31 +  03:36 
 27	Sveen,Pål Bilit                 Vind IL                  28:31 +  03:36 
 29	Askautrud Johnsen,Magnus        Drøbak-Frogn IL          28:34 +  03:39 
 30	Angel,Balder                    Heming, IL               28:40 +  03:45 
 31	Eriksen,Sondre Hansen           Nittedal IL              28:45 +  03:50 
 32	Baarlid,Kennet                  Lørenskog Skiklubb       29:22 +  04:27 
 33	Bakken,Sondre                   Lillomarka Skiklubb      30:03 +  05:08 
 34	Johansen,Vetle Holt             Fossum IF                30:22 +  05:27 
 35	Austrheim,Sondre Eilertsen      Røa IL                   30:38 +  05:43 
 36	Hustvedt,Arnkjell Sørhus        Rustad IL                32:01 +  07:06 
 DNF	Olsen,Martin                    Østre Toten Skilag              
 DNF	Stenslet,Daniel                 Frogner IL                      
 DNF	Fischer,Ole Martin              Frogner IL                      
 DNS	Pedersen,Bendik Bang            Kjelsås IL                      
 DNS	Kinneberg,Eskil                 Gjerdrum IL                     
 DNS	Stokstad,Øyvind Gjerlaug        Ullensaker Skiklubb             
 DNS	Petterson,Stian                 Østre Toten Skilag              
Resultatliste M 18 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Kabbe,Ole-Henrik                Bærums Verk IF           24:42 +  00:00 
 2	Vestmo,Gisle                    Lørenskog Skiklubb       24:47 +  00:05 
 3	Fauskrud Vike,Ingar             Lismarka Skilag          25:01 +  00:19 
 4	Frorud,Espen Udjus              Skiptvet IL              25:15 +  00:33 
 5	Strøm,Mads Ek                   Bærums Verk IF           25:24 +  00:42 
 6	Hillestad,Andreas               ROS, IL                  25:27 +  00:45 
 7	Hansen,Magne Lund               IL Runar                 25:41 +  00:59 
 8	Nilsen,Martin Bekken            Sjåstad/Vestre Lier IL   25:42 +  01:00 
 8	Skjeldnes,Torgeir               Brøttum IL               25:42 +  01:00 
 10	Tajet,Jonas                     Raufoss IL Langrenn      25:44 +  01:02 
 11	Skavlan,Anders Molander         Lyn Ski                  25:45 +  01:03 
 12	Røksund,Mats                    Fossum IF                25:49 +  01:07 
 13	Stenberg,Are Martin             Kjelsås IL               25:52 +  01:10 
 14	Unhjem-Teigenes,Henrik          Bærums Verk IF           25:57 +  01:15 
 15	Wahl,Anders                     ROS, IL                  25:58 +  01:16 
 16	Hoelsveen,Atle Aaserud          Eina Sportsklubb         26:00 +  01:18 
 17	Torgersen,Jonas                 Asker Skiklubb           26:02 +  01:20 
 18	Danielsen,Teodor Nilseng        Nittedal IL              26:04 +  01:22 
 19	Svendby,Stian Roti              Lyn Ski                  26:08 +  01:26 
 20	Karlstad,Håkon                  Gjerdrum IL              26:10 +  01:28 
 21	Moe,Bendik                      Moen Sportsklubb         26:12 +  01:30 
 22	Myroldhaug,Sondre               Bærums Verk IF           26:14 +  01:32 
 23	Underdal,Sondre Gårdsrud        Kjelsås IL               26:24 +  01:42 
 24	Hestengen,Truls                 Rustad IL                26:25 +  01:43 
 25	Madsgård,Mads O. G.             Konnerud IL              26:28 +  01:46 
 26	Olsen,Erik                      Lørenskog Skiklubb       26:33 +  01:51 
 26	Selvig,Sindre                   Kjelsås IL               26:33 +  01:51 
 28	Slaastad,Jostein                Gjerdrum IL              26:36 +  01:54 
 29	Hammer,Jonas Lurås              Lørenskog Skiklubb       26:43 +  02:01 
 30	Mykland,Martin S.               Oppegård IL              26:46 +  02:04 
 31	Skogsholm,Sondre                Gjerdrum IL              26:47 +  02:05 
 32	Pettersen,Joachim               Strømmen og Lillestrøm   26:56 +  02:14 
 33	Tallaksrud,Sondre               Skimt                    26:57 +  02:15 
 34	Hermann,Håkon                   Furnes Skiløperforenin   27:01 +  02:19 
 35	Børnick,Daniel                  Konnerud IL              27:02 +  02:20 
 36	Fosnæs,Eirik Austgulen          Fossum IF                27:03 +  02:21 
 36	Bakke,Eirik                     Lillomarka Skiklubb      27:03 +  02:21 
 38	Sandbakken,Sindre Schafroth     Røa IL                   27:04 +  02:22 
 38	Carlsen,Carl Henrik             Rustad IL                27:04 +  02:22 
 40	Andersen,Bendik Persch          Lyn Ski                  27:13 +  02:31 
 40	Jahren,Brage Ekroll             Ullensaker Skiklubb      27:13 +  02:31 
 42	Christensen,Herman Kornerud     Konnerud IL              27:20 +  02:38 
 43	Mathiesen,Even Hornstuen        Sjåstad/Vestre Lier IL   27:22 +  02:40 
 44	Mikalsen,Fredrik                Konnerud IL              27:31 +  02:49 
 45	Selstad,Jonas Stenseth          Rustad IL                27:44 +  03:02 
 46	Unnestad,Sondre Carelius Løveha Skiptvet IL              27:47 +  03:05 
 47	Borgerud,Snorre                 Oppegård IL              27:49 +  03:07 
 48	Brekke,Nicolai Saatvedt         Fossum IF                28:26 +  03:44 
 49	Ankersen,Kristian               IL Runar                 28:40 +  03:58 
 50	Wassberg,Niclas                 Töcksfors If             29:20 +  04:38 
 51	Andvin,Andreas                  Rustad IL                29:40 +  04:58 
 52	Olsen,Martin                    Driv IL                  29:48 +  05:06 
 53	Helstad,William                 Njård                    30:40 +  05:58 
 DNS	Sandberg,Eirik Kjølstad         Rustad IL                       
 DNS	Weberg,Halvor                   Konnerud IL                     
 DNS	Schei,Lars Even                 Skimt                           
 DNS	Bakke,Magnus                    Lillomarka Skiklubb             
 DNS	Bryhn,Anders                    ROS, IL                         
 DNS	Klemetsdal,Øystein S.           Asker Skiklubb                  
 DNS	Sønsteby,Pål                    Østre Toten Skilag              
Resultatliste M 19/20 årReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Resaland,Mats Rudin             Bever'n, IL              24:44 +  00:00 
 2	Hagen,Anders Senderud           Jømna/Heradsbygd Langr   25:01 +  00:17 
 3	Hay,Audun Formo                 Lyn Ski                  25:02 +  00:18 
 4	Gismervik,Øyvind                Ullensaker Skiklubb      25:19 +  00:35 
 5	Høydahl,Sigve Fredrik           Bærums Verk IF           25:25 +  00:41 
 6	Bråten,Vetle Ruud               Ullensaker Skiklubb      25:48 +  01:04 
 7	Grindland,Ola                   Lørenskog Skiklubb       25:51 +  01:07 
 8	Nøstvik,Christian               Nittedal IL              26:22 +  01:38 
 9	Andreassen,Marius               Gjerdrum IL              26:23 +  01:39 
 10	Clausen Haugen,Sondre           Mesnali Skilag           26:29 +  01:45 
 11	Huitfeldt,Peder                 Heming, IL               26:31 +  01:47 
 12	Jacobsen,Jens                   Nes Ski                  26:32 +  01:48 
 13	Sandvik,Sondre                  Rustad IL                26:44 +  02:00 
 14	Grønvold,Christian              Lillomarka Skiklubb      26:50 +  02:06 
 15	Solberg,Eivind Odden            Rustad IL                26:57 +  02:13 
 16	Jensen,Ludvig Søgnen            Bærums Verk IF           27:06 +  02:22 
 17	Rischmann,Sebastian             Nittedal IL              27:10 +  02:26 
 18	Nafstad,Sjur Messel             Ullensaker Skiklubb      27:18 +  02:34 
 19	Jansen,Kent Rune                Mesnali Skilag           27:24 +  02:40 
 20	Fløtlien,Eirik                  Brøttum IL               27:27 +  02:43 
 21	Stadaas,Peder                   Heming, IL               27:29 +  02:45 
 22	Skaarud,Morten                  Nittedal IL              27:30 +  02:46 
 23	Aarnes,Stein Wilhelm Andresen   Nittedal IL              28:14 +  03:30 
 24	Johansen,Torgeir                Jevnaker Idrettsforeni   28:29 +  03:45 
 25	Benjaminsen,Mathias             Lillomarka Skiklubb      28:40 +  03:56 
 26	Helgesen,Sondre                 Sjåstad/Vestre Lier IL   29:16 +  04:32 
 DNS	Haukåssveen,Emil                Mesnali Skilag                  
 DNS	Westgaard,Christian             Oppegård IL                     
Resultatliste Menn seniorReturn
Plass Navn                          Klubb                 Tid
 1	Hofstad,Tore Ruud               Lillehammer Skiklub      23:12 +  00:00 
 2	Kristoffersen,Inge              Vind IL                  23:40 +  00:28 
 3	Olsen,Eirik Kurland             ROS, IL                  23:47 +  00:35 
 4	Eng,Martin                      Nittedal IL              23:57 +  00:45 
 5	Høgnes,Lars                     Ringkollen Skiklubb      24:18 +  01:06 
 6	Jensen,Vegar Hattestad          Ørje IL                  24:22 +  01:10 
 7	Eilifsen,Morten                 Henning Skilag           24:28 +  01:16 
 8	Andersen,Remi                   Bækkelagets SK           24:40 +  01:28 
 9	Hanssen,John Chris D.           Asker Skiklubb           24:48 +  01:36 
 10	Braathen,Kristian               Høybråten og Stovner I   24:53 +  01:41 
 11	Braathen,Jørgen                 Høybråten og Stovner I   24:59 +  01:47 
 12	Upadhyay,Varun                  Høybråten og Stovner I   25:14 +  02:02 
 13	Nordby,Sindre Wiig              Njård                    25:24 +  02:12 
 14	Nævestad,Peder                  Lyn Ski                  25:25 +  02:13 
 15	Gullhav,Anders Nordby           Høybråten og Stovner I   25:42 +  02:30 
 16	Svien,Aleksander                Heming, IL               25:44 +  02:32 
 17	Lund,Øyvind Prefontaine         Gjerdrum IL              25:52 +  02:40 
 18	Fuglerud,Tor-Atle               Raufoss IL Langrenn      26:03 +  02:51 
 18	Kaas,Sverre Waaler              Heming, IL               26:03 +  02:51 
 20	Eriksen,Ole Marius              Raufoss IL Langrenn      26:26 +  03:14 
 21	Olsen,Even                      Viddelaget               27:14 +  04:02 
 22	Steen,Tobias Vik                Bækkelagets SK           27:32 +  04:20 
 23	Næss,Harald Solhaug             Driv IL                  27:53 +  04:41 
 24	Størmer,Leif                    Bærums Verk IF           28:48 +  05:36 
 25	Andersen,Atle                   Drøbak-Frogn IL          31:07 +  07:55 
 26	Mæhle,Rolf                      Drøbak-Frogn IL          36:12 +  13:00 
 DNS	Hattestad,Ola Vigen             Ørje IL                         
 DNS	Bjeglerud,Lars                  Nordre Land IL                  
 DNS	Østberg,Eivind Flugstad         Gjøvik Skiklubb                 
 DNS	Nielsen,Jonas                   Lørenskog Skiklubb              


* Langrenn Pluss (+): Trening, teknikk, utstyr + +
Tips en venn Tips en venn Skriv ut Skriv ut